Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

DICE Developer Patrick Soderlund Explores Hollywood Influences

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#352) aAron_ válasza depzoo (#341) üzenetére


aAron_
őstag

a színt lehet bf3-ban is javítani, többféle módszer van rá. persze az tény, hogy gáz hogy gyárilag sz@r

What is your ikigai?

(#353) prokxy válasza aAron_ (#352) üzenetére


prokxy
veterán

Azt a módszert mutasd meg pls, amiért nem jár szankció! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#354) depzoo válasza SkyS1gn (#342) üzenetére


depzoo
tag

Pont arra gondoltam, hogy azokat kivenni a játékból pénzért :)

Tudod, hogy ne egyszínűek legyenek a pályák, hanem legyen rajta legalább a win 3.1 16 színe egyszerre.

Na olyan DLC-t lehet hogy vennék.

(#347) Winne

Videót munkában nem tudom megnézni csak később othhon, de a BF3-nál a promó shotok is színtelenek voltak.

(#352) aAron_

Tudom, de hadd ne kelljen már post szűrőkkel meg map hackokkal mókolni, amitől néhol jól fog kinézni máshol meg egy mese túlszaturált színeit produkálja, megfogja az fps-t és mindezt úgy, hogy vagy banolnak érte vagy nem...

Ryzen + Vega (?)

(#355) Chrys_


Chrys_
addikt

Deluxe-ban mi lesz a bónusz in-game content? Zöld kés? :)

(#356) Muerte


Muerte
addikt

Úgy látom a DICE még mindig erőlteti az "egyedi színvilág"-ját :W

(#357) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem randa...

Live-Die-Respawn

(#358) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jobb felső sarokba mik vannak ? Valami trófeák ?

(#359) Kanczy


Kanczy
veterán

Amúgy megint a torz, agyrohasztó üvöltés a végén, ami "zene" gyanánt lesz a játékban :U

v!ctoy: Szerintem PS trófeák, igen.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#360) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez szerintetek hogy fog kinézni X360-on? :DDD

(#359) Kanczy

Biztos hogy nem azok, PC-n futott a demo.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#361) Gyula84 válasza Chrys_ (#355) üzenetére


Gyula84
veterán

Nekem kék kell :P

(#360) orichalcos
Mint a BF3 :D

(#362) ForRedGlory
Origin? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#362) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

WTF :C Kurva jól néz ki :Y

[ Szerkesztve ]

(#363) Winne válasza SkyS1gn (#348) üzenetére


Winne
nagyúr

Van még készleten, csak alul van hűtve. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#364) Laraxior


Laraxior
titán

Na, megnéztem én is a videot végre itthon, nagyban, nem csak telefonon.

-A napsütés az már most az agyamra megy, hogy semmit sem lehet látni.
-Egész jónak tűnik a single rész is, ha nem tesznek bele olyat mint ami a mostaniba is van, ami ellehetetleníti, hogy időn belül nyomkodd "X" gombot...
A helikoptert egy balfasz vezette... :DDD
Ha levágják az ember lábát, az utána nem sántikál sehova, még liter morphiummal sem :D
Jó dolog ez a fedezőtűz, amíg megkerülte a taknyokat a házban.

Tetszik, sok újat úgyse tudnak már mutatni sem grafikailag, sem jármű-ügyileg. Esetlegesen bele lehetne tenni, egy szőnyegbombázást, az eléggé látványos. Oldalkocsis motort, ahol az oldalkocsin van valami nagykaliberű fegyver...stb. Gondolom fantáziája lesz a fejlesztőknek is.

Amúgy azzal is meg leszek elégedve ha "DLC"-ként adják ki, nekem megfelel a mostani is azzal a pár hibával ami van benne...

BF2 nagyon adta, BC2 nem, BF3 megint igen, remélem a BF4 is fogja, mert akkor nem tudom mivel fogok gamelni :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#365) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Megnéztem én is, tetszetős nagyon. Igaz, hogy nem a single része miatt játsszuk a BF-eket, de egyelőre csak arról tudok véleményt mondani:

- A grafika gyönyörű.

- Túlságosan "epic" az egész, nekem ez már túl tömény. Amikor elindult a felvonó, tudtam, hogy valami másodperceken belül történni fog. Néha a kevesebb több.

- Ez az időben ugrálós dolog nekem a harmadik résznél se jött be. Remélem, hogy legalább egy karaktert irányítunk végig. A Bad Company 2-ben tudtam azonosulni a főhőssel és a történettel, de a harmadik rész ugrándozása miatt nem igazán éltem bele magam a sztoriba és a szereplők sorsának alakulása is hidegen hagyott.

Ettől függetlenül várom nagyon, mert a kampányt max egyszer fogom csak végigvinni, a multi lesz a lényeg :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#366) albert8


albert8
addikt

Eddig nagyon jó, tiszta adrenalinbomba, ez kell ide! :C :Y :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#367) Dexter-2000 válasza albert8 (#366) üzenetére


Dexter-2000
őstag

szerintetek hogyan lesz a prémium?
később is megvehetjük?

Szépnapot!

(#368) killer095


killer095
őstag

Előrendelve :D

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#369) killer095 válasza Dexter-2000 (#367) üzenetére


killer095
őstag

Akik előrendelik ingyen jár mellé a premium tagság!
Akik nem rendelik elő azoknak utána válik elérhetóvé gondolom + 10e ért emgint
:D

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#370) Kanczy válasza killer095 (#369) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát, azért még nem izgulok cirka fél évvel a megjelenés előtt :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#371) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Ti szerintetek meg tudom azt csinálni hogy ha megveszem ezt a BF4-et akkor tudok csinálni új EA account?

(#372) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Pár dolog ami nem tetszett így a videóról gyorsba:
-orosz sniper copy bf3
-jeep modell, hang, animáció copy from bf3
-kés animáció copy from bf3
-amikor leszedik a deszkákat az ablakból és lenéz előre ott az a fehér teherautó copy bf3
-még mindíg túl scriptes (bár fejlesztők szerint a 3-hoz képest itt MP féle szabadságot ígérnek)
-egy jármű ki-beszállás animációt megnéztem volna, legalább SP-ben

Fel nem fogom ezek nem is hatalmas nagy változások lennének lecserélni egy hangot vagy egy skin-t, esetleg egy pár új kés animációt berakni....

Ami tetszett:
-grafika superb, brutális, végre normálisan néz ki a víz
-supression effekt kivéve
-rombolhatóság (specifikusan ebben nem sokat látni, de reménykedem egy bc2-féle megoldással bf3 részletességben.)
-a spottoláskor úgytűnik elfelejthetjük a folyamatos Q nyomogatást, érdekes megoldásnak tűnik ez a mutogatás, de a fő az hogy legalább 0,5-1mp várakozás lesz 2 spot között míg a 3-ban nyomkodhattad folyton.
-2 különböző scope egyidejű használata, ez multiban jó lehetőségeket adna, közelharcra és távolra is fel lehetne szerelkezni
- az UI eléggé bejön, egyszerű, nem csicsás, kicsit bc2-re hajaz a rajzolata
-írányítható squadtársak?! amit fentebb említettem spotolás hatására a helikopter és a csapat is a kijelölt célpontokat kezdte támadni most egy csak utasítás vagy egybekötve a spottingal nemtudom

(#371) Sondi1986 :K

(#368) killer095 Bár 99% hogy meg fogom venni, nem sietem el, kivárom majd a jó előrendelői extrákat hol, merre, milyen áron lesz.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#373) xxSanchez válasza Sondi1986 (#371) üzenetére


xxSanchez
őstag

Regisztrálsz egy újat és azon aktiválod.

Heyho.

(#374) v!ct0y válasza killer095 (#369) üzenetére


v!ct0y
veterán

LOL 13000 Ft ja hogyne.

(#375) killer095 válasza SkyS1gn (#372) üzenetére


killer095
őstag

Az a spotolós mutogatás nem abban az értelemben vett spotolás :)
A csávó a commander ugy mint BF2 ben (irták is hogy visszatér csak más formában), vagyis a commander megjelölte a teruletett , utasította a társait hogy mit tegyenek !
Szerintem ez nem a Q-n lesz mivel az alap spot gombot elfoglalná :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#376) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

engem annyira szerencsére nem hozott lázba hogy rohanjak a boltba megrendelni...
megvárom, hogy ebből is jöjjön ki egy prémium Edition 8-9K ért és majd akkor megrendelem..

v!ct0y mi a probléma vele? az új játékoknak a kezdőára ennyi :))

Ja és ameddig nem lesz a játékban live voice chat addig ne várjon senki se komoly csapatmunkát, hiába a rengeteg új fejlesztés ellenére is :)
Persze TS-et meg akik ilyeneket használnak azoknak nem szól a dolog :K

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#377) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Még nem láttam a videjót, de szerintem előrendelős lesz ez. Maradjon meg a "prone" és esetleg ha idejük engedi, akkor dobjanak már be egy "lean left-right" lehetőséget. A közelharcot feldobná szerintem :DD

A gépigény meg talán nem lesz sokkal durvább a BF3nál, a motor nem változott, és lassan 1,5 éves lesz a 7970 is, az új kártyák meg ki tudja mikor érkeznek :)

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#378) Winne válasza Sontir Fel (#377) üzenetére


Winne
nagyúr

Én meg nagyon remélem, hogy a lean eszükbe se jut... :(((

@(#376) Dexter-2000: in-game voice chattől ments meg Uram minket! :D

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#379) v!ct0y válasza Dexter-2000 (#376) üzenetére


v!ct0y
veterán

ja konzolra se! :)

(#380) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4 Singleplayer Gameplay Trailer Analysis

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#381) Sontir Fel válasza Winne (#378) üzenetére


Sontir Fel
őstag

MIért? :F

Feltétlenül ki kell állnom teljes testtel egy ablakba/ajtóba ha lőni akarok egy sorozatot? :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#382) emiki6


emiki6
veterán

Egy olyan mint crysis3ban jó lenne, hogy futsz, nyomsz egy gugolást és becsúszik a csávó.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#383) Def26 válasza Winne (#378) üzenetére


Def26
félisten

Konzolon van. Néha csak lesek, hogy bejön valaki a squadba és bömböl valami zene nála. :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#384) emiki6 válasza Def26 (#383) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, ha van valakinek bekapcsolva, az általában zenét nyomat vagy káromkodik...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#385) Def26 válasza emiki6 (#384) üzenetére


Def26
félisten

Van egy harmadik is, amikor 8 éves kisgyerekek nyavajognak a mikrofonba amibe néha beleszól a szülő is, ilyenkor egy kis metszetet kapsz a családi életükből.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#386) Winne válasza Sontir Fel (#381) üzenetére


Winne
nagyúr

Egy ekkora fegyverrel próbálj meg úgy lőni, hogy nem állsz bele a lövésbe. Így is kempelnek elegen, nem hiányzik, hogy még több 3 cm-t kilógó embert kelljen vadászni. Most is van olyan, hogy a palinak a feje lóg csak ki, de mivel szemmagasságban lő, így simán kilő a fedezék mögül, az is csak egy nagy vicc...

@(#383) Def26: egy ok a sok közül. MW2-ben egy életre megutáltam... :(((

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#387) aAron_


aAron_
őstag

Az csak nekem tűnt fel, hogy az élet milyen gyorsan töltődik újra? remélem multiban nem így lesz, mert kb értelmetlen lenne a medkit

What is your ikigai?

(#388) SkyS1gn válasza aAron_ (#387) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jaja ezt énis megfigyeltem :U

(#389) orichalcos :D bár nemértem ha egyszer már kontrollerrel tolják miért olyan állítanak oda egy first gameplayhez aki még életében nem is látott kontrollert?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#389) oriic válasza aAron_ (#387) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A videó direkt a bemutatóra készült valszeg, szóval ilyenen nem kell kiakadni. Plusz valószínű hogy azért a GOD mód is be volt kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#390) aAron_


aAron_
őstag

Battlefield 4 Official Trailer analysis by L0ckl34r :DDD

(#389) orichalcos: igen, remélhetőleg így volt valóban

(#391) Ribi: lehet, nem nagyon játszottam vele... :U

(#388) Cris99: hát ja, olyan valaki kellett volna mint aki crysis 3 alatt játszott, he was a beast :K

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#391) Ribi válasza aAron_ (#387) üzenetére


Ribi
nagyúr

BF3 szingül playerben is így megy.

(#392) Laraxior válasza oriic (#389) üzenetére


Laraxior
titán

Miután a helikopter letakarította az emeletes házat, meg még kaptak az autóban is... elég jó arány, hogy csak egy fél láb veszett oda... kevesebb mint egy squad.. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#393) oriic válasza Laraxior (#392) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;] :DDD

Live-Die-Respawn

(#394) stoon


stoon
őstag

az a láblevágás vicces volt! egy embert nem lehet lekéselni de a lábat levágni azt már igen! mennyi féllábú ember leszz! legalább egy katanával csinálta volna de nem! aztán még el is dobja a kést! remek! igazi luzer! :DDD

plussz az a kib....ot nap mindig csak szembe süt ha van! rohadt idegesitő már most is! :W

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#395) Laraxior


Laraxior
titán

Na.. nem lesz női karakter a multiba. Feminizmus sukk :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#396) Winne válasza stoon (#394) üzenetére


Winne
nagyúr

A nap a BF3-ban is rettenet idegesítő, több pályán is tdm-ben egyoldalú tőle a játék... :(((

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#397) SkyS1gn válasza stoon (#394) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sokkal kisebb a nap nuklearítása mint a 3-ban.

Amúgy nem azt mondja a láblevágás elött hogy a csontja eltörött vagy mire emlékszek? majd megnézem mégegyszer :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#398) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Nagyon szeretem a Battlefield sorozatot, de valahogy ez a 4. rész nekem nem jött be. Ilyen teljesen semlegesen néztem végig ezt a 17 perces videót, pedig a 3 alatt így belefeszültem a képernyőbe

(#399) Def26 válasza Ninja Chick. (#398) üzenetére


Def26
félisten

Ez még csak egy single trailer. Hol vannak még a mutis gameplayek. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#400) Norb3rto válasza Def26 (#399) üzenetére


Norb3rto
senior tag

+1, multi a lényeg :K

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.