Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) guftabi96 válasza boogie84 (#11299) üzenetére


guftabi96
addikt

Majdnem bejött, na majd máskor :)
[link]

#KeepFightingMichael

(#11302) sittes79 válasza zzola (#11268) üzenetére


sittes79
addikt

Makay úton tegnap még azt mondták hogy volt 5db, még jó hogy nem indultam el.

(#11303) boogie84 válasza guftabi96 (#11301) üzenetére


boogie84
veterán

Foglalj már el elsőként egy zászlót a drága tankoddal!
Defender? :DD Alattad az infantry 10-et foglalt, míg te csak lőtted a gyalogságot! :C

(#11305) guftabi96: És akkor jössz te. Megvárod míg támadják az emberek akik be mernek menni a zászlót foglalni. Még mindig egyet sem foglaltál el. :N

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11304) Jokes67 válasza Franklin (#11292) üzenetére


Jokes67
tag

Köszi, az utolsót elcsíptem . :R

(#11305) guftabi96 válasza boogie84 (#11303) üzenetére


guftabi96
addikt

Mert megvédeni nyilván nem kell a pontokat, ha foglalják őket :C
vigyázni a tankra =/= végig egy sziklán campelek.
hanem
vigyázni a tankra=nem megyek be a legszűkebb helyekre, ahol semmi esélye a kis tanknak.
Kegyetlenül idegesítenek a camper majmok, én nem fogok piknikezni.
(Bár lehet, hogy neked van igazad, és te jobban tudod, hogy én hogy játszottam abban a körben :D )

Nem, nem így történt :N
Bár látom, hogy a zárójeles megjegyzés igencsak kezd igazzá válni :D

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#11306) prokxy válasza guftabi96 (#11305) üzenetére


prokxy
veterán

81-1-nél én is ezt kaptam a BF4-ben, szóval megértelek! :D
Tudom milyen játékstílussal játszol, szóval np! ;)

Lehet, amúgy irigykedik! :D
Tankkal én sem megyek be a sűrűbe, mert akkor pikk-pakk vége lesz, ésszel kell vele játszani. Persze megyek foglalni, de csak a húzó szélére.
Mivel a BF4 óta a járművel úgy megyek be a pontra, h kb rettegek, mert 1 infes kb azonnal mobility-re vág, majd onnan ki is nyuvaszt, igen 1, megfontoltabban játszom én is. A BF1-ben már 2 kell hozzá, de egy is ki tud csinálni ha nagyon ügyes! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11307) boogie84 válasza guftabi96 (#11305) üzenetére


boogie84
veterán

Vegyél fel, egyszer mutasd már meg hogy foglalod a zászlókat! ;)

(#11309) N@idia : Neki ott vannak a többiek akik meg is védik ha baj van. Sebaj tanulni fogok tőle! :R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11308) v!ct0y válasza boogie84 (#11303) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pedig tényleg mennyivel jobb mikor a tank megy foglalni és 2 percen belül már robban is.

(#11309) N@idia válasza boogie84 (#11299) üzenetére


N@idia
őstag

Bezzeg mi hogy nyomjuk :DDD Amit guftgabi tankkal csinált azt en gyalog szoktam :DDD Ha tankban ülök 50-60 feletti kill és nem vagyok óvatos sem, mert mi csapatban játszunk ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#11310) guftabi96 válasza boogie84 (#11307) üzenetére


guftabi96
addikt

Prezentációt ne tartsak? :DDD
4-ben elég sokat játszottam Iramon (az utóbbi időben meg szinte csak ott), ott is bárki meg tudja erősíteni, hogy nem éppen a camper játékstílust részesítem előnyben.

(#11306) prokxy
Ugyan, látod, van aki még nálam is jobban tudja :D

#KeepFightingMichael

(#11311) zzola válasza mackosajt (#11298) üzenetére


zzola
félisten

Vééégre! Mackósajtot mindenkinek! :DDD

(#11312) gyiku


gyiku
nagyúr

azt is nagyon birom, hogy jatszik egyszerre vagy 10 friend, meg is csak 1re lehet joinolni...

hüllő

(#11313) guftabi96 válasza gyiku (#11312) üzenetére


guftabi96
addikt

Originben tudsz bárkire csatlakozni.
(Tök logikus mi? Én is a játékban kerestem ezt az opciót)
Ráadásul nem írja, hogy éppen csatlakozol, csak sorban állsz.
Egyszer csak elkezd tölteni.

#KeepFightingMichael

(#11314) Lendova válasza guftabi96 (#11313) üzenetére


Lendova
őstag

Azért fura, hogy a 8. Battlefield-em az 1. :) A Vietnam-ot annó és gondolom most sem lehet hozzáadatni az acc-hoz.
[kép]

szerk n+1: nem kommentre lenne válasz, csak aludnom kellene, mert össze vissza nyomok már mindent. :)

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11315) X Factor


X Factor
addikt

DX12-ben, alt-tab nál nektek is kifagy? 16.9.2 driver.

Make things work

(#11316) gyiku válasza guftabi96 (#11313) üzenetére


gyiku
nagyúr

visszasirjuk a blogot rendesen.

hüllő

(#11317) Kephamos


Kephamos
addikt

Valaki sikerrl járt a tecsóban?

(#11318) FReak_


FReak_
tag

A mosonmagyaróvári tescoban még 1 pc , és 1 xbox változat még volt.

steam id : FЯeak_

(#11319) atee válasza Kephamos (#11317) üzenetére


atee
őstag

Többen is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#11320) Snooker


Snooker
senior tag

Az egri Tesco-ban nem volt reggel (7.30). Azt mondta az egyik ott dolgozó, hogy nem érkezett egy sem a tegnapi szállítmánnyal és nem tudja, hogy mikor fog.

(#11321) guftabi96 válasza gyiku (#11316) üzenetére


guftabi96
addikt

Na igen.
Eleinte nem szerettem, de most már hiányzik. Egyáltalán nem volt olyan rossz, mint ahogy azt sokan mondják. Főleg, hogy egy sima launchernél sokkal több volt.
Meg legalább nem tekerte 100%-on a gépet, amíg várakoztál, hogy becsatlakozz a játékba ;]

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#11322) #35434496


#35434496
törölt tag

Látom most már bf1-ben is lehet vadászni a bolhásra. :)

(#11323) SkyS1gn válasza prokxy (#11289) üzenetére


SkyS1gn
félisten

easy-n is elég végtolni, csak elgyen meg minden codex meg manual, meg nem legyen bugos mint nekem ugye... :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11324) Laraxior


Laraxior
titán

Nem akarok megbántani senkit, de egy tanknak nem is az az elsődleges dolga, hogy pontot foglaljon.
Sokkal hosszabb a spawn ideje, mint egy gyalogosnak.
Ki az a hülye, hogy berongyoljon egy ellenséges pontra ezekkel a lassú, böhöm konzervdobozokkal? :F

A tanknak az a dolga, hogy az ellenséges túlerőnél támogassa a gyalogságot, amíg elegen nem lesznek ahhoz, hogy az övüké legyen a pont.
Illetőleg az ellenséges páncélos egységek kiiktatása, de legalább feltartása, amíg szintén megérkezik a gyalogsági támogatás.
Mint a sakkban. A gyalog előre, aztán jöhet a huszár, bástya, királynő... Azokat kell védeni, a többi mind-mind feláldozható.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11325) gyiku válasza Laraxior (#11324) üzenetére


gyiku
nagyúr

en megyek be a surujebe, mint egy idiota. sajnalom, de en ezt elvezem :B

hüllő

(#11326) prokxy válasza SkyS1gn (#11323) üzenetére


prokxy
veterán

Az még nekem nem derült ki, hogy miként kell végigjátszani a singlet, hogy az összes camo/skin meglegyen... :U
A tankos nem izgat annyira, landshippel nem is megyek szinte, de a fegyverekre érdekelne. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11327) spanglee001 válasza Laraxior (#11324) üzenetére


spanglee001
addikt

sakkban is hiába előre a gyalog ha csak 1 et léphet az összes többi leellőzi és csapkodnak szét mindenkit :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#11328) laposonly11


laposonly11
senior tag

Kökiben reggel 09:30 kor nem volt, lehet hogy elfogyott addigra...

Ordo est anima rerum.

(#11329) #35434496 válasza Laraxior (#11324) üzenetére


#35434496
törölt tag

Látnád hüllőt! :K Golmudon volt, hogy beugrattunk 3-4 tank közé. :DDD

(#11330) guftabi96 válasza Laraxior (#11324) üzenetére


guftabi96
addikt

:R

Már a BF4-ben is vigyázni kellett, hogy hogy mész a tankkal, mert pillanatok alatt jött a mobility, itt meg aztán pláne kétszer is meg kell gondolni, hogy hogy használod a tankokat, mert nagyon lassúak. Ráadásul itt aztán nincs semmi védelem, ha olyan helyre mész (főleg a kicsivel) 2 assault pikk-pakk kinyitja azt a bádogdobozt :D
És itt nincs az, hogy ha kiszedtek, akkor egyből ülsz bele a másikba. Itt sokkal értékesebb egy tank, mint a korábbi részekben. Azokban azért nálam is többször becsúszott a yolo stílus :D
Azt mondjuk nem tudom miből gondolta a kolléga, hogy én nem csináltam semmit egész körben, de őszintén szólva nem is igazán érdekel, csak az ilyen stílusra meg hamar berágok.
([link])

#KeepFightingMichael

(#11331) gyiku válasza guftabi96 (#11330) üzenetére


gyiku
nagyúr

relax guszti. kemper noob vagy es kesz ;]

hüllő

(#11332) #35434496 válasza gyiku (#11331) üzenetére


#35434496
törölt tag

Az! :K

(#11333) guftabi96 válasza gyiku (#11331) üzenetére


guftabi96
addikt

!voteban guszti

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#11334) lacus83


lacus83
senior tag

Kecskeméti nagy Tesco Pc nincs,kis Tesco Pc még egy darab.
Nagy Tescoban azt mondta az ürge hogy 2 dbjával vitték egyszerre és nem érti miért.
Loool
Jah és ezt hogy reggel 10 kor volt ez az álapot.
Én még itt vagyok, gondolkozok elvigyem e a másik Pct is de azért az 1-2 ezer haszonért nem veszem el annak az egy embernek az örömét aki még ide jön.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#11335) Laraxior válasza lacus83 (#11334) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor hamarosan várható itt az aprón is 12990-ért a dobozos változat :DDD

Tessék itt is van...jópárszor meg kell hirdetni.. :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11336) ZeroX92P


ZeroX92P
tag

siófoki tescoba van még bőven minden verzióból

(#11337) X Factor


X Factor
addikt

Van itt társaság, akik szokták együtt nyomni esténként? SzÍvesen becsatlakoznék valahova.

Make things work

(#11338) bozsik84


bozsik84
tag

Aki PS4-en játszik vegyen fel, 2-en már vagyunk a squad-ban (medic, support), kellene még 2-3 ember.

Így is, hogy csak ketten voltunk tegnap a mi squadunk szerezte a legtöbb pontot, PTFO :C

PSN ID: zsonom

:R

psn id: zsonom

(#11339) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Mivel a béta óta nem voltam rush szerveren, ideje volt egyre felnézni a már jól bevált Artillery Truck-kal ;]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11340) prokxy válasza Snip3r_HUN (#11339) üzenetére


prokxy
veterán

Szép, melyikkel a 3 közül?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11341) Snip3r_HUN válasza prokxy (#11340) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az alappal tolom, tankelhárító löveg + géppuska.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11342) Laraxior


Laraxior
titán

Battlepackhoz eddig is írta, hogy revision 2? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11343) sixpak válasza Laraxior (#11342) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem az előbb igen...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11344) prokxy válasza Laraxior (#11342) üzenetére


prokxy
veterán

Van 1260 scraps-em, el kéne lőni hátha ad boost-ot! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11345) Kephamos válasza Laraxior (#11335) üzenetére


Kephamos
addikt

Budaörisben hajnalban felvásárolták a harácsolók. Remélem rájuk rohad. ;]

(#11346) Laraxior válasza sixpak (#11343) üzenetére


Laraxior
titán

...és akkor ez most micsoda vajon?

(#11344) prokxy: Én eladtam minden skint, vettem, belőle 900-as pakkot, de nem adott boostot :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11347) sirszevenap válasza Kephamos (#11345) üzenetére


sirszevenap
addikt

Én ezt elég komolyan limitálnám ilyen akcióba, hogy 1 fő egyet vehessen (Max kettőt, ha valakinek viszi... De mondjuk erre is lenne ötletem, hogy bizonyítsa, hogy nem viszont eladásra veszi mások elől elvéve a lehetőséget).

Barátnőm elől Debrecenbe csak az összeset vitte el a csávó, így szegényt hiába küldtem el a város másik végébe. Szeretném azt hinni, hogy magának és a spanjainak vette az illető, de erősen kétlem. Ha így van , használják egészséggel, semmi gond. Ellenben 2 ezer forintokban látni a hasznot... hááááááát... Rendben aki a kicsit nem becsüli, de nem ilyen esetekben kéne ezt kijátszani.

Bankkártyával? Hát persze!

(#11348) gyiku válasza sirszevenap (#11347) üzenetére


gyiku
nagyúr

azert erdekes ez. leszolod azokat, akik 2k haszon remenyeben megvettek a keszletet, holott te meg 3k-t akartal sporolni az akcios vasarlassal. magyarul az o 2k hasznuk elitelendo, a te 3k-d viszont rendben van. oke.

hüllő

(#11349) sagem


sagem
addikt

Srácok, aki esetleg lemaradt és magának/ismerősnek vette volna: cdkeys.com, csomóan ott vettük és megbízhatóak, egyből jön a scannelt cd kulcs, semmi baj nincs vele, 12500 Ft környékére jön ki (ha likeolod a Facebook oldalukat és még nem vásároltál náluk, kapsz egy -5%os kuponkódot)

Mondjuk a dobozos verziót lehet ajándékba is adni, mert az jól mutat, ez meg csak egy kód ugye és ja, konzolosoknak ez sem gyógyír..:)
Főleg konzolra volt durva ez az akció, de olyat látott egyáltalán valaki a Tescoban?:D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#11350) atee válasza gyiku (#11348) üzenetére


atee
őstag

Az üzletszerűsèggel van a baja. Sokaknak számít az a 3k
Annak aki viszont felvásárolja annak szinte biztos, hogy nem tètel a darabonként remèlt 2k haszon.
Ellenben elveszi a lehetőséget a kisebb anyagi mozgástèrrel rendelkezők elől.

D-day 2002-01-04 01:54

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.