Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29742) ciry


ciry
őstag

Tegnap toltam tegnap ebben a kupában és hihetetlen, hogy mekkora idiótaságot csináltam:
-az első enemy egy lengyel gyerek volt, nem jelent meg, enyém a pont, ő kiesett, felvittem a meccs eredményét, minden oké
-a 2. ellenfél a Paranoia egyik harcosa, 7-3-nál feladta, felvittem, elfogadták, pont a zsebben, mentem tovább.
-harmadik egy dán gyerek volt 11-2-nél feladta, felvittem elfogadták, tovább
(20 killig megy amúgy a meccs,10 kill amerikai oldalt, következő 10 ruszkin, hogy ugyanannyi sanszunk legyen, 11kill-el nyer az ember)
-4.ember egy amerikai volt, 200-as ping, 3 barátja nézelődött, bent, rendes közönség volt.
Gyerek elment 4-0-ra(ő volt amerikai elsőnek), majd feljöttem 7-3-ra, csere.
Csináltam "gyorsan" egy 8-0-ás szériát apache-al, kiénekeltem a sajtot a szájából, nyertem.
Hozzátenném gyorsan, hogy amerikai heliből 1(!) alkalommal bírtak kilőni, ehhez képest az orosszal estem-keltem, sokkal rosszabb az a heli, itt ez nagyon kijött.
Na, tehát 11-7-ide.
Felmentem az ESL-re a meccshez, felvittem az adatot és vártam az ellent.
Ott volt Nándi is(ő is harcolt, de másik ágon), aki egy negyed óra múlva kérdezi: te Ciry, te vesztettél?
-Mondom dehogy.
-Pedig úgy van az eredménynél-folytatta.
Meglestem, tényleg: hát nem 11-7-et vittem fel, csak véletlen az amerikai gyereknek írtam be a 11-et, magamnak a 7-et :W
Óvhattam meg a saját hülyeségem miatt a meccset :((( Még jó, hogy Nándi segített angolügyileg, és csináltam screenshot-ot is, viszont éjszaka nem aludtam két órát :(
Késő volt már amúgy, mert 7-től ment az első kör, az amerikaival meg 23.00 óra környékén végeztem, 99% hogy emiatt írtam el :F
Kíváncsi vagyok mi lesz, ha tovább is megyek, akkor ez a gyerek vár a legjobb 8-ban.
Van 22000 killje helivel, szerintem sanszom kb.5-10% maximum :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.