Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) Snip3r_HUN válasza spanglee001 (#12449) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A freesync-es kivitel ilyen, a g-sync-esek alja piros. :)

(#12447) prokxy: :DDD

Szerk.: Köszi srácok. :D

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12452) laceszgamer válasza prokxy (#12447) üzenetére


laceszgamer
addikt

BF1 is szereti az AMD-t XD

Na mek, még el kell pusztítanom 5 gépet a medalhoz ( ha nem bugol be )

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12453) prokxy válasza Xaels (#12450) üzenetére


prokxy
veterán

:C :R
Egyébként durva, a Logitech G910 milyen szinten követi a BF1 eseményeket, nagyon tetszik. Ha gáz gránát van akkor tiszta zöldessárga, halálnál vagy kevés HP-val egyre vörösödik, stb.
Ahogy nézem a promoban lévő bill is tudja ezeket, a képen pont az alaphelyzet van, pl. amikor lejoinolsz. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12454) steele80


steele80
senior tag

Elég régi volt a Win 10 a gépemen és nem is tisztán ment fel rá a 1607, a Bf1 is akadozott sok volt az fps drop, ezért újratelepítettem néhány napja. A telepítés után a játék tökéletesen futott a proci nem ment 100-on, nagyon oké volt. Mostanáig. Feltettem az új NV drivert és ezért bekapcsoltam az experience-t. Amikor újra telepítettem a gépet, akkor nem indítottam el az experience-t, így be sem jelentkeztem nem futott a háttérben. Most igen, pedig ki van kapcsolva a Shadowplay és visszajöttek az fps droppok. :(

(#12455) juve600 válasza Snip3r_HUN (#12442) üzenetére


juve600
nagyúr

:C :C :C

(#12456) sixpak válasza prokxy (#12453) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ugyanezt tudja a G19s is, én is meglepődtem először, ráadásul nem is kellett beállítani profilt hozzá.
Az alapszín nálam ilyen lilás-fehér, amikor elondítom a játékot, a többi pedig olyan mint nálad, gáztámadásnál zöldessárga, találat/halálnál piros etc...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12457) guftabi96


guftabi96
addikt

Na, azok a játékosok is elmehetnének melegebb éghajlatra, akik Amiensen a bázis kijáratát (F ponttal szemben) telerakják aknával.. :O

#KeepFightingMichael

(#12458) Xaels válasza guftabi96 (#12457) üzenetére


Xaels
félisten

Jó öreg BC2-ben is mennyiszer csinálták. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12459) Edem05 válasza prokxy (#12453) üzenetére


Edem05
őstag

Most már van fülesem, idén is nyerek egy billentyűzetet de azt már megtartom magamnak. :B :P

(#12460) Xaels válasza prokxy (#12453) üzenetére


Xaels
félisten

Egyelőre csak álmodom ilyen perifériákról. Amióta gyerekek vannak semmire sem jut annyi mint szeretném, bár lehet megint kitöröm a bokám munkában az jól fizet :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12461) takogeri999 válasza fuvi (#12427) üzenetére


takogeri999
csendes tag

Szia ,

Te kipróbáltad a hotfix drivert ? Rá kell telepíteni a meglévő friss driver - re ?

Üdv.

(#12462) prokxy válasza Edem05 (#12459) üzenetére


prokxy
veterán

Most fülest nyerj vagy monitort! ;)

(#12460) Xaels: nálunk is vannak kisemberek, nehéz félrerakni, megy a maszek hétvégén aztán abból csurran-cseppen a PC fejlesztésre! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12463) takogeri999 válasza steele80 (#12454) üzenetére


takogeri999
csendes tag

Gép újratelepítése után, nem kaptál hiányzó indítófájlról szóló rendszerüzenetet , az Origin - től ? Miután feltelepítetted ? Nekem muszáj volt újratennem utána az Origin - t is .

Most rátettem az nvidia 376.76 hotfixet , kíváncsian várom , hogy mi történik . Viszont köszi a tippet, nem jelentkezem be az nvidia profilba .

Üdv.

(#12464) fuvi válasza takogeri999 (#12461) üzenetére


fuvi
senior tag

csak melóból láttam, még nem raktam fel.
én ált letörlöm az előzőt és úgy rakom fel
* az experiencet fel se telepítem, nemigazán komálom

[ Szerkesztve ]

(#12465) takogeri999 válasza fuvi (#12464) üzenetére


takogeri999
csendes tag

Én rátelepítettem a "régire" , viszont a profilba nem jelentkezem be . Bízom benne, hogy nem lesz fps drop . Telepített programok közt frissült a verziószám , az eszközillesztőben is .

Most szedem le ezerrel a Bf 1 -et , kíváncsian várom... pontosabban bizakodva . :P

(#12466) N@idia válasza takogeri999 (#12465) üzenetére


N@idia
őstag

Ha eddig is volt fps drop a játékban a driver nem fog segíteni ugyan úgy lesz :DDD Nekem a 375.50-el sincs semmi bajom nem tapasztalok fps ingadozást, viszont server laggot annál inkább, bár reggel az se volt, de délután már igen ami elég érdekes... :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#12467) takogeri999 válasza N@idia (#12466) üzenetére


takogeri999
csendes tag

Köszönöm a racionális útbaigazítást , de bizakodok benne . :D Olvastam, hogy az Origin kliens is szereti zabálni játék közben a gépet ... az gondolom még nem oldódott meg ... vagy talán érdemes lenne az Origin béta drivert feltenni , lehet az lenne a stabilabb ... hisz megfordult a világ .. tehén ba... a bikát :D

(#12468) .LnB válasza prokxy (#12462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"megy a maszek hétvégén"

Téged BF1-ezésért fizetnek is?! [link]

:DDD #progamer

szerk.: Én úgy vagyok a hétvégékkel, hogy dolgozzon akkor akinek i7anyja van. Nekem elég az i5 is. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12469) voodoo98 válasza N@idia (#12466) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Szerver lagg (szerű) nekem is volt tegnap, biztam benne h nem nálam van a para!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#12470) CptAdamica válasza Xaels (#12450) üzenetére


CptAdamica
veterán

De jó lenne bezsebelni. Bár nagyon kicsit az esély. :)

Megyen!

(#12471) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Hahó Urak!

Emblémák közt nem lehet keresgélni vhol? Én csinálni nem tudok...

Origin: BlessedElroy

(#12472) Laraxior válasza BlessedElroy (#12471) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12473) @rglaaf válasza BlessedElroy (#12471) üzenetére


@rglaaf
veterán

[link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#12474) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Köszönöm Urak! :R

Origin: BlessedElroy

(#12475) prokxy válasza .LnB (#12468) üzenetére


prokxy
veterán

Kell egy kis plusz, abból lesz az i7 7700K! :D

így a helyes: #pr0gamer :D

Este gyere Divezni, utána meg BF1-ezni!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12476) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Lam lam, mi elo nem kerult most a Becsi uti Tesco vevoszolgalatan :)

:Y

(ez is "nem kaptunk keszletet" Tesco volt mikor elozoleg itt voltam)

[ Szerkesztve ]

(#12477) Gigi01 válasza prokxy (#12475) üzenetére


Gigi01
őstag

Jól fizető maszekod lehet! :DD

Na akkor a hétvégén én is kinézek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12478) SkyS1gn válasza prokxy (#12475) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Semmi értelme nem lesz megvenned az uj I7-et. De tényleg.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12479) Laraxior válasza SkyS1gn (#12478) üzenetére


Laraxior
titán

Dehogynem, DDR4-el már jobban fog menni a rendszer, mint a sima 47x0 széria + DDR3-al :K
Értelme van, az a kérdés, hogy megéri-e azt a pénzt a váltás.
CPU 100k+ lesz...
Alaplap legalább 40k, ha normálist akarunk, de inkább 60k, mert ugye jön a Z270 chipset.
RAM: 16GB...pont most emelkedtek a DDR4-es ram árak :DDD

Szerintem közel 50-60k plusszal lehet számolni....
Annyiért érdemes átrágni, de ha 2-3 generációnként vált, akkor rendben lehet...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12480) .LnB válasza prokxy (#12475) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejj, lehet jövök. De a Baseball döntő 7. meccset meg akarom nézni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12481) takogeri999 válasza N@idia (#12466) üzenetére


takogeri999
csendes tag

Kérlek, igazíts már útba, hogy a 375.50 - es nvidia driver - t honnan szedted le ? Ugyanis az nvidia oldalán nem találom ezt a verziót ... :N

(#12482) SkyS1gn válasza Laraxior (#12479) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hol mutatható ki a DDR4 előnye? Kb sehol.

G751-el kihúzom az egyetemet, aztán utána visszatérek a destopra, arra kiváncsi leszek mik lesznek addigra Z370 I7 8xxx. A cél tuti ITX lesz nekem már pár generáció óta vannak bika megoldások.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12483) N@idia válasza SkyS1gn (#12478) üzenetére


N@idia
őstag

Én se látom értelmét a váltásnak :N Az i5 3570K elég jól kiszolgált és most váltok i7 3770-re és biztos vagyok abban, hogy egy darabig még az is bőven elég lesz :K

(#12481) takogeri999 Bocsi elírtam 375.70 , de ahogy látom te is elírtad szóval nézd el nekem :DDD "Most rátettem az nvidia 376.76 hotfixet"

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#12484) zzeN


zzeN
aktív tag

Van egy felesleges Hellfighter kódom, akinek kell viheti: 9E75-25R5-C59D-EANZ

(#12485) Pubszon válasza N@idia (#12483) üzenetére


Pubszon
veterán

Néztem pár tesztet, valós körülmények között még most is 1-2%-tól nagyobb különbség egy 3770K OC és egy 6700K OC között. :N
Még a 7-es sorozatra sem fogok váltani, sőt még akinek 2600/2700K van annak sem éri meg...
Mikor lesz meg neked a 3770?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#12486) takogeri999 válasza N@idia (#12483) üzenetére


takogeri999
csendes tag

:D :R

Tapasztaltál javulást a hotfix után ? :)

(#12487) FReak_ válasza zzeN (#12484) üzenetére


FReak_
tag

Köszönöm szépen , beaktiváltam ! :R

steam id : FЯeak_

(#12488) N@idia válasza Pubszon (#12485) üzenetére


N@idia
őstag

Jövőhét szerdán érkezik, majd ts-en megvitatjuk megérte-e lecserélni a mostanit, de valószínűleg igen és most már egyforma gépünk lesz annyi különbséggel, hogy az én procim NonK -s lesz :C

(#12486) takogeri999 Nem! Mivel fel sem raktam, meg egyébként is minek rakjam fel, ha a mostani driver is tökéletes, nálam nincs FPS drop :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#12489) takogeri999 válasza N@idia (#12488) üzenetére


takogeri999
csendes tag

Teljes mértékben egyetértek .

Köszönöm a válaszodat .

(#12490) N@idia válasza takogeri999 (#12489) üzenetére


N@idia
őstag

Egyébként ez hivatott javítani a HotFix:
Korábban, a 375.70-es WHQL driver telepítése után előfordult, hogy egyes rendszereken, amelyek magas képfrissítési rátájú monitort használtak, olykor-olykor villódzott a kijelző, ami meglehetősen zavaró jelenség. Ezzel együtt arra is volt példa, hogy a GIF fájlok „lejátszása” közben képhibák jelentkeztek, ami ugyancsak kellemetlen probléma.

Nálam nem jelentkeztek ezek a problémák :N

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#12491) giornalista


giornalista
senior tag

Sziasztok ismét! [Készítettem egy videót], tippek, tanácsok, taktikák a Battlefield 1-ben. Menő veteránoknak nem sok újdonság lesz benne, az első néhány percben a 3-4-Hardline és a BF1 közti játékmenetbeli különbségekről beszélek, és arról, hogy mit ne hozzunk magunkkal azokból a játékokból. A második felében pedig konkrét, videóval illusztrált tanácsokat adok. Remélem, lesz, akinek segíthetek ezzel!

(#12492) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 1 – The Road Ahead

"Based on your input, we are changing the layout of the Suez map in Conquest to make the matches more balanced and the map size more fitting. We have expanded the layout to feature five instead of three flags."

lol :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12493) steele80 válasza takogeri999 (#12463) üzenetére


steele80
senior tag

Hát de. Újra kellett telepítenem a Bf1-et. Hiába telepítettem fel az origint nem indította el.

(#12494) Bennyboy


Bennyboy
őstag

másnál is jelentkezett az a hiba, h ha játék közben rád írnak originen leesik az fps kb 30-ra? Kissé szánalmas, h egy 1070-en sem tudom fullhd-ban fix 60 fps-el futtatni ezt a valamit.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#12495) guftabi96 válasza SkyS1gn (#12492) üzenetére


guftabi96
addikt

Giant’s Shadow is an upcoming new map for Battlefield 1 and will be arriving in December as a free* update.

Csak, hogy lássuk, hogy milyen jó arcok dolgoznak az EA-nél, mindenki kap egy 10. pályát ingyen :C
Azzal már ne is foglalkozzunk, hogy a 4-ben már alapból volt 10 pálya az alapjátékhoz.
Szeretem, amikor hülyének néznek :D Én ebbe tényleg csak a fenti dolgot látom. A korábbi részekben megkaptuk a 10 pályát a sima alapkiadáshoz, itt meg úgy állítják be, mintha örülnünk kellene az ingyen tartalomnak, miközben csak most leszünk majd egálban.

A HC még mindig coming soon.

Semmi mást nem látok ebben a posztban, csak azt, hogy szép lassan megkapjuk azt, aminek alapból a megjelenéskor már itt kellett volna lennie, és még örülnünk is kéne.

#KeepFightingMichael

(#12496) Frod válasza SkyS1gn (#12492) üzenetére


Frod
addikt

Kissé megkésett, de üdvözölendő döntés, a Suez nekem a leggyűlöltebb térképem, elférni sem tud rajta 64 játékos. Nem is értettem már elsőre sem, hogy itt miért van csak három zászló...
Megoldás lehetett volna még 64 helyett 48 a max szám, csak az meg hülyén venné ki magát, hogy két meccs között a játékosok harmadát levágja a szerver.

Do you see the white shadow?

(#12497) Pubszon válasza N@idia (#12488) üzenetére


Pubszon
veterán

Helyes, remélem ma is toljuk egy kicsit! :D
Úgy néz ki megoldottam én is a driver nyűgöt.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#12498) prokxy válasza giornalista (#12491) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönjük! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12499) sixpak válasza Bennyboy (#12494) üzenetére


sixpak
nagyúr

Origin ingame OFF.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12500) N@idia válasza Pubszon (#12497) üzenetére


N@idia
őstag

En benne vagyok gyere ts-re! Este 8-ig tudok lenni, aztan meló... :(

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.