Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:46:22

LOGOUT.hu

ASUSTO NAS összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Al Capone válasza Gawamatsu (#200) üzenetére


Al Capone
tag

Arra is. De van benne mentő funkció is. És igen, tényleg lassú. :U

(#202) Tojci25 válasza Al Capone (#201) üzenetére


Tojci25
csendes tag

Tényleg nagyon lassú. 3 nap alatt sikerült 300 képet felkényszeríteni. Most keresek valami másik megoldást

(#203) Al Capone válasza Tojci25 (#202) üzenetére


Al Capone
tag

Hát nekem azért gyorsabb volt ennél. Kb 700 képet másoltam fel, de több 10 perc alatt. Sőt, valszeg több volt egy óránál is, nem emlékszem.

(#204) Tojci25 válasza Al Capone (#203) üzenetére


Tojci25
csendes tag

Nekem szét fagyasztotta a note 8at. De most ez a sweet home alkalmazás egész jó. Kb ugyanazt tudja mint az aiphoto csak gyorsabb

(#205) Al Capone válasza Tojci25 (#204) üzenetére


Al Capone
tag

Hát jobb, mintha kigyulladt volna.. :DDD

Köszi a tippet, megnézem majd.

(#206) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy meg van oldva a nas külső elérése, viszont milyen módon lehet beállítani hogy a plexet vagy az utorrentet is elérjem távolról. Amire gondolok, jelen pillanatban a router végzi a port forwardingot a 8001-es port átalakítva egy másik külső portra működik és elérhető a nas, de mikor benn vagyok a nasban és el akarom indítani a plexet a 32400-as portot akarja használni és nem igazán szeretném meghagyni ezeket a gyári portokat. Ha a routerben forwardolom és adok neki másik külső portot és úgy írom be az elérésbe akkor megtalálja természetesen, de a nasban való böngészésnél nem. Van erre valami megoldás?

(#207) oleandro


oleandro
tag

Sziasztok!

Most váltottam le egy régi D Link nast egy Asustorra (As3102T). Még szokni kell azt látom, viszont lenne kettő kérdésem, hátha előbb sikerül így.

Az egyik, a Dlink nast beüzemelés után az otthoni hálózaton lévő összes gépről azonnal láttam a nast és egy kattintással fel tudtam venni mint hálózati meghajtó. Itt eddig semmi sem akar bejönni, ez külön beállítást igényel?

A másik, a nas felületén látom, hogy létrehozott egy Home, Public és egy Web mappát. Ezekre nincs szükségem. Én a teljes lemezt (vagy főkönyvtárat vagy hogy minek hívják) szeretném elérni belépés után, és az ottani mappákat majd meghatározom én felhasználás szerint. Ha a teljes lemezt szeretném látni, azt hol tudom beállítani?

Köszönöm a segítséget előre is!

(#208) Tojci25


Tojci25
csendes tag

Sziasztok!
Transmission webes felületét el lehet valahogy látni loginnal?
Köszi

(#209) Gawamatsu válasza oleandro (#207) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Az egész lemezt mint admin share nem tudod láttatni.
Csak a létrehozott shareket tudod egyenként megnyitni, arra mód, hogy lásd egyben hálózati meghajtószerűen a Home, Media, Pictures, stb-t nincs mód.

Felmappelni a shar-eket simán lehet, de van rá Asustor Control Center nevű progi is, ami segít benne.

Amiket nem akarsz látni, ha rálépsz a nasra, azokat rejtsd el (invisible in network)

(#210) Gawamatsu válasza Tojci25 (#208) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Van rá alap userid/password, bejelentkezve megváltoztatható.
Nekem mondjuk az Asustor-os Download Center bevált.
Mobilról is hozzáadható letöltés vagy smart folderbe is lehet tenni .torrent fájlt igény esetén.

(#211) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok

ebben a kérdésben tudnátok segíteni [link] ?

A másik kérdésem az lenne, hogy mikor megy az Utorrent igencsak felpörgeti a cpu-t (80%-95% között).
Van rá lehetőség, hogy ne terhelje annyira anélkül, hogy a letöltési sávszélességet csökkentenénk?

(#212) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#211) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

http://xxxx.myasustor.com:32400/web/index.html -n keresztül simán megy a Plex.
Teljesítménye a feltöltési sebességek miatt botrányos.
Sima 32400-as porton van, a port forward a routerbe beállítva.
Mondjuk nem manuálisan, hanem EZ-Connect/EZ-Router-rel.

A torrent alapból beterheli rendesen. mondjuk sajátomnál nem tudom mennyire, mert nem töltök vele csak minimálisat, azt is a Downloader appjából és mikor lent van, törlődik.
De gyorsan hozzáadtam egy 7,5Gb-os letöltést tesztnek, és 66-76%-on ugrál, 10% memória kihasználással (16Gb van benne).

(#213) szricsi_0917 válasza Gawamatsu (#212) üzenetére


szricsi_0917
tag

Szia

én ddns.net-et használom. Példának tegyük fel, hogy az 1-es porton van kiengedve a nas web sevice a plex pedig a 2-es porton. Viszont ha belépek kintről az 1-es portba akkor onnan nem érem el a plex-et mert a 32400-ason akarja megnyitni. Ha a 2-es porton keresztül nyitom meg az elérési címet akkor megy a plex rendesen. De ez igaz az Utorrentre vagy bármilyen más appra ami nem gyári.Tehát mikor kivülről belépek a nas web service felületére és megnyitom a programokat akkor is a gyáro portokat akarja elindítani, pedig vannak megadva külső portok.

Igen ez érdekes a torrentnél, és a saját appjával mennyire terheli neked a procit? Nekem a Download Center-rel az volt a bajom, hogy nagyon lassú volt a letöltés az utorrenthez képest.

[ Szerkesztve ]

(#214) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#213) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Mire megírtam a post-ot, lejött a 7,5Gb. 500-as UPC net, és ez 30MB/s sebességgel jött le, ami nem rossz,
mert igaz, hogy 62,5MB/s az elméleti maximum, de annyival sosem jött semmi, a PC-n sem.

A routerben is be kell állítani a portokat és a Plex-en belül is.

(#215) szricsi_0917 válasza Gawamatsu (#214) üzenetére


szricsi_0917
tag

Ez érthető is, de nekem az utorrent 30%-40%-kal tölt gyorsabban mint a saját appja.
A routeren be van állítva, hogy a belső port 32400 a külső pedig 1 (pl), ahogy az utorrentnél is. A probléma az, hogy a web service-en kereszül miért nem irányítja át egyből a 32400-as portot amire beállítottam? Ha egyből a plex vagy a torrent címét írom be kivülről az átírányított porttal működik, tehát el lehet érni őket.

(#216) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#215) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Nyiss rá ticketet.
Nekem mindig válaszoltak elég hamar.

(#217) szricsi_0917 válasza Gawamatsu (#216) üzenetére


szricsi_0917
tag

De ez csak nálam probléma vagy más is tapasztalt már ilyet esetleg?

(#218) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#217) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Én hagytam mindent az alap portjain és nincs bajom.

(#219) szricsi_0917 válasza Gawamatsu (#218) üzenetére


szricsi_0917
tag

Akkor az én problémámra nincs megoldás?

(#220) Gawamatsu válasza szricsi_0917 (#219) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Biztos van, de én nem tudom.

(#221) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!

Használ valaki AS1002T NAS-t?
Mi a tapasztalat, véleménye róla?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#222) Gawamatsu válasza Laca0 (#221) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Ment pü a kérdéseidre

(#223) kk831228 válasza Gawamatsu (#222) üzenetére


kk831228
addikt

Ugyanez a kérdésem 310 2t -re... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#224) Gawamatsu válasza kk831228 (#223) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Akkor már nem Pü-ben, idemásolom az értekezésünket:

Laca0 privát üzenete Gawamatsu számára ÚjVálasz★ Törlés2018-02-12 20:52:35
Laca0
(őstag)
Szia!

Vennék egy AS1002T NAS-t. Van 2db 2TB-os purple WD-m. Raid 0-ba tenném őket.
A raid azért kellene, mert családi filmeket, fotókat is tárolnék rajta, ill. 2-4 IP kamera képét rögzíteném rá.
Plusz egy kis torrent, DLNA filmezés.

Úgy láttam, hogy te is használsz ilyen purple diszket. Érdekelne a tapasztalatod, hogy mennyire megbízható ez a lemez egy ilyen nas-ban.

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdv:
Laci

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | LG G4 32GB| LG G2 32GB | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Gawamatsu privát üzenete Laca0 számára Új Törlés2018-02-15 14:47:26
Gawamatsu
(tag)
Hali,

WD Purple kizárólag a megfigyelő kamerák miatt lett.
Adattárolásra WD RED-jeim vannak.

A WD Purple nem kifejezettem tárolásra van, az adatbiztonsága nem hiszem, hogy jó arra.
A leírás alapján folyamatos írásra van és nem hibaellenőriz/javít.
Illetve rázkódás biztos(abb) a felépítése.

GTA Online: Norbyte, Battle.net: Norbyte#2770

Laca0 privát üzenete Gawamatsu számára ÚjVálasz★ Törlés2018-02-15 14:56:22
Laca0
(őstag)
Köszi!
Értem. Akkor a purple-ön nincs is más adatforgalom, csak a kamerák rögzítése?

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | LG G4 32GB| LG G2 32GB | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Gawamatsu privát üzenete Laca0 számára Új Törlés2018-02-15 15:00:40
Gawamatsu
(tag)
Ha a köcsög D-Link DCS 932L-esek mentek volna WiFi-re ahogy kellene, igen.
Az elgondolás az lett volna, hogy a 3*3TB WD Red Raid5 és külön a 2TB WD Purple kizárólag a kamerák képének és letöltéseknek.

Kamera most nincs, az a minimális letöltés ami van, az megy rá.

GTA Online: Norbyte, Battle.net: Norbyte#2770

Laca0 privát üzenete Gawamatsu számára ÚjVálasz★ Törlés2018-02-15 15:39:25
Laca0
(őstag)
És milyen nas-ban vannak a purple lemezek?
Nem volt még adatsérülésed, adatvesztésed?
Néztem ezt az Asustor 1002-es nas-t. Egyedül ebben írják, hogy kompatibilis az én lemezeimmel. De van egy kis ellenérzésem ezzel a nas-al kapcsolatban.

Mert nekem a qnap TS228-ban volt a 2db purple, raid0-ban. Mentek a letöltések, másoltam rá 500GB archive anyagot, filmeket. Ment a hd filmek lejátszása róla dlna-n, semmivel semmi gond nem volt.
Elkezdtem szinkronizálni a qsync-el egy mappát, napi 1 szinkronnal.
Kb. hetente megjelent, hogy megsérült az adatbázis, indítsam újra a nas-t, hogy kijavítsa.
A support azt írta, hogy azért, mert nem kompatibilisek egymással.
Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem sérült semmilyen adat, miért írja a lemezeket mindig tökéletesnek a rendszer? Miért csak a sync adatbázis sérül meg mindig?

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | LG G4 32GB| LG G2 32GB | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Gawamatsu privát üzenete Laca0 számára Új Törlés2018-02-15 16:42:21
Gawamatsu
(tag)
AS6104T.

A 3*3TB adatait egy másik, tartalék 3TB-os WD Red-re backupolom rendszertelen rendszerességgel (nemmindent, ami könnyen pótolható, azt nem).

Rsync-cel lehet kompatibilis cél-források közt menteni, az platform független.

GTA Online: Norbyte, Battle.net: Norbyte#2770

Laca0 privát üzenete Gawamatsu számára ÚjVálasz★ Törlés2018-02-15 18:06:45
Laca0
(őstag)
Az azért egy komoly masina!
Az AS1002T-t ismered?

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | LG G4 32GB| LG G2 32GB | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Gawamatsu privát üzenete Laca0 számára Új Törlés2018-02-15 18:26:15
Gawamatsu
(tag)
Marvell chip-es asszem.
Annak a 4 lemezesét néztem, de időtállóbbság miatt elvetettem az olcsóbb rendszerchip miatt.
Bár ez sem egy szélvész, a maga 2 magjával.
A 4magos Atom vagy egy gyengébb i3 azért jobb lenne, ha szükség lenne transzkódolásra.
Amire most nincs, anélkül a sévszélességem (feltöltés) amúgysem bírja.

Viszont Asustor-ból Asustorba adatvesztés nélkül átrakhatók a lemezek, ha váltanék.

GTA Online: Norbyte, Battle.net: Norbyte#2770

Gawamatsu privát üzenete Laca0 számára Új Törlés2018-02-15 18:34:02
Gawamatsu
(tag)
A TS228-cal mi volt a baj?
2lemezesből 2 lemezesbe nem előrelépés, főleg, hogy memória is több van/volt a Qnap-ban,
ami sem itt, sem ott nem bővíthető.
Az enyém 2*1Gb-tal volt szerelve, de volt elfekvőben 2db 8Gb-os és bele is ment szlépen (hivatalosan 8Gb-ig támogatja, nem hivatalosan a 16ot is)

Illetve látom DLNA-znál, ha van arra képes lejátszó, lehet jobb a sima hálózati mappás lejátszás,
vagy ahogy nálam, plex képes klienssel a nason futó plex szerverről.

Itt nem a kliensek töltögetik le a filmadatokat, hanem a plex szerver

GTA Online: Norbyte, Battle.net: Norbyte#2770

Laca0 privát üzenete Gawamatsu számára ÚjVálasz★ Törlés2018-02-15 20:44:22
Laca0
(őstag)
A TS228 igazából nagyon tetszik, nagyon jó a rezgéscsillapítása, csendes, aludni lehet mellette.
Elég szép a rendszere és elég sok app van hozzá.
A hálózati filmlejátszás gyors, akadozásmentes, ezzel sincs gond.
Csak a 2db purlpe disk nem jó hozzá.
Lehet, hogy 2 red-el boldog lennék, de mit kezdek a purple diszkekkel? Azokat már eladni nemigen tudom.
A nas-nál több az esélyem az eladással.
Az Asustor AS1002T támogatott hardverei között ott vannak konkrétan ezek a lemezek is.
Viszont ott a zaj kérdése nyugtalanít, szerintem sokkal hangosabb lehet, mint a qnap.

A másik bajom a qnap-el, hogy integrálták a helpdesk-et a rendszerbe, ami jó, viszont érdemleges választ és megoldást még nem kaptam semmire. Tehát van is, meg nincs is... úgyhogy ez nem kicsit bosszant...
Kontra, hogy a TS228-as anyagminőségben, összeszerelésben nagyon ott van... a tesztek alapján az AS1002T nagyon belépő szintű ilyen téren is...

Ezért nehéz a döntésem, hogy maradjak-e a qnap-nél és próbáljam meg eladni a purple lemezeket és vegyek 2 red-et (plusz 50e kiadás), vagy adjam el a qnap-et és vegyek belépő asustor nast a purple lemezekhez.

Bocs, hogy a nyűgömmel ennyire feltartalak, de nas téren nincs sok tapasztalatom.

Üdv
Laci

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | LG G4 32GB| LG G2 32GB | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Gawamatsu privát üzenete Laca0 számára Új Törlés2018-02-15 23:45:39
Gawamatsu
(tag)
Hát lehetne olyat, hogy egy 4 lemezest veszel.
Bele a lilák letöltés+kamerák és a Red-ek minden más.

VAgy Sima 2 lemezes a lilákkal és mentegetsz időnkánt külső lemezre, mert a raid 0/1 az nem backup.
A raid5 az ami 1 lemez kiesését elviseli, de még így is van 1-2 külső mentésem mindig.

GTA Online: Norbyte, Battle.net: Norbyte#2770

Laca0 privát üzenete Gawamatsu számára ÚjVálasz★ Törlés2018-02-16 10:16:24
Laca0
(őstag)
Rosszul írtam korábban: raid1-ben voltak a lemezek, tehát tükrözve. Ott azért ha kiesik az egyik lemez, akkor nincs adatvesztés.
De igazad van, a jó öreg backup-ot (más adathordozóra) nem pótolja semmi.

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | LG G4 32GB| LG G2 32GB | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Hátha jó lesz még valakinek

(#225) kk831228 válasza Gawamatsu (#224) üzenetére


kk831228
addikt

:R

Ez a zaj kérdés érdekelne legjobban engem is... :F :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#226) Gawamatsu válasza kk831228 (#225) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

1 kép > 1000 szó

A ventillátorai nem hallhatók. Nem azok hallhatók, hanem a vinyó ha pl Avast megy vagy az időzített SMART, Disk Doctor fut.

Még videó lejátszás sem csinál hangot, csak az erős lemezterhelés.
Annyit tudok, h csinálok videót nappali és éjszakai környezetben, belenyomva kis hálózatos lejátszást, viruskergetést, de mondom, semmi hangja, auto beállításon, ami a képen látható rpm mellett a 40-55°C-os hőmérsékletet állítja elő. A lemezek 36 és 30 °C-osak (30 a WD Purple, 36 a 3 WD RED)

(#227) Laca0 válasza Gawamatsu (#224) üzenetére


Laca0
addikt

Ez úton is köszönöm a válaszaidat!

Amúgy végül maradtam a QNAP-nél, nem adtam el. Vettem egy WD RED-et és így vannak most párban a Purple lemezzel. Lecseréltem a qnap szinkronizáló app-ját egy másikra, annak nem szállt el még egyszer sem az adatbázisa... és amúgy sokkal gyorsabb is, mint a gyári. A Red lett a fő lemez, a Purple meg nem gyakran piszkált anyagok tárolására és kamera felvételekre van csak használva.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#228) kk831228 válasza Gawamatsu (#226) üzenetére


kk831228
addikt

Köszönöm!! :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#229) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Sziasztok! Tud valaki segíteni hogy IOS esetén van-e ASUSTOR Download Assistant applikáció. Mert nem találok csak droidra meg asztali rendszerekhez.

(#230) Gawamatsu válasza lcdtv (#229) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Van hát.
Én az alap AiDownload-ot használom, bár van akár Deluge és Transmission is.

Az Appstore-ban asustor-ra keress rá, úgy feldobja. Vagy AiDownload. :)

(#231) lcdtv válasza Gawamatsu (#230) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Szia! Tudsz küldeni egy linket mert nekem nem talál ilyet. :F

[ Szerkesztve ]

(#232) Gawamatsu válasza lcdtv (#231) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Valóban nem dobja már fel.
Nekem még fent van.

https://forum.asustor.com/viewtopic.php?f=90&t=9373

(#233) lcdtv válasza Gawamatsu (#232) üzenetére


lcdtv
aktív tag

hát nem is értem droidra miért és IOS-re miért nincs! Pedig jó volt. Esetleg alternatíva?

(#234) Gawamatsu válasza lcdtv (#233) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Alma letiltott minden appot, minek a nevében benne van, hogy Download.
Idióták, ennyi.
Deluge is megy, mint írtam meg Transmission, de az sztem szar (a trans),

(#235) lcdtv válasza Gawamatsu (#234) üzenetére


lcdtv
aktív tag

oké hogy vannak ilyen appok de hogyan tudom azt használni ios alatt?

(#236) Gawamatsu válasza lcdtv (#235) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

feltelepíted a nas-ra és ott megmondja hol, mit kell beállítani a telón

(#237) lcdtv válasza Gawamatsu (#236) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Szia! Ha te használsz Deluge-t IOS rendszeren kérlek írd le, hogy hogyan. Köszi!

(#238) rewo


rewo
tag

Sziasztok!

A .myasustor.com működik valakinek?

(#239) Gawamatsu válasza rewo (#238) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Persze, munkahelyről, mindig azon keresztül lépek be, hisz nem tudhatom upc mikor vált ipcímet, és mire.

(#240) rewo válasza Gawamatsu (#239) üzenetére


rewo
tag

Itt is, ha beírod a mycloud azonosítódat?
http://www.myasustor.com

(#241) Gawamatsu válasza rewo (#240) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

igen, ad szép zöld pipát

(#242) rewo válasza Gawamatsu (#241) üzenetére


rewo
tag

Nekem csak behajtani tilos táblát. Viszont az aiDatával meg az ezConnectel látom a Nasomat. Vajon hol a hiba?
Lejárt a felhasználói nevem, vagy rossz valami beállításom?

(#243) rewo válasza rewo (#242) üzenetére


rewo
tag

Megvan. Ezt írja a beállításoknál:
Nem kompatibilis a router, vagy nincs engedélyezve az UPnP/NAT-PMP.
Bár nem tudom, hogy mikor változtattam meg a beállításaimat a routernél, mert 2 hete még működött minden.

(#244) Gawamatsu válasza rewo (#243) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Nem volt közben szolgáltatói IPcím váltás amit nem követett le a cucc?

(#245) rewo válasza Gawamatsu (#244) üzenetére


rewo
tag

Most már jó. Bár nem tudom mit csináltam, az EZ Connect szolgáltatást újraindítottam.
Az EZ-Routert hogyan kell aktiválni, mert nálam nem akaródzik neki menni...

(#246) rewo


rewo
tag

Azt nem tudja valaki, hogy miért nem tudja torrent letöltésnél kihasználni a maximális sávszélességet?
Laptoppal gyorsabban tudok letölteni wifin keresztül.

(#247) Gawamatsu válasza rewo (#245) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Ha a rouret EZ kompatibilis, beállítja szépen a port forwardokat magától.
A DL klienssével nekem nincs bajom, tolja 15-20MB/s-sel (500as upc) ha van osztó, de csak ritkán használom a NAS-t letöltésre. Lehet gyengusz a hardvere hozzá nálad vagy esetleg 100-as a kábeled...

(#248) rewo válasza Gawamatsu (#247) üzenetére


rewo
tag

Azt nem tudom, hogy EZ kompatibilis e. Honnan lehet megtudni? Tp-link Archer C3200-as. Laptoppal vezeték nélkül 50MB/s-el is jön.
1000MB/s a netsebesség, ezt az értéket tudom mérni is vezetékes eszközeinek.

[ Szerkesztve ]

(#249) Gawamatsu válasza rewo (#248) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Settings, EZ-Connect megmondja:

[ Szerkesztve ]

(#250) mad823


mad823
őstag

Sziasztok,

Ki milyen media servert használ? Első körben az upnp2-vel futottam neki, működik is, de teljesen random disconnect-el, nem túl sűrűn, de óránként 1-2x, ami azért zavaró. (A TV (UE40ES8000) LAN-on csatlakozik egy UPC Connect Box-on keresztül az AS3102T-hez.)
Tudtok / használtok olyat, ami üzembiztosan működik? Első körben DLNA érdekelne...

Kösz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.