Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28772) thyeby válasza mdk01 (#28769) üzenetére


thyeby
őstag

Szerintem benne van az a táblaárban (fehér 18-as tábla cca 20 ropi? :F máshol 12-ért veszek ilyen táblát, hát a különbözetből igen apróra lehet darabolni), hogy abból miszlikekre lehet vagdalni. Bár megjegyzem, hogy még sohse szabattam ilyen helyen. De úgy gondolom, hogy ha inkorrekt a vágás, egyszerűen nem kell kifizetni. Nem azt mondom, hogy be se teszem a lábam baumaxba, partikerbe, bauhausba, de igen széles termékpaletta van ott, amit régóta elvből meg se nézek. Vagy azért mert minősíthetetlen, vagy azért, mert szemtelenül túlárazott. És egyáltalán nem csodálkoztam, hogy a bezárás lengte körül hazánkban az ilyen multit.
Történt egyszer - és ez szó szerint így történt - hogy megkértek egy feladatra. Egy házat kellett újra küszöbözni. A tulaj tépte magát, hogy miért nem vett sr küszöbsínt, amikor talált leárazva ott a nemmondommelyikben. Kérdeztem, mennyi volt az akciósan? És a kiárusítás beárazása is több, mint a duflája volt az egészséges piaci árnak. Vettem egy lakkozott réz táblát, felszabattam. Elkészültem a munkával, és úgy fizettek ki, hogy húszezer forinttal többet kaptam, mint amennyit kértem. És még megkérdezték, hogy biztos, hogy elég nekem ennyi? :F Gondoltam magamban, hogy épp az ilyen embereknek találták ki ezeket a multikat. :Y

Több fa van, mint asztalos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.