Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13601) dreamtheatre


dreamtheatre
csendes tag

Van egy noname(valami Xpert) lézeres egér, amit a húgomnak sikerült vennie magának. Az a konkrét probléma vele, hogy nem hajlandó mozogni. Vagyis a kattintás és görgetés megy rendesen, de a kurzor az istennek sem mozdulna meg. A dobozára nagy betűvel rá van írva, hogy driver nem kell hozzá, szóval ez sem lenne megoldás. Nincs valami ötletetek, vagy vigye el garanciába?

(#13602) PH-User válasza waithEard (#13599) üzenetére


PH-User
addikt

Az nem lehet, hogy nem tűri el maga mellett az integrált videokártyát?

(#13601) dreamtheatre

A számítógép újraindítás után sem megy? Ha nem, akkor vigye vissza, cseréljék ki működőre!

(#13603) Puma K Ármestereink szívesen beárazzák neked! ;)

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#13603) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Szerintetek a következő gépet (alkatrészenként vagy egyben) mennyiért tudnám eladni és még talán a monitort?

- Asus P7P55 PRO - 2.5 év garancia doboz, kellékek [link]
- Intel Core i5-750 - OEM, 1.5 év garancia [link]
- Cooler Master Hyper 212 - doboz, kellékek [link]
- Patriot Viper 2x 2 GB / 1333 Mhz DDR 3 (PVS34G1333ELK) - 1.5 év bolti garancia (élettartam garancia Patriot-nál), doboz [link]
- Gigabyte GTX 275 896 MB - 2 év garancia, doboz [link]
- Maxtor DaimondMax 10 160Gb [link]
- WesternDigital Caviar Blue 500 GB AAKS majdnem 3 év garancia [link]
(csak az egyiket akarom eladni a kettő közül)
- Corsair VX450 - 1 év garancia, doboz, kellékek [link]
- Cooler Master Centurion 590 - doboz, kellékek, moddolva (feketére festve a belseje, tetején még egy ventinek fúrtam helyet, porszigetelve) [link]
- ThermalTake TT-1225A - ventilátor, 6db [link]
- Zalman ZM-MFC1 Plus (fekete) - kevesebb mint 1 év garanciával, dobozzal, kellékekkel [link]

- Acer W223w - kellékek, doboz [link]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13604) waithEard válasza Puma K (#13603) üzenetére


waithEard
őstag

Hali.

Ez a te fórumod:[link]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13605) Puma K válasza waithEard (#13604) üzenetére


Puma K
veterán

Nem is tudtam, hogy van ilyen topic :B
Köszönöm szépen az útbaigazítást! :R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13606) waithEard válasza Puma K (#13605) üzenetére


waithEard
őstag

Miért, van olyan téma ezen a világon, aminek a PH-n nincs topikja? :F
:D :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13607) agemate válasza PH-User (#13598) üzenetére


agemate
addikt

Nem volt fent, de most a friss winhez tettem fel, de nem változott semmi...

waithEard: fülessel is próbáltam, ugyanaz. Ráadásul ebben az MSI lapban nem is Realtek, hanem Via hangcodek van..

(#13608) PH-User válasza agemate (#13607) üzenetére


PH-User
addikt

Van valami olyan egyéni program neked telepítve, amit egy átlag felhasználó nem használ az operációs rendszerén?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#13609) agemate válasza PH-User (#13608) üzenetére


agemate
addikt

Nincs, tök szűz a windows, 5 perce raktam fel a drivereket is.
Ami itt gyanús, az az ablakváltós dolog, ugye ha a mediaplayer van megnyitva nem recseg, csak ha váltok más ablakra vagy ledobom tálcára.

[ Szerkesztve ]

(#13610) pcguru1


pcguru1
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy flexibilis bill-t,az lenne a kérdésem hogy játékra alkalmasak ezzek a bill-k pntosan F12010?

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#13611) waithEard válasza agemate (#13609) üzenetére


waithEard
őstag

Tehát olyankor, amikor vmi grafikai változás történik?
Ha 1066-ot írnánk, elkezdeném keresni azt a boszorkányt, aki elátkozta a gépem, és hívnám
a Szent Inkvizíciót. Boldog idők voltak! Mindenre volt megoldás! :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13612) agemate válasza waithEard (#13611) üzenetére


agemate
addikt

Nem, mert játékok alatt egyáltalán nincs recsegés. Akkor recseg, ha háttérbe kerül a hanglejátszó alkalmazás, legyen az bármi!

[ Szerkesztve ]

(#13613) waithEard válasza agemate (#13612) üzenetére


waithEard
őstag

:( Marad az inkvizíció...

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13614) agemate válasza waithEard (#13613) üzenetére


agemate
addikt

:O Ez katasztrófa.. Mehet gariba a kártya? És akkor milyen videokártyám lesz addig? Az integrált vga-s lapot ma adtam el... Nee, találjunk megoldást! :K

(#13615) waithEard válasza agemate (#13614) üzenetére


waithEard
őstag

Na jó, elárulom mi a gond, de csak akkor, ha előtte te elmondod miért csíkoz a monitorom bizonyos játékok alatt?
Cseréltem monitort, (pont emiatt) játszottam a beállításaival, játszottam driver-el, LEFÖLDELTEM!!!! külön a hálózatomat, átdugtam másik konnektorba (akkor javult, de nem lett tökéletes), V-sync maxra. Minden megvolt, már csak az inkvizíció maradt. (Jövő hétre várom Salazart.) :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13616) agemate válasza waithEard (#13615) üzenetére


agemate
addikt

:DD Akkor is meg kell oldani a problémát, tudtok segíteni vga BIOS frissítésében? Hogy kell?

(#13617) benvolio válasza agemate (#13614) üzenetére


benvolio
őstag

Az xp telepítése után a sound drivert rakd fel elsőként, valakinek laptopnál ez segített megoldani a hang problémáját /furcsa mód számított a sorrend/. Bár ott valami más jellegű gond volt vele úgy emlékszem.

(#13618) agemate válasza benvolio (#13617) üzenetére


agemate
addikt

Win7-em van, ami erőszakosan felrak magától drivert, azt leszedtem, és felraktam a legfrissebbet, az se segít. Úgy érzem, itt nem a hangchippekkel van a probléma, valamit a vga kavar be.. csak mit? :F :W

(#13619) kelzsoca válasza agemate (#13618) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amit a win7 felpakol automatán azzal is recsegés hallható?

(#13620) agemate válasza kelzsoca (#13619) üzenetére


agemate
addikt

Igen, azzal is. Valamint azt figyeltem meg, hogy minél jobb minőségű egy hangfájl, annál erőteljesebb a recsegés.

(#13621) pincehely válasza agemate (#13620) üzenetére


pincehely
addikt

Még mindig nem hiszed el nekem, hogy a táppal is lehet gond?
Szerezz be egy nagyobb cseretápot és próbáld meg azzal is.
Vagy variálj kicsit a 12V-os ágak elosztásával, már ha több is van belőle.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#13622) agemate válasza pincehely (#13621) üzenetére


agemate
addikt

Variáltam a molexekkel, semmi. Elhiszem, hogy azzal is lehet baj, de honnan szűljek most tápot? FSP400-60APN van havernak, de azon összesen két molex van, esélyem nincs hogy rákössem a GTX-et.
Van elfekvőben Deer meg Codegen, nade azokat nem kötöm a GTX-re..

[ Szerkesztve ]

(#13623) agemate


agemate
addikt

Itt egy kép, hátha felfedeztek valami rendelleneset.

[ Szerkesztve ]

(#13624) PH-User válasza agemate (#13623) üzenetére


PH-User
addikt

Energiagazdálkodást próbáltad már kikapcsolni?
Tehát, hogy ne vegye vissza az alaplap a processzor órajelét!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#13625) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Segítség!:)

Olyan programot keresnék amivel letudom tesztelni a gépemet! Olyasmi mint a 3Dmarkt! Mostanság mikkel szokták tesztelni?

Üdv: Csabee.

(#13626) JoolsNOS válasza Csabee. (#13625) üzenetére


JoolsNOS
veterán

3dmark vantage, vagy unigin heaven. De a 3dmark06 is népszerű még mindig.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13627) Csabee. válasza JoolsNOS (#13626) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De ez nem csak a vga-t teszteli nagyrészt? Nekem olyan kell ami igazából teljeskörűen tesztelné a géept.. most a vantage-t töltöm azt fogom lefuttatni!

Üdv: Csabee.

(#13628) PH-User válasza Csabee. (#13627) üzenetére


PH-User
addikt

Teljes körűen teszteli a gépet a 3DMark! :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#13629) Csabee. válasza PH-User (#13628) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jajam megis lett a teszt majdnem 8000pont..performance -ra volt állítva.. holnap majd még próbálgatom mit tud..

Üdv: Csabee.

(#13630) Pulsar válasza Csabee. (#13629) üzenetére


Pulsar
veterán

ha nem pontra vagy kíváncsi, csak terhelni akarod, hogy mennyire stabil, akkor orthos, vagy prime95

(#13631) pincehely válasza Csabee. (#13629) üzenetére


pincehely
addikt

Esetleg LinX, az tudja legjobban leterhelni a rendszert.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#13632) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Következő dologban kérnék segítséget, laptopot akarok venni és ott van mellette hogy milyen oprendszer jár hozzá amelyikhez jár, na most ezek hogy vannak? bekapcsolom a gépet és magától első alkalommal feltelepül az oprendszer vagy mégis hogy működik?

thx előre is a segítséget.

iPhone 13 Pro Max

(#13633) L3zl13 válasza jozsi252 (#13632) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A linuxok és a DOS alapból telepítve vannak.
A Windowsok rendszerint valamilyen szinten előtelepítve vannak, és első indításkor fejeződik be ez a telepítés. Ekkor kell megadni gép és felhasználónevet, jelszót stb, de semmi szaktudás nem szükséges hozzá, ha esetleg ettől tartasz.

Aki hülye, haljon meg!

(#13634) Louies


Louies
tag

hi all!

Van egy olyan gondom,h berakom a vendég hdd-t a gépembe, látok rajta 3 partíciót, de csak egyet tudok elérni, annak viszont látom a méretét, és azt ami rajta van. A másik kettő közül az egyik lenne a rendszerpartíció, de se kép se hang. Ha ráklikkelek akkor az XP felajánlja a formázást.

üdv... És előre köszönöm a segítséget.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#13635) L3zl13 válasza agemate (#13623) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem még az jutott eszembe, hogy az újabb kártyákba bele van integrálva egy HD audió vezérlő is, a HDMI-s hang miatt. Próbáltál ezen valamit állítgatni? Esetleg teljesen letiltani?

Aki hülye, haljon meg!

(#13636) L3zl13 válasza Louies (#13634) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Oprendszer?

Lemezkezelő mit ír róla? Formázatlan terület, vagy ismeretlen partició?

Aki hülye, haljon meg!

(#13637) L3zl13 válasza L3zl13 (#13636) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ja, hülye vagyok, írtad, hogy XP... :W

Aki hülye, haljon meg!

(#13638) agemate válasza L3zl13 (#13635) üzenetére


agemate
addikt

Igen, próbáltam letiltani ezt az ún. Nvidia HD Audio-t, de semmi. :(
Bár valószínűleg ez lesz a probléma.

(#13639) jozsi252 válasza L3zl13 (#13633) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha telepíteni is kellene megtudom oldani csak nemtudtam hogy ez az előtelepítés hogy működik mégis laptopok esetében, köszönöm a helpet.

Közben egy másik gonddal küzdök ami nagyon idegesítő tud lenni :( MSN-re felvesz valaki vagy én felveszek valakit akkor átvan húzva az ikonja msnen pirossal vagyis levan tiltva, miért tiltja le alapból msn a felvett embereket vagy akik engem vesznek fel :F

iPhone 13 Pro Max

(#13640) agemate válasza agemate (#13638) üzenetére


agemate
addikt

Úgy tűnik, kezd körvonalazódni a probléma, három ugyanolyan kártyának csak nem lehet ez garis hibája.. :( :K

(#13641) Solad


Solad
őstag

Sziasztok.

A helyzet az, hogy az utobbi 2-3 evben elegge kivontam magam a hardvervilag torteneseinek figyelese alol, igy a ralatasom is nagyban csokkent, teszteket bujni es a lemaradasomat csak reszlegesen is behozni nincsen energiam, es oszinten megvallva kedvem sem igy leszek most olyan pofatlan hogy a tolem okosabbaktol kerdezem meg, hatha a valaszadas kevesebb energiat igenyel mint nekem a kutatas.

Adott egy 4450e processzorom, amit neha kevesnek erzek (jatekok). A kerdes az lenne, hogy egy phenom x3 8450 nagyjabol milyen teljesitmenytobbletet nyujthatna, illetve milyen mas egyeb alternativa van ami jobban megerne, es erezhessem a kulonbseget (20K alatt).

Az informaciokat elore is nagyon szepen koszonom

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#13642) agemate válasza Solad (#13641) üzenetére


agemate
addikt

Szia, hát nem vagyok benne biztos, hogy gyorsabb lenne/kevésbé lenne limites, de ha ki tudod próbálni, próbáld, nem venném meg, ha nem próbáltam ki előtte. :(

(#13643) :-I válasza L3zl13 (#13589) üzenetére


:-I
tag

az alaplap könyvébe én azt találtam, hogy csak húzva bírja az 1066-ot. :F

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#13644) agemate


agemate
addikt

A Premiere Pro CS4 ki tudja használni a Cudát?

(#13645) Louies válasza L3zl13 (#13636) üzenetére


Louies
tag

XP. De írtam is.
Lemezterület nincs megformázva azt írja.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#13646) L3zl13 válasza :-I (#13643) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lehet. Az Asus oldalon a kompatibilis memóriáknál vannak 1066MHz-sek is. Hogy ezeket automatikusan támogatja, vagy kézzel kell beállítani BIOS-ban (=húzás) azt nem tudom.

BIOS verzió mennyi?
A 0405-ös és a 0411-es tartalmazott memória kompatibilitási javításokat is.
Ha ennél régebbi van fenn, akkor talán érdemes volna frissíteni a haverod moduljával.

Aki hülye, haljon meg!

(#13647) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Sziasztok!

Egy hutobordat szeretnek felfogatni egy procira (nem PC). A proci korul semmilyen felfogatas sincs, igy valamilyen ragasztos megoldas johet csak szoba, mert az ezust-paszta onmagaban nem ragasztja oda a bordat. Ragasztopisztollyal lehetne rogziteni a bordat, de az meg a ho hatasara nyulos lesz es ismet csak nem fogja meg.

Olvastam, hogy letezik ilyesmi, hogy ketoldalo hovezeto ragaszto-lap, na az kene nekem! Hol tudok ilyesmit venni? Esetleg egy ebayes link? :R

(#13648) L3zl13 válasza Louies (#13645) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Partíció helyreállításra írtam korábban egy progit a #13232-ben és a #13248-ban (Partition master).
Mint ott is írtam, adatvesztést elvileg nem okoz. Csak a partíciós táblát módosítja.

Ha biztosra akarsz menni, akkor először próbálj fájl szintű mentést csinálni a fontosabb fájlokról.
(Nagyon sokáig tart.) Erre is ajánlottam egy lehetséges progit a fent linkelt hozzászólásokban.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#13649) Nova96


Nova96
őstag

Üdv nem tudom ide tartozik e :F
Van egy xbox classic és azon van ez a játék: Oddworld: Stranger's Wrath
Van egy küldi nem tudom kivinni hogy tőbb élet meg pénz cheat van e és ha igen hol kell beirni?

(#13650) L3zl13 válasza adriankoooo (#13647) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A ragasztópisztolyos megoldás már csak azért sem jó, mert az nem jó hővezető.

Bár régi a hirdetés, esetleg megpróbálhatod elérni a hirdetőt. [link]

Egyébként meg olyan boltokban, ahol moddingal foglalkoznak. Pl: [link]

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.