Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) #78687232 válasza Mr. Erikszon (#900) üzenetére


#78687232
törölt tag

BF2 után nem a három jött :)

(#902) aAron_ válasza #78687232 (#901) üzenetére


aAron_
őstag

valóban nem, ennek ellenére abban mindenképp egyetértek, hogy a 4 túl korai, szerintem az ideális 2014 nyara lenne, akkor lehetne next gen only is

What is your ikigai?

(#903) #78687232 válasza aAron_ (#902) üzenetére


#78687232
törölt tag

Miért nem nézed a kiadó / fejlesztőcég érdekeit? 3-4 éves fejlesztéssel éhen halnának szegények.

(#904) SkyS1gn válasza Mr. Erikszon (#900) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"3-al sem játszottam"

Erről az EA tehet? 1,5 éve kinnvan!

Winnie: Azért valld be hogy a TV-vel jobb aratni :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#905) Mr. Erikszon válasza #78687232 (#901) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ahogy a GTA 3 után sem a 4.:D

[ Szerkesztve ]

(#906) Winne válasza SkyS1gn (#904) üzenetére


Winne
nagyúr

A kettőt nem szívesen hasonlítanám össze vele, mert két különböző kategória, de jó azzal is birkózni az biztos. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#907) M3oH


M3oH
addikt

(#908) aAron_ válasza M3oH (#907) üzenetére


aAron_
őstag

a csajnak jobban örültem volna :))

What is your ikigai?

(#909) Xirtam válasza M3oH (#907) üzenetére


Xirtam
veterán

Király ment is háttérképnek! :C

(#910) Laraxior


Laraxior
titán

Nagyon jól fésült ez a csávó egy háborúhoz képest. Inkább tűnik olyannak, mint aki a buszra fut szakadó esőben. BF3 borítója jobb volt :K :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#911) Xirtam válasza Laraxior (#910) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez ne legyen probléma, elmondta a DICE, hogy DRÁMÁRA mennek. Így ha a srác haja a játék végére nem lesz jólfésült. Már is van DRÁMA! :DDD

(#912) stoon válasza Laraxior (#910) üzenetére


stoon
őstag

csak hogy a csajok is vegyék! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#913) SkyS1gn válasza M3oH (#907) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Már GDC óta megvan ez ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#914) sixpak válasza M3oH (#907) üzenetére


sixpak
nagyúr

És itt van kettő, 1280x720 telókra.
Én az elsőt használom már egy ideje.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#915) @rglaaf


@rglaaf
veterán

;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#916) Mister_X válasza @rglaaf (#915) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Neee :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#917) Delta×


Delta×
senior tag

Gondolom lentebb már megvolt ez beszélve de nem tudom mennyire mélyen lehet szóval megkérdem!
Ehhez is fognak egy premium dolgot kidobni mint a 3 hoz amibel az összes dlc megvan és jóval olcsóbb mint külön külön lesz majd ? o.O

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#918) leviske válasza Delta× (#917) üzenetére


leviske
veterán

Szerintem erről még nem volt bejelentés, de végül is az EA-nek megérné a dolog, mert nagyobb eséllyel költenek el a játékon túl plusz 10k-t DLC-kre a felhasználók, ha ilyen formában van tálalva.

(#919) Bazzzs válasza Delta× (#917) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Egyelőre még nem volt szó arról, hogy mikor és milyen tartalommal lesz prémium, de a BF3-ból kiindulva szerintem biztos lesz. Már csak azért is, mert az előrendelőknek úgy reklámozzák, hogy kapnak egyet a prémium DLC-k közül.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#920) Delta×


Delta×
senior tag

Jolvan én is úgy tervezem hogy megveszem a játékot majd valamikor előrendelek rá!
A dlc-ken meg még gondolkozok bár most is a BF3-ban ahogy nézem nagyon sok jó cuccot és extra mapot kapott a fizető nép

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#921) Xirtam válasza Delta× (#920) üzenetére


Xirtam
veterán

De meg is érte a Premium, ára miatt is, meg amit adott pluszban.

(#922) Delta× válasza Xirtam (#921) üzenetére


Delta×
senior tag

Jolvan a BF4 re már tettem félre de gondolom a premium cucc is lesz 10 ezer pénz minimum o.O
Majd arra is rakok félre havi 2-3 ezret max :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#923) Xirtam válasza Delta× (#922) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát a BF4 eleve drágább lesz mint a BF3 volt anno a megjelenéskor. Az EA bekeményített, így innentől minden EA címet drágábban fog kapni az ország. Az összes ilyen bolt polcain az 576 os árak fognak visszaköszönni maximum 5-6%-al olcsóbban!

(#924) Delta× válasza Xirtam (#923) üzenetére


Delta×
senior tag

CD galaxistól veszek ha egyáltalán veszek o.O (szerencsére steamen megtudom oldani hogy ami kell azt megbizniszelem :D )
És ott mindig olcsóbb mint 576 ban o.O remélem most is így lesz mert akkor előrendelek egy alapot és majd első dlc megjelenéskor pedig valószínűleg a premium cuccot

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#925) Mister_X válasza Xirtam (#923) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért, a BF3 nem 60$/€ volt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#926) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Meet the real Hanna

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#927) nanorambo


nanorambo
őstag

Ez mekkora:
Battlelog szavazás eredménye

Erre most mit közöl az EA:
BF4: Nagyobb hangsúly az egyjátékos módon

Röhej az egész :N

(#928) albert8 válasza nanorambo (#927) üzenetére


albert8
addikt

A multi szerintem igy is elég jó, viszont a szinglin javithatnak a srácok, mert az előző nem volt egy nagy durranás.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#929) nanorambo válasza albert8 (#928) üzenetére


nanorambo
őstag

Szerintem nem is kéne Single :)

(#930) csibe1 válasza nanorambo (#927) üzenetére


csibe1
addikt

A BF3 egyjátékos módja elég semmittelen volt,a konzolos gombnyomogatástól meg rendesen hülyét kaptam.
Az meg a vicc kategória volt,hogy ha nem alap kiosztással játszottál, akkor az utolsó küldetést nem lehetett lejátszani. :(((
Kiváncsi leszek akkor mit találnak majd ki a fegyverek feloldására, mert a BF3-ban volt pár olyan fegyver amit csak a coop-ban szerzett pontok adtak meg.
Esetleg kapunk egy külön fegyver DLC-t ? :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#931) albert8 válasza csibe1 (#930) üzenetére


albert8
addikt

De meglehetett venni, vagy még meg is lehet asszem 9,99 euro :DDD ;]

nanorambo Na, ha az se lenne akkor tényleg nulla story lenne.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#932) Norb3rto válasza nanorambo (#929) üzenetére


Norb3rto
senior tag

+1, inkább a multival foglalkozzanak :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#933) csibe1 válasza albert8 (#931) üzenetére


csibe1
addikt

Azt tudom,de alapból is fel tudtad oldani.
Majd kiderül, lehet most muszáj lesz megvenni mindenkinek. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#934) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4 commander hinted by GameStop flyer

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#935) nanorambo válasza SkyS1gn (#934) üzenetére


nanorambo
őstag

Most már dobhatnának valami multiplayer trailert.

(#936) Delta×


Delta×
senior tag

Kíváncsi leszek hogy a Kínai camo is be lesz e rakva ><
http://3.bp.blogspot.com/-T-bRWzY-yoM/UUI9MNahGdI/AAAAAAAAARo/ynZjwG1oJ80/s1600/NKoreans-camo-fail.jpg

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#937) csibe1 válasza Delta× (#936) üzenetére


csibe1
addikt

Lesz valami üvegházas pálya is,dinnyékkel?
Ott biztos jól mutatna ez a ruci. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#938) Delta× válasza csibe1 (#937) üzenetére


Delta×
senior tag

Hát ahogy a multiplayer mapokat megismertük ahhoz hogy használható legyen kell vagy 30 hektár dinnyeföld :D

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#939) stoon válasza Delta× (#938) üzenetére


stoon
őstag

jaja Cecét már feltéképezte a dice!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#940) KYZRR válasza Delta× (#936) üzenetére


KYZRR
őstag

Remélem kicsit jobbak lesznek a camok, mert a havas pályán spec ops black camoval futkarozni vicces volt...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#941) csibe1 válasza KYZRR (#940) üzenetére


csibe1
addikt

A fekete az nem igazán oda való. :D

A pályahatárokkal viszont kezdhetnének valamit,mert most elég semmittelenül van megoldva.

(#938) Delta×

Annyi biztos.A pálya szélét meg karókkal jelölnék ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#942) Gyula84 válasza csibe1 (#941) üzenetére


Gyula84
veterán

maradék szőlőkaróval :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#943) prokxy


prokxy
veterán

Most olvasom a pcguru ujsagban, h tuti nem lesz noi karakter a multiban. Most biztos sokan banatosak lettek! :))
Azt is irjak, h lesznek cirkalok, anyahajok, de vezetni nem biztos, h lehet oket. A tengeralattjarok sem 100%,h belekerulnek a jatekba.
A commander mod az szerintetek mennyire jo huzas? Pl. annak aki public-ol, es nem klanozik.
Mi ennek a lenyege? Hogy dol el, h ki lesz a commander? /a squad leadert sem ertem, h 1x az vok, maskor meg nem/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#944) goldnarmz válasza prokxy (#943) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Ha jól emlékszem, a BF2-ben jelentkezni kellett a kör elején commandernek, és (gondolom, pontszám, tapasztalat alapján) a szerver döntötte el, ki lesz az. Commander mode-nak mi a lényege? Megbújás után egy felső map nézetben tudtál az egyes squadoknak segíteni. A leader tudott kérni segélycsomagot, járművet, artillery strikeot, amit te láttál a térképen, és tudtad osztogatni a kért dolgokat, amiért pont járt a commandernek. Plusz a squadoknak lehetett parancsokat osztogatni (zászlófoglalás), amit ha végrehajtottak, szintén pont járt. Biztos van még más is, de olyan rég volt már (sajnos :((( ) ...

[ Szerkesztve ]

(#945) emiki6 válasza prokxy (#943) üzenetére


emiki6
veterán

A CTF-fel is ez van, nem csapatosan elég lehetetlen.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#946) aizen92 válasza prokxy (#943) üzenetére


aizen92
addikt

squad leader a legegyszerűbben úgy lehetsz h kreálsz egy saját squadot és majd oda 1. vagy bemegy valaki csak úgy 2. egy idő után feltölti neked a szerver

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#947) prokxy válasza aizen92 (#946) üzenetére


prokxy
veterán

Ja értem, magyarul én vagyok az első zöld a sorban. :)
Egyébként ennek a komander módnak, a squad leader opciónak sok értelmét nem látom, csak akkor ha barátokkal/összeszokott bandával, vagy szimplán ismerősökkel és nem agyhalottakal játszik az ember. Bár ez az egész BF-re igaz, h nyerjen a csapat, most hogy így visszaolvasom! :D

2 napja is mondtam én a népnek, h foglald azt piros zászlót SL-ként, de le se bagózták, pedig eléggé a top játékos voltam akkor épp, szóval nem egy 0/15-ös statos emberke 500 ponttal a végén utasítgatott. Az emberek nagy része pedig egyedül public-ol, ezt látom.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#948) Delta× válasza prokxy (#947) üzenetére


Delta×
senior tag

Erre én vala annyit mondanék hogy battlefield-el csupán azért játszok mert tetszik o.O nem pedig a nyerésért
Codban más ott énis agyfaszt kapok egy toy bekerül a csapatba..
Sajnos midnenki máshogy fogja fel az egészet + pl havan egy spniper akkor ő nem a foglallás fog foglalkozni meg a mortálosok sem :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#949) prokxy válasza Delta× (#948) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, ki miért játszik! Én nem "haragszom", arra aki trollkodik, bénázik, csak akkor ha velem csinálja, mert az ÉN játékélményem rontja el. Szoktam SQUAD-ot váltani, mindig próbálok olyanba bemenni, ahol pluszos/viszonylag a scoreboard közepén-elején lévő emberek vannak, mert számíthatok rájuk, hogy rám joinolnak, amikor éppen foglalom a pontot, megvédik a seggem, én az övéket, stb.
Nekem az is szempont, h nyerjen a csapat CQ-ben, mert egy kihívásnak tartom. De van amikor nem érdekel, mert pl. az assignmentet csinálom vagy épp én is trollkodós kedvemben vagyok. :)
ÉN is azért játszom, mert szeretek vele játszani, mert kikapcsol, ha van ismerős, akkor jókat mókázunk, nem beszélve, h jól jön egy kis levezetés meló után, ha van rá időm. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#950) Delta×


Delta×
senior tag

Én csak akkor lépek ki squad ból ha jeep/c4 funolni akarok ><
Azért olyankor figyelek a tõbbiek élményére is :))
Remélem 4ben is kivitelezhető lesz

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.