Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) SiDan válasza errorcode06 (#21393) üzenetére


SiDan
tag

Hát bíztam benne, hogy a végleges már tökéletes lesz, de ezeket a "magasztos" :D véleményeket olvasva fentebb... lehet várok pár patchet még, mielőtt beszerzem a játékot.
Addig ott a BF3 :)

(#21402) boogie84 válasza csibe1 (#21392) üzenetére


boogie84
veterán

Amikor elkészül a játék! ;]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21403) kisza25 válasza rayoliviero (#21386) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez nálam napi 2-3 alkalommal van;)
devilinsid3: ja azt kihagytam, hogy 100méternél távolabbról 150 fejes lol, kiváncsi leszek arra a fegyverre ami ezért jár :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21404) Liquidator


Liquidator
tag

[link] en lennek az elso magyar?:D

(#21405) SkyS1gn válasza Liquidator (#21404) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

-kitizgat! ;)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21406) Liquidator válasza SkyS1gn (#21405) üzenetére


Liquidator
tag

aki elerte a 100 ast :D

(#21407) devilinsid3 válasza Liquidator (#21404) üzenetére


devilinsid3
addikt

akinek megy crash nélkül?

(#21408) eugabesz elfoglalni az enemy bázist, ez szerintem egyértelmű

#21406) Liquidator

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#21408) eugabesz válasza Liquidator (#21406) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha...és ezek után milyen cél "lebeg a szemed előtt",ha nem vagyok indiszponált??..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21409) kissadam22


kissadam22
tag

szia tudom ... hogy megb...!!! nem is adom el..a játékot.. hogy más is idegeskedjen... :C :C
addig is várok...míg jó lesz...

(#21410) #02119936 válasza Liquidator (#21406) üzenetére


#02119936
törölt tag

És az sem érdekel senkit hogy érted el az ÁTLAGBAN 7,9-es K/D arányt. Húzhatsz vissza kockulni! :(((

(#21411) DeadMeat válasza #02119936 (#21410) üzenetére


DeadMeat
veterán

Úgy, hogy okosan használja a picsája alatt a 80 tonnás vasdarabot?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21412) SkyS1gn válasza kissadam22 (#21409) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igazi faszagyerek vagy, amolyan tanyasi belevaló! :R

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21413) sittes79 válasza Liquidator (#21404) üzenetére


sittes79
addikt

Na bazz Te se keresed meg a nyugdíjamat.

(#21414) Ybron válasza Liquidator (#21404) üzenetére


Ybron
senior tag

Az szép, 88 órát tölteni a tankban :Y
Járművek nélkül is ennyire jó vagy?

(#21413)sittes79: :C

[ Szerkesztve ]

(#21415) BlessedElroy válasza Liquidator (#21404) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Én azért lőnék veled egy kört úgy, hogy az enemy csapatban vagyok. Mondjuk egy railwayen.
Pusztán csak kíváncsiságból :))

Edem: azért az nem úgy megy. Nekem nem a 7 feletti K/D-vel bajom. Ha tankozik az ember csak, belefér. Nekem a percenkénti 1.4 kill kicsit soknak tűnik járművel. Amúgy meg hidd el, hogy jobbak ellen jobb játszani, bambákkal unalmas.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#21416) Edem05 válasza BlessedElroy (#21415) üzenetére


Edem05
őstag

Ne legyél mert szétszed mint foxi a lábtörlőt :D

(#21417) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Most akkor mivel lehet feloldani az új fegyvereket?

(#21418) ForRedGlory válasza #02119936 (#21410) üzenetére


ForRedGlory
félisten

+ azzal a napi átlag több mint 7 óra (közel 8 óra) játékkal folyamatosan 18-19 napon keresztül. LOOOL :Y De megnézném a(z) szánalmas életét az ilyennek.

Ghost topicból: "A multi nem izgat, az a ráérő nőtlen vesztesek és elhidegült házasok sportja."
Nem minden szavával értek egyet, de van benne valami :DDD Normál életbe nem fér bele napi több óra játék.

[ Szerkesztve ]

(#21419) Ybron válasza BlessedElroy (#21415) üzenetére


Ybron
senior tag

Végül is ezért jó ez a játék, mert mindenki megtalálhatja a neki megfelelő játékstílust. Földön, vízben, levegőben.
Én úgy vagyok vele hogy mindent játszok, hav an jármű a deponál akkor beugrok és azzal nyomulok, ha pedig nincs, akkor kilépek a játékból :DDD na jó nem, most recon-t akarom kimaxolni. Assaultal kezdtem, meg közben ugye a járműveket is viszem, nem egyszerű, rendesen halok, főlek így hogy egyáltalán nem játszottam ilyen játékokkal az elmúlt 10 évben.

(#21420) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Valaki segítsen PLS .....:hogy kell azt a Flagrun-t mert le akarom nullázni az accountomat...eladás céljából. :U
Üres szerón szaladgálok kicsit a zászlókhoz....? ;]

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#21421) bombibmw válasza Lavidaloka (#21420) üzenetére


bombibmw
veterán

Ez nem is hülyeség. :DDD

(#21422) Balika23hun válasza TTomax (#21338) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ne haragudjatok hogy beszólok tényleg nem az én kontóm hogy hova mentek játszani de ha nekem még mindig crashelne a játék eszembe nem jutna magas ticket-es szeróra menni.
ui: tudom hogy akinek 5-10 percenként fagy az cseszheti hova megy de nem egy hsz szólt arról hogy hány óra/ticket játék után fagyott ki a játék és veszett el a pont, én pont ezért nem megyek 1000 ticket-nél (ami max fél óra) nagyobb szeróra pedig nekem az elmúlt héten 3x crashelt.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#21423) zack válasza Lavidaloka (#21420) üzenetére


zack
nagyúr

Laraxior-t kérdezd. :DDD Ő a nagy rohangálós. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21424) Balika23hun válasza Lavidaloka (#21420) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ha arra célzol hogy az EA resetelje a statodat statpaddért azért igen sokat kell flagrunolni kb vhol a világelsőnek a közelébe kell lennned.
Amúgy flagrun szerver ahol tilos a kill (vagy kick) és min. 4 fő van rajta.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#21425) Lavidaloka válasza zack (#21423) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

A lényeg az hogy kipróbáltam,nem jött be meg sz@r is vagyok.... ;] szóval eladnám csak le akarom nullázni előtte ;]

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#21426) ForRedGlory válasza Lavidaloka (#21425) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vedd meg a Prémiumot, legalább egy részét resetelheted ;]

(#21427) Lavidaloka válasza ForRedGlory (#21426) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Prémmel együtt akarom eladni.... :DDD

Áhh közben meg is találtam hogyan kell Resetelni....:Battlefield 4 reset stat

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#21428) r00r1


r00r1
aktív tag

És szerintetek hogy lehetne eladni a játékot? Mmint egyszer olvastam valahol, hogy valahogy deaktiválni lehet, onnantól kezdve pedig a termékkulcs szabadon felhasználható...

(#21429) Lavidaloka válasza r00r1 (#21428) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nah az mégjobb lenne.... :R

ホンダシビッククーペ

(#21430) zack válasza r00r1 (#21428) üzenetére


zack
nagyúr

Ilyen nincs. :U El tudod adni a játékot, de csak az Origin fiókkal együtt, és ha nincs Premium akkor nullázni sem lehet, ergo premium nélkül eladhatatlan, és akkor is ha a fiókhoz van más játék is hozzárendelve, mert azt is bukod.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21431) Gippo válasza ForRedGlory (#21426) üzenetére


Gippo
senior tag

Jól beleszaladtál az m2 slambe :DDD :DDD :DDD :DDD

(#21432) Xaels


Xaels
félisten

Alap engivel mit ajánlotok? Mert eléggé frusztrált, hogy az alap rakétával 2-ből nem lehet leszedni a helit. De a földi egységek ellen sem éreztem túl hatékonynak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21433) Enton válasza Xaels (#21432) üzenetére


Enton
addikt

MBT LAW alapnak jó az sebezni meg elég gyorsan újratölt, utána idővel STINGER légi ellen, RPG bármire csak célozni kell vele megtanulni, nekem mindig 1-2 centire süvít el az ellentől kb.

Amúgy meg az elmúlt 3 órában végig azt kellet észrevennem, hogy én stingerrel 2-3 lövés egy légijármű, mikor én vagyok a heliben pittyogok 2-3 sec-et betalál és instant kill, töredéke volt csak AA jármű leginkább gyalogos stingerrel, meg jet gépágyúval, amiből nekem 2 sorozat egy egyhelyben álló és tiszta célpont ellenfélnél sem elég. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21434) ujlakany1993 válasza Enton (#21433) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

MBT LAW. legnagyobb féregség volt berakni alap enginek:)

(#21435) Xaels válasza Enton (#21433) üzenetére


Xaels
félisten

Na de ennek az MBT Law-nak mi a trükkje mert hiába kapott 2-t az AH közvetlenül alulról tovább repült. A tankra meg jó esetben sikerült vele 21-et sebezni ami picsa.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21436) SkyS1gn válasza Xaels (#21435) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem helire való...

21 picsa?! Van belőle 5 vagy 6... sebez 21-et és gyorsabban újratölt minthogy kimondod OP!

És ez csak 1 ember... van 2-3 és a tankos szarrá van sz.patva, rohadt idegesítő!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21437) Xaels válasza SkyS1gn (#21436) üzenetére


Xaels
félisten

Nem helire való de basszus, ha két kicseszett rakéta durran a valagába akkor illene kibillenie. Egyébként meg más nincs amivel tudnék rá vadászni.

A csapatmunka inkább vicc. A 3-ban sokkal hatékonyabban fel tudott lépni a tank ellen akár 1 engi is csak oda kellett figyelni hová ereszti azt a rakétát. 1 jó lövés után mozgásképtelen lett a járgány. Az volt szopatós nem ez a vicc.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21438) DeadMeat válasza Xaels (#21437) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az inkább a heli érdeme, nem a rakéta gyengesége.. Az attack helit hamarabb le lehet szedni az égről, mint a transportot :D Ami vicc.. Egyébként meg rpg. csak seggbe ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21439) Xaels válasza DeadMeat (#21438) üzenetére


Xaels
félisten

De nincs még RPG-m ez a gond.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21440) DeadMeat válasza Xaels (#21439) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pikk-pakk megvan. Amúgy nem olyan rosz az az mbt, nem nagyon kell vele foglalkozni. 4-5 el sebez kevesebbet, mint az rpg, ami a legerősebb úgy rémlik.Csak azzal célozni is kell. Menj fel engivel lockerre, hamar megvan az rpg is. :K

Btw kiváncsi vagyok mikor fogják az AA-t nerfelni. 30mm gun-al meg az okos rakétával iszonyat OP. Attack helinek esélye sincs.Bezzeg a transport.... lazán elszáll 2 rakéta meg jó néhány gépágyú lövés után. :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21441) Xaels válasza DeadMeat (#21440) üzenetére


Xaels
félisten

Majd meglesem. Addig tovább trollkodom repair tool-lal. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21442) LamaCube válasza Xaels (#21376) üzenetére


LamaCube
addikt

"Az új dolgokról, hogy mi mire való vagy taktikákról, tapasztalatokról."

Teljesen igazad van. Nekem az a taktikám volt tegnap, hogy felmentem egy szerverre, ahol cq ment. Nagyon taktikusan foglaltam a zászlókat és irtottam az ellenfelet mindennel. Éppen a homályosító effekteket csodáltam, ami egyszerűen zseniális újítás lett a patch óta. Amikor kb. a 20-ik behomályosodás után elmentem okádni, akkor azt tapasztaltam visszatértem után, hogy éppen egy nyerő kőr vége felé ledobott a szerver. na ezt kb. 30 perc alatt 4x megcsinálta. Mivel szeretem a kihívásokat és a taktikát, ezért taktikusan bezártam az origint és fél füllel hallgattam azikszfaktort...na itt mentem el megint hányni ;] ;)

ΩМΞGΔЯΞD

"Most akkor mivel lehet feloldani az új fegyvereket?"

Szerintem sósavval hatásos, de meg kellene kérdezni Heisenberget ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21443) eugabesz válasza LamaCube (#21442) üzenetére


eugabesz
őstag

Istenem,de jó is neked...én csak azt vettem észre tegnap este,az egyik (éppen befejezetlen) körömből kilépve,hogy nem tudok kilépni,mert úgy megtelt a memóriám,hogy kilépni sem volt ereje a gépemnek,csak a reset segített rajta.
Jól ment,a csapat is tette a dolgát,többé kevésbé,aztán elkezdett "darabos" lenni a játék és kész...ennyi volt.
A második után feladtam az esti játékot..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21444) Chris78


Chris78
aktív tag

Nem tudom volt e már de komoly kus cucc.
m.youtube.com/watch?feature=share&v=_CBd18wtmI4&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D_CBd18wtmI4%26feature%3Dshar

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#21445) Csaber válasza eugabesz (#21443) üzenetére


Csaber
senior tag

Nem vagy ezzel egyedül a " javítás "óta nem fagy le állandóan viszont , ha olyan kedve van , belakja a 8 GB memóriát , ilyenkor sajnálom csak hogy , amikor 8500 Ft volt 8Gb memória , miért is nem vettem 4 db-ot belőle , lehet akár 2-3 kört is tudnék kilépés nélkül játszani :W

(#21446) RichieTri válasza Xaels (#21439) üzenetére


RichieTri
senior tag

hat ja .
sajnos elég későn kapod meg a SMAW-ot és az RPG-t is.
én a SRAW-ot szeretem a legjobban. mióta megvan az RPG/SMAW-ot csak szűk pályákon használom, de ott sem mindig
igaz, hogy nem sebez akkorát (de nagyobbat mint az alap).cserebe tudod irányítani(drótos)

és lehet vele trükközni- egy sraw kilő az égbe a járműirányába.másik betölt és simán vízszintesen kilő a járműre... nagyjából egyidejű becsapódás...elég pusztító tud lenni

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#21447) Viper26


Viper26
nagyúr

Hááát gyerekek, a helyzet az, hogy PS4-en is ledöglik a Crashfield 4.. :C

iPhone 14 | FR955

(#21448) bul07 válasza nanorambo (#21367) üzenetére


bul07
nagyúr

Battlefield 1942 itt a legolcsóbb
Bár nem ezt kérdezted :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21449) STC Speed


STC Speed
őstag

msi Afterburner még mindig nem megy bf4 ben?

(#21450) LamaCube válasza STC Speed (#21449) üzenetére


LamaCube
addikt

Valaki azt írta egy fórumon, hogy a béta verziója megy, de én nem próbáltam.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.