Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) pohár válasza feka007 (#21249) üzenetére


pohár
félisten

olcsóbb?? konzolra mindig is drágább volt, meg drágább most is :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21252) Freiherr


Freiherr
őstag

Tegnap az ellenfél csapatában egy fószer 104-es szinten volt a lista tetején,ráadásul rózsaszín volt a szám.
Most én maradtam le valamiről,vagy ez mi lehetett?Úgy tudom,100 a max.

XXX

(#21253) csibe1 válasza Colos1 (#21248) üzenetére


csibe1
addikt

A feljelentés után talán, de csak talán a fejükhöz kapnának.

(#21249) feka007

Valamiért nem sírom vissza az elcseszett konzolos single részét a háromnak.
Nyomd ezt a gombot, most aztat; bazz nemjó, kezd újra tizedszerre is.
Kösz, de nem hiányzik az ilyen hülyeség. :N

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21254) devilinsid3 válasza aizen92 (#21234) üzenetére


devilinsid3
addikt

azzal még több nem oda illő dolgot lehetne létrehozni szerintem azért nem akarják beletenni :D
nem győznék moderálni az emblémákat

#21245) Viper26 ez jogos, de amikor a fél csapat retardált, hogy veszed rá őket, hogy segítsenek meg legyen csapatjáték amikor neki fontosabb egy tetőn kempelni? :U

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21255) Xaels válasza feka007 (#21249) üzenetére


Xaels
félisten

10k-ért vettem az LE-t boltban... De azt hiszem kár volt sietni. A BC2-nél még volt bennük annyi, hogy inkább csúsztatták, de hellyel közzel játszható volt. Azóta évről évre több a bug és vannak visszatérő hibák dögivel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21256) gali777 válasza feka007 (#21249) üzenetére


gali777
őstag

És mégis hol nézed az árakat? :D PC-re a deluxe is olcsóbb, mint konzolra az alap :D

(#21257) Viper26


Viper26
nagyúr

Origin a több helyre telepített játékokat is látja?Vagy játék előtt át kell írni, hogy melyik meghajtón nézze? :F

iPhone 14 | FR955

(#21258) k.soma válasza Colos1 (#21248) üzenetére


k.soma
senior tag

Nekem most újabban azt csinálja, hogy csatlakozok valahova, elindul a játék töltöget a háttérben, majd ugye felugrik a játék teljesképernyőbe, hogy kész a map mindjárt. Erre már csak a jobb felső sarokban látom a villogó cuccmót, mint amikor kilépsz a játékból. Semmi exe leállás, semmi battlelog hibaüzenet :D Csak amint betöltene a pálya akkor meggondolja magát, és inkább kilép a játékból SZABÁLYOSAN, mintha én a szerver keresőben arra nyomtam volna rá, hogy elindítom a játékot, hogy lépjen ki (WTF?!) :D

(#21259) spanglee001: Voltmár. de azért köszönjük, lehet nem mindenki látta. :)

[ Szerkesztve ]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#21259) spanglee001


spanglee001
addikt

[link]
nemtom, hogy pörög az embléma topic, de itt van rengeteg embléma kóddal együtt.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#21260) Plezs21


Plezs21
tag

Jó lett ez a patch. Az összes map két perc után crashel.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#21261) Frozzy válasza Plezs21 (#21260) üzenetére


Frozzy
őstag

:C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#21262) Laraxior válasza Plezs21 (#21260) üzenetére


Laraxior
titán

Engem azóta nem dobál ki, és a hang is megjavult :D :C
Már fel merek menni a 64es szerverekre :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21263) Stunts666 válasza gali777 (#21244) üzenetére


Stunts666
őstag

Massal mivel osztonzod? Perkek? Azt se tudjak az emberek, hogy mi az. Commander, parancsok? Szintugy nem tudjak, hogy mi az. Villog a zaszlo felett a jeloles es azon csodalkozik a jatekos, hogy de szep zolden villog, azt mar nem tudja, hogy miert.

(#21262) Laraxior
Az elobb volt is adok-kapok. XD

[ Szerkesztve ]

(#21264) Viper26 válasza Stunts666 (#21263) üzenetére


Viper26
nagyúr

IQ teszthez kell kötni a serial aktiválását...bár akkor asszem nagyrészt üres szerverek lennének. :U :DDD

iPhone 14 | FR955

(#21265) SkyS1gn válasza spanglee001 (#21259) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Linkűtem nemrég :D Fasza kis oldal!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21266) Stunts666 válasza Viper26 (#21264) üzenetére


Stunts666
őstag

Ezt mar en is irtam regebben. XD

(#21267) Enton válasza Viper26 (#21264) üzenetére


Enton
addikt

Hétköznap délelőttönként azért bőven akad üres szerver, alig van amire érdemes felmenni főleg ha az ember vállogatni szeretne hogy milyen pályán akar játszani.
Mondjuk már lassan kezdenek jönni az olny serverek is.
Most hajnali 3kor mondom nyomulok egy kis paracel storm-on, de valahogy a server browser által összes kidobott közül egyiken sem ment a map.
Tisztára mint a csajok havija össze vannak ezek még nagyon hangolódva mapváltás ügyileg.

Ahhoz képest hogy két hetes a játék most ebben a pillanatban is sok az üres szerver.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21268) SkyS1gn válasza Enton (#21267) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát válaszd ki hogy Paracel map! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21269) yodamester10 válasza Laraxior (#21262) üzenetére


yodamester10
őstag

Nálam is hibátlan,hasit ultrán :DD

(#21270) HeZzZ válasza Laraxior (#21262) üzenetére


HeZzZ
senior tag

nekem a patch után szarakszik a hang a golmud railwayon, legutóbb meg olyan vibrálást, pixeleket, szemetet kaptam ott hogy behülyítette az egész karit. gépresi kellett. :W

powered by Tiger Lake & GA10x

(#21271) Snip3r_HUN válasza HeZzZ (#21270) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Goldmudon a patch elött is szarakodott hang... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#21272) HeZzZ válasza Snip3r_HUN (#21271) üzenetére


HeZzZ
senior tag

azt a pályát úgy kerülöm ahogy van. nálam viszont csak most van hiba a hanggal, annál inkább szemetelt a vga

powered by Tiger Lake & GA10x

(#21273) Plezs21


Plezs21
tag

Az összes ki....szott map tíz perc után crash. :W :C

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#21274) Stunts666 válasza Plezs21 (#21273) üzenetére


Stunts666
őstag

Szar a szerver. Legalabbis nalam ugy van, hogy van szerver ami orakig jo es van olyan ami percekig. Ezaltal csak olyan szerveren jatszom ami historyban van es tudom, hogy nem fagytam rajta.

(#21275) Ybron válasza Stunts666 (#21274) üzenetére


Ybron
senior tag

De ha sz*r a szerver, akkor másoknak is az nem? Akkor meg nem értem miért is játszik azon bárki, mert ha csak 1-2 emberke lézengene(mert sz*r), akkor nyilván ő sem lépett volna be. :F
Vagy ennyi mazochista lenne?

[ Szerkesztve ]

(#21276) Olympos válasza Stunts666 (#21274) üzenetére


Olympos
aktív tag

A BF4 esetében "még nincs olyan", hogy a szerver a szar. Bármikor, bármelyik szerver újraindulhat az EA/DICE kapcsolati problémák miatt. Itt most tényleg nem a szerverekkel van még a baj.
(A mi szerverünk van, hogy napokig nem fagy ki, vmikor meg óránként újraindul és ezt élik át ismerőseim is saját szerverükkel.)
A Battlelogon folyamatosan írják a probléma jelenlétét és ígérgetik a mihamarabbi elhárítást.

BF3 esetében - az elmúlt hónapokban - leginkább a DOS attack bénította a szervereket, amelynek bárki áldozatul eshetett: ismételt támadásokat ki tudnak védeni a szolgáltatók szerver parkjai, de egy 10ezer IP-címes támadást első alkalommal mindenki benyalja. (Ilyen sokszor van, ne kérdezd, kinek az érdeke bénítani mások szerverét....)

És még egy megjegyzés:
Ha kifagysz egy BF4 szerverről, ami azt jelenti, hogy elsőnek az emberek fagynak meg, nem mozdul senki, majd szépen (fekete háttérrel, villogó kurzorral jobb felső sarokban) kilép a játékból a BF4, akkor azonnal nem szabad visszalépni - hiába látszik a szerver aktívnak -, ugyanis még nem indult újra, így 2 percen belül kétszer fogsz kifagyni, ami szintén semmi köze a szerver minőségéhez.
Kifagyás után még kb. egy percig aktívnak látszik a szerver - de nem az -, ezt követi egy kb. 2 perces offline állapot (amikor a szerver elérhetetlennek látszik és rebootol) és aztán mikor ismét online és üres a szerver 0/48, akkor lehet újra belépni...ha akarsz :)
(...sokan az első kifagyás után rögtön Reconnectre kattintanak, így még bosszúsabbak lesznek, amikor visszalépés után azonnal kiesnek.)

[ Szerkesztve ]

(#21277) devilinsid3 válasza Plezs21 (#21273) üzenetére


devilinsid3
addikt

nincs ezzel semmi baj, nem? 17ezerért igazán várhatsz pár hónapot, hogy tudj rendesen játszani

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21278) Plezs21 válasza Olympos (#21276) üzenetére


Plezs21
tag

Exe crashre gondoltam :D Szerver crasht még meg ismerem :D

Devil *sigh* Nem kiváncsi a trollkodásra senki szerintem. Ez a patch utáni állapot. Előtte órákig semmi bajom nem volt.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#21279) aizen92 válasza Ybron (#21275) üzenetére


aizen92
addikt

ha egy szerver jó akkor mentsd el favorite-ként és azon gamelj.
a mi szerverünk (IRAM) délelőtt ledobál kb olyan 12-13ig 2óránként 1szer. utána semmi gond nincs vele. nem értem ez miért van :F arra tudunk gondolni h a gameserver ilyenkor próbál javítani.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#21280) devilinsid3 válasza Plezs21 (#21278) üzenetére


devilinsid3
addikt

ja, hogy előtte meg olyanokat mondtál, hogy nem kell sírni stb. most meg te sírsz az nem baj :D értem koma..
ne sírj majd javítják tudod

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21281) Stunts666 válasza Olympos (#21276) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem arra gondoltam, hogy a szerver fagy ki. Arra gondoltam, hogy van olyan szerver ahol 5 perc utan kifagyok es van olyan ahol sosem volt problemam. Ugyanazon korulmenyek kozott. Persze ez jelenleg megmagyarazhatatlan, mert van olyan ember aki pont azon a szerveren fagy ki, ahol en sosem.

(#21282) Plezs21 válasza devilinsid3 (#21280) üzenetére


Plezs21
tag

Tudtam, hogy nem fogod tudni feldolgozni a mondatot....
Jah és nem vagyok a komád sem, úgyhogy becézgesd a haverjaid. Köszi.

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#21283) Stunts666 válasza Plezs21 (#21282) üzenetére


Stunts666
őstag

Ne foglalkozz vele. Hallomasbol/videok alapjan irogat. Annak idejen a 3al sokkal tobb gond volt, mint ezzel. Keves ember van, aki ott volt a 3 kezdetenel es velemenyeket formal.

(#21284) devilinsid3 válasza Plezs21 (#21282) üzenetére


devilinsid3
addikt

miért ne tudnám feldolgozni? a patch előtt jó volt most nem az és most te sírsz, nyugodj le..
és azt becézgetek akit akarok szerintem :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21285) sixpak válasza bombibmw (#21211) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ő karácsonykor veszi meg.
Szerintem nem fog ilyen hamar lemenni az ára.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21286) Gyula84 válasza Plezs21 (#21273) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem általában a 2. mapon fagy ki :D így inkább kilépek majd vissza be

(#21252) 00KID
én is láttam 101es szintű foszert

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#21287) Stunts666 válasza devilinsid3 (#21284) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez rohadt sok mindentol fugg, hogy mi hogyan mukodik. Nekem van egy 8.1em ami normalisan mukodik es rendben van tartva, egy problemam volt ma. Elment a hang neha.

Az hogy kinek milyen szarsagok miatt nem mukodik rendesen a rendszere azt nagy ivben.... Antivirus? Monitorozo program? Benchmarkok? Minek rakja fel oket az ember.

(#21288) Olympos válasza aizen92 (#21279) üzenetére


Olympos
aktív tag

nem, nem a gameserver próbál javítani.

ha megszakad a kapcsolat a BF4 (pl. gameserver, g-portal, stb.) szerver és az EA/DICE között (legyen az EA vagy DICE probléma miatt), akkor a szerver újraindítja magát, hogy megpróbálja helyrehozni a kapcsolatot.
- ha sikerül neki, akkor 2-3 percen belül "fagyás-offline-online" effektust követően a szerver ismét játszható.
- ha nem sikerül kapcsolatot teremteni, akkor offline marad vagy folyamatosan újraindul, ami nem az adott szerver problémája.

az újraindulás egy helyi védelmi funkció, amit a szerver szolgáltató automatikusan elvégez a kapcsolat felélesztése érdekében: ha kapcsolat szakadás esetén a szolgáltató nem indítaná újra saját szerverét, hanem hagyná, hogy bent lövöldözzünk még vagy 20-40 percig (pl. a pálya végéig), de a pálya végére sem sikerülne kapcsolatot teremtenie az EA-vel, akkor nagy szívás lenne, ugyanis 40 percnyi játékeredményünk veszne el.
így inkább azonnal újraindul, ha a kapcsolat megszakad. tehát sajnos ez nem javítgatások, hanem az EA/DICE (de leginkább EA) kapcsolati problémák eredménye.
(olyan is van, hogy a szerver frissül egy újabb RX verzióra, de az kevés, nem félnaponta követnek el ilyet.)

[ Szerkesztve ]

(#21289) aizen92 válasza Olympos (#21288) üzenetére


aizen92
addikt

köszönöm a részletes infot!!!! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#21290) Laraxior


Laraxior
titán

:D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21291) Zilko87 válasza Csabroncka (#21204) üzenetére


Zilko87
tag

Multiban volt, annyi a lényeg, hogy meglepően szépen viszi...

(#21292) Stunts666 válasza Olympos (#21288) üzenetére


Stunts666
őstag

Ezt, mint kivülálló megértem a magyarázatod alapján. De miért lehet az, hogy van olyan szerver ahol semmi probléma órákig napokig és van olyan ahol 5-20 percenként crash???

(#21293) Chris78


Chris78
aktív tag

Csak hètfőn lessz lehetőségem felrakni a patch-t. Már előre félek mert eddig aránylag jò volt. Kivéve a hang a járműves pályákon. Assault SCAR-H használl valaki? Nekem az jött be legjobban.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#21294) devilinsid3 válasza sixpak (#21285) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha figyelmesen elolvasod a 2. linkelt kommentem akkor látod, hogy 12 környékét írtam karácsonyra ami már most megvalósult :D
hidd el lesz az 10 is :K

ha meglesz a játék akkor vajon írhatok ide a topikba? :F

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21295) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok!
Olvasom itt a szerver problèmákat. Nos ezek X360-on is vannak? Csak mert arra tervezem a vásárlást.
Köszi

(#21296) bombibmw válasza sixpak (#21285) üzenetére


bombibmw
veterán

Szerintem addigra sem fogják javítani,ami xar.
Elég gáz lesz karácsonykor,a szeretet ünnepén anyázni. :DDD

(#21294) devilinsid3 : Akkor írhatsz igazán. :D

[ Szerkesztve ]

(#21297) gali777 válasza devilinsid3 (#21294) üzenetére


gali777
őstag

Dehogy lesz :P

(#21298) SkyS1gn válasza Chereiose (#21295) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerintem arra ne vedd meg.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21299) sixpak válasza devilinsid3 (#21294) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én 23-ért vettem a kettőt, azt tudom, hogy a pc újsághoz adtak 17 félért. De még annál is van olcsóbb?
Akkor miért nem veszed meg? Azt mondtad, hogy 12-ért megveszed.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21300) LamaCube


LamaCube
addikt

Na ma én is megtapasztaltam a homályos effektet és azt találtam írni a szerveren, hogy a commanderek miatt van. Persze erre írták, hogy ostobaságokat "beszélek". Következő mapról dobták a commandereket és láss csodát senki nem sírt, hogy homályos effektek vannak. :Y
Valószínűleg, azért nem láttam eddig, mert a patch óta tdm, dom, rush-t toltam és kevés cq-t. Gondolom ott meg nem voltak commanderek. Persze lehet nincs igazam :))

sixpak

Én 13-ért vettem prémiummal még a megjelenés előtt :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.