Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74101) regener válasza #16729600 (#74098) üzenetére


regener
veterán

Mert futás közben becsukták a kaput az E-vel, olyankor ha szembeállsz a kapuval (és persze nem feléd van a zár) akkor a kapu másik felén balra fent van egy kis doboz amin piros ledek vannak, belelősz egyet és kinyílik a kapu :D
Ezt futás közben egy pisztollyal szinte lelassulás nélkül kilehet vitelezni. Rpg-vel meg rengeteg falat kilehet ott kapni, így előbb juthatsz el a célhoz mint mindig szemből harcolva :D

[ Szerkesztve ]

(#74102) kisza25 válasza Sósperec (#74093) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

eljátszottad minden esélyed ;]
komolyra fordítva, köszönjük a fáradozásod és türelmedet és hozzáértésed :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74103) csa33ee válasza kisza25 (#74102) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Neked meg kösz tegnap Golmund-on a LAV reparálását. :K Bár tankok ellen facetoface semmi esélye sincs ennek a bádogdoboznak.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#74104) spanglee001 válasza #16729600 (#74098) üzenetére


spanglee001
addikt

Minden rácsos kapunak a túl oldalán, van egy kis piros kapcsoló doboz, nevezzük pistikének, ha ráĺősz akkor nyílik a kapu. :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#74105) kisza25 válasza csa33ee (#74103) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nincs mit, én javítok mindenkit aki az utamba akad és éppen ráfér egy gyors szerviz, meg persze RPG-vel segítek az ellennek is:P
Perec, ha mást nem is Downbreakert szedd ki pls:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74106) csa33ee válasza kisza25 (#74105) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Igen, láttam hogy aktívan lődöztél C-n, dobtam is eléd csomagot nehogy kifogyj a nyalókából. :)

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#74107) prokxy válasza kisza25 (#74102) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony, köszönjük az admin munkát! :C :R

kisza! Ma is toljátok a szerveren, legyen népszerű a drágaság, ha már van! :)
Ill. azt nézzétek már meg kérlek, ha joinoltok és leéledtek, akkor az admin üzenetet írja Nektek? Eddig 2x join, majd lespawn után írta, azóta 1x sem. :U

A szerver nevét, játékmódokat kéne még véglegesíteni, holnap este TS-en megbeszéljük? (azért holnap, hogy ma Perecet hagyjuk már hagy élvezze a munkája gyümölcsét! :D )
Jó hogy velem volt Lockeren este, mert ha őt csesztetem az AEK-ommal, akkor tuti killed by adminozott volna párszor! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74108) Sósperec válasza prokxy (#74107) üzenetére


Sósperec
tag

Killed by Admin? ááá... BANN ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74109) prokxy válasza Sósperec (#74108) üzenetére


prokxy
veterán

Ari vagy, én is csipázlak! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74110) Bjørgersson válasza prokxy (#74092) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjad? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74111) kisza25 válasza prokxy (#74107) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ma kellene kicsit dolgoznom is, mert tegnap nem sok mindent csináltam:P
én laza 7óra játékidő után lockerre már igen hulla voltam, lehúztam majdnem egy műszakot a szerveren tegnap:P Ma be is vannak gyógyulva a szemeim:D
Az a downbreaker viszont a tető camperek paradicsoma, a végén már RPG-vel szedegettem a tetőről a snipereket, azért nagynehezen megnyertük, szoros volt az is 67-0
csa33ee: mi a neved bf4-ben?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74112) csa33ee válasza kisza25 (#74111) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Itten van: HUN-prowl3r68

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#74113) prokxy válasza Bjørgersson (#74110) üzenetére


prokxy
veterán

Elkezdtem írni a szerver nevét, aztán közben változott, na mondom akkor mind1! :)

#74111) kisza25: Elhiszem, nekem is sok időm elment a szervezkedéssel, melóban meg nincs ám értelmes net, tiltva van sok dolog, otthoni PC teamviewer és úgy toltam a fizetést, mindent! :D
Ma leszek, remélhetőleg lesznek sokan a szerveren...viszont úgy látom többnél is, ha üres, akkor úgymond el kell indítani, tehát 4-5 fő tolja és jönnek a népek.

Jó az a Dawnbreaker map RUSH-ban és TDM/Domination-ben. Obliban is király, SniperHUN-nal azt toltuk!

szerk!
Perec! a ping limit be lett lőve? Mert a töltőképernyőre ki kellene majd íratni, h van...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74114) Sósperec válasza prokxy (#74113) üzenetére


Sósperec
tag

Van ping limit. Majd beleírom az üzenetbe is.

A pályákat + játékmódokat nyugodtan írhatjátok :DDD Azzal nincs annyi macera mint egy plugin beállításával.

(#74115) kovy29: 150

[ Szerkesztve ]

(#74115) Bjørgersson válasza Sósperec (#74114) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mennyire állítottátok? Nem túl sok az? :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74116) #35434496


#35434496
törölt tag

Mi lett a szerver neve? Svepszmegvodka? :D Hétfőn már jövök én is!! :))

(#74117) Sósperec válasza #35434496 (#74116) üzenetére


Sósperec
tag

Jelenleg még változó a név :DDD Próbáljuk megtalálni a legjobb nevet.
De jelenleg ez: [link]

(#74118) kisza25 válasza #35434496 (#74116) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Svepszmegvodka Pereccel, Prokxy ajánlásával :DDD
Sósperec: elkezdtük írni a listát, arról volt szó, hogy mindenki aki fizet a szerverér mond 1-et amit berakunk és 1-et ami opcionális páran írtuk is, de egyelőre futhat így is, nekem így is jó volt tegnap és elég kemény meccsek voltak, talán 1kör volt ami nagyon unbalanced volt :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74119) AST válasza guftabi96 (#74090) üzenetére


AST
csendes tag

Igyál 1-2 sört előtte, a vesédnek is jót tesz :) és nem leszel feszült...

BF4: xx_ASTHUN_xx "Az élet olyan, mint a motor. Ha nem megy, be kell rúgni."

(#74120) @rglaaf válasza prokxy (#74113) üzenetére


@rglaaf
veterán

azt a 800 ticket-et nem akarjátok emelni? 1000-1200-ra?

PSN:BiZzare_0 ️

(#74121) zzola válasza kisza25 (#74118) üzenetére


zzola
félisten

Jó volt, minimum egy tucat embert lekéseltem... ;]

(#74122) #16729600


#16729600
törölt tag

Nem volt időm nézegetni kis piros kapcsolókat Lockeren, ne basztassatok, hogy nem tudtam, hogyan kell kinyitni, mire feleszméltem már valaki ki is nyírt. :D

Amit még be kell állítani a szerveren azok a VIP slotok, emelni kell a ticketek számát, igenis be kell rakni a kért pályákat, ezek nem olyan nagy dolgok.Szóval haladjunk csak vele, ( ha nincs idő rá.beállítom én szívesen ) . ;)

[ Szerkesztve ]

(#74123) Bjørgersson válasza @rglaaf (#74120) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az a 800 szerintem pont ideális játékidő szempontjából.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74124) Sósperec válasza #16729600 (#74122) üzenetére


Sósperec
tag

Ha dobtok egy listát a kért mapokkal és a hozzájuk tartozó módokkal beállítom. :K
A VIP slotokat is meg nézem hogy kell belőni és az is lesz.(erről is kérek egy listát, pontos bl nevekkel)

(#74125) spanglee001


spanglee001
addikt

Majd pontos időt dobjatok a ts megbeszeleserol, hátha megwtudim oldani tablet vagy telefonról valahogy, tegnap felneztem blogra voltak fent bőven jó lesz az

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#74126) #16729600 válasza Bjørgersson (#74123) üzenetére


#16729600
törölt tag

Le vagy ebben szavazva ( részemről ) :K Karcsú ez a 800, minimum 1000 kellene,de nem lennék ellenére a többnek sem.

(#74124) Sósperec prokxy ( ? )tudja szerintem kitől folyt be lé a VIPekhez.A mapokról meg ugyanezektől kellene listát kérni.

[ Szerkesztve ]

(#74127) Bjørgersson válasza #16729600 (#74126) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jobb szeretem, ha egy kör olyan fél óra körül van, 1000-1200 ticket meg már bele szokott nyúlni néha az egy órába is, az már unalmas. Van 35 pálya, de így egy este alatt csak hármon, max négyen lehet játszani, boooring. :D

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74128) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jó volt a tegnapi gamma csak kár, hogy nem adta :DDD Remélem lesz sniper limit :)

[ Szerkesztve ]

(#74129) #16729600 válasza Bjørgersson (#74127) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jó ebben igazad van, de a mapok számát amúgy is szűkíteni kellene,van pár amit ki kellene vágni a listából.A rotációt valahogy úgy kellene megoldani, hogy egy agyatlan "hentelős után jöjjön egy járműves is.Egyet az ultizóknak, egyet a betlizőknek. :D

(#74130) odorgg válasza Sósperec (#74124) üzenetére


odorgg
addikt

A ping kicker nemtudom mennyire fog szeretni az 1 megás dsl-el, mert pl betöltės utánn vagy fél percig 2-300 szokott lenni, ha ėpp sokan vannak. Nemtudom lehet e kėsleltetni, de jó volna, ha nem dobálná a hasonszőrűeket sem.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#74131) Bjørgersson válasza odorgg (#74130) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Majd Gyulával felkerültök a kivételek közé, aztán annyi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74132) Sósperec válasza odorgg (#74130) üzenetére


Sósperec
tag

:K
Van Whitelist. Beírlak oda, és akkor téged nem fog zaklatni :)

szerk: kész is. :)

[ Szerkesztve ]

(#74133) prokxy válasza #16729600 (#74126) üzenetére


prokxy
veterán

Persze hogy tudom, én intéztem! :) Összeszedem és megírom Perecnek a listát priviben.
Reserved slot lesz az a VIP, oda kell az EA-s nickeket felvenni.
Emelni lehet a ticketet, sztem 1000 az pont ideális, mégsem alap, mégsem 1200.
Maplistával kapcsolatban sztem nincs mit írni, mert amíg Vanilla mapok vannak, addig mindenkinek van a kedvérre való. (vizes, nagy map tankos, gyalogos, stb). Ill. ahogy visszaolvastam, kb végigírtuk az alapmapokat, kivéve Pendre Caspiannal, de azt majd akkor, ha Perec vagy vki meg tudja oldani a szavazósdit.
További egyeztetések kellenek az alábbiakról, akár ma-holnap TS-en, akár itt sok-sok hozzászólással:
- melyik map milyen módban menjen
- szerver neve, amíg nem mixed mapok vannak (Noobs Welcome kellene bele sztem, csalogatónak, higgyétek el, beválik)
- Ping limit kiíratás
- Perec! Rangot meg tudod oldani, h kiírja? Egyik, hogy belépéskor kiírja a sajátod, ha pedig !rankot írszb be, akkor az egész szerverre vonatkozót, top10-et, KD-val együtt?
- Azt meg tudod oldani, hogy változzanak a mapon a módok, pl. Rogue CQ, köv. körben Flood rush, utána Zavod CQ, utána Golmud Rush, stb…ez csak példa!
- Balanszot kellene még átbeszélni hogy melyik legyen
szerk:
- szunyának ötlete tényleg jó, 1-2 járműves map utánután mehet egy kis gyalogos, meg a két vizes mapot elosztani rotáció első és második felére

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74134) Sósperec válasza prokxy (#74133) üzenetére


Sósperec
tag

Semmi sem lehetetlen, max kérek egy kis időt mire sikerül összedobni. :R

(#74135) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Na beszálltam én is srácok a szerverbérletbe.
A NOOBS welcome mehetne a szerver nevébe, csak hogy ne álljon üresen, sokan keresik ezeket a címszavakat. Nálam a Golmud a fix map amit biztosan szeretnék látni, CQL és Rush módban egyaránt, valamint Caspian is jöhet. Későbbiekben a szavazós rész is jó lesz.
A szerver töltőképernyő üdvözlőszövegben szerepeltetni lehetne a NO Jeepstuff, és Lockernél a No M320, RPG, SMAW satöbbi megjegyzéseket, de ezek majd kialakulnak.

[ Szerkesztve ]

(#74136) #16729600 válasza Sósperec (#74134) üzenetére


#16729600
törölt tag

Még annyit megtehetnél,hogy a Lockeres tegnapi arcoknak, arra a pályára beállítod ezt a sort a szerverre:
vars.bulletDamage "0” :Y :))

Komolyra fordítva szerintem kellene egy echte vizes pálya is,tankosoknak ott lesz a Golmud, akkor már úgy fair,hogy legyen Lost Island is.Szerintem sokan szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#74137) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#74135) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Noobs are welcome, but jihad and recon fags are not! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74138) kriszpontaz válasza Bjørgersson (#74137) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Például :D. Ja és még a Civis szerver adminok is :D.

[ Szerkesztve ]

(#74139) prokxy válasza #16729600 (#74136) üzenetére


prokxy
veterán

Én támogatom a Lost Island-et, de akkor el kéne dönteni, hogy akkor most alapmapok mennek vagy minden DLC-ből szedünk ki. Mert ez utóbbi akkor egy másik egyeztetést kíván. Persze, lesznek, de egyelőre állítsuk be a szervert rendesen, aztán mehet a mixed mód DLC-s mapokkal!
Az viszont Te is látod, h az nem jó, ha megy a sok alapmap és LI a végére, mert akkor a játékosok jó része elpártol. Persze, Neked is kedvezni kell, ezért egyelőre a türelmedet kérjük, bízom benne, hogy az alapmapon lévő 3 vizes, hajókázós map elég Neked. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74140) #16729600 válasza prokxy (#74139) üzenetére


#16729600
törölt tag

bízom benne, hogy az alapmapon lévő 3 vizes, hajókázós map elég Neked.

Ez a mondat akár a parlamentben is elhangozhatott volna,napirend előttiként. :) Én csak egy vagyok a sokaságból,de a DLC-s dolgokat ettől még fenntartom,az már más kérdés mi valósul meg belőle, de ( szelíden ) lobbizni továbbra is fogok érte. ;) Még valami és nem rongálom az idegrendszereteket tovább. Az US. oldalt használhatatlansága miatt ki kellene még venni. :R

[ Szerkesztve ]

(#74141) @rglaaf válasza #16729600 (#74140) üzenetére


@rglaaf
veterán

egyszer toltam shangai-t CH vs RU beállításokkal de jó volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#74142) Sósperec válasza #16729600 (#74140) üzenetére


Sósperec
tag

Nincs US oldal ;)
CN vs. RU van elvileg mindenhol. kovy: javítva. elírás volt. :U

Más: Készül a votemap. Az lenne a kérdésem mennyi legyen az a vote szám amivel el legyen fogadva egy map következőnek? Alapértelmezetten most 1 van.

[ Szerkesztve ]

(#74143) Bjørgersson válasza Sósperec (#74142) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Svácj? :F

;] ;] ;]

4 vagy a szavazatok 51%-a?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74144) prokxy válasza #16729600 (#74140) üzenetére


prokxy
veterán

US már ki van véve! ;) CN-RU megy!

A DLC-s dolgok meglesznek, de kérlek adj időt Perecnek, hogy a sok beállítást intézze. Aztán jöhetnek a mapok. Nekem nincs ellenemre, hidd el, sőt, szívesen tolom Propagandán, Omanon is akár, de amíg próbaüzem van, addig sztem maradjunk az alapoknál. Mert most még azt összeszedni, h DLC-ből kinek mi, milyen móddal, az is sok idő. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74145) kriszpontaz válasza prokxy (#74144) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Lehet hülyeséget kérdezek, de Firestorm is lehet CN-RU? Mert akkor király lenne az is de a US tanktól ez életkedve elmegy az embernek, mintha mindig csúszna a kuplungja :D.

(#74146) AST válasza kriszpontaz (#74145) üzenetére


AST
csendes tag

Tényleg, most így ahogy mondod...
Hadd szívjam a véred, ez nem easytronicos :) :DD

BF4: xx_ASTHUN_xx "Az élet olyan, mint a motor. Ha nem megy, be kell rúgni."

(#74147) Sósperec


Sósperec
tag

Eddigi állás szerint:
Van:
-Egy elfogadható név
-Leírás
-Sniper limit (jelenleg 5/csapat)
-Fast Vehicle ( 40% )
-CN vs RU minden pályán
-Ping limit (150) / odorgg és gyula hozzáadva a kivételekhez.
-Votemap / még nincs aktiválva ( 4 fő kell egy map elfogadásához )
-Nincs Commander. tiltva van.

Ami tervben van:
-VIP list
-Map rotation az igényeknek megfelelően ( jelenleg alap mapok mennek )
-Balance ( ? ) / ez tegnap este megfigyelve nem igazán akart működni. / jelenleg az alap balance működik
- stb stb ... ami jön

[ Szerkesztve ]

(#74148) kisza25 válasza #16729600 (#74140) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az US oldal már tegnap ki lett véve, nekem is ok az 1000 tickett, nekem csak a silk road kell, ha majd lesznek DLC mappok, meg golmud, lehet CQL és Rush, legyen ugye egy alap rotáció+ szavazás, a !rank-ot azt jó lenne belerakni :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74149) kriszpontaz válasza AST (#74146) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Inkább lenne Easytronic, de legalább menne, de ne gyök kettővel. ;]
Még egy Jihad C4-es is lefutja a tankot, el sem lehet spurizni előle.

(#74150) #16729600 válasza prokxy (#74144) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én csak mondtam amit,de nem vagyok türelmetlen.Addig mondogatod,hogy még a végén az leszek. :D Haladjatok csak szépen, én meg kussolok,ha az kell ( de mondom nem cseszegetés a szándékom ). :R :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.