Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14252) Gexxx válasza Gexxx (#14244) üzenetére


Gexxx
tag

Még a borotvára van 3 hely
[link]

Powered by Dell Precision 3530; Xiaomi Mi 9T

(#14253) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

1.) Xiaomi Piston füles

2.) Enchen Black Stone borotva

3.) Noname fűthető mellény

4.) Blitzwolf 3A Type-C töltőkábel[/L

Telefonra és okosórára még volt előttem hely.

[ Szerkesztve ]

(#14254) Igric


Igric
tag

Böngészős [redmi note 8]

(#14256) w.miki válasza w.miki (#14255) üzenetére


w.miki
veterán

még 4 hely van a telóra, 1 az órára, és 2 a fülesre :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#14257) Salex1 válasza w.miki (#14256) üzenetére


Salex1
senior tag

Már mind betelt.
Hoztam én is:
Teló
Óra
Mellény

(#14258) Vertigo18


Vertigo18
addikt

(#14259) PainKiller13


PainKiller13
őstag

[link] Redmi Note 8 ide még 2 ember.

(#14260) szabi__memo válasza PainKiller13 (#14259) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akik játszanak és nyertek kb hány próbálkozás után sikerült?

(#14261) cof válasza szabi__memo (#14260) üzenetére


cof
veterán

Én 217 orders, 0 nyerés. Igaz még nem vettem Banggood-on soha semmit.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#14262) szabi__memo válasza cof (#14261) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hát az nem túl jó :D

(#14263) V/ válasza szabi__memo (#14260) üzenetére


V/
Topikgazda

Másodikra.

(#14264) Igric válasza Igric (#14254) üzenetére


Igric
tag

Itt még sok hely van!

(#14265) Pisti7204 válasza szabi__memo (#14262) üzenetére


Pisti7204
tag

VIP4 vagyok náluk, kb. 1000 usd költés, harmadikra nyertem egy Xiaomi BT fülest. Ha nézik, mennyit költesz, akkor ezek szerint nem véletlenül nyertem... :)

[ Szerkesztve ]

(#14266) cof válasza Pisti7204 (#14265) üzenetére


cof
veterán

Nem ismerjük a sorsolás menetét, de nem feltétel a vásárlás. De nincs kizárva, hogy számít az előzmény. Nem is vonok le következtetést, mert azért nem olyan sok esély van a nyerésre.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#14267) Pisti7204 válasza cof (#14266) üzenetére


Pisti7204
tag

A furcsa algoritmusok világában élünk, nem hinném, hogy ezekben a webshopokban tiszták lennének a különböző sorsolások... De nem biztos, hogy igazam van.

(#14268) szabi__memo válasza Pisti7204 (#14265) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ahogy olvasom ezek szerint nagy valószínűséggel nézik.

(#14269) V/ válasza szabi__memo (#14268) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem nézik, semmi értelme nincs. Teljesen lényegtelen lenne ezzel foglalkozni. A játék lényege hogy a részvétel nincs ilyen szinten vizsgálgatva. Nem kell mindenhol összeesküvést keresni. Milliárdos forgalom mellett ha költ 1 millát reklámra bőven belefér hogy olyan is nyerjen aki nem vásárolt náluk és az is ha csak 5 $ értékben vásárolt.
Nem fogjuk a nyeremények mellé még azt is kiírni hogy ki mennyit vásárolt csak azért hogy az összeesküvős elmélet gyártók megnyugodjanak.

[ Szerkesztve ]

(#14270) Salex1 válasza szabi__memo (#14268) üzenetére


Salex1
senior tag

Én sem vettem még semmit, nem is nyertem...sőt vesztettem egy accountot. (jeleném, hogy a pontjaimat át tudták rakni az újra.)

(#14271) szabi__memo válasza V/ (#14269) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezek szerint te nyertél úgy hogy sosem vettél semmit

(#14272) Pisti7204 válasza V/ (#14269) üzenetére


Pisti7204
tag

Nem hiszek az összeesküvés-elméletekben, pláne nem gyártom őket, és nem gondolom, hogy Lucy Cheng átnyálazza a listát, hogy ki mennyit vásárolt. Mint ahogy a sorsolás meg a szerencsekerék, meg a fészbuk játék sorsolása se kézzel történik. Hanem algoritmussal, amit meg úgy írnak meg, ahogy akarnak, és az alapján választ ki valakit egy adatbázisból, ahogy felparaméterezik! De úgy látom, te minimum Banggood alkalmazott vagy, vagy teljes rálátásod van a működésükre. Ez esetben elnézést, hogy egyáltalán felvetettem, amit... :)

(#14273) V/ válasza Pisti7204 (#14272) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon nem szeretem a személyeskedést a hozzászólásokban. Ha BG alkalmazott lennék akkor sem lenne hozzá közöd, de felesleges ilyen megjegyzést tenni. Nem vagyok az, néha vásárolok tőlük.
Minden be lehet írni a topikba, de a kitalációk nincsenek összhangban a topik témájával.

szabi__memo
Nem kötelező a snatch vásárlásban részt venni, 1 centeket vagy 5 pontokat költeni, nincs garancia arra hogy bármikor is sikerül nyerni.
Ezek szerint te neked a snatch miatt van regisztrációd? Nekem régóta van, de nem mindig veszek részt a promociókban, anélkül is szoktam vásárolni, hiszen eleve egy vásárlás miatt regisztráltam.
Vegyél meg valamit ha úgy gondolod hogy az nagyobb esélyt ad. Vagy ne vegyél és akkor is nyerhetsz.
Szeptember óta 20 egynéhány ember nyert itt a topikosok közül, ez ugyan nem sok az alkalmanként 3800-4200 "játékos" létszámhoz viszonyítva, de van esély.

[ Szerkesztve ]

(#14274) w.miki válasza Salex1 (#14270) üzenetére


w.miki
veterán

ez az igazi BestBuy. :DDD
Én néha vásárolok tőlük (50x ? ), egyszer nyertem egy Tab-ot, azóta semmit.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#14275) szimla65


szimla65
aktív tag

Üdv!
Pár linket teszek be. Snatch
borotva [link]
füles [link]
note 8 [link]
Akinek lehetősége van az jöjjön.

(#14276) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch link: mellény

Salex1-nél és Vertigo18-nál is van még egy-egy szabad hely.

[ Szerkesztve ]

(#14277) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Egyetlenegy hely maradt ebben a böngészős snatchben:

Xiaomi Redmi Note 8 Smartphone

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14278) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Bár múltkor feltett kérdésemre nem érkezett válasz, megpróbálkozok egy újabbal:
Jogosan akarja kiváratni velem a Banggood a 30 napot ahhoz, hogy visszatérítést vagy ilyesmit kérhessek olyankor, amikor ők 2-5 munkanapot adtak meg adott terméknél szállítási időnek?
Egy kéziporszívóról van szó, ami UK raktárból még olcsóbb is, mint máshonnan, EU Standard shipping a szállítási mód, és 2-5 munkanap van megadva. Nos, én november 26-án rendeltem meg a terméket, ami 27-én már "Shipped" lett, viszont azóta semmi, "at the national sorting hub" a helye, ami ha jól tippelem, még Angliában van. Többször írtam nekik emailt, válaszoltak is, különféle okokra hivatkoznak, mint elhúzódó vámeljárás (EU-n belül?), időjárási körülmények, és azt írják, várjam ki a rendeléstől számított 30 napot, és akkor vegyem fel velük haladéktalanul a kapcsolatot. Hiába írom nekik újra és újra, hogy EU-n belül nincs vám, meg nincsenek extrém időjárási körülmények sem, mindig ugyanez a válasz jön. Most már sajnos biztos vagyok benne, hogy Karácsonyra sem fogjuk megkapni a porszívót, ami nonszensz.
Lehet valamit kezdeni velük, vagy várjam ki tényleg a 30 napot? Mondjuk sajnos az is mindjárt letelik.

[ Szerkesztve ]

(#14279) V/ válasza Voice24 (#14278) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem adtak meg fix időnek 2-5, várható szállítási időt jósoltak. A várható szót nem igazán magyaráznám és az összes jóslatra igaz hogy a harmadik fél okozta késedelmek, polgárháború, természeti katasztrófa, terrorizmus, tüntetések, sztrájkok, karácsonyi csomagdömping, eleve nem számolnak az időbe. Az hogy szerinted nincs, nem lehet késlekedés az egy dolog. Te nem látod a folyamatokat.
Amit vállaltak az hogy EU raktárból 30 napon belül, nem EU raktárból 60 napon belül kézbesítik ha ezek az időtartamok lejárnak visszaadják a pénzed. Ez fogadtad el a szerződési feltételek keretei közt. Teljesen logikus, hogy ezeket az időtartamokat ki kell várni.
Pl amit eddig a DPD 12-18 óra alatt leszállított az 3 napja sehol, erről miként tehet a BG?
Neked is ők szállítanak nagy valószínűséggel, én rájuk kérdezek mindjárt, hogy ugyan mi van a csomaggal.
Nekem karácsonyra szánt október végi megrendelések sem értek még ide.

[ Szerkesztve ]

(#14280) Voice24 válasza V/ (#14279) üzenetére


Voice24
őstag

Oké, köszi, persze valamennyire megértem őket is. Csak azért fura a dolog, mert közben az Aliról szintén novemberben rendelt dolgok meg szépen csorognak befelé Kínából.
Egyébként meg nyilván a webáruházaknál is tisztában vannak a karácsonyi káosszal, meddig tartana nekik a termék oldalán megadott 2-5 napot módosítani akár 10-30 napra, aztán amikor lecsengett az őrület, visszaállhat az eredeti állapot? Tisztábban látna a vevő is, és nem idegeskedne a nem érkező rendelés miatt.

(#14281) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

Próbáltam rákeresni a Redmi szóra, de egy kissé sok találatot adott ki :D , szóval megkérdezném, hogy aki rendelt már a Banggoodról telefont, minden rendben volt/van vele, nyugodtan lehet rendelni? A garancia hogy működhet ha gond lenne vele? Egyébként Redmi Note 8 pro a kiszemelt.

(#14282) V/


V/
Topikgazda

Sok pontosok figyelem! Az év végén lejárnak, nézzetek szét itt a beváltásukra.

(#14283) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch link: BlitzWolf® BW-TC14 USB Type-C kábel

(#14284) sambenez válasza V/ (#14282) üzenetére


sambenez
addikt

Jófejek, 60$-ra enged 10$-nyi pontot.

(#14285) V/ válasza sambenez (#14284) üzenetére


V/
Topikgazda

Január 1-én 0 pontod lesz, akkor is ha most van 1200 pontod, az mennyivel jobb?

[ Szerkesztve ]

(#14286) sambenez válasza V/ (#14285) üzenetére


sambenez
addikt

Semmivel. De azt gondoltam az összeg negyedét legalább beválthatom.

(#14287) JohnnyBoy válasza V/ (#14285) üzenetére


JohnnyBoy
tag

Ha azt az 1200 pontot idén szerezte és nem tavaly, akkor január 1-én 1200 pontja lesz.

(#14286) sambenez: :(
VIP szinttől függ, hogy mennyit válthatsz be:
VIP0 - VIP1: 15%
VIP2: 16%
VIP3: 17%
VIP4: 18%
VIP5: 20%

[ Szerkesztve ]

(#14288) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok! Hány snatchez lehet csatlakozni? Köszi

(#14289) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Xiaomi Redmi Note 8 Global Version [link]

[ Szerkesztve ]

(#14290) JohnnyBoy válasza dudzsi (#14288) üzenetére


JohnnyBoy
tag

Mindegyikből indíthatsz egyet és mindegyikhez csatlakozhatsz egyszer.

(#14291) V/:
Ezen az oldalon neked mit ír?
Mert nálam valahogy így néz ki:
Available Points: néhány ezer
Points Expiring Soon(This year): 0 December 31 2019 11:59 PM
A tavalyi pontjaim (többek között a snatch vásárlásokkal,) elfogytak.

[ Szerkesztve ]

(#14291) V/ válasza JohnnyBoy (#14287) üzenetére


V/
Topikgazda

Biztos úgy van, de nekem azt írták az e-mailben hogy elveszítem, pedig idei.

(#14292) V/ válasza dudzsi (#14288) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahányat indítottak abban a menetben azokhoz mind, valakinek a csoportjában és te is indíthatsz így egy menetre egy dologhoz 2 esélyed van.

(#14293) ANOka válasza V/ (#14282) üzenetére


ANOka
őstag

Lassan úgy vagyok vele, hogy "kenjék a hajukra" a pontjaikat: semmi értelmesre nem lehet felhasználni, és a termékek jelentős része még pontozás után is drágább, mint az Ali-n mindenféle kedvezmény nélkül. :(

(#14294) Vertigo18 válasza ANOka (#14293) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pontból 1-1.01 kupon, aztán venni valami kis "c@rt" majdnem ingyen...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14295) ANOka válasza Vertigo18 (#14294) üzenetére


ANOka
őstag

Az a kupon elfogyott.
Ill. a fiók aljára sz@rt nem veszek: még ha ingyen is van, ha nem tudom értelmesen használni, akkor szemét.

[ Szerkesztve ]

(#14296) dudzsi válasza V/ (#14292) üzenetére


dudzsi
tag

Köszönöm. Neked is (#14290) JohnnyBoy

(#14297) #22743424


#22743424
törölt tag

Xiaomi Redmi Note 8 Global app[link]

(#14298) Zoli-bácsi válasza Zoli-bácsi (#14281) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Telefon rendeléssel (garanciával) kapcsolatban valakinek tapasztalata?

(#14299) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Vásároltam egy táskát, ami pár nap használat után elszakadt. Gondoltam jelzem és kérek refundot, vagy más kompenzációt.
After-Sale-nél választottam a Service Type:Refund, Question Type :Product quality issues, leírtam a problémát. Két napja nem válaszoltak. Ilyenkor mi a teendő? Jó felületen írtam nekik?
Köszönöm!
[kép]

(#14300) PainKiller13 válasza ANOka (#14293) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én most használtam fel BW robotporszívóra, így pontozva volt 60.5k, kuponnal lett volna 63k, alapból meg 68k, legalább ellőttem őket, úgysem lehet semmire egyébként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.