Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) SamS20 válasza Jacktor (#11500) üzenetére


SamS20
senior tag

vissza olvasva megtaláltam már köszi :)
amúgy tényleg nem egyszerű, telefonon szörnyű az élet :(

(#11502) DonDennis


DonDennis
senior tag

Amúgy durva itt olvastam vásárlás előtt jó ideig a fórumot és mindenki félve kérdezgette elfut-e ilyen és olyan gépen stb. Nekem is azt írták a 6950 DC II 2gb kevés lesz, hát mondom letöltöm felrakom ha kevés veszek egy gtx 1060 6gb-t úgy is érik már. Felrakom megnyitom erre hiba üzenet, hogy a GPU nem felel meg a minimális követelménynek stb na mondom jól kezdődik, de miután ezt le ok-tam beenged a játékba és ugye auto beállítással felléptem 64-s szerverre és mondom aztaaa hát ez buttery smooth játék eddig talán 1x láttam megjelenni azt a kis ikon, hogy kevés a játék szerint az fps de akkor se szaggatott be 1 másodpercre se. Oké low beállításokkal megy, de hát ez a játék még így is iszonyat szép. Szóval nagyon pozitívan csalódtam mert így akkor még megint nem kell VGA-t cserélnem legalább 1évig, bár már nagyon vennék valamit a gépbe meg szerencsére telik is rá csak hát alapvetően megfontolt ember vagyok így hiába van rá, ha nem kell akkor nem szoktam venni. Jó döntés volt még 2011-ben a 6950 majd megvenni ezt a 2600k + 16gb gépet mert lassan 6éves és fut rajta akadás mentesen a BF1 hát még mindig fura elhinni.

Amúgy BC2 óta tolom BF-kel hát eddig BC2 után ez jön be legjobban, BF3 induláshoz nem is lehet hasonlítani mikor minden map váltás végén kifagyott stb, szóval tényleg nagyon jó játék, bár sajnos kevesen játszanak a kasztjuknak megfelelően, és az emberek 50% rushol mint állat 45% campel 5% játszik normálisan.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11503) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Csalokat is bannolgatja a Fairfight, meccsenkent van 1-3 auto ban. Es vannak akiket meg nem kapott el. Nem a tankosokrol van szo hanem a tiz perc utan 30-1 es sniperekrol akik fuston-gazon at fejbelonek mikor meg mozogsz is / sprintelsz. Raadasul cq-n ahol nem hiszem el hogy nem lepik meg oldalrol... Masnak meg aki elol is van van mondjuk 25-20, van akiknek meg gyalogoskent annyi mint fent. Foleg ha ilyen rank2.

(#11504) Jacktor válasza whitezo88 (#11503) üzenetére


Jacktor
tag

Ezeket a csalókat csak a meccsről tiltja a bot vagy az egész accot?

www.wotinfo.hu

(#11505) kisza25 válasza whitezo88 (#11503) üzenetére


kisza25
félisten

Amit meccs közben ír az a globális ban, nem a konkrét meccs
Amúgy nálam igen random, gyalog rohangálva tegnap mentem 2-12 és 10-1 kört is a galambhajtós módban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11506) VincentVG


VincentVG
senior tag

Sniper vagyok, de spottolok rendszeresen, ezert cserebe :) mondjatok meg h mit allitok egeszen pontosan a (controller lefele nyil) harom tavolsag valtozik, kb 300m 150m 75m . Vagy valahogy igy. Ez fire rate? Vagy valami pontosaag? Tavcsoben valtozast nem latok.

Koszi a segitseget

(#11507) hommeros válasza DonDennis (#11502) üzenetére


hommeros
őstag

Azt vettem észre, ha a FOV-ot felveszem 100-ra, az FPS meg se mozdul, ugyanannyi marad. Ez nagyon érdekes. Azóta úgy játszom, 4k-ban elég látványos :DDD Ez a video settings olyan, mintha dísznek lenne.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11508) whitezo88 válasza VincentVG (#11506) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A golyonak van esese, azt allitod elore, lotavtol fuggoen. Valodi fegyverek iranyzekan is van ilyen.

(#11509) Edem05


Edem05
őstag

(#11510) m3ss


m3ss
veterán

hi
bar en konzolon jatszok, sosem battlefieldeztem, lenne 1-2 kerdesem. jarmuvekbol ki tudok szallni menet kozben ha meguntam volna a dolgot?
van olyan sniper ami 1 talalatra is ol?
mi ez a spotolas es hogyan tudok ilyet csinalni?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#11511) Jacktor


Jacktor
tag

Egy fegyver tulajdonságánál a Control pontosan mit takar?

mess: Járműből ugyanazzal lehet kiszállni, mint amivel beleszálltál (PC-n E bill.) Spotolni a Scout (sniper) tud, van nála Budget-ben fényjelző rakéta, az is spotol, illetve mikor a távcsőben látsz valakit, meg tudod jelölni (bill.-re nem emlékszem) és akkor látszik a térképen is.

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#11512) hommeros válasza Jacktor (#11511) üzenetére


hommeros
őstag

Szerintem a recoil-t.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11513) Snooker


Snooker
senior tag

A körmendi Tesco-ban nézte valaki, hogy van-e a játékból?

[ Szerkesztve ]

(#11514) zzola válasza m3ss (#11510) üzenetére


zzola
félisten

Ki tudsz szállni, spotolni R1-gyel tudsz.

(#11515) VincentVG válasza whitezo88 (#11508) üzenetére


VincentVG
senior tag

Koszi a valaszt. Es ezt mire erdemes hasznalni egeszen pontosan.itt most konkretan egy sniper puskarol beszelunk. Erosebben sebez ha alacsonyabb ertekee (pl75m) allitom? Sry ha uberlamer a kerdes. Kezdo vagyok.

(#11516) ADAM1337 válasza Edem05 (#11509) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Erre szerintem már hallottad anno TS-en a reakciómat.

(BC2 óta azon a véleményemen vagyok) :W

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11517) maxxenergie válasza DonDennis (#11502) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ez OK ami írtál, de viszont a 6950 alá meg tök felesleges a 2600K proci meg ilyen konfig, ez a nagyon gyenge pontja...

Nem tudom milyen felbontásban játszol, de LOW-on tolni főleg ha van is rá és most jöttek az ÚJ VGA-k is nagyon nincs mire várni, hacsak arra nem, hogy esetleg beesik az áruk pár ezer forintot, de sztem mostanában ez sem /BF1 miatt főleg nem :C / csak ha jön az újabb széria majd ...

Én biztos cserélném a VGA-t ha van rá keret most, és nem Low-on játszanék ilyen konfigon. Vagy ha ez a grafika elég 1 évig akkor Procit most adnám el ameddig van értéke, és elég lenne alá egy i5 2400 / 2500 is 20K körül sőt ... csak a négy mag miatt 20K egyből a profit + erősebb VGA 6950+20K = 7950-7970-280 szerencsével kis pótlással 280X AMD vonalon maradva használtan...

Előrébb lennél így pénzkiadás nélkül is sokkal.

Aztán ha kell majd 1 év múlva akkor platform csere... + VGA vétel.

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#11518) Olympos


Olympos
aktív tag

Sokszor írtam már, hogy a "CPU limit" egy kicsit túlmisztifikált fogalom, amikor BF1-ről beszélünk.

Most elbizonytalanodtam.
De nem a CPU limit miatt, hanem a DDR4-es memória miatt, amit az újabb, pl. 1150 foglalatú, ott is pl. az i7 6xxx processzorok támogatnak. (AMD-ket nem ismerem, biztos ott is van már ilyen.)
Szerintem továbbra sincs CPU limit, de a memória buszsebessége lehet döntő tényező annak ellenére, hogy elérési ideje lassabb, mint egy DDR3-es memóriának.

Kérdésem:
Van itt olyan, aki nagyobb CPU teljesítményről váltott kisebb CPU-ra úgy, hogy az új CPU már támogatta a DDR4-es memóriát?
(Lehet, hogy nincs is ilyen, az AMD-ket nem ismerem, csak az intel 1150 és 1151 foglalatokat nézegettem.)

Bocsánat az offolásért, de a BF1 esetén van nagy hangsúly a processzor váltáson, és nehéz megmondani, hogy egy új architektúrás processzor vagy az azzal jár új DDR4 szabvány támogatása okozza azt, hogy simább a játék, kevesebb az FPS drop.

[ Szerkesztve ]

(#11519) ADAM1337 válasza Olympos (#11518) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A ram csak "körítés" szerintem aki pl egy i7-ről vált i3-ra a ddr4 miatt az elég nagy szopórollerre kerül vele, és nem igen jellemző.

Simán lehet on-ba is a kérdésed, teljesen témába vágó dolog.
Én pl egy i5-2500k 6gb ddr3 1600mhz és r9 280 oc-val játszottam a Bétát hamarosan meglesz a teljes is.
És jővőre konfig váltás lesz, csinálhatok 1-2 tesztet előtte utána majd.
I5/i7 és ddr4 konfig lesz természetesen a következő.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11520) gyiku válasza Edem05 (#11509) üzenetére


gyiku
nagyúr

:R

hüllő

(#11521) DonDennis válasza maxxenergie (#11517) üzenetére


DonDennis
senior tag

FullHD-ba tolom nem tudom nekem nem néz ki csúnyának a játék de lehet azért mert alapvetően világ életembe CSvel játszottam komolyabban csak, 1,6 Source most meg GO és lehet hozzá szoktam az ilyen csúnya dolgokhoz így még low-ba is szépnek látom a BF1-t. De lehet abba valami amit mondasz, lehet csak meggyőzöm magam a GTX 1060-ről.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11522) M@rdel válasza maxxenergie (#11517) üzenetére


M@rdel
őstag

Pont ebben a játékban van már értelme a 8 szálnak.
A vga cserében egyet értünk.

[ Szerkesztve ]

(#11523) Laraxior


Laraxior
titán

Mintha az új MSi Afterburner orvosolta volna a DX error-os hibát :C
Legalábbis eddig úgy tűnik.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11524) zzola válasza Laraxior (#11523) üzenetére


zzola
félisten

Írták is, hogy DX12-vel is működik...

(#11525) maxxenergie válasza M@rdel (#11522) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Így van :K

Csak ha nem akar 100K-t költeni, de nagyobb felbontásban akar játszani azért írtam max 10K-ból megoldható nyilván Proci Down-VGA UPgrade nem Ultrán de HIGH grafikán szerintem szépen menne így.

De akkor ahogy írta új VGA lesz sztem az a legjobb :K

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#11526) Xaels válasza Jacktor (#11511) üzenetére


Xaels
félisten

Spotolni mindenki tud. PC-n alapértelmezetten a "Q". Ilyenkor megjelöli az ellenséget a feje felett piros ikonnal a kasztjától függően illetve megjelenik a minimapon is. Járművek is spotolhatóak illetve a Squad leader a spot gombbal tud parancsot is adni aminek a teljesítése mindenkinek szórja az Xp-t,

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11527) zzola válasza Xaels (#11526) üzenetére


zzola
félisten

Ha működne rendesen a spot, akkor igen. Lassan lekopik a felirat a Q betűről, de alig spotolja az enemyt...

(#11528) Xaels válasza zzola (#11527) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem hellyel közzel működik. Annyira nem adja be könnyen mint az elődökben illetve erős ködben is úgy vettem észre nem működik bizonyos távon túl. Illetve gondolom itt is működik, hogy nem lehet ész nélkül nyomkodni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11529) Chrys_ válasza boogie84 (#11408) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez már volt itt linkelve. Egyébként a Whippet azóta is kurva gyors :D Nem érnek rá kijavítani a hibát? :)

(#11530) sheep válasza VincentVG (#11515) üzenetére


sheep
addikt

A 'zeroing distance' az a távolság amikor a kilőtt lőszer pontosan keresztezi a célkeresztet ha belenézel a távcsőbe. 75/150/300m -re lehet állítani általában.
Értelemszerűen minél messzebb célzol (300m) annál feljebb kellene emelned a fegyvert (fölé célozni) hogy eltaláld a célpontot. Ekkor a távcsőben azt látnád hogy a célkereszt a célpont feje fölött van és mégis fejbe lövöd.
Itt nem kell fölé emelned a célkeresztet hanem a távolságot beállítanod és pontosan rárakhatod a célkeresztet, oda fog menni a golyó.
Ehhez persze nagyjából jól meg kell becsülnöd a távolságot..én általában 150m -re rakom azt csókolom.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#11531) Lendova válasza Chrys_ (#11529) üzenetére


Lendova
őstag

Nem tudom, hogy kinek a sara, de böki a csőröm, hogy GTX 760-on nem tart a játék 60+ fps-t végig low-on. Nem fut jobban, mint az alfa vagy béta. Medium-ra legalább számítottam.
Öröm az ürömben, ettől eltekintve nincs semmilyen HW vagy SW problémám a játékkal.

szerk: ehh, megint a "válasz"-ra kattintottam, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11532) Mister_X válasza sheep (#11530) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg a legközelebbi zászlóhoz mérem :) TDM-en meg "úgyismindegy" 75m.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11533) SkyS1gn válasza whitezo88 (#11503) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az globális ban nem ám éppen az adott meccsben, az durva lenne kicsit.

30-1 snipert nem is nehéz csinálni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11534) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Egy kis összeállítás a játékból a kedvenc járművel : Battlefield 1 | Clear Sky | A Montage by Snip3r_HUN

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11535) Frod válasza sheep (#11530) üzenetére


Frod
addikt

Szóval a nagyon messze lévő, kicsi pontocskának látszó embernél is nyugodtan lőhetek közvetlen rá, ha 300m-re van téve? Szuper, jó tudni! Eleinte és se tudtam mire szolgálnak ezek a távolsági opciók.

És akkor a fegyverválasztó menüben meg mutatja, hogy mindegyiknél egyedi röppálya van, az egyik kicsit hamarabb esik le, stb azt is bele kell kalkulálni ilyenkor?

Do you see the white shadow?

(#11536) Franklin válasza Snip3r_HUN (#11534) üzenetére


Franklin
addikt

Korrekt! Ütős a Batman zene alatta :)

(#11537) sheep válasza Frod (#11535) üzenetére


sheep
addikt

Igen, az adott fegyver görbéje alapján belekalkulálhatod a dropot is meg a sebzést. De ehhez már azért elég pro-nak kell lenni, sokat kell gyakorolni.
Én béna vagyok a sniperhez, inkább assaultos vagyok :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#11538) Frod válasza sheep (#11537) üzenetére


Frod
addikt

Én is arra gyúrok, hogy elérjem a 3. kit-et ahol már van shotgun, addig meg kelek-fekszek. Azért érződik az egy hét késés amivel kezdtem, sokan már 20 fölött vannak, mindenféle durva felszereléssel.

Apropó: még nem próbáltam, csak szemezek vele, de a Sniper Shield mennyire hasznos/használható cucc?

Do you see the white shadow?

(#11539) daveoff


daveoff
veterán

Nem tudom ki hogy van vele, de a frissítés óta nekem egy bug tenger a játék, de nagyon. A legfrissebb, hogy felélesztenek, és elveszik a vertikális irányítás, csak horizontálisan tudok forogni. :DDD A menü tele van buggal, a friends partyról nem is beszélve, és egy halom olyan bug jött elő, ami eddig nem volt. Ja, meg mostanában rendszeresen bebassza a behemótot, amikor ~950 tickje van az enemynek, mire beleül valaki vége a körnek....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#11540) sixpak válasza Laraxior (#11523) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem az őskori AB-el sem volt dx hibám...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11541) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

na, soroksári úti Tesco is kipipálva és itt sincs...sőt nem is volt és hiába jelezték már a központba, hogy kellene készlet, nem tudni, hogy kapnak-e és mikor (még jó hogy ide is megvan hirdetve az akció)...de legalább vettem Call of Duty Ghost-ot 2500 Ft-ért :D

(#11542) Csaber válasza daveoff (#11539) üzenetére


Csaber
senior tag

Nem tudom mire adja a behemótot de,tegnap 80 ticket volt a két csapat között erre ~500 ticketnél csak bedobta a léghajót .., szerencsénkre viszonylag hamar szétkaptuk így hiába vették át a vezetés a végén mi örülhettünk a győzelemnek .Ebben a formában teljesen felesleges volt berakni csak, arra volt jó hogy kb éppen 1-es k/d-ünket a béka segge alá küldte negyven emelet mélyre talán három négy embernek lett pozitív a statja...

(#11543) Cheesus válasza Lendova (#11531) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ott akkor valami gubanc van, mert nekem erős medium/high beállításon (gépem az adatlapon) azért tartja az 40-60FPS-t, viszont pl a nagyon városi pályák (Conquesten) megakasztják néha. Ha gondolod megnézhetem, hogy full low-on mit produkál a játék, ha hazaértem.

https://www.twitch.tv/csehla

(#11544) Stunts666 válasza Lendova (#11531) üzenetére


Stunts666
őstag

7950el fullhd-ban high-on 70-80 fps-em van DX 11-ben. A 760 elvileg erősebb. Igaz 1150-en jaratom a GPU-t.

(#11545) ADAM1337 válasza Stunts666 (#11544) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hasonló konfigom van akkor nem gáz, én úgy se high-on játszok, köszi az infót.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11546) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Sziasztok! :)

Szerencsés módon nekem is sikerült beszereznem a játékot tecsóban 10990-ért kuponnal együtt, igaz ehhez oda kellett mennem fél6-ra a fogarasiba :D

Sajnos telepítenem és játszanom vele még nem sikerült munka miatt, talán ma este fel tudom rakni.

Mivel tudtam hogy meg fogom venni, előtte pár nappal felraktam az origint és csináltam is egy acc-ot.

Kérdésem az lenne, hogy hogy csináljam a telepítést, milyen sorrendben? DVD-ről szeretném felrakni oldschool módon, mert sajnos csak 20 mbites netem és örökkévalóság lenne mire lejön, ennél még a dvd-s telepítés is fényévekkel gyorsabb véleményem szerint. ( meglepett amúgy ez az 5 db DVD a dobozban, azt hittem csak kód lesz vagy BD lemez, de örülök hogy dvd lett, mert bd olvasóm nincs, igaz dvd olvasót se tudom mikor használtam utoljára.... )

Először regisztráljam a terméket kód alapján az originben és ott majd lehet választani hogy helyezzem be a dvdket vagy le akarom tölteni és mehet a telepítés? Vagy csak simán helyezzem be az első DVD-t és onnantól kezdve felrakja és utána regeljem be originen?

Kérlek homályosítsatok fel hogy lenne célszerűbb.

THX

:R

(#11547) steele80 válasza BeLucZ (#11546) üzenetére


steele80
senior tag

Told be az 1-es dvd-t és végigvezet.

(#11548) M^xx


M^xx
aktív tag

Tudja valaki miért nincsenek német vagy valami közelebbi szerverek, eddig nem is tűnt fel ugye mindig valakire csatlakoztam tegnap néztem, hogy dominationban szinte csak írországi van. Ezt nem gondolják komolyan ugye?

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#11549) BeLucZ válasza steele80 (#11547) üzenetére


BeLucZ
addikt

Köszönöm! :R

Valakinek van tapasztalata 8 GB RAM és full hd ultra grafika tekintetében? Muszáj lesz vennem még 8-at vagy karcosan elég lesz ez vajon? win 8.1-el nyomulok egyelőre

tudom-tudom előbb-utóbb muszáj lesz 16 GB-re bővítenem, de ha 15 ezernyi ramot hozzászámolom az extra akciós bf1-ből extra drága lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#11550) SyMbioTe válasza BeLucZ (#11549) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Nekem 960 4Gb és 8Gb ram-al ultrán kicsit akadozik, de inkább a VGA, mintsem a ram miatt.
Amúgy meg ha már megvan a játék, kipróbálod, és ha kevés, akkor venni kell még 8-at. :)
De 1060-al szerintem elég lesz.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.