Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74751) Bjørgersson válasza kisza25 (#74750) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"Ha Kelet vs. Nyugat alapmapos lesz játszok párat." ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74752) dokee78 válasza Bjørgersson (#74751) üzenetére


dokee78
félisten

Ma is mentem volna,de DLC-sek voltak.
Már annak is örülök,hogy párszor tudtam játszani a TCE szerveren.
Várom a holnapot milyen lesz.

(#74753) Bjørgersson válasza dokee78 (#74752) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már csak egyet kell aludni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74754) #35434496 válasza Bjørgersson (#74753) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én még sört is vettem. :D

(#74755) prokxy válasza stoon (#74747) üzenetére


prokxy
veterán

Ettől függetlenül majdnem tele van! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74756) prokxy


prokxy
veterán

Állítottam a balanszon , már nincs panasz, klánokat együtt hagyja, nem dobál össze-vissza, stb. Egyelőre jó, aztán még lehet finomítani!
report TCE hack jött is, ahogy kell! :D

szerk: szépen vannak rajta, hol tele, hol majdnem tele, tetszik! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74757) FollowTheORI válasza prokxy (#74756) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Most este nem ment a balance... volt olyan hogy 2x annyi volt a másik oldal, de meg se mukkant semmi. :D

Nem valami megbízható ez a rész... vagy legalább lenne valami command rá hogy pl !balance és akkor elindulna.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74758) zzola


zzola
félisten

Ma este akkor KLT vs. NY mérkőzés? Fenem a késem illetve UTS harcra kész! Szegény Kisza és Szunya tegnap már kapott ízelítőt... :B

(#74759) prokxy válasza zzola (#74758) üzenetére


prokxy
veterán

Fenjed csak, majd átmegyek rajtad tankkal! :D
No offense!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74760) prokxy válasza FollowTheORI (#74757) üzenetére


prokxy
veterán

Hali!

Amikor kiszával fent voltunk Hammerhead-on, akkor a rconNetes balanszot totál lelőttem, megnézni, h milyen a "gyári" balansz. Szerintünk jól csinálta, senki nem panaszkodott, volt, h 2 emberrel kevesebb volt a másik fél, de ahogy néztem a szerver admin oldalon, az már látja, h jön be vki (én is láttam) és akkor azt a kevesebb létszámúba rakja be. Klánok is együtt tudtak játszani.
Amit mondasz az Karelia-n volt már?
Most átnézzük kovy-val a plugint, rengeteg beállítás van, de komolyan, bazisok, megnézzük, h mit merre! :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74761) kisza25 válasza zzola (#74758) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja nem kíméltél:P foglaltam egy pontot, jobbról jöttek 3-an, egyet lelőttem és bemenekültem a ház mögé, hasra vágtam magam és vártam a másik kettőt erre jössz a másik irányból és belém mártod a kést, te kegyetlen :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74762) #35434496 válasza kisza25 (#74761) üzenetére


#35434496
törölt tag

A leg megalàzóbb helyzet. :D

(#74763) dokee78 válasza prokxy (#74759) üzenetére


dokee78
félisten

Ha nem lövöm ki előtted Little Birddel

(#74764) gyiku válasza #35434496 (#74762) üzenetére


gyiku
nagyúr

*legmegalázóbb

hüllő

(#74765) Bjørgersson válasza gyiku (#74764) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vettel ekezeteket?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74766) prokxy


prokxy
veterán

Urak, akkor ma este K-Ny fight, elméletileg 23 embernek jó a mai nap, kb. fele-fele megoszlással.
Tapasztalat alapján lesz, aki nem jön, viszont lesznek olyanok is, akik jönnének, mert úgy alakult, h mégis ráér, szóval olyan 12 vs 12-re kell számolni, nem ideális esetben 10-10.

Kérdéseim a következők:
1) Megtartsuk ennyi fővel?
2) A 3 megszavazott map legyen ennyi emberre? (Golmod, rogue, Zavod)
3) Ranked, Unranked?

Saját vélemények:
1) szerintem simán
2) Golmud helyett vmi kisebb map, Hainan pl, mert Flagrun lesz akkor.
3) Unranked, h úgymond "békés" legyen

Jelszót majd beállítom a szerverre este kezdés előtt! Emberkék balanszolását majd megcsináljuk, lesz pár admin online! :)

Találkozó a Battlezone TS-en legkésőbb 20:30-kor (IP címet nem tudom fejből, ezt majd megírja vki)

Természetesen fel lehet menni a szerverre hamarabb is, egyelőre mixed mapok vannak.

Csapassátok, este tali! :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74767) zzola válasza prokxy (#74766) üzenetére


zzola
félisten

Nekem minden lehetőség jó! Az idő kérdéses csak, hogy addigra el tudom-e altatni a picit...

(#74768) Bjørgersson válasza prokxy (#74766) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hainan, Rogue, Zavod szerintem is jobb lenne, de dontsenek a tobbiek. :)

Zolar ha mas nem, hozzad ot is, aztan legfeljebb megmutatja apanak hogy is kell jatszani. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74769) viking_arc válasza prokxy (#74766) üzenetére


viking_arc
tag

Kitöltöttem én is, viszont elég képlékeny a ma estém.De eddig úgy néz ki, hogy tudok menni.
Prokxy, itt a hitelesítés ! :D

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#74770) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

(#74771) prokxy válasza viking_arc (#74769) üzenetére


prokxy
veterán

Ennyiért ajándék, nekem is kell még egy account! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74772) v!ct0y válasza viking_arc (#74769) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt hol lőtted ?

(#74773) S1M0N válasza v!ct0y (#74772) üzenetére


S1M0N
senior tag

CD Galaxisnál is ennyi (plusz esetleg szállítási költség).

(#74774) regener válasza prokxy (#74766) üzenetére


regener
veterán

Ha raktok jelszót akkor unkranked lesz tudtommal automatán.

(#74775) fuvi válasza prokxy (#74766) üzenetére


fuvi
senior tag

nemlehetne ennyi emberre esetleg sima conquest mód (nem large)?
tegnap is lekopott a lábam, mint a tacskóknak

(#74776) Csaber válasza prokxy (#74766) üzenetére


Csaber
senior tag

Sajnos nekem a mai időpont (~22:30-ra érek haza...)nem jó de, ha kevesen lesztek ki lehet venni 1 zászlót zavod-on játszottam olyan pályán

(#74777) viking_arc válasza S1M0N (#74773) üzenetére


viking_arc
tag

Nézd meg alaposabban a képet :D. Tuskóban csináltam a fotót.

[ Szerkesztve ]

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#74778) prokxy válasza regener (#74774) üzenetére


prokxy
veterán

Valóban, nem esett le elsőre! :)

#74775) fuvi: Persze, simán le tudjuk venni sima CQ-ra.

(#74776) Csaber: ha kevesen leszünk, akkor felmegyünk a szerverre, CQ Large és nem lesz jelszó, hanem public, aztán jön aki jön! Legalábbis én ezt javaslom, de majd meglátjuk, h hányan leszünk este!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74779) v!ct0y válasza viking_arc (#74777) üzenetére


v!ct0y
veterán

De melyikbeee ??????:DDD Mondjuk engem a prémium érdekelne de az az ár meg valszeg csak a sima bf4 re vonatkozott.

Ma este elvileg én is tudok gyünni keletet gyengíteni ;]

[ Szerkesztve ]

(#74780) STC Speed válasza ƵøŁĭ (#74770) üzenetére


STC Speed
őstag

Rengeteg az utalás a 2143-ra , én nagyon örülnék neki, vagy valami 2. vh játéknak is örülnék.

(#74781) v!ct0y válasza STC Speed (#74780) üzenetére


v!ct0y
veterán

egy 2. vh-s jó lenne. De ilyen ugri bugri jövős fasság már van egy pár.

(#74782) S1M0N válasza viking_arc (#74777) üzenetére


S1M0N
senior tag

Oh, tényleg!
Ennyit bőven megér, a helyedben bevásároltam volna belőle, itt meg +1-200Ft +postáért továbbadtam volna őket.

(#74783) stoon válasza v!ct0y (#74779) üzenetére


stoon
őstag

úgy van benéztem kódolvasóval de mivel a bf4 3000 ft-oshoz rakták a fogyasztóvédők szerint ennyiért kell hogy adják! és ezzel nem szálnak vitába!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#74784) @rglaaf válasza regener (#74774) üzenetére


@rglaaf
veterán

gondolom a statpaddolást akarják kiküszöbölni

PSN:BiZzare_0 ️

(#74785) mackosajt válasza stoon (#74783) üzenetére


mackosajt
addikt

Ahham, ha az összes vele azonosat is ide pakolták, akkor talán jogos a dolog, és tényleg annyiért fogják adni.
Viszont ha csak Pistike volt qrva lusta oda vissza rakni, ahonnét elvette, hiába vered az asztalt.
Mert sajnos általában lusták az emberek.

Mezei vásárlóként vittem én már vissza húspulthoz a ruhák közül zacskós, kimért húst, mert a paraszt az orrom előtt rakta a ruhák közé...

K/NY csata: ugyan vasárnapot jelöltem meg, de természetesen lehet jó a mai nap is, ha a hátam és a család is bírja. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#74786) stoon válasza mackosajt (#74785) üzenetére


stoon
őstag

Fehérváron mind a 3 db bf prémcsi ott volt a sima helyén mert persze sima nem volt :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#74787) mackosajt válasza stoon (#74786) üzenetére


mackosajt
addikt

úgy könnyű, hogy te pakolod oda :D

(ne vedd komolyan) ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#74788) prokxy válasza STC Speed (#74780) üzenetére


prokxy
veterán

Az a baj a 2vh-s cuccokkal (pontosabban a nem modern hadviseléssel), hogy túl egyszerű lenne vele a játék, kb. bfbc2 kategória. Most gondold el: egy tankon milyen kiegek lennének? Főlöveg meg géppuska azt szevasz. De ez csak egy példa, de a régi hadviselés már nem téma, hiszen hamar meg lehetne unni, kevés benne a változatosság. Ne értsd félre, nekem tetszik a dolog, főleg egy Frostbite 3-mal aztán verne mindent, de sztem nem csinálnak ilyet. Ott nem lenne Heavy Barrel, meg supressor, meg mittudomén, lángszóró, ami fun kb 20 ölésig, utána elő nem veszed, mindig az M1 Garand, meg a Thomson, érdekes lenne.
DLC-ként a BF4-hez el tudnék képzelni egy ilyet, ha meg nem adnák a premiumhoz még meg is venném külön egy 4 map-ból álló kieget, unlockolható cuccokkal, király lenne, de önálló játékként sztem felejtős.

A 2143 és társai pedig, hááát, COD klón lenne? Jetpack-es majmokkal? Hagyjuk már...Vagy Mech-es bohóckodás, ááá vicc. Ez a SW: Battlefront is a maga módján olyan amilyen, de ennek is megvan a célközönsége, vegye aki akarja. Azt hiszik, mert SW, akkor a játékosközösség majd egyből viszi, mint a cukrot, aha, persze, mint a Hardline-t. Elég sok barátom megvette, kb senki nem játszik már vele, jöhet oda DLC, minden szirszar okoskodás, le kéne állítani a szervereket, röhej egy game.

Szerintem egy modern hadviselés jön, remélhetőleg nem COD majmolás, meg az ilyen Hover tankos baromságokat hagyják ki belőle...

Persze lehet, h rosszul látom a dolgokat, szóval cáfoljatok meg, ha úgy van, de sztem 2vh-s cucc nem lesz, legalábbis egy egész game nem, nagyon jövőbeli dolgokra ott a most készülő SW-os rész, lézer és egyéb nyalánkságok, tehát marad a közeljövőre épülő hadviselés, amiben igen jó dolgok vannak már, drónok és társaik! :) Persze, cod ez is! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74789) zzola válasza prokxy (#74759) üzenetére


zzola
félisten

Defivel kiszedlek, bár supporttal nehéz lesz...

(#74761) kisza25
A lefekvést nem is értettem, azzal halálra is ítélted magad... :DDD

(#74768) kovy29
Még nagyon kicsi, nem is láthat ilyet!
Egyébként konzolon is ~2 év volt, míg megtanultam normálisan játszani. PC-n fél évem sincsen, tehát még van idő! Ráérek trollkodni, gyakorolni stb... ;]

[ Szerkesztve ]

(#74790) gali777 válasza prokxy (#74788) üzenetére


gali777
őstag

A BF4 meg már a lónak a túloldala. Van benne a sokmilliárd kiegészítő meg fegyver, de úgyis csak 2-3-at használnak az emberek, plusz annyival nem térnek el egymástól ami indokolná, hogy ennyi minden legyen benne. Ez is csak arra jó, hogy el lehessen mondani, hogy van millió fegyver meg kieg a játékban azt kész. Alig van valami különbség a fegyverek között is, bőven elég lenne 2 max 3 unlock minden kasztnak aztán jónapot.
Meg a kasztokat is szét lehetne szedni többfelé, mint a 2-ben volt, mert itt a 4-ben már mindenkinek van mindene, kb értelmét vesztik a kasztok is :D

[ Szerkesztve ]

(#74791) stoon válasza mackosajt (#74787) üzenetére


stoon
őstag

ha így is lenne (ami persze rám nézve sértő :DDD ) akkor is annyiért kellene adniuk! :DDD :K

(ráadásul sima nem volt csak prémium, de címke csak simához volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#74792) #35434496 válasza stoon (#74786) üzenetére


#35434496
törölt tag

Még jó, hogy nem a Bors napilap között 145HUF ért. :DDD

(#74793) viking_arc


viking_arc
tag

Directx hibával, kékhalállal dc-zek mostanában. Erre van valami megoldás? Driverek frissek.

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#74794) FollowTheORI válasza prokxy (#74760) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azt hiszem Karelian igen talán... akkor már leléptetek.

Meg Guilin Peaks-en főleg.
Semmi balansz nem volt a már bentlévő emberek között. egyik oldalon voltak 10-en másikon meg 3-4.
Aztán persze le is lépett az a maradék is mert nem volt jó a balansz (köztük énis) és meguntuk. :)
Lehet hogy bizonyos létszám alatt nem csinálja?
Vagy az a baj hogy ilyenkor van két squad és azokat nem bontja meg pl?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74795) prokxy válasza gali777 (#74790) üzenetére


prokxy
veterán

Kaszt témában egyetértünk, reconnak lehet AK5C? What????

Bonyolultabb persze, mint a 3, de el kellett ezt is adni vmivel, nem volt elég az új motor.
Kíváncsian várom, h mi lesz a kövi részben, addig pedig toljuk ezt, ha úgy alakul!

#74789) Zolar: engem aztán nem, én nem gunnerkedek csak nagy ritkán! ;) Max a C4-edtől fogok megPerecelni! :D

#74794) NetTom: kösz az infót! :R Látom már, h mi volt a gond az eredeti balansszal, amikor kisza szólt, azt átállítom, csak még egyeztetek róla.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74796) Bjørgersson válasza STC Speed (#74780) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen utalasokra gondolsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#74797) stoon válasza #35434496 (#74792) üzenetére


stoon
őstag

a fejérmegyei olcsóbb lenne de sajna nem battlefield megyei! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#74798) prokxy válasza Bjørgersson (#74796) üzenetére


prokxy
veterán

Be tudnád ide dobni kérlek, hogy kik jelölték be a mai napot és hogy K v Ny? Vagy tökmind1, és jön, aki jön? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#74799) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Twisteletem Urak !

Tegnap kioldottam valami fegyverkiegészítőt ami kb 30 típusra jó.Spy Eye. Nem néztem még utána, mi a francra jó ez? Köszi.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#74800) fuvi válasza csa33ee (#74799) üzenetére


fuvi
senior tag

az a target detektor, autospotoló izé, carbineokra rakható fel, laser cucc helyére

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.