Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Laraxior válasza gali777 (#850) üzenetére


Laraxior
titán

Én is bepattintok a mostani GTX480 mellé mégegyet, azon is húzok egy picit, kap egy vizesblokkot és jónapot. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#852) Winne válasza Laraxior (#851) üzenetére


Winne
nagyúr

Te se vagy 100-as. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#853) Laraxior válasza Winne (#852) üzenetére


Laraxior
titán

Már hogy ne lennék :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#854) Winne válasza Laraxior (#853) üzenetére


Winne
nagyúr

:))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#855) SkyS1gn válasza Laraxior (#853) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#856) djculture válasza Laraxior (#851) üzenetére


djculture
félisten

Paksra azért indításkor csörögj oda, legyen idejük beindítani egy új kisegítő blokkot. :P

[ Szerkesztve ]

(#857) Gyula84 válasza djculture (#856) üzenetére


Gyula84
veterán

Ez még a VGA megjelenésekor se volt vicces :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#858) Laraxior válasza djculture (#856) üzenetére


Laraxior
titán

Corsair HX1000W van a gépben, szerintem félgőzön se megy :DDD Felüdülés lesz neki, hogy végre kell a kraft :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#859) djculture válasza Laraxior (#858) üzenetére


djculture
félisten

Annyi krafttal ha unatkozol esetleg salgó polcokat is összehegeszthetsz...:D

(#860) #57919488 válasza SkyS1gn (#848) üzenetére


#57919488
törölt tag

+aprón remélhetőleg lehet, hogy az AMD-s kuponok miatt lesz BF4 olyan 4E HUF környékén mint a Tomb Radier volt :D

szerk:
(#861) Winne:
50%, vagy igen vagy nem :DDD
De jó kis meglepetés lenne :DD

Amúgy Tomb Raider és BioShock I. is AMD promoval volt a kártyák mellé amit lehetett is a neten venni és úgy néz ki, hogy BF4 is AMD promoval jön majd (talán).

[ Szerkesztve ]

(#861) Winne válasza #57919488 (#860) üzenetére


Winne
nagyúr

Én erre nem tennék nagyobb összeget. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#862) albert8 válasza #57919488 (#860) üzenetére


albert8
addikt

Én többet mondanék és tudom is, hogy kit kell keressek . :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#863) djculture


djculture
félisten

Csak ez a barom Origin ne lenne, olyan az egész mint egy alfa kliens húszezer hibával. bf3-at is ezért hanyagoltam de a négyest csak jó lenne már nyomni.

(#864) Bazzzs válasza djculture (#863) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Pedig ezt az egyet biztosra vehetjük, hogy Origin kell majd hozzá. Én sose próbáltam, de elvileg a háromnál van rá lehetőség, hogy Origin nélkül fusson a játék.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#865) aAron_ válasza Bazzzs (#864) üzenetére


aAron_
őstag

bf3-hoz nem kell origin, csak update-hez, meg telepítéskor. egyébként nem tudom miért sír mindenki miatta, nekem semmi bajom nem volt vele, nem úgy mint magával a bf3-mal...

am meg: Battlefield 4 - AMD kártya mellé is érkezik a folytatás

hd 7990 ;]

What is your ikigai?

(#866) SkyS1gn válasza aAron_ (#865) üzenetére


SkyS1gn
félisten

HD7990?

Én azt olvastam külföldi oldalakon hogy a next-gen (HD8xxx)-hez csomagolják majd... tuti nem csak ahhoz!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#867) #57919488 válasza SkyS1gn (#866) üzenetére


#57919488
törölt tag

Annál több occó kupon :C :DDD

(#868) aAron_ válasza SkyS1gn (#866) üzenetére


aAron_
őstag

valószínűleg azokhoz is, de hát én emiatt nem fogok várni sem a játék megvásárlásával, sem a gép fejlesztéssel, kitudja mikor jönnek még azok...

What is your ikigai?

(#869) Stunts666 válasza aAron_ (#865) üzenetére


Stunts666
őstag

Minden második kilépéskor kiírja a gép, hogy origin nem válaszol... :D

(#870) SkyS1gn válasza aAron_ (#868) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énsem :D Nekem dobozosan kell amúgyis!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#871) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Alig várom már hogy magasabb szinten osztogassam...az ólmot.

(#872) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 3.5 | Official Trailer Parody

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#873) Bazzzs válasza SkyS1gn (#872) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Egyeseknek mennyi szabadideje van :Y Ettől függetlenül jól sikerült a videó, ötletes.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#874) stoon válasza Mr. Erikszon (#871) üzenetére


stoon
őstag

állj fel egy sámlira! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#875) aAron_ válasza Bazzzs (#873) üzenetére


aAron_
őstag

én is meglepődöm mindig, és ezek olyan kisgyerekek sem lehetnek, azért kell némi tudás egy ilyet összedobni

What is your ikigai?

(#876) Mr. Erikszon válasza stoon (#874) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Good idea :D

(#877) aizen92 válasza SkyS1gn (#872) üzenetére


aizen92
addikt

ez valami nagyon király :D amikor a késelést visszafelé vették fel besírtam.

de a két afro-amerikai katona nem ugyanaz? ezen már filóztam egy ideje. esetleg az aftermath dlc-ben jött a 4 "új" US karakter és az lesz a Battlefield 4 single karakterei? vagy rossz gondolati úton járok.... :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#878) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Gondolkodtam a Battlefield 4 Digital Deluxe előrendelésén Originen keresztül. Ott pre-order van, viszont kérné a bankkártya adataimat meg ilyenek... a kérdésem ezzel az, hogy levonják (levonnák) a 70€-t most vagy majd csak megjelenéskor?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#879) Rico45 válasza Mister_X (#878) üzenetére


Rico45
őstag

Tuti hogy levonnák a zsét.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#880) Mister_X válasza Rico45 (#879) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aham, bepróbálkoztam netkártyával :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#881) aAron_ válasza Mister_X (#880) üzenetére


aAron_
őstag

megkérdezhetem mi értelme van előrendelni? azt se lehet tudni még, hogy milyen lesz, egy single videó volt eddig csak :U

arról nem beszélve, hogy máshol biztosan sokkal olcsóbban meg lehet majd venni

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#882) Mister_X válasza aAron_ (#881) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondltam, hogy az előrendeléssel semmi gond nincsen, mert nekem a megjelenésig nem fog semmibe sem kerülni. Ez viszont elővásárlás, abból viszont tényleg nem kérek.

Olcsóbban? Premiummal? Arra befizetek... meg ott nem hinném, hogy zárt bétához adnak kulcsot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#883) v!ct0y válasza Mister_X (#882) üzenetére


v!ct0y
veterán

Biztos, hogy olcsóbb lesz mint 70 euró! 9-10k lesz szvsz a cd galaxisba. Bőven vannak még be nem jelentett dolgok is. ilyen-olyan edition. Senki nem tudja még mi lesz benne de abban biztos vagyok, hogy seassion pass külön lesz 50 euró. A zárt béta meg kb semmit se ér mert lesz megint vagy 2 nap az előnye annak aki jogosult rá. Engem meg is szívattak mert nem tudtam tolni a zárt bétát...De rendesek voltak mert kaptam egy általam választott játékot a store-ból.:) Szvsz még ne rendelj elő semmit se. Pláne digitálisan.

(#884) M3oH válasza Mister_X (#882) üzenetére


M3oH
addikt

Tuti lesz olcsobban a magyar boltokban, ill. egyeb kulfoldi webshopokban. ES ugyanazt fogja tartalmazni, mint az origines cucc. Beta reszvetel a tobbsegunkbenk pedig megvan, hisz Bf3 premium tulajok vagyunk, ahhoz pedig jar beta acces. Arrol nem is beszelve, hogy Bf3 betahoz is, csak az nem szerzett kulcsot, aki nem akart. Origin ilyen, teny, hogy egyszeru es kenyelmes megoldas, csak draga.

(#885) leviske válasza Mister_X (#882) üzenetére


leviske
veterán

Az már biztos, hogy az a Premium, amit beígérnek az előrendelőknek az olyan, mint a BF3 mellé rendelhető?

MOD: mindenesetre a CDG-ban pl ugyanúgy említik a Premium kiegészítőt, csak ott ugye 12k a játék, nem 18.

[ Szerkesztve ]

(#886) M3oH válasza leviske (#885) üzenetére


M3oH
addikt

99%, hogy a bf4nel emlitett premium nem egyezik meg a Bf3 premiumaval. Ugy tunik, hogy a LE-fele lesz , az elso dlct ingyen kapod. Amugy meg az itthon kaphato verzioknal is emlitik a premiumot. De messze meg a megjelenes, nem erdemes meg vasarolni szerintem.

(#887) SkyS1gn válasza M3oH (#886) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen, EZT MÁR KIFEJTETTÜK!

A Premium Pack az a Drone Strike DLC-t foglalja magában!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#888) Mister_X válasza M3oH (#884) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oké emberek, akkor nem rendelem/veszem meg előre :)

Hát, én nem vagyok BF3 Premium tag, tehát nekem ez kiesik :B Gondolkodok azon, hogy a PayIT-n beszerzem, csak aggályaim vannak a PC-s verzióval... Tényleg sok a csaló?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#889) GERIlla83 válasza Mister_X (#888) üzenetére


GERIlla83
tag

Én már egy hónapja nem láttam csalót.

Igaz, hogy nem is játszottam. ;]

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#890) SkyS1gn válasza Mister_X (#888) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha TDM-ezel, vagy metro 64-ezel meg ilyen buzi módokat szeretsz lehet többel találkozol mintha Battlefieldeznél (CQL nagy mapok)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#891) Mister_X válasza SkyS1gn (#890) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, most ennek a fele nekem kínai volt :F Régen sokat Battlefield 2-ztem, ott csak Conquest volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#892) SkyS1gn válasza Mister_X (#891) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát most már a sok COD kölöknek is meg kellett felelni ezért van TDM, squad deadmatch meg amiken nem is jártam még szinte...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#893) Mister_X válasza SkyS1gn (#892) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahá... Conquest azért van? Azaz zászlókat elfoglalni, C4-est tapasztani a noob tankosra, bázisugrás a daruról, kempelni a hegytetőről, stb?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#894) #78687232 válasza SkyS1gn (#892) üzenetére


#78687232
törölt tag

Gun Gamenek örülök egyedül, nagyon jó lett. CQDomination arról szól, hogy mindenki milyen jól tud fejlődni, tdm is. Superiority módok is idiótáknak van. Ha a 4 továbbviszi a három hülyeségeit, már meg sem veszem. Eltávolodtunk a BF2 minőségétől nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#895) gali777 válasza #78687232 (#894) üzenetére


gali777
őstag

Nem hiszem, hogy meg mernék lépni, hogy a conquestet kihagyják belőle.

(#896) SkyS1gn válasza Mister_X (#893) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Naná, ez a BF3 magja is, a CTF mód is jó End Game-ben, persze haverokkal csak!

Mi mindíg 3-4en toljuk.

Mi azzal trollkodtunk motorra dobtunk ammopackot, odajártam tank mellé aztán a hátul ülő haver megpakolta C4-el, az elhajtás után pedig BUMM :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#897) Mister_X válasza SkyS1gn (#896) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor már csak két kérdésem maradt:
- ha most veszek Premiumot, megkapom az összes DLC-t?
- lesz BF4 betám?
- Megérne 6500Ft-ot?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#898) #78687232 válasza Mister_X (#897) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mindháromra igen.

(#899) Winne válasza SkyS1gn (#892) üzenetére


Winne
nagyúr

A squad dm-et azért nem érdemes fikázni, a legjobb csapatmunkát igénylő módok egyike. :K Ott kellett csak igazán vigyázni és figyelni egymásra.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#900) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

De ez most milyen izé már, hogy alig adták ki a 3-ast már jelenik meg a 4.A bf2 és a bf3 között kb 6 év volt, most mi a fennének kell kiadni a 4-et még a 3-al sem játszottam...ez a marketing....:(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.