Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14802) Salex1


Salex1
senior tag

(#14803) vandor01 válasza Salex1 (#14802) üzenetére


vandor01
őstag

Csatlakoztam es nyitottam masik Mi Band 3-at! HAJRA gyertek ide is! :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#14804) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Az mennyire általános, hogy megrendelek valamit, ami épp nincs raktáron. Másnap megváltozik az adatlapon a termék státusza, hogy raktáron van, 24 órán belül feladják, viszont a rendelésemen nem változik semmit a státusz, már 4 napja továbbra is azt mutatja, hogy nincs raktáron. :F
Érdemes ilyenkor reklamálni?

(#14805) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Itt is a 4 böngészős snatch! Töltsük meg gyorsan!

925 Silver Earrings

Original Xiaomi Mi band 3

BlitzWolf® BW-ES3 Headphone

Xiaomi Mi A3 Smartphone

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14806) V/ válasza Andralin (#14804) üzenetére


V/
Topikgazda

Szükséged van rá vagy nincs? Mindenképp időbe telik hogy ide legyen szállítva. Mikorra jósolták a várható érkezést? Amíg az az idő nem telik el nincs értelme foglalkozni a dologgal. Ha nem kell akkor kérd a vásárlás törlését, egyébként meg akkor várd hogy megérkezzen.

(#14807) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

November elején rendeltem egy terméket 8$ értékben, máig nem jött meg. Miképp tudnám újraküldetni/visszakapni a pénzem? Rendelésnél nem látom az opciókat.

.

(#14808) Andralin válasza V/ (#14806) üzenetére


Andralin
aktív tag

Egy mobiltelefont rendeltem EU Priority Line opcióval, ami jó esetben két hét körül itt lehet.
Amikor megrendeltem, azt írta, hogy a várható feladás ideje 15 nap.
Megrendeltem, erre másnap az adatlapon átváltott arra, hogy In stock. Processing time:Ships in 24 hours

Viszont a megrendelésemen 4 napja továbbra is azt mutatja, hogy Out of stock.

Most akkor van belőle raktáron, vagy nincs? Ha van, mert közben beérkezett hamarabb, akkor miért kell mégis kivárnom a jelzett 15 napot? Nem úgy lenne életszerű, hogy a beérkezett raktárkészletből először a várakozó, már kifizetett megrendeléseket teljesítik? :F

Amúgy erről lenne szó: DOOGEE S40 lite 5.5 inch HD IP68 Waterdrop Android 9.0

Ha muszáj, persze kivárom a 15 napot a feladásra. Csak idegesít, hogy másnap már bejött a készlet és mégsem postázzák amit már kifizettem. Azért nem mindegy, hogy 2 hét vagy 4 hét alatt ér ide. :U

[ Szerkesztve ]

(#14809) Vertigo18 válasza Andralin (#14808) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kamu duma! :D

Nekem több, mint egy hónappal később lett feladva, mint ígérték. Addig többször is lett raktáron, ráadásul 3-4 üzenetet is váltottunk közben már! Nagyon pipa voltam, talán vissza tudsz keresni az én kálváriámra a topikon belül. Már itt volt a tok, az SD-kártya, a kijelzővédők... minden.

Nagyon elkeserítő tapasztalat volt sajnos...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14810) Druss


Druss
aktív tag

Böngészős snstch:

925 Silver Earrings Rose Gold

Köszönöm ha csatlakozol :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#14811) Andralin válasza Vertigo18 (#14809) üzenetére


Andralin
aktív tag

Huhh, az kemény. :Y
Lehet, hogy megérné akkor törölni a megrendelést és újra megrendelni?
Vagy akkor sem küldenék hamarabb vajon?

(#14812) hardline


hardline
senior tag

A3 [link]
BW-ES3 [link]
Band 3 [link]
Fülbevaló [link]

(#14813) Igric válasza V/ (#14758) üzenetére


Igric
tag

Végülis érdekes vége lett a történetnek...felhívtam az ügyfélszolgálatot (posta) tegnap, ott azt mondták igazoló szelvényt kérjek a feladótól és akkor továbbítják a csomagot Veszprémből, anélkül semmiképp. Erre ma nagy meglepetésemre csengetett a postás a csomaggal, valahogy mégis sikerült kiigazodni saját magukon (a címzés és a nyomkövetési szám is helyes volt) csak valaki elnézte...😂

[ Szerkesztve ]

(#14814) V/ válasza Andralin (#14811) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem veszítenél vele, ma megint negatív rekordot döntött a forint és újra indulhat hogy pont elfogyott, majd később küldjük.

(#14815) Vertigo18 válasza Andralin (#14811) üzenetére


Vertigo18
addikt

Annyi, hogy nekem úgy volt, hogy háromféle áron lehetett vásárolni a telefont. Az első 100 mondjuk 95$, a következő 100 105$, a harmadik 100 meg olyan 115$. És a várható feladás is meg volt jelölve, miután megrendeltem kb. fél hónap. És akkor innentől kezdődött a tortúrám, mert ettől, az ÁLTALUK meghatározott határidőhöz képest is több, mint egy hónap volt, mire feladták.

Mondjuk én kitartottam.

Egyébként hozzátenném, milyen érdekes, Doogee N20-ról volt szó nálam! :) A Doogee telefonok feladása nem az erősségük! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14816) V/ válasza Igric (#14813) üzenetére


V/
Topikgazda

Ja ők szúrják el és te kéregess. Ilyenkor legszívesebben ugyanazt az ügyintézőt megkeresném és felolvasnám neki hogy mi van a címkén azzal a megjegyzéssel hogy eleve ide kellett volna küldeni, de aki nem tud olvasni az nem képes rá.

(#14817) pyxystyx


pyxystyx
tag

Üdv!
Csak jelzem, hogy ma megkaptam a nyeremény Haylou BT fülest regisztrált postai küldeményként.
Nagyon jó cucc, a hangzása is meglepően jó!
Még egyszer köszönöm a csatlakozási lehetőséget! :R

(#14818) Imy


Imy
veterán

Banggoodon 1019.12.31-én kifizettem egy terméket, de még mindig feladásra vár. (processing)
Meddig kell feladniuk? tgnap írtam nekik levelet is, de nem választoltak.

(#14819) JóGéza válasza Imy (#14818) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Türelmes ember vagy nagyon, én már rég elkezdtem volna aggódni.

(#14820) V/ válasza Imy (#14818) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd már meg a vásárlás adatainál, ott szokták írni a dátumoknál, expected shipping date, de 15 nap is lehet. 8-nál tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#14821) Imy válasza V/ (#14820) üzenetére


Imy
veterán

Jah, tényleg nincs készleten. Tegnap kellett volna feladniuk. Meglátjuk mi lesz, jó áron volt, így nem hagynám ki.

(#14822) V/ válasza Imy (#14821) üzenetére


V/
Topikgazda

Gondolom nem életbevágóan sűrgős és jó áron vetted meg, én megvárnám amíg lesz belőle

(#14823) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ahogy látom betelt az összes, indítanék én is:

Mi A3
BW füles
Mi Band 3

[ Szerkesztve ]

(#14825) babe98


babe98
csendes tag

böngészős:
BlitzWolf füles

(#14826) Voice24


Voice24
őstag

Múltkor már kértem itt segítséget egy elakadt rendelésemmel kapcsolatban, nos lezárult a történet, a mai napon meghozta a futár a porszívót.
A rendelés november 26-án történt UK raktárból, 2-5 munkanap szállítási idővel, másnap, 27-én már "shipped" lett. Ennyit a gyors EU-n belüli szállításról, ennyi idő alatt Kínából is simán megjönnek a cuccok.

(#14827) vandor01 válasza Voice24 (#14826) üzenetére


vandor01
őstag

kinaitol vasarolni???
. gyorsat?
. olcsot?
. jot?

mind a harom?
ritkan fog megvalosulni ....
szokott! de ezt mi foldi halandok elore nem tudhatjuk...
a "kinaizas" az ilyen mufaj!
kummantas a termekrol a szallitasrol az akciokrol.. csak a jokat suttogjak :)
joleszgyorsleszocccolesz! :)

Nezd a pozitive oldalat! legalabb 2 megvalosult a 3 bol?
- gyors? NEM
- olcso? fizettel ra SARCot: vam/afa extra magas szallitasi dijat?
- jot? beindult? fog meg menni 6-12 honap utan?

vagy kulonben marad a Medai Markt / Saturn etc etc

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#14828) H.lacika


H.lacika
tag


Sziasztok

November 6. rendelés EU Priority Line , HK raktár nem jött meg,
Expires on mit jelent? újraküldék?

december 6.án rányomtam az érkezett gombra, de az nem számít gondolom ők is látják , hogy 19.-e óta nem mozdult
Írtam neki de nem válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#14829) pn4hvq válasza H.lacika (#14828) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Szerintem a feuchti bermudaháromszögben ellopták. De miért nyomtál rá, hogy megérkezett, ha nem? :F
Szerk.: DHL nyomkövetés. Ezt valaki hazavitte Feuchnál...
Szerk2: ha nem jutsz dűlőre a BG-vel és PayPallal fizettél, akkor ott kellene majd intézkedni és megpróbálni visszaszerezni a pénzt. De a "rányomtam az érkezett gombra" nem tudom, mit fog eredményezni PP-nál.

[ Szerkesztve ]

(#14830) Voice24 válasza vandor01 (#14827) üzenetére


Voice24
őstag

Hát igen, ha a gyorsaság most el is bukott, azért a másik kettő dolog megvalósult szerintem.
Erről a cuccról van szó [link] , jó vélemények vannak róla, eddig nekem is tetszik, második porszívónak, amit gyorsan-gyorsan előveszel, ha valami kiszóródik, vagy épp autót takarítani, szerintem tökéletes.

(#14831) V/ válasza pn4hvq (#14829) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha Magyar Posta nem írja be hogy átvette akkor Budapesten is eltűnhet, mert a most látható utolsó bejegyzést az ide megérkezés követi. Menet közben is leeshet, meg lepakolás közben is eltűnhet, nem csak felrakáskor..

(#14832) pn4hvq válasza V/ (#14831) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ez igaz, de a MPL-nél nincs "Egységképző érkeztetése" sem. Így szerintem nem ért el ide, de a lényegen nem változtat, hogy menetközben eltűnt.

(#14833) V/ válasza pn4hvq (#14832) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont ezt írtam, ha nem írják be akkor "nem érkezett meg", de ez EU-s csomag és ez a megérkezéskori beírás: Európa+ csomag érkeztetése.
Valahol menetközben eltünt de az nem csak Feucht lehet, erre próbáltam rávilágítani.

(#14834) H.lacika válasza pn4hvq (#14829) üzenetére


H.lacika
tag

Hali

Appon véletlenül nyomtam a megérkezettre.
rendeléseknél a shipping infora nyomok a fenti kép jön,
de ha az order detalisra akkor ez

Banggood írtam nekik de nem válaszolnak, az normális?
Az Expires on az mit jelent?
Sajna nem PP-el fizettem.

(#14835) H.lacika


H.lacika
tag

Beszéltem a live supportal, angol nélkül kb :)
Keressem a postánál.
Ma jár le a 60 nap várjam meg és utána postai vizsgálat azt nem tudom mi az, visszaadják az árát, kíváncsi leszek.

(#14836) V/ válasza H.lacika (#14834) üzenetére


V/
Topikgazda

Mikor írtál és hova milyen úton? 48 órán belül szoktak válaszolni. Azt látom hogy várható érkezésnek december 2 van írva, valószínüleg arra vonatkozik a lejárat. Mikulás tájékán nyaggatni kellett volna már őket.
Mivel január 6-án lejárt a 60 nap kérheted a refund-ot de mellékelj egy angol nyelvű felületről egy nyomkövetési oldal képet hogy a Feucht-i elindulás után nem érkezett meg sehova és így nem is került kézbesítésre és véletlenül nyomtad meg a megérkezés gombot.

(#14837) H.lacika válasza V/ (#14836) üzenetére


H.lacika
tag

Hali

Contact us-nál írtam emailt, ma a live support azt mondta 9-én adták fel, onnan számít a 60 nap.
Rendelésnél jelenik meg opcióként a refund, ha lejár a 60 nap?

(#14838) V/ válasza H.lacika (#14837) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen ismeri akkor aki írta az angol szavakat, mert a nem a feladástól számol ez határidő. All items sold at Banggood are guaranteed to be delivered in 60 days sold != shipping
Ilyen gomb jelenik meg:

(#14839) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch: fülbevaló

(#14840) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Bocsánat, off téma de nem találtam jobb helyet a kérdésemnek! Szóval, rendeltem egy fülhallgatót a Gearbestről. 35 dollár. Szállítási módnak a Belga regisztrált air mailt ajánlott 86 centért. Választható volt még holland air mail 40 centért és amire a kérdésem vonatkozna - svájci epacket 60-ért. Ez utóbbival még soha nem találkoztam! Ez mi? Köszönöm!
Végül EU priorityvel rendeltem 2 dollárért. :-)

(#14841) V/ válasza herrká (#14840) üzenetére


V/
Topikgazda

Svájc is EU-n kívüli, így az a posta nem javasolt. Bár a 35 $-al nincs gond, de a vámolási inger lassíthatja a hozzájutást. Megállítják, igazolást kérnek, elbírálják azt hogy nem kell fizetni, minimum 1 hét késés

(#14842) Plexicushio válasza V/ (#14838) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Nekem az egyik csomagomnál már több, mint két hete, hogy lejárt a 60 nap - és nyilván nem is fogok kapni már semmit, a nyomkövető kódot nem is találja a rendszer.

A gondom hogy ilyen Refund&Reselling gombot sehol nem látok.

(#14843) V/ válasza Plexicushio (#14842) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért a szállítás kezdeti dátumától is legyen meg a 60 nap, mert a pre-order vásárlásokra azért nem a vásárlás napjától illik számolni.
Akkor viszont az Öf 3. Kapcsolatfelvételi űrlap.
Ott az Order & Tax majd a Track my package és a Not received after the estimated shipping Time itt a Chat az ajánlott, de néha egyszerűbb az Email Us és ott megadva a vásárlás azonosítóját be lehet írni hogy mit szeretnél, érdemes a szabályukra is utalni (ezen a linken olvasható) lehet képet is csatolni stb.

(#14844) herrká válasza V/ (#14841) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm!

(#14845) Plexicushio válasza V/ (#14843) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Megtörtént, köszi!

(#14846) Karabuka68 válasza V/ (#14836) üzenetére


Karabuka68
lelkes újonc

Szia

Én is így jártam nov 18.i rendelést december 2-án lenyelte Feucht .

Voltam a postánál , ők is az látják , hogy dec. 2-án zsákba tették, illetve valamiért szerepel Szlovénia is beírva de nem tudják, hogy oda küldték vagy azon keresztül jött.
A Bangoodtól kértem ellenőrzést , azt írták pár nap az átfutás. Már az 52. nap de nem látok nagy esélyt hogy meglesz.
Közben január elején rendeltem egy másik telót EU PR-el sajna arra is DHL azonosítót kaptam, félek az is máshol köt ki.

Ha esetleg nem EU PR-el rendelnék telefont hanem Priority Direct Mail-el jobb lenne?
Van valakinek erről tapasztalata?

Köszi!

(#14847) V/ válasza Karabuka68 (#14846) üzenetére


V/
Topikgazda

Lásd az Összefoglalóban a szállítási módokat, jó az is de ott célszerű kifizetni a tariff insurance-t. És az is elveszhet.
De 50 % esélye van annak hogy itt Magyarországon veszett el és annak is 50 % hogy Feucht-ban. De nem Szlovénián keresztül jön.

[ Szerkesztve ]

(#14848) Karabuka68 válasza V/ (#14847) üzenetére


Karabuka68
lelkes újonc

Köszönöm!
Még azt szeretném kérdezni, hogy annak van jelentősége, hogy amit január elején rendeltem telefont, a hozzá kapott dhl azonosítót beütöttem a keresőbe és már december 20 óta élő:

"Der Versender hat die Sendung bearbeitet. Wenn die Sendung bei DHL eingetroffen ist, erhalten Sie weitere Informationen."

Ez csak valami"specialítás" az EU PR-hez? Előre lefoglalnak küldeményazonosítókat ?

(#14849) V/ válasza Karabuka68 (#14848) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha majd beérkezik Európába azután fogja a DHL kezelni, és úgy lesz EU-s szállítás, előzetesen van egy küldeményazonosító, amit majd ráfognak címkézni.
Úgy szállítják hogy vám és az áfa lemarad róla.

[ Szerkesztve ]

(#14850) Karabuka68 válasza V/ (#14849) üzenetére


Karabuka68
lelkes újonc

Köszi!
Ha ez is elvész megpróbálom a Direct mail-t, talán elkerüli Feucht-ot ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.