Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74501) Bjørgersson válasza konikan (#74500) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2,5 méterről feküdjön, de 25-ről ne, rohadtul nem arra lettek kitalálva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74502) #16729600 válasza Bjørgersson (#74501) üzenetére


#16729600
törölt tag

Sniper shotiról még nem hallottál ( ? ) , jet zsenikém... :U :D Nah várj csak, ha beülök én is a repcsibe ,vége lesz az aranyéletednek..Jah várjunk..hogy nem tudok repülni ( ? ), akkor mégse. :Y :)

[ Szerkesztve ]

(#74503) konikan válasza Bjørgersson (#74501) üzenetére


konikan
aktív tag

Igaz, a pellett szám viszonylag magas, de kitartok a véleményem mellett kis kiegészítéssel. Full choke mellett buckshottal ha megküldöm a delikvenst felsőtestre az feküdjön meg.

Általában megborulnak tőle mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#74504) Bjørgersson válasza #16729600 (#74502) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az igazság az, hogy én sem tudom repülni, szóval megpróbálhatod. :D

konikan 10-15 méterig még, ok de azért 25... na. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74505) #35434496 válasza stoon (#74484) üzenetére


#35434496
törölt tag

Na eddig tartott. :( [link]

(#74506) prokxy válasza lotTóni (#74494) üzenetére


prokxy
veterán

Általában van Live Chat, de vmi support biztosan, kérdezzetek rá a szolgáltatónál! :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74507) @rglaaf válasza Bjørgersson (#74468) üzenetére


@rglaaf
veterán

shoti ugyan olyan mint bf3-ba 10m-ig legyen is instant kill bevállalva azt is ha mellé lősz véged van

PSN:BiZzare_0 ️

(#74508) Bjørgersson válasza @rglaaf (#74507) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyanolyan a lófaszt, 30 meg 50 méterekről is olyan simán kiszednek vele - már aki tudja is használni -, hogy az valami szánalom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74509) prokxy válasza Bjørgersson (#74508) üzenetére


prokxy
veterán

Sajnos 2 dolgot nerfelni kéne (picsogok már megint!! :D ), shoti távolság és az a rohadt flash gránát, még a tankban is elvakít! :U
Viszont nagyon közelről (5m) pedig 1 hit kéne legyen az enemy, főleg egy 870MCS-vel, M1014-gyel 2 hit, 100%-ról.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74510) iMaverick válasza prokxy (#74509) üzenetére


iMaverick
addikt

Pedig tényleg ráférne egy kis balace a shotikra! A múltkorában engem is leszedett egy ellen vagy 40-50 méterről. Írtam is neki, hogy úgy használja, mintha bolt action riffle lenne.

Viszont a flash-re nem tudok mit írni. A tankban is elvakít? Hát "nézel" kifelé a tankból, persze hogy téged is elvakít! :F

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#74511) gabor7th


gabor7th
addikt

Ha lenne Battlefiled 5 ti mit változtatnátok a háromhoz, meg a négyhez képest? Mivel vagytok elégedetlenek? Most nem a bugokra gondolok... Én pl. szeretném, hogy az emberu figurák jobban nézzenek ki, mert főleg a háromban elég bénák voltak. Meg jó lenne benne egy fejlett MI, stb..

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74512) Bjørgersson válasza gabor7th (#74511) üzenetére


Bjørgersson
félisten

- ne legyen active, passive radar
- ne legyen staff shell, active protection
- ne legyen MBT LOW
- ne legyen ennyire erős a Javelin, Stinger, Igla
- legyen M4A1
- legyen tánc

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74513) gabor7th válasza Bjørgersson (#74512) üzenetére


gabor7th
addikt

Én inkább a BF3-at ismerem, de ott egy bizonyos szintem az igla, Stinger esélytelen volt az elhárítókkal szemben. Kivéve, ha teamben löttük. Amúgy meg minden egyes résszel újabb kütyüket raknak bele, meg a modern hadviselés része, hogy látni, érzékelni akarnak mindent, úgyhogy azthiszem neked mondjuk egy másdik világháborús rész jönne be.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74514) prokxy válasza iMaverick (#74510) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogy néztem arra, láttam, h dobja, és elfordítottam a löveget 90 fokkal minimum, zavod C-nél és még így sem láttam semmit. Nézd csak meg LVLCAP újsnow sniper videóját, meglátod, h ő sem néz arra a heliben! Vicc az a gránát. :(

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74515) Bjørgersson válasza gabor7th (#74513) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:N utálom a világháborúkat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74516) gabor7th válasza Bjørgersson (#74515) üzenetére


gabor7th
addikt

Akkor vietnam.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74517) Bjørgersson válasza gabor7th (#74516) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, az is régen volt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74518) prokxy válasza Bjørgersson (#74517) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor a hideg, ja bocs, a prideháború? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74519) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kelet vs Nyugat - 2015 nyár kérdőív

Bárki jelentkezhet, bárki kitöltheti, szeretettel várunk mindenkit! :)

Ha kitöltötted, csatlakozz a régiódnak megfelelő platoonba (KELET / NYUGAT), valamint a szerverre való csatlakozás előtt állítsd is be a klántaget a könnyebb balansz érdekében. Akinek nem szerepel a neve előtt a KLT vagy NY tag, kickelve lesz. ;] Találkozunk a TCE szerveren!

[TCE] Gaming-CQ Large-800T-Fast Vehicle-Vanilla maps-i3D.Net

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74520) spanglee001 válasza Bjørgersson (#74519) üzenetére


spanglee001
addikt

Namondom nagyszervezes, biztos jó egy hét múlva lesz, töltöm töltöm, aztán latom hogy vasánap van az uccso időpont :W ha minden jól megy kerek 1 hét múlva leszek csak pc közelben :O

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#74521) prokxy válasza spanglee001 (#74520) üzenetére


prokxy
veterán

Lesz még ilyen, nem az első, nem is az utolsó! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74522) gabor7th válasza Bjørgersson (#74517) üzenetére


gabor7th
addikt

Akkor modern hadviselés. Egy olyan kütyüt kell a játékba rakni, ami kiiktatja az ellenfél nem kívánatos kütyüjeit.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74523) Bjørgersson válasza spanglee001 (#74520) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazából Prokxyval beszéltük meg gyorsan, hogy szervezzünk egyet még mielőtt hazajössz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74524) gabor7th


gabor7th
addikt

Én még az aknákkal kapcsolatban is változtatnék. Nem jó, hogy ilyen egyszerűen észrevehetők. Kb. használhatatlanná tették őket.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74525) iMaverick válasza gabor7th (#74522) üzenetére


iMaverick
addikt

A kézigránát kiiktat sok mindent. A felderítős kütyők ellen meg ott a Commander EMP drónja. :D

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#74526) gabor7th válasza iMaverick (#74525) üzenetére


gabor7th
addikt

Két napja írtam, hogy ki szeret commanderkedni, és senki se aki visszaírt. Akkor meg hiába.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74527) prokxy válasza gabor7th (#74526) üzenetére


prokxy
veterán

Kommenderkedés...dögunalom...nekem :) Csak az assignmentek és a medálok miatt voltam hajlandó azt csinálni. Ja meg 64-es Lockeren 200-as boosttal 1 kör 1 szint volt 120 körül! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74528) @rglaaf válasza gabor7th (#74524) üzenetére


@rglaaf
veterán

mondd te a bf4-ről beszélsz? ha szét van már lőve az ut kb bebugzik a textura alá az akna igy csak akkor veszed észre ha ráhajtottál, slam-t nerfelték mert az se lehetett spotolni

PSN:BiZzare_0 ️

(#74529) gabor7th válasza @rglaaf (#74528) üzenetére


gabor7th
addikt

"ha szét van már lőve az ut kb bebugzik a textura alá az akna" De ha nincs? A valóvilágaban az aknákat egyáltalán nem látod, itt meg szépen bejelölgetik neked. Ennek így kb. semmi értelme. Bf2-ben még csak a mérnökök látták. Persze az meg a másik véglet, hogy egy akna egy tank.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74530) iMaverick válasza gabor7th (#74526) üzenetére


iMaverick
addikt

Olvastam is, de azért túlzás lenne azt állítani, hogy "szeretek" Commander-kedni... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#74531) pendre54 válasza Bjørgersson (#74519) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
"valamint a szerverre való csatlakozás előtt állítsd is be a klántaget a könnyebb balansz érdekében. Akinek nem szerepel a neve előtt a KLT vagy NY tag, kickelve lesz." Na már most ezer éve TCE -s vagyok, már nem rémlik, hogy hol is kell ezt pontosan beállítani, majd visszaállítani?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#74532) Bjørgersson válasza pendre54 (#74531) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A platoon overview fülén az embléma alatt van egy "use emblem and tag" gomb, arra kattints rá. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74533) gabor7th válasza iMaverick (#74530) üzenetére


gabor7th
addikt

Bár a néggyel nem játszottam, én úgy vagyok ezekkel, hogy hangulatfüggő. Valamikor az esik jól... Amikor ti játszatok vannak akik bevállalják a kommanderkedést? Azért ha valaki jó benne elég hasznos lehet, és kellemetlen, ha csak az ellenfélnek van kommanderje. A comnander ki tudja pl. szedni a campelőket. / A lockeren sok pontot kapsz, de a kommander ott a nyitott pályákhoz képest tehetetlen...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74534) dokee78 válasza pendre54 (#74531) üzenetére


dokee78
félisten

Már csak TCE tagok csatlakozhatnak a szerverre?

(#74535) prokxy válasza gabor7th (#74529) üzenetére


prokxy
veterán

Szerintem nem érdemes ezen vitatkozni egy olyannal, akinek 50e, igen 50000 feletti killje van tankkal! Hidd el, jobban tudja! Nekem csak 1/4-ed annyi van, de így is egyetértek azzal, hogy az aknák nehezen észrevehetők. Persze a kör elején igen, de Golmudnál A-B-C környékénn 3-400 ticket elteltével menj egy kört és nézz szét! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74536) prokxy válasza dokee78 (#74534) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogy, teljesen nyitott! :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74537) pendre54 válasza prokxy (#74536) üzenetére


pendre54
addikt

Ebből a VIP-es mókából lesz valami, mert tegnap este amikor csatlakozni akartam, ötödik voltam a sorban, de ahogy a belépőket néztem mind külsős volt, nem TCE-s, és szépen ki kellett várni a sorom.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#74539) gabor7th válasza prokxy (#74535) üzenetére


gabor7th
addikt

Hát az a szám nem semmi...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#74540) prokxy válasza pendre54 (#74537) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, ma állítja be DeatMeat! Tegnap akarta, de idézek, "lusta ganyé volt" :D
szerk: elvileg tudom, h mit merre állítsak, de ha ezt nekem Perec v DeatMeat megerősíti, akkor megcsinálom!

#74539) gabor7th: ami pedig nem semmi, az már valami! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74541) spanglee001


spanglee001
addikt

Látom, legallább a VIP beállításával mgvártok. :DDD
5 ös várók vannak a szeróra :Y :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#74542) kisza25 válasza Bjørgersson (#74512) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

legyen tánc
spanglee001: tegnap kör végén sikerült bejutnom:P jó szoros meccsek voltak

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74543) prokxy válasza spanglee001 (#74541) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, tegnap is népszerű volt! :C
De ma be lesz állítva mindenképpen! ;)

Más:
Van itt, aki fullHD-s beállítás felett tolja a BF-et? 21:9 pl? 1 monitoros megoldásban gondolkozom...tapasztalat jöhet priviben! :) :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74544) Bjørgersson válasza prokxy (#74543) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jól tudom, Cris99 azzal tolja, de lehet keverem valakivel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74545) iMaverick válasza gabor7th (#74533) üzenetére


iMaverick
addikt

A Locker valóban nem Commander-nek való pálya.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#74546) @rglaaf válasza gabor7th (#74529) üzenetére


@rglaaf
veterán

Van igy is elég ellenszere a tanknak hidd el de ki lehet próbálni egy rogue,golmud 64-s serveren meddig maradsz életben.

PSN:BiZzare_0 ️

(#74547) spanglee001 válasza prokxy (#74543) üzenetére


spanglee001
addikt

Ez engem is érdekelne :R plusz ha valaki tud raktáron lévő rendelhető 980 ti hydro karit, ne tartsa magába :R

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#74548) Bjørgersson válasza spanglee001 (#74547) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sima ref 980Ti nem jó + rá valami blokk?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74549) csa33ee válasza Bjørgersson (#74548) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Légyszi javítsd ki a kérdőívet, mert véletlen NY helyett K-ra tettem a pöttyöt.Topográfiai ismereteim hiányosak a lakhelyemről.Köszi! :R

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#74550) Bjørgersson válasza csa33ee (#74549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Irj egy privit, mert el fogom felejteni, aztan este megnezem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.