Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) vandor01 válasza V/ (#14949) üzenetére


vandor01
őstag

nem értem mi a baj?
hisz a vilag ket legjobb cege kozosult abbol csak a tokeletes lehet?
- nemet posta a precizitás ikonja
- DHL az amerikai kapitalista multi-uthenger
itt nem lehetnek akadalyok!
minden automatizalva! számitogéppel tamogatva
ja csak hat az emberek! ha már nem jurgennek vagy stefánnak hijjak akkor?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#14952) nfer


nfer
tag

Friss böngészős snatch-ek:

Xiaomi Redmi 7A kék
Bakeey I5 fekete
Wowstick 1F

[ Szerkesztve ]

(#14953) PainKiller13


PainKiller13
őstag

[link] Wowstick 1F snatch.

(#14954) Imy válasza cforgacs (#14950) üzenetére


Imy
veterán

Ami betelt indítottam, csatlakozzatok. :R :R :R
Wowstick 1F+ 64 In 1 Electric Screwdriver Cordless Lithium-ion Charge LED Power Screwdriver From XIAOMI ECO-System - [link]

(#14956) Flashy válasza V/ (#14949) üzenetére


Flashy
veterán

Gearbestnél annakidején az elektromos rollerekre kitalált vonatos teleportos szállításnak volt a neve valami "railway eu express for electric scooter", szóval nem azzal hozzák, hanem azt hoznak vele :) csak ott nekem 19 nap alatt még fel se adták, utána volt 2 hónap a csendben utazás, meg még 1 hét Európán belül :)

(#14957) V/ válasza Flashy (#14956) üzenetére


V/
Topikgazda

Vonat itt is van külön és biztos van környezetbarát szállításuk is és arra gondoltak, de azért tényleg kíváncsi lennék hogy végig képesek elektromos meghajtású járművet használni.
A vasút sem végig villamosított tudtom szerint, a repülés meg eléggé környezetszennyező, így a 12-19 nap ilyen elektronikus meghajtású módon történő szállítással teljesen rendben van, jobb mint a tengeri szállítás és tényleg környezetbarátabb megoldás.
Viszont azt eddig nem tudtam hogy repülőgép üzemanyagon nincs áfa. Így aztán persze hogy tömegesen van használva.

[ Szerkesztve ]

(#14958) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

(#14959) rushty


rushty
senior tag

Snatch linkek

telefon [link]

okosóra [link]

csavarhúzó [link]

Csatlakozzatok kérlek.

Revolut meghívó pü-ben

(#14960) ilovedigweed válasza V/ (#14947) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Megnéztem és Ship From CN.

Mennyi idő amíg le zongorázzák az információkat a logisztikájuk?

December 24.-én írták (elősször), hogy várjak a logisztikájukra.

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#14962) V/ válasza ilovedigweed (#14960) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd ha megakarják oldani akkor max 2 munkanap, de persze rákérdeznek és a DHL-nek biztos kell egy hét mire beismeri hogy elvesztették, ami egyértelműen olvasható.
3-4 naponta érdeklődnék hogy hol tart a vizsgálat.
Nálam amit utoljára elhagytak azt 1 hét után "igazolta a logisztikájuk".
Mivel csak egy volt így nem tudok bővebb statisztikával szolgálni.

[ Szerkesztve ]

(#14963) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Sziasztok.

Wowstick 1F+ 64 In 1: Link

Bakeey I5: Link

Xiaomi Redmi 7A: Link

Elöre is köszönöm a csatlakozást.

(#14964) ates


ates
aktív tag

Bögészős kabát ( :Y ) snatch:

[link]

Plus Size Pure Color Hooded Fleece Coats with Button For Women

Köszi.

(#14965) zadrian


zadrian
csendes tag

[link] teló
[link] óra
[link] wowstick

(#14966) Salex1


Salex1
senior tag

Telefon
Óra
Csavarhúzó

[ Szerkesztve ]

(#14967) andit


andit
kezdő

Női kabát:

[link]

Köszönöm a csatlakozást.

(#14968) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Becsatlakozom :B

Csavarhúzó
Óra
Telefon

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14969) Druss


Druss
aktív tag

Böngészős saját snatch:

Női kabát

Köszönöm ha csatlakozol :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#14970) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

(#14971) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Két böngészős:

Plus Size Pure Color Hooded Fleece Coats For Women

Xiaomi Redmi 7A Smartphone

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14972) ilovedigweed válasza V/ (#14962) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Tegnap rákérdeztem, hogy mi a helyzet a csomagommal és ezt a választ kaptam!

Dear Péter Kovács,

Thank you for your order.

About your order xxxxxxx ,we are sorry that you did not receive it.

We certainly understand your frustration that you paid for something and didn't receive after such a long time. However, could you please wait for 【7】 more days? We assure you that we will try our best to provide a reasonable solution if you still don't receive it after that .We really appreciate your patience and support.

All items being sold at Banggood are guaranteed to be delivered to buyers within 60 days for orders shipped to your country.

You could refer to this link:https://www.banggood.com/What-are-the-Shipping-Methods-and-Delivery-Times-_hi321

If you still don't receive your parcel after our processing time, please do not hesitate to contact us.

Ha jól számoltam szombaton jár le a 60 nap és akkor megint írok neki, hogy a biztosításra és a 60 nap leteltére hivatkozva kérem a teljes refundot.

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#14973) V/ válasza ilovedigweed (#14972) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt kérték hogy várj még 7 napot, a 60 napot a sold napjától kell számolni, az pedig az eladás.
Majd arra hivatkozzál hogy a kérésüknek megfelelően vártál még 7 napot, de még mindig el van veszve a november 19-i utolsó bejegyzéses küldemény hiszen nem érkezett meg sehová.

(#14974) ilovedigweed válasza V/ (#14973) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Megérkezett az, valaki Romániában nagyon jól járt. Már ha nem cserélték el a csomag számot. Viszont ha el cserélték akkor nekem is kellett volna kapni egy csomagot, azt, amire el cserélték.

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#14975) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

(#14976) MrDerekas válasza ilovedigweed (#14974) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nem biztos, hogy csere volt. Kapott egy rossz felcsipogást és ennyi. Vagy alapból rossz a követési számod. Ha letelt a 60 nap, megírod nekik, hogy nem kaptad meg a terméket és kéred a visszatérítést. Én épp két perce kaptam vissza a zsét.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#14977) rushty


rushty
senior tag

okosóra [link]
1 szabad hely

Revolut meghívó pü-ben

(#14979) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Sziasztok!
Vásároltam egy digi pára/hőmérőt.
2019.11.15.én volt a vásárlás, a termék egyelőre a holdban van.....
Várjak 20.-áig a reklamációval vagy már holnap megtegyem?

(#14980) V/ válasza n@p@lm (#14979) üzenetére


V/
Topikgazda

Jönnek a csomagok csak lassan, add rá azt a 10 napot a várható szállítási dőre. Ma kaptam meg egy 11.12-est a BG-től.

(#14981) n@p@lm válasza V/ (#14980) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm, akkor még várok vele.

(#14982) JohnnyBoy válasza JohnnyBoy (#14958) üzenetére


JohnnyBoy
tag

(#14983) ilovedigweed válasza MrDerekas (#14976) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Örülök, hogy visszakaptad a pénzed! Lassan tarthatnék már én is ott.

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#14984) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
My orders / after sales detail alatt megreklamáltam egy sérülten érkezett árut. Email-en érkezett válasz a cservice@banggood.com -tól. Erre a levélre kellene vválaszolnom a továbbiakban? Mert a BG felületén nem találom az erre való helyet.

(#14985) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Wowstick: [link]
Óra: [link]
Telefon: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#14986) babe98


babe98
csendes tag

Sziasztok!
böngészős:
Wowstick csavarhúzó
nekem már van egy ilyen de annyira pöpec, hogy kell még egy :)

egyben kérdezném, hogy ha az "After-Sale Details"-nél már 2 hete nem válaszolnak a refund kérésemre, akkor mi a következő lépés? (egy október 16-i rendelésem nem ért még ide)
köszi a csatlakozást és a válaszokat előre is

(#14987) V/ válasza _stick_ (#14984) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.

(#14988) _stick_ válasza V/ (#14987) üzenetére


_stick_
őstag

Köszönöm!

(#14989) pirosvilamos válasza babe98 (#14986) üzenetére


pirosvilamos
tag

elvileg beszálltam :)

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#14990) w.miki válasza w.miki (#14978) üzenetére


w.miki
veterán

Óra, telefon még van pár hely :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#14991) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Snatch:

Női kabát

#?*@&!

(#14992) luciferk


luciferk
senior tag

Shipped státuszban van egy csomagom priority direct maillal és követési számnak 16408022576185 van írva, ez a szám sorozat át fog változni majd nemzetközi nyomkövetési számmá? Mert a 17trAck és a magyar posta csak ezt látja.🤔

[ Szerkesztve ]

(#14993) cof válasza luciferk (#14992) üzenetére


cof
veterán

DPD fogja kézbesíteni. [link] [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#14994) V/ válasza luciferk (#14992) üzenetére


V/
Topikgazda

Már írtuk ez DPD. De ha nem nemzetközi postai azonosítót kapsz akkor vagy DPD vagy GLS jön szóba a 17track-en a kettő közül választva megtalálod hogy melyik. Majd akkor éled fel jobban ha beérkezik az EU-s DPD központba, most ezt írja a te keresőd

(#14995) MrDerekas válasza V/ (#14945) üzenetére


MrDerekas
addikt

Záró gondolat a sztorimhoz. A mai napon megjött a Magyar Posta hivatalos válasza a számonkérésemre, melyben arról nyilatkoznak, hogy részükre még nem került átadásra a csomagom. Tehát jelezzem a feladónak, aki kezdeményezheti a csomag keresését a külföldi szállító cégnél.
Ezzel én el is engedtem, főleg hogy a pénzt már visszakaptam és sikeresen berendeltem egy RN8 4-128-at picit többért. De elszomorítónak találom, milyen sok csomag "tűnik" ott el nyom nélkül. Gondolom ezeket a cuccokat vehetjük meg zsákos kiszerelésben a jófogáson, mint zsákbamacska.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#14996) V/ válasza MrDerekas (#14995) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem került átadásra, írják ők. De a még nem vettük át sem jelenti azt hogy nem érkezhetett meg ide. Az átvételt nem könyveltük le is lehetne a szöveg. :P
De azt tényleg nem értem a DHL postánál évek óta jönnek ezek a problémák nem csak magyar vonatkozásban. Nem lépnek semmit hogy van gondolom kamera rendszerük is, a logisztikai központot elhagyó járművezetője tételesen adja át a könyvelt küldeményeket?
Az átvevő kipipálja hogy átvette és kész. Ha ezután reklamál a címzett tudják hogy ki adta ki, ki vitte, ki vette át, egyértelműen lehetne felelőst találni. Miért nem akatják megoldani?

(#14997) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch link:
Xiaomi Redmi 7A Global okostelefon

[ Szerkesztve ]

(#14998) MrDerekas válasza V/ (#14996) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen jól összegezted. Kb teszkó titok szintű a dolog és tényleg nem akarják megoldani. Főleg ha még mindig működhet így, mert a keleti piacnak még így is megéri. (?) Ugye most én is érdekelt voltam és picit utána nézelődtem. Jelenleg nagyon megugrott a dájcs posztnál eltűnt/nem kézbesített csomagok száma. Lehet keleten is gondolkodnak már egy úniós, de nem német monopól cégen. Van pár ország még rajtuk kívül.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#14999) ilovedigweed válasza MrDerekas (#14995) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Lehet nekem is szükségem lenne egy ilyen hivatalos válaszra. Csak ha a Banggood nem akarná visszatéríteni a vételárat... Megirnád kérlek mi a menete ennek? :R

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#15000) MrDerekas válasza ilovedigweed (#14999) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ment pü

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.