Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2021) #00809728 válasza Achilles! (#2020) üzenetére


#00809728
törölt tag

Töltő alapozó -husos anyag de igazából én nem használom.
Alapozonak wash-prímert használok vékonyan kell fujni majdnem,hogy átlátszó legyen.

Szirókitt én itt bodyt használok 4:1 abbl is a vastagabbik fajtát.kb2-3mm is kpes kitőlteni azaz a köfelferődések ellen nagyon jó.
Mivel a body egy porozus és nagy szivoképességgel van megáldva igy én füllerert szoktam még ráfujni de más szinüt mint a body.
Itt azzért van rá szükség mert ha pld egy ezüst autót szorókittezel szórke szinnel majd megcsiszolod igy nem nagyon látszik,hogy a köfelverődésekben azaz a kráterekben ott most megmaradt a szorókitt vagy nem.
Ez még a felületi egyenletlenségeknél is jól jőhet pld van egy adott ajtó amit kittelsz akkor én utána be szoktam fujni valamiféle sray versios festékkel finoman pld mat fekete olcso és látható.Nos ha csiszolod a fellületet akkor a huplis hurpadásos részen megmarad a matt fekete szin igy tudod legközelebb hova tegyél kittet.

Igazából vehetsz te über anyagokat ha nem kellöen csiszoolod ill nem megfelelöen készitesz alá akkor kb 2-3 év és "levedlik" vagy megrepedezik a festék.

remélem segitettem. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.