Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Gyula84


Gyula84
veterán

már nem ingame contets a neve :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1702) prokxy válasza kriszpontaz (#1696) üzenetére


prokxy
veterán

Így is elég op a jet a BF3-ban, hova emelnéd még? A heli, légvédelmi hatástalan ellene, szinte csak egy másik jet tudja leszedni, semmi más.

Tegnap úgy bealudtam este 9-kor, h reggeli telócsipogásra ébredtem, h meló van, szóval lemaradtam mindenről. :W
Reggel a vonaton telón néztem meg a multis jeleneteket:
- a commander mód nekem bejövős, BF2-vel nem játszottam, szóval ez nekem új. Gyulával egyet kell értsek ez ügyben, nem igazán látom, hogy ha publicol az ember nem ismerősökkel, akkor ez miként fog megvalósulni, mert ahogy a gameplay-ből kiderül, eléggé sokat tud segíteni a távolsági tüzérség, de ki fogja ezt menedzselni, ez még nekem homály.
- amennyire telóról lehet ezt megítélni, grafikára szép a játék, az többi katona picit béna volt, de hát ez volt a dolguk! :D IDDQD az befigyelt a főszereplőnél, az látszik, na meg hogy a heli mindent körbelőtt, hááát... Megrendezett, értem én, de ennyire? :D
- Az út alatti tartópilléres rész az kifejezetten tetszett! :D Bár mindenki az el fogja kerülni tankkal, már látom előre! Csak az esik ebe a hibába, aki nem látta a trailert!

Összességében ez nagyon várós, tuti előrendelős lesz. Ez a késes sztori hogy? Ha épp késelne az enemi, de te épp időben megnyomsz vmit, akkor a visszafelé sül el részéről a dolog? És ha ő is ép időben süti el, akkor végtelenciklus? :DDD :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1703) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ide is.. Biztos ami biztos:

Ingyen Battlefield 3 Close Quarters !!!

Origin accountodba írd be : BF3E3

(Értelemszerűen szükséges hozzá,hogy az accountodon alapból rajta legyen a BF3)

Müködik!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1704) Gyula84


Gyula84
veterán

a SECOND ASSAULT az egy másik DLC vagy wtf? azt értem hogy 4map lesz a bf3 ból amit feltúrboztatnak fb3-al

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1705) Def26 válasza Gyula84 (#1704) üzenetére


Def26
félisten

Igen? Melyik lesz az a 4 map?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1706) kriszpontaz válasza BigBlue69 (#1703) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nálam semmit nem dob (mondjuk nekem Premium van).
Szerk:

Megvan.
Azt nem írtad hogy a játék beváltásához kell beírni.

[ Szerkesztve ]

(#1707) gali777 válasza Def26 (#1705) üzenetére


gali777
őstag

Caspiant meg metrot emlegették.

(#1708) Gyula84


Gyula84
veterán

Nem tudom csak most vettem észre, hogy ott van ez a China Rising pack mellett. 4fan maps-ot írnak csak

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1709) BigBlue69 válasza kriszpontaz (#1706) üzenetére


BigBlue69
őstag

Miért? Hova máshova akartad?:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1710) Neoteric válasza Gyula84 (#1704) üzenetére


Neoteric
addikt

Arról Microsoftéknál volt szó, h egy darabig Xbox One exkluzív lesz. Gondolom mint Bf3-nál a PlayStation esetében, hogy minden DLC-t 2 héttel hamarabb kaptak meg.
Azt írták, hogy a 4 legnépszerűbb Bf3-as map lesz benne, szal Operation Metro + Caspian Border sztem tuti, de legalábbis Metro biztosan. Fasza lesz ha végre be lehet robbantani az alagutat pár c4-gyel. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#1711) sensejke


sensejke
aktív tag

Egy kis alfa infó.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1712) kriszpontaz válasza BigBlue69 (#1709) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Keresőbe.

(#1713) Zjunior válasza - = Zk = - (#1666) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez a tablet dolog hogyan működik?:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1714) Delta× válasza Gyula84 (#1701) üzenetére


Delta×
senior tag

Mit jelent az hogy Gold battlepack ? Játékon belüli fejledt kasztok ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1715) csibe1 válasza pohár (#1661) üzenetére


csibe1
addikt

A játékhoz kapunk tabletet is a csajszival együtt? :D

(#1662) Cris99 válasza

"Talán szerezz magad mellé társakat, meg ts-st aztán nem ez lesz :U"

Hát persze. :K
Szerinted a BF3-as játékosok mekkora része gondolkozik a taktikán ha egyedül megy fel? :F

Sikerült megcsinálni a konkurenciát pepitába,elbaszott netkóddal és egyebekkel,jó alaposan benyalva a franc se tudja honnan ideszabadult vérpistikéknek;tisztelet a kivételnek.
A lényeg,hogy itt is meglegyen a szokásos rókabőr,benyeljék a lóvét érte - szigorúan előre - aztán mindenki mehet amerre lát.A leghangosabban és legtöbbet sírókat azért meghallgatják (vagy ahonnan a legtöbbet vették),tökmindegy mekkora baromságot skandálnak.
Persze azért balance (állítólag) van a cuccok,járművek között.
Akkor hiszek majd ennek a bandának,ha ló legel a sírjukon,addig megint csak egy humbug duma az egész.
Itt már csak a pénz a lényeg,meg a hype; hogy még több pénz legyen.
A szart is el lehet adni,csak szép fényes papírba kell csomagolni. :U

Eddig ez volt,az ígéretek most is megvannak,már csak a megvalósítás lesz érdekes.
Ezekután viszont sok mindent nem várok tőlük.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1716) Gyula84 válasza Delta× (#1714) üzenetére


Gyula84
veterán

Hát nem tudom hogy mit jelent, majd kiderül, de eddig nem ez volt a neve.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1717) Delta× válasza Gyula84 (#1716) üzenetére


Delta×
senior tag

kikéne deríteni mit tud az a digital bonusz.. hogy megéri e a +1500 pénzt :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1718) Livius


Livius
őstag

Míg mielött azt hinné valaki hogy a tabletten is fog futni a játék, eláírulom neki hogy logikus gondolkodoással NEM, nem fog futni. Csupán lesz egy olyan app androidon, amivel beléphetsz egy szerverre egyből comanderként, és ennyi, lesz egy térképed és nyomogathatsz, de az életben nem fogsz mozogni FPS nézetben vagy beülni egy tankba.

Szégyen hogy már vannak sok más fórumon, akik ettől azt hiszik hogy faszán alacsony lesz a gépigénye. Kész röhej, hogy ilyen IQ-val megveszik ezt a játékot majd. :C

Egyébként mi a hír a szerver oldali hitregről ami eddig luxus volt nekik, a publikus unranked szerverfájlokról, szerver oldali fejletségről parancsokban? Lesz time limit, battlerecorder? És mondjuk egy normális autobalance és egyéb ilyen funkció, amit eddig rcon pluginekkel kellett megoldani plusz pénzért, mert minőséget kiadni már nem az ő asztaluk.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#1719) Gyula84 válasza Delta× (#1717) üzenetére


Gyula84
veterán

gondolom mint a bf3-ban a ingame contents, mert idáig az volt a neve habár fúra hogy átnevezték :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1720) Delta× válasza Gyula84 (#1719) üzenetére


Delta×
senior tag

jolvan biztos lesz majd konkrétabb infó előbb utóbb :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1721) SkyS1gn válasza Livius (#1718) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miért volt aki azthitte? :Y

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1722) kisza25 válasza csibe1 (#1715) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor már rendelem is elő, na nem a tablet miatt ;] :P amúgy az nem a Bosszúból a csaj?
Livius: hülyék az emberek, nem tudtad?
konzolon pl. egyáltalán nincs balanc BF3-ban, max az Admin rak át, de ha az nincs akkor simán előfordul, hogy 4 vs 12 vagy hasonló a felállás

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1723) goldnarmz válasza kisza25 (#1722) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Nem. Emily valamivel idősebb, és nincs ilyen kerek feje.

[ Szerkesztve ]

(#1724) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Elvileg majd ma látunk spectator bemutatót.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1725) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#1724) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Elvileg este 8kor!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1726) Def26 válasza SkyS1gn (#1725) üzenetére


Def26
félisten

Ez mi? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1727) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ez? Ez itt a Prohardver fóruma :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1728) Def26 válasza SkyS1gn (#1727) üzenetére


Def26
félisten

Mármint mi ez a spectator bemutató?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1729) SkyS1gn válasza Def26 (#1728) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az egy spectator bemutató... most mit mondjak? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1730) Def26 válasza SkyS1gn (#1729) üzenetére


Def26
félisten

Az baj ha nem tudom mi az a spectator? :D mit fognak ott mutatni, multi, single? nem értetlenkedek, tényleg nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1731) Laraxior válasza SkyS1gn (#1729) üzenetére


Laraxior
titán

Már lehet nézni a videot? Azt a 3 napost amit csak accounttal rendelkezők láthatnak.

(#1730) Def26: Biztos láttál már olyat, hogy lehet a pályán mászkálni, repkedni, csak úgy karakter nélkül...bejárhatsz mindent, látsz mindent, bármilyen nézetből..na ez a spectator. Noshahr Canals spectator módban pl :))

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1732) SkyS1gn válasza Def26 (#1730) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:U

(#1731) Laraxior Hát ez messze van tőle, összehackelt izé, de igen, hasonló, csak pl rá tudsz sasolni az összes playerre stb... warok közvetítésénél ez elengedhetetlen, meg a csalók ellen sem utolsó eszköz!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1733) Neoteric válasza Laraxior (#1731) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát azért remélem lesz olyan is, hogy a pályán levő játékosok nézetéből látom az eseményeket.

PSN: ne0teric_sAN

(#1734) Laraxior válasza SkyS1gn (#1732) üzenetére


Laraxior
titán

Van jó oldala is, de van ennek rossz oldala is, pont a waroknál... mert ugyanúgy lehet közvetíteni az ellenséges mozgást a másik csapatnak :(
Viszont ahogy látni lehet eléggé elmozdultak a méginkább csapatjáték felé. Fejlődik a squad... és ez a commander is frankó. Az a kérdés, hogy mondjuk a Commander által hívott "X" pont felett köröző AC-130-ast meg lehet-e semmisíteni, vagy bizonyos ideig lesz aktív.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1735) SkyS1gn válasza Laraxior (#1734) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem fejlődik hanem felépül... Csak gyengélkedett :DDD

Nemtudom, mindegyiknek lesz egy ideje amíg visszatöltődik.

(#1736) kisza25 Azt tuti nem, a pálya széléről jött a hajóról.
Időlimitesek lesznek ezek, nem megsemmisíthetők!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1736) kisza25 válasza Laraxior (#1734) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát kíváncsi leszek, hogy ettől lesz e nagyobb csapatjáték:P szerintem biztos meg lehet semmisíteni a rakétakilövőket és addig commander nem tudja majd használni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1737) M3oH


M3oH
addikt

Spectator mod mar ideje, hamar a nagy igeretek ellenere a BF3 nem kapta meg... Remelem, hopgy normalis killcam is lesz, mert a mostani az tobb, mint terribad. MEg persze a hitbox/netkodon sem artana csiszolni :)

(#1738) Livius válasza M3oH (#1737) üzenetére


Livius
őstag

Nem kapta meg? :Y Megkapta azt csak nem te mint vásárló, hanem csak a trailer készítők a DLC-khez :DD

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#1739) SkyS1gn válasza Livius (#1738) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A büdös francokat, van a dicenak belsős spectatorja az tuti, de amit te linkeltél azt többen összefogva valósították meg felhasználók, írja is az elején!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1740) LLD


LLD
aktív tag

Na hazaértem és én is megnéztem a hihetetlenül gyenguszra sikeredett multis mókát!!(azt hittem totál botok ellen mennek :DDD )Már szinte előre borítékolható a játék sikere szerintem ez nem kérdés!!Konzol volnalon meg pláne hisz olyan dolgokat élhetnek át amit mi pc én bf 3 alatt már megtapasztaltunk csúcs grafika,64 fős mappok,60+fps tehát ez nekik bejövős!! :K
Azért fenntartásaim vannak ezzel a rombolhatósággal kapcsolatban is mert a bemutatóban nagyon frankón néz ki.Játék közben hányszor kapok majd ez miatt Badluck ot illetve a sok törmelékbe való fennakadásokból problémák vannak a mostaniba is!Videó alapján sokat nem lehet levonni talán majd a béta!! :U

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#1741) Livius válasza SkyS1gn (#1739) üzenetére


Livius
őstag

Ez az, csak hackelni kellett érte, hogy elérhető legyen. Itt egy bővebb, még a BF3 szerver odali programban ott a spectator slot is, és fel is megy rá, és mutatja milyen az elkészült szuper letiltott spectator a BF3-ban. :C

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#1742) Laraxior válasza LLD (#1740) üzenetére


Laraxior
titán

Naa.. ez így volt megtervezve, hogy a squad életben maradjon, hogy be tudjanak mutatni mindent amit akarnak.. így lett kicsit filmszerű :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1743) csibe1 válasza LLD (#1740) üzenetére


csibe1
addikt

Nem kell félni.Ami esetleg jó lesz a bétában,megjelenés után majd jól eltolják megint. ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1744) Delta× válasza Laraxior (#1742) üzenetére


Delta×
senior tag

Amikor ment a stream én sírtam milyen béna a helikopter a teraszon ><

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1745) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

20:30tól lesz a stream, itt.

;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1746) bul07


bul07
nagyúr

Nekem a hangok nagyon furcsák mintha különböző bádoglemezeket püfölnének mikkor lőnek , hát nem jó hallani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1747) Delta× válasza SkyS1gn (#1745) üzenetére


Delta×
senior tag

Copy ... Átjött az üzenet >:D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1748) Winne válasza SkyS1gn (#1745) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1749) LLD válasza Laraxior (#1742) üzenetére


LLD
aktív tag

Naa "így lett kicsit filmszerű" zsé kategóriás :DDD Tudnak ők ettől jobbat is!! :K
csibe1: Majd a sok rinyagép miatt b@sszák el majd megint az egészet! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#1750) aizen92


aizen92
addikt

lehet már valamit tudni h a bf3 premiumosok kapnak valami előnyt? bf4 béta részvétel, preorder esetén valami extra content??? vagy mindenképp meg kell venni elővételben a bétához?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.