Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73301) stoon válasza Bjørgersson (#73296) üzenetére


stoon
őstag

jaja

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#73302) N@idia válasza fornettisuti (#73300) üzenetére


N@idia
őstag

Vágom hogy nyitni kéne egy 3659 portot, de gőzöm sincs hogyan kell netgear routerem van nem igazán értek ehhez régen nem volt ilyen gondom soha igaz 1 évig nem is játszottam vele most akartam újra neki állni, de egyszerűen most ezzel kell szenvedni..

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#73303) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nektek is mindig ezt az oldalt dobja be, ha felléptek Blogra?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73304) sensejke válasza Bjørgersson (#73303) üzenetére


sensejke
aktív tag

Kezdetek óta, csak egy csöppet változott. Miért?

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#73305) Edem05 válasza Bjørgersson (#73303) üzenetére


Edem05
őstag

igen

(#73306) Bjørgersson válasza sensejke (#73304) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De minden egyes alkalommal? A tegnapi vagy mikori beszarás óta mindig rá kell nyomnom a loginra, mail címet, jelszót nem kér, csak bedob a Blog főoldalára. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73307) Edem05 válasza Bjørgersson (#73306) üzenetére


Edem05
őstag

Próbáltad már...? :DDD Egyébként nekem is ugyan ez van mint nálad.

(#73308) zzola válasza Bjørgersson (#73303) üzenetére


zzola
félisten

Olvasd el ezt!

(#73309) Bjørgersson válasza Edem05 (#73307) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azzal kezdtem... :D

Zolar elolvastam, és?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73310) zzola válasza Bjørgersson (#73309) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen és, ez a válasz a kérdésedre...

(#73311) sensejke válasza Bjørgersson (#73306) üzenetére


sensejke
aktív tag

Nekem egy ideje hasonló van, csak engem login után az Origin bejelentkezésre dob át és csak utána enged be. Előtte mindig csak login ott elmentve a felhasználónév és jelszó és ment, most meg ez. Valami gebasz van ott, de semmit nem írnak a fórumon.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#73312) zzola válasza sensejke (#73311) üzenetére


zzola
félisten

Nekem legalább egy hete ezt csinálja, amikor meg beírtam, akkor én voltam a hülye, a barom, az ostoba, akineksemminemtetszikésmindennelbajavan...

(#73313) kriszpontaz válasza N@idia (#73302) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Elvileg elég az UPnP-t bekapcsolni és sokszor egy router restart megoldja a hibádat. Nálam is volt már. Mindig újraindítom olyankor és megjavul.

(#73314) N@idia válasza kriszpontaz (#73313) üzenetére


N@idia
őstag

Na megnéztem amit írtál és engedélyezve van az UPnP ráadásul a sorok közt ott van a 3659 is amire a battlelog dobja a hibát. A BF3 simán működik tökéletesen fut a Bf4 meg nem, ráadásul a szerverek 80%-a üres és alig vannak ezt sem igazán értem szerintem itt vmi gebasz van újra telepíteni pedig nem igazán fogom, mert fél nap volt mire leszedte. A játék javítás pedig nem oldotta meg ezt a hibát... :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#73315) iMaverick


iMaverick
addikt

AMD-s VGA-val játszó kollégáktól kérdem, hogy feltettétek-e az új Catalyst-ot? Tegnap volt hír a PH-n, gondoltam felrakom, hisz írták is, hogy eléggé meg lett pöckölgetve a belseje... (VGA driver, Mantle driver is frissítve lett.)

Mantle-vel tolom és tényleg mintha kicsit jobb lenne. (Legalábbis nem esik le olyan gyakran és olyan alacsonyra a fps. Persze lehet, csak képzelem. :B )

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#73316) N@idia válasza kriszpontaz (#73313) üzenetére


N@idia
őstag

Probléma megoldva :C Részben, most már csatlakozik, de így meg a konzolom lesz rossz a DMZ-t ki kapcsoltam és most már faszán csatlakozik minden szerverhez, de konzolon meg lakatolja a játékaim amit digitálisan vettem felesben egyik barátommal mondjuk mostanában amúgy is PC-n játszom, de ezt még valahogy ki kell küszöbölni :B

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#73317) Bjørgersson válasza zzola (#73310) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nézd, nem én vagyok az, aki rendszeresen hisztizik valami miatt a topikban. Felteszek egy kérdést, mert megváltozott valami, erre egyből jön a szájkarate, hogy húúú, most aztán jól megmondom... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73318) zzola válasza Bjørgersson (#73317) üzenetére


zzola
félisten

Értem. Tehát ha neked nem jó valami, akkor azt fogadjuk el, ha másnak nem jó, akkor ő a hü..., a ba... :DDD
Oké, hagyjuk! Nekem ebből elég volt már...

[ Szerkesztve ]

(#73319) Bjørgersson válasza zzola (#73318) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A rendszeresen hisztizik részen lett volna a hangsúly, nem pedig azon, hogy (rendszeresen) problémád van. A kérdésem sem hiszti, sem pedig rendszeres nem volt. ;) Ezt a hülye, balfasz részt pedig megint nem értem honnan szeded, egyetlen egyszer nem hülyéztelek vagy balfaszoztalak le...

K.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73320) fuvi válasza dokee78 (#73285) üzenetére


fuvi
senior tag

M416 középtávra és távolra ideális, iszonyat pontos
AEK meg középtávra és közelharcra, rángat rendesen meg szór is de meg lehet vele tanulni lőni, puttyogtatva (tapfire) lehet vele messzire is lőni, csak sok lőszert pazarolva

(#73321) csa33ee válasza Bjørgersson (#73319) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Csak most amikor leírtad... :D Mea Culpa :R

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#73322) CsonkaImo válasza iMaverick (#73315) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Jobb az új driver. Igaz Bf4-et nem sokat próbáltam, de GTA V jelentősen javult.

[ Szerkesztve ]

(#73323) #35434496


#35434496
törölt tag

Kabulban milyen fura a helyi viselet. :D (British SBS) ;]

(#73324) csibe1 válasza #35434496 (#73323) üzenetére


csibe1
addikt

Véletlenül nem a CoD Ghost forgatásáról van a kép? ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#73325) csa33ee válasza #35434496 (#73323) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Mire gondolt a költő??? :F

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#73326) zzola válasza Bjørgersson (#73319) üzenetére


zzola
félisten

Nem hisztizem, már kinőttem belőle! Csak néha tele van a t*köm a gémmel. A kés metódusa meg érthetetlen! Persze ezt is ki lehet tanulni, sokan vannak több 10k késeléssel az élen!
Nem hülyéztél le-ez tény-de nem is úgy értettem és nem is elsődlegesen rád, csak úgy általánosságban mondtam...peace+

(#73327) guftabi96


guftabi96
addikt

Agyvérzést kapok ettől a játéktól... :W
Egy hete nem játszottam vele egy normálisat, mert állandóan olyan csapatba kerülök, ahol még a 140-es szintűek is idióta barmok. Ma telt be a pohár, amikor Lockeren kezdésnél 2 embert kivéve (én meg egy másik játékos) az EGÉSZ csapat megállt az első pontnál.... A késelés még mindig egy vicc, meg az egyéb finomságok, amikor lövöm, mint az állat, és még csak meg se sebződik stb stb.
Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog elvinni a mentő.
Ui.: gratula az 1000Ft-os Kolink billentyűzetem gyártójának, mert ma valami nagyon nagyot reccsent benne, amikor teljes erőből 2-3-at rácsaptam, és még mindig működik minden gomb..
Már alig várom, hogy a Battlefront milyen lesz... Remélem attól is hasonló "minőséget" kapunk.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#73328) zzola válasza guftabi96 (#73327) üzenetére


zzola
félisten

A Logi K120 nagyon jó, több ütést kibírt, ellenben a Hama egy ütéstől KO és simán kettétört. Egy nap alatt 2 billentyűm ment tönkre...én b@rom! :W

(#73329) spanglee001 válasza guftabi96 (#73327) üzenetére


spanglee001
addikt

nem értem, ha a játék hibás, vagy éppen te, akkor is miért kell a szegény billentyűzetet bántani :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#73330) guftabi96 válasza spanglee001 (#73329) üzenetére


guftabi96
addikt

Az a durva, hogy velem csak nagyon ritkán fordult elő, hogy ilyet csinálok, de most valami elpattant.... Ennyire játék még nem idegesített fel, mint ez a sz@r.

#KeepFightingMichael

(#73331) Gigi01 válasza guftabi96 (#73327) üzenetére


Gigi01
őstag

Engem is fel szokott húzni,ez meg a 3 is.De szerintem akinek ilyen idegzete van,nem szabadna erőltetni az ilyen játékokat.Nem akarlak megbántani,isten ments. ;)

(#73332) #19784448 válasza guftabi96 (#73327) üzenetére


#19784448
törölt tag

Ez nem a játék hibàja hanem a sok kreténé aki játszik vele és nem tudja mit kell csinàlni. Tisztelet a kivételnek....

(#73333) #19784448 válasza zzola (#73318) üzenetére


#19784448
törölt tag

Bocs a dupláért de igazad van. Sajnos ez a fórum már mindenről szól csak nem arról amiről kéne.... De ez van. Itt kb 5-6ember elvan a szarságaival (rohadtul nem a játékhoz tartozó dolgokkal) aztán mindenki mást leszarnak. Aztán lehet törölni meg minden de így van sajnos..

(#73334) @rglaaf válasza guftabi96 (#73327) üzenetére


@rglaaf
veterán

Már alig várom, hogy a Battlefront milyen lesz...

nem sok köze lesz a BF-hez játékmenetileg max az engine, lézestukkerel lövöldözés no ADS-el szóval konzol élmény erősen:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#73335) Bjørgersson válasza @rglaaf (#73334) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak iron sighttal nem lehet majd célozni, nem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73336) #19784448


#19784448
törölt tag

Mert a sörivós sapka meg az ilyen baromságok a jàtèkhoz tartoznak... És egyeseknek még off-ba tenni sem kell.... Kedves admin nyugotdan töröld a hozzászólásom vagy bannolj de ezen a fórumon ugyanaz megy mint az országban.... Admin(miniszerelnök) és a barátok bármit mondhatnak csak más ne szóljon..... Ezt is lehet törölni de így van tisztelt topic gazda ùr..................

(#73337) gali777 válasza #19784448 (#73336) üzenetére


gali777
őstag

Mit lehet még amúgy beszélni a játékról? Már kb minden ki lett tárgyalva, többször is. :D

(#73338) Bjørgersson válasza #19784448 (#73336) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért, jobb lenne ha napi egy hsz lenne, az is dokitól, hogy AN94 vagy M416, majd másnap válaszolna magának, hogy M416? :D Az adminoknak meg hiába üzengetsz, nem erre a topikra vannak ráállítva 0-24-ben, ha valami zavar, ott a modker.

dokee ne vedd magadra, nem ellened irányult a hozzászólásom!

Új játékos ritkán jön már ide, ha kérdése van, valaki úgyis segít neki, az "öreg motorosok" meg hadd beszéljenek már másról is, mint a játék.

gali777 jó, akkor ezt az off hozzászólást törlöm is, mivel nincs köze a játékhoz. Még egyszer elő ne forduljon, megértetted?! ;]

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73339) csa33ee válasza #19784448 (#73336) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Mégis mi az szerinted ami újat még el lehet mondani a játékról?Ha meg egyesek a topikon beszélgetnek erről arról, ne fájjon.Nem kell olvasni.Átugrod a hozzászólásokat és ámen.Ha netán mégis értelmes kérdésed-kérésed van, hidd el előbb vagy ne adj isten utóbb valaki bizton meg fogja válaszolni.Lehet hogy komolyan, lehet hogy poénosan de választ fogsz kapni, hidd el. :K

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#73340) @rglaaf válasza Bjørgersson (#73335) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem hát olyan lesz mint a régi ET-be nincs az hogy a szemed elé huzod a fegyvert

PSN:BiZzare_0 ️

(#73341) #19784448


#19784448
törölt tag

Leszarom hogy nem nézi az admin vagy az atyaúristen. És hogy ki miről beszél. Az igaz hogy a játékról nem nagyon lehet már beszélni de legalább akkor ne ugassuk màr le a másikat.... (mindenki tudja miről van szó) csak itt az a baj hogy a "haverok" kirakhatnak minden szart de akinek baja van a játékkal vagy akármi az le van ugatva. Ez itt a baj. De min csodálkozok... Magyarország....itt most pont ez a divat. Lehet törölni.......

[ Szerkesztve ]

(#73342) Bjørgersson válasza #19784448 (#73341) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dobj be egy Snickerst. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73343) #19784448 válasza Bjørgersson (#73342) üzenetére


#19784448
törölt tag

Igaz lehet jobban járnák....

(#73344) Bjørgersson válasza @rglaaf (#73340) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi az az ET?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#73345) kisza25 válasza zzola (#73328) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

régen én is ütöttem a billentyűzetet, erről úgy szoktam le, hogy vettem egyet 18eFt-ért, ne félj azóta nem csapkodom és fura mód nem is hiányzik, sőt azóta sokkal nyugodtabban játszom, vicces de így van:P
misee85: járnék ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#73346) csa33ee válasza #19784448 (#73343) üzenetére


csa33ee
aktív tag

...járnék... ;)

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#73347) Edem05 válasza guftabi96 (#73330) üzenetére


Edem05
őstag

Hajjaj... próbálnád ki a War Thunder-t, az is hasonlóan jó idegnyugtató játék :D Nekem annál egy fülesem bánta a helyzetet... nekirepült a falnak. :DDD

(#73348) DeadMeat válasza #19784448 (#73341) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én nem tudom kiről van szó.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#73349) N@idia válasza kisza25 (#73345) üzenetére


N@idia
őstag

Én az egérrel voltam így 1 hónap alatt 2-3 egért is elhasználtam az ideg tönkre tette :DDD Amióta vettem egy drága razer taipan egeret azóta nem csapkodom és már fél éve meg van... :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#73350) zzola válasza kisza25 (#73345) üzenetére


zzola
félisten

Már megérkezett az új Logitech billentyű... :B Sőt vettem egy Razer World Of Tanks-os patkányalátétet is. Nagyon pöpecül müxik rajta a potkány!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.