Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6751) Sipi16 válasza diegho (#6750) üzenetére


Sipi16
senior tag

Aham. Most már értem. Én is előfizus vagyok, de szolgáltatónál nem veszek több telefont...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6752) diegho válasza Sipi16 (#6751) üzenetére


diegho
nagyúr

nem tudom mi bajod velük én meg nem adok ki plusz sok pénzt azért hogy ha garanciás problémám van akkor utaznom postáznom stb kelljen érte.

(#6753) Sipi16 válasza diegho (#6752) üzenetére


Sipi16
senior tag

Vodás vagyok és nem rajongok a Live menüért. Meg nem szeretem a "kötöttségeket". Vagyis nem írok alá több hűségnyilatkozatot.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6754) diegho válasza Sipi16 (#6753) üzenetére


diegho
nagyúr

hja vodához én se írnék alá soha többet, azt a pofátlan lenyúlós köcsög bandát... márciusi számlára októberi meg novemberi beszélgetések is kerülnek, 16000-es számlák mikor nem is beszéltem sokat, most liláéknál ugyanazzal a beszélgetési szokással 6-8k a számlám és érdekes módon nincsenek 6-7 hónapos tételek az aktuális számlámon.

(#6755) Sipi16 válasza diegho (#6754) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem szerencsére nincs ilyen problémám, de nem is kell.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6756) qdak


qdak
addikt

motorola e550 help :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6757) Sipi16


Sipi16
senior tag

Talán sw frissítés kéne neki, de eléggé régi már. Szerintem nem ér meg annyit a telefon, hogy rákölts.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6758) nygma válasza qdak (#6756) üzenetére


nygma
addikt

Add el alkatrészbe....sajnos nem ér annyit a javítás... :U

(#6759) Looser00


Looser00
csendes tag

Gyerekek! Tudna valaki segíteni egy új, dobozos Pannonos kártya aktiválásában - nem valódi adatokkal? Milyen személyes adatokat kérdeznek? Hogyan csekkolnak vissza?

Valami aktiválókóddal nem lehet kikerülni az egészet? Nem akarom ezt a praktikumot elbukni, de a nevemre venni sem. Nem lennék hálátlan a segítségért!

Előre is köszi!

(#6760) Sipi16 válasza Looser00 (#6759) üzenetére


Sipi16
senior tag

Muszáj valós adatokat megadni mert küldenek egy levelet a postán amiben lesz egy aktiváló kód. Megnézik, hogy valós adatokat adtál-e meg.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6761) Olcsi válasza Looser00 (#6759) üzenetére


Olcsi
senior tag

Egyébként mi buktató lenne benne, h nem akarod a nevedre venni? Ha praktikum, akkor feltöltőkártyás rendszer van, akkor viszont nem vagy elkötelezve, nincs hűségnyilatkozat...miért kellene valótlan adatokat megadni? :F

(#6762) Viktor0610 válasza Looser00 (#6759) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen értem, miért kellene valótlan adatokat megadnod... :F

Mennyiből tartana egy ismerősöd nevére venni az egészet? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6763) -NOKIA- válasza Viktor0610 (#6762) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Talán valami "nagyon huncut" dologra/dolgokra kell neki a SIM.

(#6764) qdak válasza nygma (#6758) üzenetére


qdak
addikt

, Sipi16 köszi, akor gyüjtünk másikrsa :K

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6765) Sátán44


Sátán44
addikt

A k800i-m néha bekapcsolt állapotban azt jelzi az engem hívóknak,hogy nem vagyok elérhető,pedig a térerőm maxon van. Miután hívást kezdeményeztem az enyémről,utána engem is tudnak hívni. Ez a problémám jelenleg. Kicseréltettem a sim kártyát hátha megoldja problémát,de nem.Na mondom akkor vissza a boltba, ahova szól a teló garancia.Leadtam a készüléket szoftverfrissítésre,kaptam helyette egy cserekészüléket (K610).Reggel felkelek,apám telefonjáról próbálom hívni a sajátomat megint nem vok elérhető :(( Az előbb felhívtam a pannon ügyfélszolgálatot és ők sem értik hogy mitől lehet :F ÚJ SIM,MÁSIK TELÓ és nem jó.Most vmi kártyafrissítést csinálnak megkértek hogy 15 percre kapcsoljam ki a telefonomat.Halvány fogalmam sincs miért van ez.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6766) Viktor0610 válasza Sátán44 (#6765) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt nem értem... :F

Pannonos SIM-kártyával a Sony Ericsson készülékek szoktak ilyet produkálni... Azt nem tudom, miért.... :U

Samsung Galaxy A54

(#6767) nygma válasza -NOKIA- (#6763) üzenetére


nygma
addikt

Szvsz nem kell rögtön rosszra gondolni... :U

(#6768) Sátán44 válasza Viktor0610 (#6766) üzenetére


Sátán44
addikt

Visszahoztam a szervízből a telefonomat,mert biztos hogy nem a telefonnal van a baj.Holnapig várok megnézem megint elérhető leszek e :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6769) bassvili


bassvili
csendes tag

Hello!

Segitsetek k800i-re szeretném rà telepiteni vagy frissiteni a Magyar menut de amikor frissiteni akarom akkor azt irja,hogy nincs frisebb verzio!Kôszi

(#6770) Looser00 válasza -NOKIA- (#6763) üzenetére


Looser00
csendes tag

Igazad van, tényleg huncutságra kell. De ne gondolj semmi rosszra! Valami nagyon jó dologra gondolj... :-)

Kár, hogy nem tudtok segíteni - de azért köszi!

(Én meg időt és pénzt takarítok meg azzal, hogy ... egyáltalán nem mosogatok.. :-)! )

(#6771) Viktor0610 válasza Looser00 (#6770) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Volt egy ötlet.

Ismerős nevére nem mehet? :U

Samsung Galaxy A54

(#6772) -NOKIA- válasza nygma (#6767) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Pedig volt igazság ezekszerint a gondolatmenetemben!

Looser00: a mosogatógép bevált dolog. :DDD

(#6773) daveredline


daveredline
tag

Szasztok!
SE W200i -m van. Van valami ötletetek hogyan lehetne ránagyítani a telefonon éppen nézegetett képre? ugyanis puskát szeretnék csinálni és az anyag csak jpg-ben van meg. de ha azt megnyitom a telón akk annyira picik a betűk h nem lehet elolvasni.. ezt kéne valahogy megoldani h jó legyen... próbáltam csinálni jar fájlt belőle de valamiért nem jelenítette meg a képeket a teló megynyitás után..
előre is köszi!

(#6774) Olcsi válasza daveredline (#6773) üzenetére


Olcsi
senior tag

Elvileg az oldalán lévő hangerőszabályzó, ill. "zoom" gombokkal rá lehet nagyítani, miközben nézegeted...max előtte használod még az elforgatás funkciót, és jó is lesz. Asszem!

(#6775) Timocicu válasza daveredline (#6773) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hogy mik vannak! ;)

Bezzeg a mi időnkben ..... :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6776) #35692544 válasza Timocicu (#6775) üzenetére


#35692544
törölt tag

ja-ja a mi időnkben
még vonalas telefonra is éveket kellett várni ;]

(#6777) Olcsi válasza #35692544 (#6776) üzenetére


Olcsi
senior tag

Én még puskázni sem mertem... Ha meg néha rávetemedtem, sose tudtam használni, mert állandóan azt éreztem, hogy figyel a tanár. :B

(#6778) #35692544 válasza Olcsi (#6777) üzenetére


#35692544
törölt tag

most nézem pont ez a neve a kolégámnak is
nem te vagy az? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6779) Olcsi válasza #35692544 (#6778) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hátööö...kitudja?! :DD Privi megy...

(#6780) daveredline válasza Olcsi (#6774) üzenetére


daveredline
tag

jajj de babaa, köszí:D

(#6781) Olcsi válasza daveredline (#6780) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ezek szerint sikerült úgy?! Páromnak egy w610-e van... :K

(#6782) daveredline válasza Olcsi (#6781) üzenetére


daveredline
tag

jaja összejött :))

(#6783) Jazz


Jazz
veterán

Hali!

Egy kis help kéne:

7610-ben van mód a T9 szótár szavait szerkeszteni?
(Gondolok itt arra hogy mikor új szót beír az ember (ha rosszul is gépelte) elmenti, tehát ezt törölni, és új szót beírni-->és nem csak úgy amikor nem talál a szótár kombinációt és csak akkor jön elő az a "beír" parancs)

És van valamilyen normális üzenet író és jegyzet program S60-hoz? (alap nokia gagyi, még betű méret sem állítható...)
Köszi!

free your mind

(#6784) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Megtudná valaki mondani hogy egy k700i-nél a rádió hallgatás mennyire meríti az aksit?
Egy olyan 4órát kibír?

(#6785) Sátán44 válasza Sátán44 (#6765) üzenetére


Sátán44
addikt

Úgy néz ki megoldották a pannonosok a problémámat.Csináltak vmi 15 perces kártyafrissítést és mostmár elérhető vok mindig :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6786) Sátán44 válasza ToBeY (#6784) üzenetére


Sátán44
addikt

simán ki kell bírnia :K

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6787) maru


maru
aktív tag

Az Samsung F300 topik halott, így megkérdezem itt is. hátha...

Az Samsung F300 tesztben olvastam, hogy a memóriakártyáról nem sikerült lejátszani a zenéket. Nálam is ez a probléma, a telefon oldal gond nélkül játssza, a zenei oldalon viszont csak a készülék memóriájában lévőket. Ez most szoftverhiba, vagy valamilyen speciális könyvtárba kell másolni az mp3-t?

[ Szerkesztve ]

(#6788) Roland35


Roland35
tag

Sziasztok !

Nemtudja valaki hogy hogyan lehet a nokia 6233 -mas telomra valamit tenni mert nincs usb kimenete... vagyis kábelt nemadtak hozzá a minap vásároltam... és vanhozzá micro sd is csak nincs átalakito a micro sdhez... HELP PLZ

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#6789) nygma válasza Roland35 (#6788) üzenetére


nygma
addikt

Telepíts fel drivert a gépre hozzá és azzal lehet.... :)

Nokia hivatalos gyári oldalán találsz,ha minden igaz...

(#6790) -NOKIA- válasza Roland35 (#6788) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Bluetooth-od sincs?

(#6791) kaller1 válasza nygma (#6789) üzenetére


kaller1
veterán

"vagyis kábelt nemadtak hozzá a minap vásároltam..." :U :D

.::> <::.

(#6792) fateless válasza maru (#6787) üzenetére


fateless
veterán

A Samsung kényes a kártyákra.
Az E250 topicjában kérdezd meg, milyen kártyát szeret a Samu, az majd valszeg segít - vagy egy sw frissítés

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6793) kaller1 válasza fateless (#6792) üzenetére


kaller1
veterán

A Sandisk-ot szereti.

.::> <::.

(#6794) -NOKIA- válasza maru (#6787) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Vegyél egy Nokiát.
Az nem finnyáskodik a memóriakártyákkal. :D

(#6795) nemma


nemma
addikt

Mennyibe kerül havonta a Nokia Maps hangos navigáció szolgáltatáscsomag? :)

(#6796) maru válasza -NOKIA- (#6794) üzenetére


maru
aktív tag

Nem az enyém az egyik ismerős vette (vett volna inkább egy nokiát! :W :D )
A gyárilag hozzácsomagolt kártyával is csinálja :F (most nincs nálam ha jól emlékszem Kingmax), és több gyártmánnyal is kipróbáltam. Érdekes, hogy a képeket meglehet nyitni, csak mp3 nem találja. Ja, és ami lényeg hogy a telefonos oldalon simán játssza (tehát a kártyával nincs gond), csak az elméletileg mp3-lejátszós oldal nem. :W

(#6797) Nokia......


Nokia......
tag

Helló, lenne egy kérdesem:

Nokia 6131: Mikor este fotózok hangyás a kép hameg napközben akkor gyönyörű képeket csinál. Este miért nem csinál szép képeket :F

BakkerMan xD

(#6798) nemma válasza Nokia...... (#6797) üzenetére


nemma
addikt

Talán mert nincs fény ;]

(#6799) AMD Power válasza Nokia...... (#6797) üzenetére


AMD Power
titán

Tolj bele egy xenon vakut akkor majd megjavul. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6800) Murderer69 válasza Nokia...... (#6797) üzenetére


Murderer69
őstag

Kapcsolj vilanyt :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.