Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5051) Eva83 válasza fullextra (#5050) üzenetére


Eva83
csendes tag

Lehet, hogy ki van kapcsolva a mikro(po)fon?

(#5052) Eva83


Eva83
csendes tag

Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem. Kérem, csak az válaszoljon, aki biztos választ tud adni! Azonban, ha akadna ilyen, azt nagyon meghálálnám. Szóval: elég sűrűn megfordul a kezemben néhány telefon. Viszont az el szeretném kerülni, hogy örökké az egyedüli élő sim kártyám veszegessem ki. Ha régi, rossz, hibás sim kártyát rakok a telefonokba, míg átböngészgetem a menüjét, attól lehet vmi baja?
Köszike a választ! :))

(#5053) fullextra válasza Eva83 (#5051) üzenetére


fullextra
tag

szia!
nem hiszem, és nem tudom!
néha jó néha nem, nagyon aggaszt ez az egész :((

(#5054) fullextra válasza Eva83 (#5052) üzenetére


fullextra
tag

szia!

a telefonnak attól nem lesz semmi baja!!:DD
viszont a sim kártyának kopik a nyomtatott áramköre: látsd: enyém :DDD
üdv

(#5055) Eva83 válasza fullextra (#5054) üzenetére


Eva83
csendes tag

Egyébként a mikrofonom nekem is mindig szaggat. De nekem térerőproblémáim vannak itthon a házban. Ha kimegyek minden ok. De a 4 fal közt... :W

(#5056) blueMerle válasza fullextra (#5050) üzenetére


blueMerle
veterán

Tipikus 8910 hiba: a mikrofon alul abban a bumszliban van, és a jelet két érintkezö továbbítja. Namost ezek a sok csúsztatástól elkopnak. evvan, természetesen horrorisztikus értékben javítják, esetleg egy contact-spray-es átfújás + tisztítás segíthet rajta

(#5057) Ivan15


Ivan15
senior tag

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy: el szeretnék rakni egy tartalék mobiltelefont előreláthatólag hosszabb időre a szekrény mélyére. Namost az akku-t töltsem fel teljesen vagy süssem ki teljesen?
Igényel valami karbantartást az akku? (milyen időközönként kell esetleg bekapcsolni a telefont -?)

(#5058) blueMerle válasza Ivan15 (#5057) üzenetére


blueMerle
veterán

Mindegy hogy pakolod el a telót, csak a lényeg, hogy ne legyen a telefonban az akksi. Viszont néha nem árt teljesen feltölteni az akksit. :U

(#5059) Hacker75


Hacker75
aktív tag

Erre esetleg valaki?

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#5060) nike_ válasza Hacker75 (#5059) üzenetére


nike_
addikt

Próbáld meg úgy ahogy mondtam. Amúgy melyik oldalról akarsz leszedni?

(#5061) Viktor0610 válasza Hacker75 (#5059) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legelőször is, amikor elküldted a hozzászólást, az volt a hiba, h. nem írtad le, mi a hibaüzenet/-jelenség... :U

Egyébként, láttatlanban a szignózás (v. mi) lehet a ludas. Nézz körbe a telefon topikjában, esetleg más, hasonlóan új Symbian rendszerű készülék témájában. Biztos vagyok benne, h. volt már erről szó.

Samsung Galaxy A54

(#5062) lighty válasza vodaboy (#5045) üzenetére


lighty
tag

Itt kérdezgess,biztos tudnak segíteni:[link]

(#5063) SkeletonJoe


SkeletonJoe
csendes tag

Van 1 Acer TravelMate2702Mi Xp fut rajta.
Van 1 SE v630i-m feltelepítettem a PC suit-ot.
A laptopon van 1 világító bluetooth ikon is,mármint 1gomb,amit ha megnyomok elvben bekapcsolja a bluetooth-át.de ki irja hogy no bluetooth device.mit tegyeg hogy ne legyen ez?

(#5064) deedee


deedee
őstag

üdv!

lehetséges olyan hiba a telefonnal,hogy nem minden fogadott/hívott/nem fogadott hívást tárol el a hívás-információban?se z530-ról lenne szó....
nem találtam meg minden tárcsázott és fogadott hívást....

vagy esetleg kitörölték az adatokat a listából?

[ Szerkesztve ]

(#5065) nemma válasza deedee (#5064) üzenetére


nemma
addikt

Tipikus SE sw hiba, hogy ha betelik a híváslista, akkor nem frissül tovább.
Töröld az egész listát, és elvileg megoldódik a probléma. Ha mégsem, frissíts szoftvert.

(#5066) deedee válasza nemma (#5065) üzenetére


deedee
őstag

thx.... :R

viszont nem a legutóbbi hívások adatai hiányoznak,hanem "közbenső" hívások...

pl: 11 óra fogadott hívás,egy elindított hívás hiányzik,13 óra megint van adat egy nem fogadott hívásról....szóval "szelektálva" hiányoznak adatok és nem a legutolsó hívások...
Akkor hol menti az adatokat és hol meg nem?Lehetséges ilyen szelektálás a szoftver részéről?

remélem érthetően fogalmaztam :)

(#5067) nemma válasza deedee (#5066) üzenetére


nemma
addikt

Pff, ilyet még nem hallottam... :F
Szóval mehet sw update-re :)

(#5068) mrlujoak válasza deedee (#5066) üzenetére


mrlujoak
veterán

Időközben nem állítottad el a telefon óráját?
Illetve a SIM csere is beleszólhat a dolgok normális menetébe.

nemma-hoz csatlakozva: szoftverfrissítés!

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5069) deedee


deedee
őstag

sim csere nem volt,óra állítás szintén nem történt....Akkor esetleg szándékos törlés lehet a dolog mögött?

egy "házasságtörés" gyanú áll fenn....

de nem nálam.... :Y :Y én csak érdeklődök,segíteni próbálok a munkatársamnak.... :R

(#5070) Viktor0610 válasza deedee (#5069) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem, ha szelektíven hiányzik, az nem szoftverhiba, hanem egyszerűen törlésre került az adat. ;)

Samsung Galaxy A54

(#5071) Hacker75 válasza nike_ (#5060) üzenetére


Hacker75
aktív tag

Rájöttem valamire. Átállítottam az alk. kezelőben a szoftvertelepítést mind-re, így már sikerült feltenni pár dolgot. Innen próbáltam letölteni témákat, de most ezt, és egy másikat is ajánlottak, amit eddig még nem tudtam kipróbálni, de ki fogom... :)

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#5072) Joe bácsi válasza Hacker75 (#5071) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak akkor fogja engedni a progikat, ha "Mindre" állítod. Ilyen a Symbi.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#5073) Olcsi


Olcsi
senior tag

Hogyan tudom pc suite-vel lementeni a névjegyzéket? Usb-n keresztül kapcsolódik a telefon, és valahogyan sehogy sem akarja látni a névjegyzéket. Mi lehet a probléma? Ja...e50-ről lenne szó.

(#5074) Gallaxis


Gallaxis
tag

Több SIEMENS telefonom is van (gyüjtöm!).
Legtöbb ez bizonyos idő mulva már nem kapcsol be.
Van pl. egy CXT70 ami a szervíz után pár hetet működött és most a bekapcsolásnál csak pittyeg egyet!
Miért, mitől van ez???

Gallaxis

(#5075) vodaboy válasza lighty (#5062) üzenetére


vodaboy
tag

köszi lighty.megpróbálom.hátha vki tud segíteni.

(#5076) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az N95 nél ki lehet a telefonon szedni a kép infókat?Mármint, hogy alapból ne is mutasson semmit se?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5077) blueMerle válasza Jégkokó (#5076) üzenetére


blueMerle
veterán

EXIF infókra gondolsz? PC-s szoftverrel természetesen

(#5078) Jégkokó válasza blueMerle (#5077) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen arra gondolok, de akkor ezek szerint a telefon ezt nem képes eltüntetni ?

[ Szerkesztve ]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5079) pok.tom válasza Hacker75 (#5071) üzenetére


pok.tom
aktív tag

jaja nagy hacker vagy, nekem is vírúlt a fejem 1hétig mikor a sis kiterjesztéseket is feltudtam telepíteni :DD

(#5080) Eva83


Eva83
csendes tag

Hello Mobilaréna GURUK! Fontos, sürgős kérdésem lenne. Dönteni kéne 2 mobil közül, hogy melyik a jobb. Előre is mondom, hogy nem szoktam zenét hallgatni mobilon (nagyon) sokat. Szóval egyszerű a kérdés: NOKIA N70 vagy SE W800i?
Köszönöm hozzáértők kollégák a sürgős tanácsadást! :C :DD :C :R :R :R

(#5081) Kabooom válasza Eva83 (#5080) üzenetére


Kabooom
tag

W800i kisebb és kézzel foghatóbb. N70 meg fejlett. Zeneileg mindenképpen SE de ha nem vagy zenés akkor amelyik kinézetre jobban bejön. :)

(#5082) Olcsi válasza Eva83 (#5080) üzenetére


Olcsi
senior tag

Azért furcsa, hogy pont ez a két telefon jön csak számításba... Teljesen más kategóriákat képviselnek. :) Mindenesetre én abból indulnék ki, hogy az n70 férfias. :D Viszont, mivel nem szoktál telefonon zenét hallgatni, így a w800i kvázi legfőbb funkciója nem kerül kihasználásra, tehát ez kizárja rögtön a Sony Ericsson-t. Tehát passzolok! :DDD

(#5083) Eva83 válasza Olcsi (#5082) üzenetére


Eva83
csendes tag

Jelenleg w800i telefonom van a Samsung D900 mellett. És el szeretném cserélni. És akadt egy emberke, aki elcserélné kis unszolás után az N70es-ére. Ezért tettem fel a kérdést. :)

(#5084) pok.tom válasza Eva83 (#5083) üzenetére


pok.tom
aktív tag

6300 nem érdekel? nagyon vékony árban is kb ottvan újszerű link az aláírásomban :B :U

(#5085) South Velen válasza pok.tom (#5084) üzenetére


South Velen
addikt

Jobban is jarna vele, mint azzal a bumszli N70-nel.

(#5086) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok....
bocsánat ha ezzel a problémával nem ide kell fordulnom....
kérdésem: RS-MMC kártyát mértnem tudok törölni kártyaolvasón keresztül?írásvédettségre hivatkozik kódot sehol nem adtam meg neki,nemis kéri sehol....és nem írásvédett.
semmit sem lehet vele csinálni ilyen téren....nemértem
hálás lennék ha vki tudna mondani vmi használhatót...előre is köszönöm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5087) Erzsi78 válasza joshua7 (#21) üzenetére


Erzsi78
tag

Az af kamera is a w900 mellett szól.

(#5088) pok.tom válasza South Velen (#5085) üzenetére


pok.tom
aktív tag

n70 már régi telefon, igaz n seria de akkor is..

(#5089) shadoan


shadoan
tag

Sziasztok!

Talán tud nekem valaki segiteni. Ma jutottam hozzá ehhez a remek kis telefonhoz, amit kimondottan azért vettem, mert a push e-mailt támogatja és ez a legfontosabb szempont a telefon funkció után.

Be is állítottam mindent amit kell, viszont mégsem működik a push e-mail funkció.

Szerver név, adott (céges e-mail), domain adott, user név adott, jelszó adott. Egyedül az e-mailek érdekelnek, ezért kiválasztottam azt. Beállítottam, hogy synch helyett a push e-mailt használja illetve, hogy a vodafone internet legyen számára az alapbeállítás (ami önmagában browse-olásnál tökéletesen működik). Secure authentication kell, úgyhogy az is check.

Amikor elinditanám (vagyis indul magától) akkor kiírja, hogy usern név és password nem megfelelő, ami kizárt. Többször leellenőriztem, minden beállítás stimmel. Elpanaszoltam a telefonos mérnöknek, aki előbb elküldött a sunyiba mert nem támogatott (Windows mobile egyedül amit a cég támogat hivatalosan), de nem kis unszolásra azt mondta, hogy a certificate lehet a ludas. El is küldte az exchange szerverhez kellő certificate-et amit a HTC-men anno 1 kattintással feltoltam, itt viszont nem engedi. Hiába másolom át a telefonra, nem engedi elinditani pedig észrevettem, hogy vannak gyárilag bemásolva certificate-ek (options / phone settings / security / certificates).

A kérdéseim: Valóban ez okozhatja, hogy nem tudom használni az e-mail pusht?
Van valakinek tapasztalata?

Ha ez okozza, hogy tudom rábírni, hogy installálja fel a certificate-et?

Amennyiben nem ez okozza, kinek milyen ötlete van?

A telefon factory settings-en van, még semmit nem állítottam be rajta csak ezt, pont azért, hogy ne kavarjon be semmi. A szoftver frissités szerint minden up to date.

Előre is köszi a segitséget.

Shadoan

Ezer ember hallgatása sem nyomhatja el egyetlen ember üvöltését

(#5090) LEFTHORSE1 válasza Eva83 (#5083) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Legnöiesebb telefon a SE S500-as, neked valo lenne, igaz nincs autofokusz de tud valamit amit mindenki dijaz

Cseberből vederbe

(#5091) Eva83 válasza LEFTHORSE1 (#5090) üzenetére


Eva83
csendes tag

Hát lehet, hogy az lenne a legnőisebb teló, de én most csak cserélni akarok. Kp-t nem igazán akarok rászánni. Mostmár csak az a kérdés, hogy N70 vagy 6300? :W :)
Köszi! Gondolkodom az ajánlatodon! (6300)

(#5092) Sipi16 válasza Eva83 (#5091) üzenetére


Sipi16
senior tag

Inkább 6300. Az N70 nem valami női telefon...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5093) torta07


torta07
csendes tag

Help!
MA vettem egy Nokia 5310-et. Próbálgatom, minden jó, azonban a kamera nem tetszik:
néhány pillanattal csúszik a kép ha arrébb húzom, utána beélesedik, de közben massza.

Van itthon 6233, 6300 elvileg ugyanilyen kamera, ott szépen követi mozdulatot.
Kicsi idegesít, még 3 napos cseregaris, utána meg hosszú hetekre kéne szervízelnem, úgyhogy várok tanácsot:

Normális vagy sem a dolog?

Köszi!

(#5094) alkonyfeny válasza torta07 (#5093) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Szia,

Nekem az a tapasztalatom, hogy szinte ez a normális... monjuk, ez nem normális.. :U

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#5095) Olcsi válasza - = Zk = - (#5086) üzenetére


Olcsi
senior tag

A kártyán van egy kis pöcök, amit lehet ide-oda tologatni. Ez szünteti meg, ill kapcsolja be az írásvédettséget. Próbáld meg azt eltolni. Én már találkoztam olyan adapterrel, hogy állandóan visszacsúszott az a pöcke írásvédett módba. Akkor jött a jó öreg cellux. :D Egyszerűen vékonyan le kell ragasztani, és máris jó. Nekem bejött...

(#5096) shadoan válasza shadoan (#5089) üzenetére


shadoan
tag

Már nem aktuális, de leírom mit csináltam hátha segit valakinek:

Master reset, hogy ne zavarjon be semmi. Letöltöttem az automata beállításokat az internethez (Vodafone), majd elmentem böngészőben a webmailemre. Ott megkérdezte, hogy trusted site-ként akarom-e kezelni, mondtam, hogy igen így felvette a certificate-et. Ezután beállítottam mindent ahogy eddig és most működik a push e-mail. Tudok küldeni, fogadni, minden frankó!

Üdv,
Shad

Ezer ember hallgatása sem nyomhatja el egyetlen ember üvöltését

(#5097) Eva83


Eva83
csendes tag

Hát úgy döntöttem, hogy egyenlőre nem cserélek... A 6300 nem tetszik, az N70 esetében csak egy telefonom lenne, így meg van egy csomó kiegészítőm egy középkategóriás telóval. Mert azért nem egy rossz teló a w800i... :) ;)

(#5098) nike_ válasza Eva83 (#5097) üzenetére


nike_
addikt

Jó telefon az a W800i, bizony. :K Csak az a fránya joystick nem lenne benne.

(#5099) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Van Nokia 35 00 ám és hogy lehetne kisütni? mobil doki 5 000 ért akarta :D akkormár vettem vodás karit ja és a teló vodás :) Ja és ebben van kockázat? Elromolhat a telefon? köszi

Minden szinten,szinte minden.

(#5100) pok.tom válasza m0rd0k (#5099) üzenetére


pok.tom
aktív tag

5k?:D
én 1-2k ért szoktam ezeket:) ha garancia van rá akkor az elvész kiüttetésnél..a vodkafon meg a ratyi..

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.