Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:46:22

LOGOUT.hu

ASUSTO NAS összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Gawamatsu válasza fpeti83 (#300) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Ha a myasustor be van állítva, akkor valami.myasustor.com:8000 -ral müxik szépen.
A 249 -es hozzászólásban pont erről betettem egy képet.

(#302) Misi_D


Misi_D
tag

Az App Centralban a telepített alkalmazásoknál szereplő ikonok közül a középső (az "i" vagy "o" kapcsoló) pontosan mire való? Tippre egy enabled/disabled kapcsoló lenne, az adott szolgáltatásra vonatkozóan - azaz mondjuk a plex servert ezen kapcsoló kétszeri megnyomásával lehetne újraindítani - jól gondolom?
Ha nem így van, akkor kérdezném: (a példánál maradva) a plex servert pl. hogyan lehet újraindítani?

Köszi!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#303) Gawamatsu válasza Misi_D (#302) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Az I/O a telepített alkalmazást ahogy gondoltad, lekapcsolja és leveszi az ikonját is, de nem szedi le ténylegesen, csak deaktiválja mindenét.

Úg igazából újraindítani mint egy futó alkalmazást nem lehet. Ha távoli kapcsolatos gondja van, a Settings, Server, Remote Accessnél kell nyomogatni az Enable/Disable remote access gombot

(#304) Misi_D válasza Gawamatsu (#303) üzenetére


Misi_D
tag

Köszi!
Nem véletlen volt a példa. Az volt a gondom, h pc-ről web kliensben a Plexen belül nem értem el a Server beállításokat (Server setting unavailable vagy vmi ilyesmit dobott kb. fél perc gondolkodás után), minden más okés volt - web settings működött, filmet tudtam nézni stb. De a server settings csak nem akart bejönni sehonnan. Google barátunk segítségével a Plex fórumain azt találtam (Linux based NAS-ra is ezt írják), h le kellene lőni a Plex Media Servert, törölni a preferences.xml-t, majd újraindítani és szükség esetén végigmenni a kezdeti beállításokon. Aztán kicsit meglepődtem, amikor rájöttem, h az Activity Monitorban csak nézegethetem a processeket, a Services alatt egy visonylag szűk lista szerepel (jó, ez érthető, h mi akar lenni), maradt az App Central, amiben nem feltétlenül egyértelmű, hogy ez a kapcsoló mire is való... De próba-cseresznye alapon bejött, megoldódott a gondom. :)

(Igen, azt is észrevettem, h egyúttal lekapta az ikont is - elsőre volt is egy olyan gondolatom, h ha ez a kapcsoló csak erre való, akkor lefejelem a falat... :D Egyébként nem is feltétlenül értem, számomra úgy lenne logikus, ha "kikapcsolok" valamit, attól még maradhatna az ikonja, s ha onnan indítanám, akkor "élesítené" előbb, valamint az ikont csak akkor dobnám el, ha véglegesen törlöm az appot.)

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#305) BRobee


BRobee
tag

Sziasztok!

Epp Nas vasarlas elott allok es az asustor lenne az egyik kiszemeltem. Backupra, tarolasra es media severre hasznalnam. A kovetkezo tipusokat neztem ki, mert nekem a hdmi output fontos lenne. Egyszerubb osszekotni a tv-vel es kodival nezni a tartalmat, mert a dlna nem viszi at az srt-t ugye.. A tv 4K, nem surun nezek 4K filmeket, de ha mar veszek, tobb evre vasarolnek es legyen meg az ero a 4K meghajtasara..
Szoval a ket tious:

- AS3202T (quad core nas)
- AS6102T (dual, de bovitheto memoria)

Egy isszehasonlito oldal: itt[link]
Tech. Info alapjan latom mi a kulonbseg, de gyakorlati felhasznalasbol adodo tapasztalatra is kivancsi lennek. Avagy ha van mas otletetel, ami koltseghatekony/okos, szivesen varom!

Koszonom!

If I can see it and believe it, then I can achieve it. //Schwarzenegger

(#306) Gawamatsu válasza BRobee (#305) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Kodi támogatás megszűnt. Helyette ott a Plex.
Van Asustor Portal player is hozzá.

Nekem van a 6104T-n hdmi, de még nem próbáltam mit tud ha azzal játszom le a filmeket
nem med600-zal vagy Plex klienssel.

2*8Gb DDR3L van benne, használja is de ki nem használja.
Virtualizációhoz kevés a proci, ahogy transzkódoláshoz is.
Hálózati lejátszáshoz teljesen jó, meg backupra, meg a kamerákhoz.

Az, hogy az egyik quad, a másik csak dual, az Intel Atom szinten kb tökmind1, gyenge.
i3 vagy i5 ami már elég lenne valamire, szigorúan min 4 maggal, de azt nem lehet megfizetni.

(#307) BRobee válasza Gawamatsu (#306) üzenetére


BRobee
tag

Koszonom a valaszod. Virtualizaciot es transzkodolast nem igen hasznalnam ki, ok 4K a tv, de nem izgat kulonosebben. nekem inkabb az a fontos hogy minden adatom egy helyen legyen biztonsagosan tukrozve, de media serverkent is mukodjon, tudja felloni a felhobe igeny szerint, ftp-n elerjem adatmasolas celjabol, plusz time machine. A plex tudtommal srt-t atvisz, szoval nekem ennyi eleg is lenne. Tehat nem szeretnek agyuval galambra loni, foleg ahogy irod, hogy ki sem hasznalja.. elbizonytalanitott, akkor egy sima olcsobb megoldas is elegendo lenne... Foleg hogy egy tv, ket laptop csatlakozna hozza. Otleted van? Kosz!

If I can see it and believe it, then I can achieve it. //Schwarzenegger

(#308) Gawamatsu válasza BRobee (#307) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Synology hardvere egy fos, ha meg jó, akkor iszonyat drága, de az OSállítólag fasza. Memória nem bővíthető.
Qnap hardver elég hó, OS pocsék és mindegyiken az az OS van, az olcsón és a drágán is.
Asustor meg köztes. van gyengusz, bővíthető és drága/erős bővíthető, az OS meg egész jó. Fagyásom nem volt az eltelt egy év alatt.

Ha adatmentésre is használnád, a raid ugye nem biztonság. Ha tükrözés van és törölsz valamit, az a tükörről is törtlődik.
Raid 5 alatt meg nem hibatűrő a szerkezet, ahhoz meg min 3 lemez kell.
Ezért van nekem 6104T, ami 4 lemezes. 3*3Tb R5 és 2Tb külön a kameráknak.
A 4ik 3Tb (és egy 2Tb, meg 2x500Mb-os) külső backupnak van.

Ha TV és két kliens csatlakozik, akkor ugye csak a TV-re menne a NASról közvetlen lejátszás, a többire sima hálózati megosztáson keresztül, az nem lehet gond, azt bírja a dual atom is.

Ez még jó lehet, alapból 4Gb RAM, és adják a távirányítót is mellé. Qnap. Asustor Remote Asustortól $60+szállítás, egy magyar boltban találtam 9k-ért, de még nem használtam, nincs monitorom HDMI-vel, hogy kipróbáljam, pedig elvileg lejátszik H265-ös videót is, amit a med600 nem visz (mondjuk nincs olyanom még:))

(#309) fpeti83 válasza Gawamatsu (#301) üzenetére


fpeti83
újonc

Szia!

A Settings-EZ-Connect alatt (amit linkeltél képet a #249-es hozzászólásban) minden rendben, ennek ellenére nem tudom elérni weben keresztül. iOS-re vannak appok, azokat használva is bárhonnan elérem a NAS-t, tudok kapcsolódni, egyszerűen weben - My Asustor Cloud Connect - nem megy. És ez a gondom.

Ötlet?

(#310) Gawamatsu válasza fpeti83 (#309) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Ha https beállítás van erőltetve, akkor nekem sem éri el, anélkül megy simán. Nézd meg, nem állítottad e be azt.

(#311) Gawamatsu válasza fpeti83 (#300) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Na olyat derítettem ki, hogy Wifi-n (bárhonnan) rá tudok lépni mobilról a NAS-ra a mobil appokkal (Ai Master, Secure, Download, és a többi), de 3/4G-ről nem, hiába van engedélyezve ezek számára a mobilnet.

(#312) VodaDroid válasza Gawamatsu (#311) üzenetére


VodaDroid
csendes tag

Szia.

Én raktam egy OPEN VPN programot a telómra. Beátitatottam a ruteremre és így tudok mobilról is csatlakozni.

VodaDroid

(#313) Misi_D válasza Gawamatsu (#311) üzenetére


Misi_D
tag

Ezt nem teljesen értem. Nálam (5104T) simán fölmegy 4G-n a NAS-ra az aiData, látok mindent, konkrétan még a NAS-on keresztül a hálózaton lévő PC SMB megosztásait is.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#314) Gawamatsu válasza Misi_D (#313) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Közben megvan a hiba oka.
Céges monitorozó program.
Deaktiválva minden okés.

(#315) bekom


bekom
csendes tag

Sziasztok!

Következő kérdésem lenne hozzátok. Igen tanácstalan vagyok már. Nálam adott egy asustor és egy asus router ez connect mindkettőben beállítva tökéletesen működik a myasustor-os címmel. Ismerősnél össze lett rakva egy asustor és egy ubiquiti router. Ez connect bekapcsolva routeren ahogy kér upnp bekacsolva. Ki is írta hogy ez és átjáró aktív. myasustor cím működött is 1 hétig. majd elérhetetlen lett. Mindent állítgattam de nem lehet belépni. ez connect illátvá átjáró továbbra is aktív. majd megpróbáltam ip cím alapján belépni és úgy azonnal sikerült. Innentől kezdve megint működött a myasustor. ip cím megint változott és a helyzet ugyanaz.
Routerben a portforwarding be van állítva az ftp nek és a távoli elérésnek is. Van valami ötletetek merre lehet a gond?

Előre is köszi, ha van valami ötlet.

Norbert

(#316) Gawamatsu válasza bekom (#315) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Egész véletlen nem frissült az IP cím, amit nem követett le a myasustor?

(#317) bekom válasza Gawamatsu (#316) üzenetére


bekom
csendes tag

Dehogynem. ip cím megváltozik és elveszíti a a myasustor kapcsolatot, de soha többet nem is veszi fel, csak ha kézből beírom az ip címet. Utána működik a következő ip cím cseréig. Csak ebben az esetben simán ip címmmel lépek be az meg változik. Ez lenne a lényege a myasustor.com nak. Nálam tökéletesen működik de itt valahogy nem áll őssze a kép. ráadásul aktívnak is jelöli az ez connectet

Norbert

(#318) Gawamatsu válasza bekom (#317) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

És az a router az kommunikál az internet modemmel?
A leírásodból nekem az áll össze (úgy, hogy a modemet nem említetted), hogy:

Internet <-> modem - router <-> NAS És a modem - router között nem áll fenn EZ-Connect.

Így ha az IPS változtat IP-t a modemen, akkor az nem megy áta router-be, amit nem ad át a NAS-nak sem mint infó.

Nálam a UPC connect Box-a van (így nem kell wifi router és a 4 LAN is elég (még)) és rajta lóg a NAS, a gépem és egy Powerline adapter. Szépen elérhető a NAS kívülről és mobilról is.

(#319) bekom válasza Gawamatsu (#318) üzenetére


bekom
csendes tag

Ami nekem működik az szintén upc. connect boksz kikapcsolva, csak átjáró, saját asus router. Ez működik is.

Másik ami rossz:

Telekom. Saját modem(router) ami szintén csak bridge, ezt a t-online kapcsolta ki nekem, mert nem férhetünk hozzá (hihetetlen).

utána ubiquiti router ,saját, ez végzi a routolást is. upnp bekapcsolva. Utána asustor.

Így hogy írtad, elgondolkoztató hogy a telekomos eszköznél lesz valami. Bár port forwardingot is az ubiquiti intézi. Elméletileg csak modemként kellene működnie az eszközüknek.

Norbert

(#320) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok
meg tudnátok mondani, hogy asustornak hol van az a confog fájlja amiben át lehet írni az ADM asztalon lévő programok elérését?A probléma az, hogy a qbittortentnél át kellett írnom a 8181-es gyári portot mert az istenért sem működött távoli eléréssel csak 50xxx-es portszámon viszont így helyi hálózatból még mindig a gyári porton akarja megnyitni.

(#321) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#320) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Az a Settings, EZ-Connect, Advanced-ban van.

(#322) szricsi_0917 válasza Gawamatsu (#321) üzenetére


szricsi_0917
tag

Ezek ki vannak kapcsolva, mert a router végzi ezt a munkát. De ahogy látom ez a távoli elérésre vonatkozik csak. Nekem az a beállítás vagy fájl kéne ahol át lehet írni az ikonok elérésének címét.

[ Szerkesztve ]

(#323) Misi_D


Misi_D
tag

Tudnád kicsit jobban részletezni, h mi a pontos probléma? Az eddigiekből nekem nem világos, h mi volt az eredeti felállás, ill. mit állítottál be mind a NAS-on, mind a routeren, és mi most a gond?
Lehet rosszul gondolom, de ha az eszközön nincs beállítva a 8181-es port, akkor miből gondolod, h működött volna kívülről, csak a router alapján? Érted, a router forwardolná, de a NAS meg eldobja...

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#324) szricsi_0917 válasza Misi_D (#323) üzenetére


szricsi_0917
tag

A felállás, hogy a forwardot a router végzi. A qbittorrent gyári portja 8181, de át kellett állítanom mivel így nem lehetett elérni távolról semmilyen módon. Viszont így belső hálózaton ha belépek a nasba és meg akarom nyitni a qbittorrentet akkor a 192......:8181-es porton akarja megnyitni ami már ugye nem működik. A kérdés, hogy ezt hol lehet átírni arra a portra amit én adtam meg?

(#325) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#324) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

EZ Connect átírja a port forward-okat a Roureben is, ha kompatibilis az az EZ-Connect "szabvánnyal".
Nem kell semmit manunálisan csinálni.

Viszont, ha kézzel csinálod, akkor mindent mindenhoz át kell írnod.
A routerben, a qtorrent felületén, nem a NAS OS-ben.

(#326) szricsi_0917 válasza Gawamatsu (#325) üzenetére


szricsi_0917
tag

Szerintem elbeszélünk egymás mellett. Tekintsűnk el a távoli eléréstől és minden mástól, belső hálózat belépek a nasba az IP címével és megnyitom a qbittorrentet majd a beállításaiba átírom a 8181-es portot pl 51111-re, bezárom a torrentet és mikor meg akarnám nyitni újra nem fogja engedni mert a gyári 8181-es porton akarná eléírni ami már nem létezik. Hol tudom ezt átírni, hogy a programra mutató ikon linkje más portszámot tartalmazzon?

[ Szerkesztve ]

(#327) Misi_D válasza szricsi_0917 (#326) üzenetére


Misi_D
tag

Miért szükséges számodra kifejezetten a NAS felületéről a qbit elérése, ikonnal? Nem elegendő az, ha külön böngésző ablakban (pl.) 192.164.x.x:51yyy formátumban lépsz be - a NAS címe, végén az általad megadott port? Én mindig így érem el a qbitet.

Szerk: néha nem enged be, érdemes ráfrissíteni ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#328) szricsi_0917 válasza Misi_D (#327) üzenetére


szricsi_0917
tag

Mert több felhasználó van aki használja.

(#329) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#328) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Gyanus, hogy itt app un-, majd reinstall kellene.

Kipróbáltam volna, de 8181-en nálam a Plex van, azt meg nem szedem le ezért.

Telepítés során nem lehet beállítani az alap helyett más portot.

(#330) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Üdvözlet az Uraknak, tegnap én is beléptem a csapatba...
Azért ez a NAS nem egy Zyxel sebességű :C
[kép]
majd jövök ha elakadok valamiben :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#331) Gawamatsu válasza Lacielvtárs (#330) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Szép darab!

Tudod, a raid nem biztonsági mentés.

(#332) Lacielvtárs válasza Gawamatsu (#331) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszi, tudom :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#333) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Kedves Uraim.
Érdeklődnék hogy az asustor nasomon, amiben jelenleg a gyári 4 GB ram van, abban ha növelném a RAM mennyiségét, akkor a torrent esetleg gyorsabban jönne le?
Vagy annak semmi köze hozzá?
Maximálisan elégedett vagyok a NAS-al, csak 500 Mbites netem van otthon és a nas 25-29 MB/sec-el tölt le, és tudom hogy pl asztali gépen - mondjuk az utorrent volt - ha nüveltem a cashe méretét, akkor tudott teljes sávszélességgel letölteni.
Ezt lehet valahogy beállítani a Transmissionban?
Választ előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#334) pikar válasza Lacielvtárs (#333) üzenetére


pikar
tag

:)

nem

(#335) Lacielvtárs válasza pikar (#334) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm a választ :R
Szóval örüljek ennek a sebessegnek is? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#336) Gawamatsu válasza Lacielvtárs (#335) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Megy a 60 is, de a RAM-tól nem függ.
Nekem gyárilag 2*1Gb volt benne, de lett 2*8Gb és beleugrott.
Semmmiben sem lett gyorsabb, látja is a 16Gb-ot, tudja is használni (be-bufferelte azt amit eddig nem használt) és ennyi.

(#337) Lacielvtárs válasza Gawamatsu (#336) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

És mit kellene beallitani hogy esetleg komolyabb sebesseggel jöjjön a tartalom, ha a forrás oldal is korrektül ki tudja szolgálni?
Köszönöm a válaszod :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#338) Gawamatsu válasza Lacielvtárs (#337) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Nem árt ha a lemezek is bírják, a hálózat is bírja (100Mbps hálózaton nem fog összejönni az 500as internet letöltési maximuma (62,5MB/s)

(#339) Lacielvtárs válasza Gawamatsu (#338) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

itthon gigás belső hálózat van. (asus ac58U router, minden kábel cat6)
az a hdd amire letöltök az egy 4tb-os 7200 fordulatú hdd. a többi toshiba x300 és WD RED.
a nason belűl ha másolok, akkor 100-130 MB/sec-el megy a másolás, szóval tuti bírná a hdd...
korábban amikor még pc torrenteztem, akkor az utorrentben kellett növelni valami cash méretet vagy mit :D
azt gondoltam itt is lehet valami ilyen beállítást, a Trasnmissonban.

az lehet a lassabb letöltés oka, hogy esetleg passzív vagyok a torrenten?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#340) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sziasztok!
Létezik böngészőhöz olyan bővítmény, ami a torrentfájlt egyből bedobja a letöltésekhez, vagy erre is jó a Download Helper csak én bénázok :)?

"So say we all"

(#341) Gawamatsu válasza TaliGa (#340) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Ilyen sztem nem létezik.
De ha bekapcsolod a Smart Folder funkciót, az abba tett torrent fájlokat automatikusan letölti.
Chrome a .torrenteket automatikusan menti, tehát csak a smart foldert kellene a chrome-nak megadni, mint letöltési hely

(#342) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Ok, köszi. Ez így príma lesz.
Még egy kérdés, merevlemezen belül az áthelyezés (nem másolás) miért nem megy pik-pakk. Mert az áthelyezésre kijelölt fájlokat elég lassan, ráadásul másolással tette helyre (ennek van köze ahhoz, h single diszkként, és nem jbodként lett konfigurálva)?

"So say we all"

(#343) Gawamatsu válasza TaliGa (#342) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

A vinyó azért lassú egy dolog.
Nálam RAID5-ben vannak, ott a szeletelés miatt eljátszik a másolással, de lemezek közt sem megy érdekes módon olyan gyorsan, mint hálózatról.Ezt nem értem miért.

R5 3*3TB WD RED-re Single WD Purple-ről max 60MB/s, hálózatról (PC, SSD) gigabit sebességgel megy (112MB/s).

(#344) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#339) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Csak visszajelzeskent, az aidownload vahy download center letöltése tudja a teljes savszelesseget...
Egyszóval most már minden ok :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#345) Gawamatsu válasza Lacielvtárs (#344) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Én is azt tapasztaltam, hogy:
- Deluge jó, de lassú
- Transmission lehet, hogy jó, de bonyolult
- AiDownload+Download Center elég gyors és egyszerű

(#346) Lacielvtárs válasza Gawamatsu (#345) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen így igaz, imádom.
Tény hogy lassabb de pl ez connect kapcsolattal is elérhető akár melohelyrol beletudok dobni letöltést, és full sebesseggel jön.
De amugy más, agyalok hogy beledobok 8 GB ramot.
A neten melóból elerve eléggé lassucska...
Viszont te ugy látod kened vágod ezt a nast :D
Ezért kérdezem, ezen a ram bővítés segíthet?
Más bajon nincs vele, minden megy róla, és azért én adok neki bőven melót, és meg se nyekken...
De azért kérdezem hogy a ram bővítés érdemes lenne e?
Válaszotokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#347) Gawamatsu válasza Lacielvtárs (#346) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Semmi értelme a bővítésnek.
2*1Gb volt benne nekem gyárilag.
Tettem bele 2*8Gb-ot, hogy párban menjenek, ha majd egszer ...4k lejátszás.

Semmit nem ér.
Ugyanúgy 1,5Gb a max használat, csak most nem 500Mg a pufferelt memória, hanem 14,5Gb.

Nem tudtam még kimozdítani 2Gb használat fölé.

(#348) Lacielvtárs válasza Gawamatsu (#347) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jah értem, köszi a válaszod :R
akkor hanyagolom, lehet ha sok egyidejű kapcsolat lenne rajta, akkor talán volna értelme...
de így nem piszkálom, megspóroltál nekem 25 ezert :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#349) Misi_D válasza Gawamatsu (#345) üzenetére


Misi_D
tag

A Qbittorrentet hogyan jellemeznéd, ill. hová tennéd a fenti sorban?
Thx!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#350) Gawamatsu válasza Misi_D (#349) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Sehova, nem próbáltam csak a felsorolt hármat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.