Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) nanorambo válasza SkyS1gn (#700) üzenetére


nanorambo
őstag

Ki az a Rihanna?
Éd a trololo -ra gondoltam Eduard Khil től. :D

(#702) SkyS1gn válasza nanorambo (#701) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD :DDD :DDD

Visszaszívtam, trollkodásra jó az!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#703) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

EA-nél már dörzsölik a tenyerüket!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#704) Bazzzs válasza SkyS1gn (#703) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Hova ez a nagy sietség? Jelen pillanatban én is úgy állok hozzá, hogy meg fogom venni, de bőven ráérek még őszig a rendelgetéssel. Majd úgy szeptember környékére ki is fog derülni, hogy milyen verziók és milyen extra tartalmak lesznek elérhetők a különböző üzletekben. Az Originen úgyse fog elfogyni, szóval ha sehol máshol nem találok kedvezőbb megoldást (kizárt), akkor is még elő tudom ott rendelni pár nappal a megjelenés előtt is.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#705) SkyS1gn válasza Bazzzs (#704) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#706) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Végre találtam a 3-ról egy nagy fotót, íme a FB logó evolúciója, elég vad a 3 ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#707) Laraxior válasza SkyS1gn (#703) üzenetére


Laraxior
titán

Megtehetik... sok elő rendelés lesz.. en is mindjárt intézem az enyémet :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#708) stoon válasza SkyS1gn (#706) üzenetére


stoon
őstag

melyik rendőrségi nyilvántartásból hoztad el? :DDD jo kis tenyér lenyomatok

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#709) Olympos válasza sixpak (#683) üzenetére


Olympos
aktív tag

A BF3 lehúzása jogtalan, de az EA tényleg bekaphatja.

Én is meg fogom rendelni csillagászati áron a megjelenés napján, de tényleg lehúzás, amit művelnek és röhej, hogy foggal körömmel védik egyesek őket.

Ha nem vennéd észre agymosást csinálnak:

- fél évvel hamarabb akkora reklámot csinálnak a BF4-nek, hogy mire elérkezik a nagy nap, a LAUNCH pillanata a kételkedők is kidühöngjék magukat és megvegyék;

- csepegtetik a köv. DLC képeit, hogy már azt is vedd meg rögtön az első napon, pedig ha végigviszed a single playert és elkezded az alap multit, akkor annyira lekötöd magad, hogy nem lenne szükséged a DLC-re még, de nem baj....megveszed, mert "kell neked, és mert csak 38ft/óra";

- dobálgatják a Frostbite 3 technology fogalmat, sőt, a logóját is szépítgetik; akkora reklám, hogy kiposztoljuk, beszélünk róla, elhisszük, hogy forradalmian új dolog, pedig a BF3 és BF4 között nincs akkora forradalmi javulás: szebb-szebb, én libabőrös lettem a 17 perces trailertől, de valljuk be, nem klasszisokkal jobb a BF4...ha nem mondják honnan van, hihettem volna, hogy a BF3 új single módjából;

- átbasszák vagy legalábbis félrevezetik az embereket a Prémium fogalmával és annyira nem zavar ez minket, hogy találgatjuk, hogy LE, meg PR, meg Premium Expansion Pack, meg Premium Membership, meg kutyafasza micsoda, ahelyett hogy pontról pontra leírnák....és bevesszük azt a maszlagot, hogy majd "...further information will be available on " ekkor meg akkor;....lófaszt! tudják ők jól, hogy lesz, csak a "nem-tudok-várni-hülyegyerekeket" lehúzzák fél évvel hamarabb, a kételkedők száját meg a fent említett faszságokkal betömik;

- és a gépigény leírása is röhejes, költs újabb konfigra (pedig nem indokolja) és imádd miatta az ATI-t (merthogy az EA most vele "feküdt le"....);

Szóval lehet védeni az EA-t, de akkor is az egyik legocsmányabb politikát folytatják.

Üdv,
"egy BF3 rajongó, aki megveszi a BF4-et"

[ Szerkesztve ]

(#710) Winne válasza Olympos (#709) üzenetére


Winne
nagyúr

Tipikus példája a túllihegésnek. Ez egy f0stos játék még mindig. Ha kell megveszed, ha nem kell, nem veszed, ennyi. Nem kell itt sírni, mert senkit sem érdekel.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#711) Neoteric válasza Winne (#710) üzenetére


Neoteric
addikt

+1

PSN: ne0teric_sAN

(#712) Olympos válasza Winne (#710) üzenetére


Olympos
aktív tag

Reagáltam más hozzászólására kedves Winne, mert ez egy fórum...ha nem haragszol.

(#713) Winne válasza Olympos (#712) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem haragszom, csak nem érdekel. Fárasztó ezt már huszadszorra olvasni így fél évvel a megjelenés előtt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#714) Olympos válasza Winne (#713) üzenetére


Olympos
aktív tag

Attól mert Téged nem érdekel, attól mást érdekelhet.
Én is olvasok olyanokat, ami meg engem nem érdekel, de nem veszem a bátorságot, hogy olyat mondjak mindenki helyett, hogy senkit nem érdekel.

Sixpak hozzott fel egy témát a semmiből, csak Ő védte az EA-t...az nem baj?

[ Szerkesztve ]

(#715) Gyula84 válasza Olympos (#714) üzenetére


Gyula84
veterán

Az a baj hiába sír mindenki, mert nem fog változni semmi főleg, ha itt sírnak, de tök mindegy hol mert ameddig meg van véve a játék addig nem is fognak változtatni. Én szeretem ezt a játékot és valószínű meg is fogom venni ez van ezt kell szeretni.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#716) Olympos


Olympos
aktív tag

Ok. Én is unom, nem is folytatom.

Kellemes húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!

(#717) nanorambo válasza Winne (#710) üzenetére


nanorambo
őstag

Azért ezzel óvatosan. Nagyon komoly marketingesek dolgoznak az EA-nél és nem féloldalas a marketingterv, ja és ha nem tudnád, baromi nagy szerepet játszik a marketingben a pszichológia. Úgyhogy ezzel a "csak egy fostos játék" -kal óvatosan. Olvastam én már nagyon meglepő dolgokat marketinggel, pszichológiával és PR -al kapcsolatban.

Természetesen ennek ellenére én is meg fogom venni :D

[ Szerkesztve ]

(#718) sixpak válasza Olympos (#709) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az én agyamat nem mossa senki és soha nem is fogja, tudatos fogyasztó vagyok. Nem értem mi bajod van a hírveréssel, ennek ez a módja és régen is ez volt.
Nekem eszembe se jut védeni őket, az sem érdekelne ha 12 éves néger gyerekekkel dolgoztatnának és ebből válnának piacvezetővé. Ha egy trailert sem dobnának ki, akkor is előrendelném.
Végül is mi a legroszabb ami történhet? Ha nem jön be, akkor nem játszok vele, de erre vajmi kevés esélyt látok.
Nem egy olyan játékot vettem már, amivel egy-két órát játszottam és félredobtam.
Fel kéne fogni már mindenkinek, hogy SEMMI NINCS INGYEN.
Reklám van, felhajtás és kaszálás, így mennek a dolgok, de nem csak a játék iparban.
De ami a legfontosabb, hogy a döntés mindenkinek a saját kezében van, senki nincs ráerőltetve semmire.
Peace.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#719) Olympos válasza nanorambo (#717) üzenetére


Olympos
aktív tag

erről beszélek nyuszó-muszó

(#720) Olympos válasza sixpak (#718) üzenetére


Olympos
aktív tag

így van, de azért nem baj, ha átlátunk a szitán és az se baj, ha segíted véleményeddel azokat, akiket esetleg felesleges pénzkidobásoktól óvsz meg.
ha mindenbe beletörődnénk, akkor minden szart megvennék, amit reklámoznak nekünk a TV-ben, interneten, stb.
de nem tesszük, mert gondolkozunk és mérlegelünk: mire van szükség, mire nem és ha szükség is van rá, akkor azt lehet szép sorjában, mert olcsóbban kijöhetsz úgy, hogy nem vesztesz semmit.

megfigyeltem, hogy vannak olyan emberek, aki ha vmit meg akar venni és elhatározta, hogy megveszi, akkor semmivel nem lehet meggyőzni, hogy ne tegye, még azzal se, ha levezeted neki, hogy rosszabbul fog járni....

mint pl. "pre-order BF4 + majd PR" megrendelésével rosszabbul jár, mint megvárni az alapot és rá rendelni a PR-t

(#721) krisztyann


krisztyann
tag

Sziasztok!

Ugye ha itt rendelem elő akkor is jár hozzá a premium?Csak mert a leírásban nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#722) Jakesz válasza Olympos (#709) üzenetére


Jakesz
őstag

Mivel veszi a nép a terméket mint a cukrot, hülyék is lennének nem így csinálni. Ha Te, ha én, ha bárki a világon az EA fejesek helyében lenne, mi is ugyanezt csinálnánk. Ezt a tendenciát egyféle módon lehet megváltoztatni, méghozzá úgy, hogy egyszerűen nem vesszük meg a játékot. De azzal, hogy a fórumokat telesírjuk, hogy így lehúznak, úgy lehúznak bennünket, DE a játékot azért csak megvesszük, addig semmi nem fog változni.Még 5-6 évvel ezelőtt az az üzletpolitika zajlott, amelyre ma a játékos társadalomnak a "régi szép idők" jutnak az eszébe, miszerint a játékok egészben jöttek ki és később normális kiegészítők készültek hozzájuk. Ezután bepróbálkoztak ezzel a DLC-s dologgal is és miután látták, hogy a bevételük a többszörösére nőtt, bolondok lennének visszatérni a régi tendenciára.

(#723) Bazzzs válasza krisztyann (#721) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Mit értesz prémium alatt? Eddig annyit lehet tudni, hogy az Originen előrendelt verzióhoz fog járni egy DLC a későbbi felhozatalból (nem prémium tagság). A magyar boltok még egyelőre csak sejtik, hogy az általuk árusított példányok is ilyenek lesznek.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#724) krisztyann válasza Bazzzs (#723) üzenetére


krisztyann
tag

Itt írják, hogy az előjegyzők várhatóan egy Premium Expansion Pack-ot kapnak, illetve Originen is.Akkor ezt nem úgy kell elképzelni mint a BF3ban a premiumot?

(#725) aAron_ válasza krisztyann (#724) üzenetére


aAron_
őstag

nem, eddig úgy tűnik csak egy dlc jár a prémiumhoz, árverés az egész

What is your ikigai?

(#726) nanorambo válasza krisztyann (#724) üzenetére


nanorambo
őstag

Ezzel vigyázz! Előszeretettel hangoztatják, hogy rendeld elő és akkor kapsz prémiumot csak éppen csesznek megmondani, hogy ez mit jelent. Csak annyit mondtak, hogy részletek később...

(#727) Bazzzs válasza krisztyann (#724) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem, ez nem prémium tagság, csak egy kiegészítő. A BF3-ban ilyenek voltak: Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermath, End Game. Na, egy ilyet fog kapni, aki előrendeli. Pletykák szerint az első DLC a Drone Strike névre fog hallgatni, gondolom, hogy ez fog hozzá járni.

Szerk.:
Mivel én se vagyok belsős ember, hozzátenném, hogy az én értelmezésem szerint :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#728) krisztyann válasza Bazzzs (#727) üzenetére


krisztyann
tag

Értem.Nekem is fura volt, hogy "premium expansion pack", ezért is kérdeztem.Így viszont nem tudom megéri e előrendelni mert én premiumot szeretnék.Esetleg vki nem emlékszik, hogy a BF3ból mennyi volt a premium a megjelenéskor?

(#729) Laraxior


Laraxior
titán

Nem tudom, hogy miért kellene, hogy ugyanazt jelentse a Premium a BF3ban és a BF4ben is... :U
Elképzelhető, hogy a Premium a BF4ben DLCvel megjelenő alapgame-t takar, mint ami a BF3ban a Limited volt.

Átverés az egész... mégis mihez képest átverés? Kit vernek át? Aki előrendeli? Oda van írva, hogy mit rendel meg... megint csak kijön a nagy magyar suttyóság. Nincs rá pénzed ne vedd meg. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#730) krisztyann


krisztyann
tag

Én csak azért kérdeztem, mert nem tudtam pontosan rájönni, mit takar a premium expansion pack.Gyanítom, hogy ha veszek majd egy premium editiont olcsóbban kijövök mint ha külön veszem az alapot meg a premiumot.Közben találtam egy ilyet: Will there be Battlefield 4 Premium membership available during the pre-order period?
No, details around Battlefield 4 Premium will be announced at a later date. Any information about Battlefield 4 Premium will be announced over at battlefield.com when it becomes available.

Már nem tudtam szerkeszteni az előző hozzászólásom

(#731) nanorambo válasza Laraxior (#729) üzenetére


nanorambo
őstag

Inkább ne részletezzük... Fejezzük be.
Bár nem értem azokat akik foggal körömmel védik az egészet, de tényleg fejezzük be.

[ Szerkesztve ]

(#732) Livius válasza krisztyann (#730) üzenetére


Livius
őstag

Ennyire nehéz átlátni a helyzetet? Minden ugyan az mint a BF3 idején volt, csak most mások az elnevezések!

BF3 Limited Edition ---> ingyen B2K DLC
BF4 Digital Deluxe ----> ingyen az első Expension Pack

Ugyan az nem? Csak mások az elnevezések.
Most nem DLC-knek lesznek nevezve a DLC-k, hanem bujtatava mintha valami nagyobb tartalmat tartalmaznának, Expension Pack-lesz az új neve. Gyanítom a Premium hozzáférés is majd át lesz nevezve, valami más frappáns szóra, de funkcióban ugyan az lesz majd neki.

Ez az egész csak marketing emberek, és csak paraszt vakítás, aminek már látom most bedült a játékosok 80%-a. :C

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#733) aAron_ válasza Laraxior (#729) üzenetére


aAron_
őstag

prémiumról mindenki arra asszociál hogy megkapod az összes dlc-t, ezt az ea is nagyon jól tudja, ezek után én ezt árverésnek tartom

What is your ikigai?

(#734) Gyula84 válasza Livius (#732) üzenetére


Gyula84
veterán

nem csak a Digital Deluxhoz jár a Premium Expansion Pack, hanem a standardhoz is tehát az előrendelőknek jár.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#735) Livius válasza Gyula84 (#734) üzenetére


Livius
őstag

De csak addig, amíg előrendeled, előre fizetve 60€-t. Ne csodálkozz, ha az is csak egy dátumig lesz érvényes, addig amíg meg nem jelennek a bolti hivatalos árak mindenhol és kiderül hogy olcsóbban is megkapható lesz kisker boltban mint a méregdrága Orgin elörendelésben.

Ezt is nyugodtan lehet a paraszt vakítás számlájára írni már. :C

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#736) Jakesz válasza aAron_ (#733) üzenetére


Jakesz
őstag

Tarthatod ezt átverésnek, de attól még nem az. Nyilvánvalóan mind az EA, mind az üzletek a játék leírásában szépen tudósítanak róla, hogy mit tartalmaz a Premium kiadás. Ez így miért is lenne átverés?

(#737) Gyula84 válasza Livius (#735) üzenetére


Gyula84
veterán

Én is ezt írtam :D vagy nem volt érthető? Előrendeléshez jár legyen az sima vagy DD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#738) SkyS1gn válasza Olympos (#709) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azért a Frostbite 3-at pihentessük még, én tipikusan olyan vagyok akit érdekelnek az ilyen technikai témák meg hogy mi bújuk meg a végleges termék mögött, mi hogy működik...

Biztosan lesz majd FB3 Features videó mint a 2-nél volt, ott többet látunk majd.

Ha a Destruction 4.0 beváltja a hozzá fűzött reményeket már hatalmas előrelépés lesz.
Nameg ez a 17perc jóformán 1 fajta terepen ment, láttunk egy kis erdős részt meg egy 4tizedmásodperc vizet ami pedig eléggé brutálisan nézett ki!

Ha multiban is tengeri csatákban ilyen vizet tud megjeleníteni tesszelációval, real time reflectionnel akkor ne mondjuk már hogy ugyanúgy néz ki!

A FB2 egy alapjairól újraírt motor, a 3 sokkal inkább evolution mint revolution. Részletezték amit írtam már hogy olyat fejlesztőprogramot írtak a 3 alá amivel radikálisan megkönnyítik a level designerek és pályaszerkesztők, technikusok munkáját is amivel brutálisan gyorsan tudnak dolgozni és könnyen (itt reménykedtem volna egy pályaszerkesztőn de az EA-nek nem lenne buli...).

Szóval a 3 nem csak nekünk fejlődés mint kinézet de nekik maguknak is mivel a gyorsaságra, egyszerűségre mentek rá a FrostED megírásánál!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#739) Livius válasza SkyS1gn (#738) üzenetére


Livius
őstag

És most ez megér majd 70€-t? Tulajdonképpen lesz egy kicsit szebb garifka megint, ami már most is bőven elég volt, és egy kicsit jobb rombolhatóság, ami most sem a fizikai differenciálegyenletek számolásával fog megtörténni a játék során, hanem bugyuta beírt scriptek által.

Inkább a hitreget, netkódot kéne alpjaiban újratervezni szerver oldali hitreggel, és mondjuk zseniális lenne az is, ha két jármű egymás mellett nem laggolna be mintha 200-as pingen menne a játék. A tankon átlövős és másik oldalt behitelt találatokat meg megse említem már, és a folyamatos egymást lelöttük 1v1-ben szituációkat.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#740) SkyS1gn válasza Livius (#739) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen ebben is mind igazad van, legyen jó az alap, a hitreg/netkód főleg! Az a vicc hogy a bétában jóvolt, szépen hullottak felüdülés volt BC2 után anno, aztán majdnem oda jutottunk megint, patchekkel elbaxták valahogy elég rendesen pedig jóvolt! :U

Tudtam hogy láttam már én azt a teherautót! :DDD

Bár lehetett látni hogy BF3-ból emeltek át jópár karaktermodellt is, ez valószínű az alpha verzió miatt van, tehát ezekkel dolgoznak és tesztelnek aztán majd kicserélik őket a végén, a BF3 bad part of the town demónál is más volt pl a scope, meg mikor a felüljárón kellett lövöldözni ottis más volt a holo sight mint ami véglegesen bekerült a játékba, szóval szerintem (remélem) ezeket cserélik!

(#741) Jaka Igen AMD elég erősen nyomatja most a fejlesztők támogatását, már ottvan a BF4 oldalon a logo is, valószínű hogy majd BF4-et is dobálnak a HD8000 mellé!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#741) Jakesz válasza Livius (#739) üzenetére


Jakesz
őstag

70€-t nem sok embernek ér meg, amikor hazai üzletben árulják majd 10k körül. Meg ott lesz az AMD Never Settle akciója is, ami által majd 4-5k-ért szórják őket a hirdetőoldalakon. Ennyit megér :)

(#742) Gyula84 válasza SkyS1gn (#740) üzenetére


Gyula84
veterán

Ilyen teherautó mindenhol van :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#743) SkyS1gn válasza Gyula84 (#742) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja, meg kamion is :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#744) H.Ezredes válasza Olympos (#709) üzenetére


H.Ezredes
őstag

+1

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#745) Olympos válasza SkyS1gn (#738) üzenetére


Olympos
aktív tag

Igen, a vizes rész szép volt, de nem lepődnék meg, ha az csak egy átmenet lenne két pálya között, amikor nem tudod mozgatni a karatered, csak figyelsz ki a fejedből.

Tuti nem lesz olyan víz sem single, sem multiplayer módban...ha ilyen lenne, akkor 4xSLI GTX 980-as kártya kéne 16 magos procival nettó másfél milla áron.

(#746) stoon válasza Olympos (#745) üzenetére


stoon
őstag

pedig örülnék ha lenne egy kis vizi csata! ezzel tudnának ujitani! vagy tomahawk , robotrepülő, stb! elvárhatok az uj fegyverek nem?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#747) Olympos válasza stoon (#746) üzenetére


Olympos
aktív tag

biztos lesz vizes, én is várom, de nem gondolom, hogy olyan lesz a víz, mint a bemutatóban

(#748) SkyS1gn válasza stoon (#746) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A Prepare 4 Battle: Sea elvileg erre utal, képzeljétek el mint 1942-ben ostromlókkal cirkálni a vizen FB3 grafikával, hanggal, lőnék eggyet a part felé és elélveznék :D

Elvileg jetskiik lesznek.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#749) oriic válasza SkyS1gn (#748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jetski foreva. :DDD

Live-Die-Respawn

(#750) Rico45 válasza stoon (#746) üzenetére


Rico45
őstag

Igen!Robotrepülő az jó lenne! MINT Bfc2 -ben az uav.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.