Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27204) Źşë' válasza Taplo (#27198) üzenetére


Źşë'
addikt

de én ennyire durva hibákkal rendelkező multi játékot nem ismerek, mert nincs!

ne haragudj de ez már sok, itt a legtöbben belátják h ennek a játéknak kurvasok és kurvanagy hibái vannak csak te nem, ilyen távolságról illene belehalnia abba a slugba és fél tár vintovkába... és pont ezért nem játszok SCn mert ott igen durván 10/10 szitu wtf :F elvesznek a lövedékek, hiába nyomod folyamatosan, szart sem ér... nem kell bemutatni az SC lövéseket sem, mikor még nem voltak HC szerverek kénytelen voltam sczni és ott majdnem abbahagytam és kettétörtem a játék dvd-t!!! (voltak kivételek mikor reális volt a sebzés SC-hez mérten!!) ha nem jött volna HC én tuti nem játszottam volna egy ekkora trágyahalmaz játékkal! ez a reagálás tök természetes szerintem... nem tudom neked milyen lehet a játék ha ezek a lagos bugok hiányoznak belőle :U ennyire adja :F ... amúgy azt megkérdezem h mi a véleményed ezekről a szerverhostingos dolgokról? szervertávolságokról játék motorról?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.