Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#845) Bazzzs válasza nanorambo (#844) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az ilyen pro jetesek engem is az őrületbe tudnak kergetni. Beszaladhatok előlük két konténer közé, akkor is kiszednek és csak a saját sikerük miatt játszanak. Legutóbbi szerverre például 900-900-as állásnél léptem be, az ellenfélnél volt egy pro jetes. Az én csapatom foglalgatta a zászlókat, elhúztunk 800-100-ra, de a vadászgépes le nem jött volna a földre. Végignézte, ahogy veszít a csapata, de legalább az ő pontszáma és k/d-je jó lett. Tudom, erre szokták mondani, hogy nekik nem az a szerepük, hogy foglalgassanak, de általában nem is szokta őket érdekelni a csata állása. Egyébként a bétában még egyáltalán nem voltak ilyen erősek. Ott még az volt a taktika, hogy fel kellett jó magasra repülni, bemérni az ellenfél járművét, majd zuhanás közben megsorozni rakétákkal és utána még egy sorozat gépágyúval a kiszemelt célpontot. Így lett a jármű disabled állapotú. A későbbi patchekkel lettek olyanok, hogy szinte helyben megfordulnak, meg mindent szétkapnak pillanatok alatt.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.