Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) devilinsid3 válasza kisza25 (#21050) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem lehet, hogy azért, mert tényleg szupresszálva vagy? lmg meg bolt szupresszál vagy rosszul tudom? :B
de persze ettől eltekintve lehet bug is, mert senki nem fog meglepődni rajta :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21052) zack válasza sixpak (#21041) üzenetére


zack
nagyúr

A pöcsömet erről szól. :U TDM-ben hol van jármű? Imádom a TDM-et, és az SDM-et. De ha már itt tartunk, nem a képességeimmel van gond, hanem a játékkal. Egyébként a CQ sem a járművekről szól, mert akkor csak járművek lennének. Nem az a gond, hogy a járművek kiszednek. Hanem hogy eleve hátrányban vagyok ha szembe jön valaki gyalogosként. Mehetek bármivel, nem a fegyóval van gond.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21053) kisza25 válasza devilinsid3 (#21051) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a bázison mikor kezdődik a kör is jelen van a dolog, meg járműben ülve, vedd meg a játékot okoska:P :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21054) gali777 válasza kisza25 (#21053) üzenetére


gali777
őstag

Ja azt olvastam, hogy, ha commander online akkor csinálja. Pár másodpercenként benyomja azt a szar blur effektet. Mintha valami emp szarság megzavarna vagy nem is tudom :D

(#21055) Chris78


Chris78
aktív tag

Na persze. :)
m.ogc.hu/content/2013/11/15/BF4_Reszletes_patchlista?nomobile

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#21056) Gippo válasza kisza25 (#21053) üzenetére


Gippo
senior tag

LOL, azt hittem neki megvan, abból ítélve, hogy elég virgonc a fórumon.

de basszus nemrég még majdnem össze is vesztünk azon, hogy ő lehúzta a játékot, én meg mondtam, hogy nyilván senki sem fejlesztő közöttünk... és ezen ment a vita.. Persze jól teszi, hogy figyeli a fórumot, hogy hol tart a játék... csak na... :DD devilinsid :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21057) kisza25 válasza Gippo (#21056) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a látszat néha csal, gondold el mi lesz itt ha megveszi:P ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21058) pohár válasza Gippo (#21056) üzenetére


pohár
félisten

dehogy van, csak kell a sok szakmai hsz ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21059) fogirobi válasza Gippo (#21056) üzenetére


fogirobi
senior tag

ő agyba tolja és úgy ontja itt az okosságokat :)

(#21060) devilinsid3 válasza fogirobi (#21059) üzenetére


devilinsid3
addikt

te meg agyatlanul a faszságaidat :D
vajon melyik a jobb?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21061) Chrys_ válasza Gippo (#21017) üzenetére


Chrys_
addikt

be lehet állítani az inaktivitást ennyire :)

(#21062) fogirobi válasza devilinsid3 (#21060) üzenetére


fogirobi
senior tag

Taníts mester! :DD

(#21063) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#21060) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja hogy meg sincs a játék?! :DDD

Vakermöster ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21064) sixpak válasza zack (#21052) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sorry, akkor lehet, hogy én tévedtem és tényleg egy zárt térben való futkosásról szól a BF. :D
TDM? Nem tudok rá mit mondani, nem járok olyanra, de mindjárt kipróbálom, hogy tényleg annyira tré vagy csak nincs szerencséd.

LamaCube: hát, nem tudom....van nem egy pálya, amin 12 jármű van csak a kezdőn, ebből 4 mbt, aa, ifv, 2 heli, jetek...azért ez nem kevés.
Mellesleg foglalni is kényelmesebb járművel, mint futkozni pontról-pontra kilométereket.
Amúgy én csak egy használható javaslatot tettem a szar k/d arány esetleges feljavítására, nem feltétlen kell élni vele. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21065) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ez jó... :C

Látom magam friend listen ahogy mondták mások is.. mondom ráírok erre a f.szra! Erre kiírja hogy "you are not friends" :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21066) LamaCube válasza sixpak (#21064) üzenetére


LamaCube
addikt

"Amúgy én csak egy használható javaslatot tettem a szar k/d arány esetleges feljavítására, nem feltétlen kell élni vele."
Persze értelek. A nagyobb baj az, hogy sokan a fragre mennek és nem teljesen a feladatra koncentrálnak. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21067) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

A szerdai 21-órai livestream vót linkűve?

"Join us on Wednesday, November 20th at 12PM PST as we live stream three matches on Battlefield 4 Second Assault maps, available first on Xbox One starting November 22nd.
At the end you’ll catch the worldwide premiere of the Battlefield 4 Second Assault launch trailer."

Mégvalami:

Symtic VS Youtuberek

Vasárnap 23:00

LEVELBF streamjén

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21068) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Mik vannak.....xD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#21069) boogie84 válasza }{3@Đ$}{0ot (#21068) üzenetére


boogie84
veterán

vótmá

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21070) csibe1 válasza zack (#21036) üzenetére


csibe1
addikt

Tényleg röhej, hogy páran mintha ennék a lőszert. :(((

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21071) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Tapasztalt valaki olyat, hogy az utolsó patch óta bármilyen grafikai beállítás módosítására azonnali bf4.exe működése leállt...? Nem multi, hanem kampány, bár tudom, csak én vagyok ilyen mazochista :U de szeretném letudni, hogy belerázódjak újoncként a dolgokba.

[ Szerkesztve ]

(#21072) Xaels


Xaels
félisten

Üdv. Újra csatlakoztam a "Harcmezőhöz".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21073) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor beszélgessünk :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21074) boogie84


boogie84
veterán

Miért van h csak úgy simán kilép a játék magától???? :W
Semmi üzenet mintha én lépnék ki... :W

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21075) SkyS1gn válasza Laraxior (#21073) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lefogadom nem vagy barátja ha rámész a chatre :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21076) Def26 válasza boogie84 (#21074) üzenetére


Def26
félisten

:D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21077) aizen92 válasza Def26 (#21076) üzenetére


aizen92
addikt

Levolution!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#21078) sixpak válasza boogie84 (#21074) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ugyanez van nálam is.
A tegnapi gyökér patch óta. :K

(#21072) Xaels: hi, akkor te vagy a hetvenkettedik. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21079) #02119936 válasza fogirobi (#21062) üzenetére


#02119936
törölt tag

devilinsid3? "Nem értek hozzá" beszólást pont tőle kaptam amikor a PC stabil beállításáról és fagyások kapcsolatáról írtam. :U Még végén kiderül van egy PSP gépe.

Igazi elméleti szakember. :C :DD

(#21080) devilinsid3 válasza #02119936 (#21079) üzenetére


devilinsid3
addikt

nézd meg, hogy még kik ne értettek veled egyet..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21081) Csabroncka válasza devilinsid3 (#21080) üzenetére


Csabroncka
addikt

Youtubon tolod? Mert a jelenlévők többsége "szopók" szerintem Originen keresztül! :F

"in medias res"

(#21082) xTREem válasza devilinsid3 (#21080) üzenetére


xTREem
tag

Visszatérve a bizonyos "blur" effektre játék közben: nekem úgy tűnik, mintha ugyanaz az effekt lenne, ami a töltőképernyőn a két kép váltakozásakor látható. Egy alkalmomal elég jól meg tudtam figyelni, ugyanabban az ütemben jelentkezett játék közben, mint a töltőképernyőn szokott. Persze, csak szerintem...

(#21083) Csabroncka válasza xTREem (#21082) üzenetére


Csabroncka
addikt

A meglátásod tökéletes, nekem is ez volt a véleményem! Valamint szerverfüggő és általában mivel TS-en vagyunk nagyjából egyformán jelentkezik az összes usernél bizonyos időközönként random!

"in medias res"

(#21084) melega


melega
őstag

Tud valaki pályakódot a BF 4 -hez?
Az utolsóhoz kéne Suez, amúgy 11 óra játékkal mindent megcsinálta, normal fokozaton.
Vagy nem tudja valaki a Suezi pálya utolsó mentését elküldeni a meamabg@freemail.hu címre

(#21085) zsoleszkai válasza boogie84 (#21074) üzenetére


zsoleszkai
tag

ugyan ez nálam is a probléma :S netán ha valaki rájönne a megoldásra megoszthatná

/KneeBy/

(#21086) mcmike válasza boogie84 (#21074) üzenetére


mcmike
őstag

A windows application (alkalmazás) logban sem jelenik meg semmi? :F

Egyébként nálam egyszer sem lépett ki a játék, sem patch előtt, sem utána. Nálam soha nem volt semmilyen probléma...bár még csak 6-os szinten vagyok mert nincs túl sok időm és alkalmam játszani... ;)

PunkBustert mindenki hozzáadja az éppen használt tűzfalához kivételként, illetve magát a BF futtatott állományokat is ugye? Gondolok itt a pnkbstrA és pnkbstrB exékre elsősorban (az egyik csak futó BF mellett jelenik meg a task-ok között). BF2142 óta szokás...és javallott...illetve frissíteni is illik manuálisan a pbsetup.exe-vel...

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#21087) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Shanghai.... első spawn tankra... FAGYI! :W

Ennyire nehéz megcsinálni?!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21088) Gyula84 válasza SkyS1gn (#21087) üzenetére


Gyula84
veterán

utálom azt a mapot :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#21089) xTREem


xTREem
tag

Mivel battlelogban úgyis csak üresen villogott a "kurzor", hát kivették a ticket mutatót...

[ Szerkesztve ]

(#21090) zzola válasza boogie84 (#21074) üzenetére


zzola
félisten

Mert "Only, in Battlefield 4" :DDD

(#21091) kissadam22


kissadam22
tag

SZIASZTOK.. EZ VAN NÁLAM .. MI A F@SZ.. :Y :Y :Y

(#21092) Viper26 válasza kissadam22 (#21091) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam is, ma már másodszor fordul elő. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#21093) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok!

eléggé gyenge gépem van.. és így kicsit élvezhetettlen jó pár map. :S nem is az fps-el hanem inkább az fpsdropoktól játszhatatlan néha a multi :S

azt szeretném kérdezni, hogy melyik lenne az a map amelyik a legkevesebb gépigényű ? és illetve esélyem lenne rá néha multizni :D

előre is köszi a segítséget :D :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#21094) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

He?

Error
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SkyS1gn' (for 1 minute) ... Contact the server owner. [Admin Decision]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21095) aizen92 válasza Frozzy (#21093) üzenetére


aizen92
addikt

operation locker-en nekem mindig több fps-em van. esetleg még golmud railway és paracel storm.

kissadam22: ma toltuk együtt IRAM szerón! nagyon jó volt ! :R üdv.: Spenót

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#21096) Gyula84


Gyula84
veterán

miért nincs l96 battlelogon? vagy csak én nem találom? Toltam egy kőrt 24 kill abból kb 19 kill l96-tal meg 3shorty 12g kill és az a best weap wtf? [link]

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#21097) yodamester10


yodamester10
őstag

A játék teljesen megjavult nálam, mert a patch előtt egy kalap szar volt kidobált stb. most tökéletes! Üzenem az IRAM szerver tulajoknak,hogy kapcsolják vissza a killkamot!Nem véletlenül lett belerakva a 4-be ;)

[ Szerkesztve ]

(#21098) Neoteric válasza yodamester10 (#21097) üzenetére


Neoteric
addikt

IRAM-on toltam most én is, eddig határozottan pozitív a játék is meg a szerver is.

PSN: ne0teric_sAN

(#21099) Mr.White válasza Gyula84 (#21096) üzenetére


Mr.White
senior tag

2% accouracy is komoly.már észrevettem nálam is hogy valami nem oké a pontossággal, nekem 9% az összesített. :D

(#21100) kissadam22 válasza aizen92 (#21095) üzenetére


kissadam22
tag

szia . köszi..de ehez kellett a jó csapat... jó volt és szeretnék még veletek lógni... mert tény jó a szerver... na meg így a játék is sokkal de sokkal jobb... csak az a rpg vs katona nem kéne.. :Y :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.