Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) sixpak válasza SkyS1gn (#1197) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezzel csak az a baj, hogy BF4 előbb lesz mint a hd 8000.
Én például eme cikk elolvasása után döntöttem úgy, hogy 7950 lesz.
És ha ez nem reklámár, akkor nem tudom, hogy mi az:
7950

Szerk:. mindegyik ghz edition. :) Én, aki soha nem tuningoltam semmit, felhúztam a catalystba a gpu órajelet 1100-ra és a power tune-t +20%-ra és ennyi. Úgyanúgy megy mint előtte, csak 5 fokkal melegebb(68).
Persze ha valaki nem árérzékeny, akkor mindegy, csak így jó pár tízes a zsebébe marad. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1202) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4 vs Call of Duty Ghosts graphics comparison

Pfff... hát igen, nekem is ez a véleményem!

(#1201) sixpak Nem azért mondom, kit érdekel a gyári órajel, az én 6950-em is 1Ghz-en pörög, 6970 feloldott shadereivel együtt!

De a Ghz kártyák azthiszem az újabb szériából valók, talán tovább húzhatóak!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1203) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

BF4 Live MP demó már fb esemény is van! Ami érdekesebb az a leírás:

"Prepare 4 Multiplayer!

DICE will be live demoing Battlefield 4 multiplayer during "The Download: EA 2013 Preview", at E3 2013.

Battlefield fans attending E3 will also have the chance to go hands-on with Battlefield 4 multiplayer at the EA booth.

Not coming to E3? Don't worry, we've got you covered! You will be able to catch live streams of the entire E3 experience, including multiplayer matches complete with commentary!"

Élő meccsek lesznek egymás ellen, ráadásul az E3-on kipróbálható verzió is lesz, szóval pl LevelCapGaming aki biztosan kinntlesz meg egy rakat youtubeos majd csinál fasza first impressions videókat!

E3 Váárlak :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1204) aAron_ válasza SkyS1gn (#1203) üzenetére


aAron_
őstag

:)) jaj de jó lesz, már a naptáramba is beírtam

What is your ikigai?

(#1205) prokxy válasza SkyS1gn (#1187) üzenetére


prokxy
veterán

Jó, de az nem egyedi, nem Hozzád kötött, stb, nekem olyan kell, amin rajta van a nick-em. Éééérted? :)

Már naon várós az E3, kíváncsi leszek a MP-re!
A COD naon beégett az XBOX ONE bemutatón, h mekkora szar mégis a motorja, meg nem is új, reméljük, h ez itt nem fog előfordulni. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1206) bul07 válasza prokxy (#1205) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt hiszem megtaláltam ami neked kell [link]
Még keresgélek de hátha ez is elég
1050Ft és 5sort lehet megadni hogy mit üssenek bele(angolom nem a legjobb majd valaki kijavít ha valamit félreértelmeztem volna)

Ha hordanék nyakba csüngőt még rendelnék is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1207) bul07 válasza bul07 (#1206) üzenetére


bul07
nagyúr

Na találtam még egyet, és szerintem jobb mint az előző
1942 Graphotype Made Custom STAMPED Military Dog 1400Ft

Nem keresgélek tovább én ezzel tennék egy próbát (lehet teszek is :DDD )

Na még egy kaptafára de három variáció
[link] [link] [link]

Na most már van bőség zavara :)

És még lehetne találni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1208) SkyS1gn válasza prokxy (#1205) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Itt ez nem fordulhat elő, mivel itt a FB2 amit szabdjára engedve (ala next-gen) lett egy FB3! :DDD
De még a FB2 is brutál szép, és itt ugye még vissza kellett fogni a konzolok miatt!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1209) prokxy válasza bul07 (#1207) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi szépen! :C :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1210) kmisi99


kmisi99
addikt

Na ez is születésnapomon jelenik meg. Meg is lepem vele magam.

[ Szerkesztve ]

(#1211) csibe1 válasza prokxy (#1205) üzenetére


csibe1
addikt

Reméljük azok az elcseszett dolgok se fordulnak elő, mint a harmadik részben. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1212) Chrys_ válasza SkyS1gn (#1202) üzenetére


Chrys_
addikt

BF4 jobbnak néz ki, de az a k..a nap úgy süt, mintha júliusi napon dél lenne, pedig a pályája kezdetén van. Ezért szar.

(#1213) SkyS1gn válasza Chrys_ (#1212) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Így valamivel jobb hogy kisebb részt "takar ki" a nap!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1214) Bjørgersson válasza Chrys_ (#1212) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Inkább így süssön, mint ahogy a Battlefield 3-ban ég tőle ki a retinád.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1215) aAron_


aAron_
őstag

Electronic Arts: Négy évig biztos támogatás a jelenlegi konzolgenerációhoz

így még a bf5 is, vagy akármi ami az utódja lesz is lehet még jön next cur gen-re :((

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#1216) gali777 válasza aAron_ (#1215) üzenetére


gali777
őstag

Mármint a jelenlegi generációra? :D

(#1217) SkyS1gn válasza aAron_ (#1215) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y

ELMENT AZ ESZÜK????????

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1218) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No csináltattam 1. hsz-t, ha valami olyan van amit gondoljátok érdemes belerakni csak írjátok meg privátban és berakom!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1219) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Dobozos Deluxe Edition

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1220) M3oH válasza SkyS1gn (#1219) üzenetére


M3oH
addikt

Game.co.uk-nal is megjelent a dobozos. Remelem lassan a magyar boltok is kapnak vmi konkretat.

(#1221) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#1219) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annyira, de annyira nem akarom megvenni, pedig szerintem úgyis meg fogom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1222) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#1221) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Steelbook + dlc, kezdenek jönni a normális tartalmak, de kivárok nyár végéig mire minden lap ki lesz terítve!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1223) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#1222) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A külső cuccok engem nem érdekelnek, csak a belső tartalom. Ezért is kérdeztem múltkor, hogy vajon majd béta után is elő lehet-e még rendelni. :D Lehet valami megjelenés utáni olcsósított kulcs lenne a legjobb nekem.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1224) emiki6 válasza SkyS1gn (#1222) üzenetére


emiki6
veterán

+1

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#1225) aAron_ válasza Bjørgersson (#1223) üzenetére


aAron_
őstag

nem hiszem, hogy bármi akadálya lesz a béta utáni előrendelésnek, bf3 esetében sem volt

What is your ikigai?

(#1226) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#1223) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem? pedig sokkal maradandóbb egy póló- steelbook, dogtag, wc pumpa vagy akármi mint egy masni az Abrams-re :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1227) Bjørgersson válasza aAron_ (#1225) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre már nem emlékszem, a bétával igaz még játszottam, de csak után több, mint egy évvel neveztem be egy Premium Editionre.

(#1226) Cris99: Nyilván nem az ilyen tartalmakra gondoltam. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1228) emiki6


emiki6
veterán

Szerintem 576-ban lehet majd külön BF-es dogtaget venni. Láttam MoH-ost Mass Effect-est meg talán Crysis 3-ast. Szóval BF-es is tuti lesz (lehet volt is), csak nem névreszóló. Nomeg nem kell megrendelni...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#1229) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

PC-s is van :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1230) emiki6 válasza Bjørgersson (#1227) üzenetére


emiki6
veterán

Jut eszembe: miért néz oldalra az egyéni képed?

Én azon elmosolyodtam amikor a Revelations-ban le kellett ütni a lantosokat és felvenni a ruhájuk. Yusuf meg megjelent ugyan azzal a kendővel a fején, de a lantos-énekes ruhában és nagyon hülyén nézett ki... :))

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#1231) Bjørgersson válasza emiki6 (#1230) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Így nézett az eredeti képen is. Beállítás előtt kértem, hogy nézzük meg milyen ha előre néz, de úgy nem tetszett. :N

Elvégre nem az arcáról ismerik fel őket, hanem a ruháról.. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1232) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Új háttér, fHD-ba nemtaláltam még meg!

Találtam egy China Risingosat is nagyban:

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1233) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#1232) üzenetére


SkyS1gn
félisten

fHD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1234) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Csak most olvastam el a teljes rizsát, több óra MP? Legyen már júni 10!

"DICE is going to E3!
We’ve heard from millions of fans that multiplayer is what you want to see most – The wait is almost over! E3 2013 will feature hours of Battlefield 4 multiplayer footage; both at the special EA event on June 10th and streaming live from the E3 showroom floor where we will be inviting attendees to play and compete in Battlefield 4 multiplayer .

Not coming to E3? No problem! You will be able to catch live streams of the entire E3 experience, including extensive footage from live, unscripted multiplayer matches, complete with commentary! "

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1235) aizen92 válasza SkyS1gn (#1232) üzenetére


aizen92
addikt

Nagyon jók ! köszönjük!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1236) aAron_ válasza SkyS1gn (#1234) üzenetére


aAron_
őstag

HOURS? :Y :DD

én most úgy érzem végre megcsinálták, jó lesz ez a bf4 :K

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#1237) SkyS1gn válasza aAron_ (#1236) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jaa elvileg, gondolom lesz egy trailer, aztán a live-ot én úgy értem hogy majd a színpadon tolják élőbe mint a coopot 3-nál, meg majd E3 alatt a napokban is lesznek ilyen interjúholós videók gondolom mivel ott lehet majd játszani a multival a helyszínen!

- meglássuk!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1238) Gyula84


Gyula84
veterán

Kíváncsian várom mi lesz belőle :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1239) Bazzzs válasza SkyS1gn (#1234) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Na, erre kíváncsi leszek :K Remélem, hogy lesznek jó minőségű gameplay videók youtube-on ennek köszönhetően.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#1240) apollo12 válasza SkyS1gn (#1233) üzenetére


apollo12
veterán

nah új hátér

egyébként árakról lehet valamit tudni, mert most tuti elő rendelem, többé nem kell orosz, sok a nyűg vele

(#1241) aAron_ válasza apollo12 (#1240) üzenetére


aAron_
őstag

én komolyan nem értem minek egyáltalán előrendeléssel foglalkozni, több hónap van még rá... :F (lehet nem is lesz jó :DDD) majd kiderül hol éri meg a legjobban, egy biztos, nem az originen

árak talán E3 után lesznek? mintha hallottam volna ilyet (dobozosnak)

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#1242) v!ct0y válasza apollo12 (#1240) üzenetére


v!ct0y
veterán

1 hónappal a megjelenés előtt fogom berendelni. Előbb nincs értelme.

(#1243) SkyS1gn válasza v!ct0y (#1242) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1244) bul07 válasza aAron_ (#1241) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát csak azért mert egyes üzletek anyiért adják amenyiért előrendeli az ember
És van hogy a kezdeti előrendelési árr alacsonyabb mint megjelenés ellőt mert hajlamosak emelni ha kapóc a cucc, így aki időben rendeli lehet jobban jár mint aki vár
Én a BF3 LE verzióját 7860Ft-ért(+250Ft szállítás) rendeltem elő az ipon-nál míg más helyeken 8990Ft+990Ft szállításal lehetett
Persze az ipon-nál se sokáig volt kint ilyen áron kb 47percig volt ennyiért és utána emeltek rajta, kezdeti elírás lehetett, de annyiért adták amenyiért előrendeltem
Én azt valom hogy ahol csak lehet elő kell rendelni és ahol a legolcsóbban adják azt kell megtartani, persze ha nem kellenek ilyen felesleges dolgok hogy pólló meg mit tudom én ami egy hónap múlva csak pórfogó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1245) SkyS1gn válasza bul07 (#1244) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vgay fordítva, énmeg azt látom hogy 10-12k aztán lemegy 8-9kra.

Nekem is a LE BF3 7990 volt.

Póló pl miért porfogó? A használati cuccokat nagyobbra értékelem mint pl egy ingame fegyvert stb.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1246) 7600 GS


7600 GS
addikt

Várható a játékból valami Limited Edition kiadás?

(#1247) Bjørgersson válasza 7600 GS (#1246) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De még mennyire. [link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1248) 7600 GS válasza Bjørgersson (#1247) üzenetére


7600 GS
addikt

Hmm, ennek örülök. Remélem elő tudom majd rendelni az 576-ban, egyelőre még csak a sima verziót látom.

(#1249) pohár válasza 7600 GS (#1248) üzenetére


pohár
félisten

drágább helyre nem gondoltál? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1250) bul07 válasza SkyS1gn (#1245) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd 34 évesen bf4 pólóba fogok mászkálni , annyira nem vagyok gyerek agyú (valamilyen játék rendvezményen természetesen felvenném, már ha rámjönne mert általában ezek az ajándék pólók gyerek méretek L-es XL-es apróságok), pószter plakát se izgat abból is kinőttem már :)
Nekem a kód is elég lenne dobozos áron , doboz se kell
30-as nettel elég hamar lent lenne , főleg ha elő telepítés is lesz, akkor meg főleg elég lenne egykód

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.