Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:46:22

LOGOUT.hu

ASUSTO NAS összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Gawamatsu válasza mad823 (#250) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Med600-ra NFS megosztás, Plex kliensre Plex szerver

(#252) Hyena


Hyena
senior tag

Sajnos a napokban az asustor az alabbi hirt tette kozze:

Dear ASUSTOR users:

The ASUSTOR team will end maintenance and support for KODI in App Central as of March 20, 2018. Support for AiCast in Google Play will also end on the same date...

Forumokat olvasgatva illetve a nekik irt levelre jott valasz alapjan a hatterben az van , hogy egy szervezet melyet nem nevezhetnek meg beperelte, illetve perrel fenyegette oket es a tobbi hasonlo gyartot (pl qnap aki mar regebben megszuntette a Kodi tamogatast) a Dolby es a DTS hang lejatszasanak kepessegeert ami licenszhez kotott. (a kodi hiaba ingyenes)

A fentiek miatt nemregiben megjelent nehany app frissitese (pl x.org, ffmpeg, soundgood) ami megszunteti a dts es ac3 tamogatast a nason.
Amennyiben valaki meg hasznalja, hasznalni akarja a Kodit, vagy mas alkalmazast amelyben szamit dolby , dts hangra, ugy NE FRISSITSE ezen appokat mert nem lesz hang.
Ha mar megis megtette, ugy a helyzet kacifantosabb mivel az app centralban termeszetesen a regi kompatibilis appok mar nincsenek fent, a Kodit pedig vegleg toroltek, de szukseg eseten az alabbi linkrol ossze lehet szedni a szukseges cuccokat es manualisan feltelepiteni. (en megtettem legalabbis es mukodik jol)
http://appdownload.asustor.com/

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#253) Gawamatsu válasza Hyena (#252) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Csak a Kodi-t érinti amit nem használtam vagy minden appot ami a NAS-on fut és azon hang szabványokat használja?
Gondolok itt a Plex szerver- kliens kombóra.

(#254) Hyena válasza Gawamatsu (#253) üzenetére


Hyena
senior tag

Minden appot erint ami a nason fut esl hangot jatszik le ezert valtozott meg a soundgood app is.
A plex szerver fut a nason, de az persze nem jatszik le hangot azt a kliensek teszik.
Szerintem ezert azt nem erinti, de kiprobalni nem tudom mivel en nem frissitettem illetve visszacsinaltam a frissitest.
Ha feltetted az uj appokat, probald ki :) !

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#255) Gawamatsu válasza Hyena (#254) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Nincs TV-re, kijelzőre kötve nálam, hálózatos lejátszás (NFS+med8) megy és Plex kliensen keresztüli

(#256) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Már kérdeztem de igazán választ nem kaptam-találtam sehol. AiDownload alternatíva IOS rendszerre. Ha van!

(#257) Gawamatsu válasza lcdtv (#256) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Még nincs ofisöl. A fórumokon kérdezgetik, hogy vajon mi van, de válasz nem jön.
Deluge/Transmission webes alapon beállítható, NAS-hoz kapcsolható.

(#258) LaliPapi válasza Hyena (#254) üzenetére


LaliPapi
tag

Szia,

Sajnos én is megszívtam. Próbálom visszarakni a régebbi x.org-ot, de mivel fel van telepítve az újabb ezért nem hajlandó rá. Ha viszont törlöm az újat, akkor figyelmeztet, hogy leszedi a kodit is, azt meg nem találom sehol a listában.

Van esetleg valami ötleted?

Köszönöm.

(#259) LaliPapi válasza LaliPapi (#258) üzenetére


LaliPapi
tag

Kozben megoldottam. Korulneztem par helyen es megtlaltam a kodi.apk-t.

Van ujra hang. Azert picit felhuzott a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#260) Hyena válasza LaliPapi (#258) üzenetére


Hyena
senior tag

A Kodit buktad mivel nincs mas megoldas az x.org downgradere csak ha elotte uninstallalod az ujabbat.
Szerencsere a kodi apkt meg regebben lementettem az asustor oldalarol mikor meg elerheto volt es feltoltottem az alabbi linkre mivel mar mas is kerte.

https://mega.nz/#!vw52gY5b!a3TTJkj4Avqz ... 0ABCl254_4

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#261) LaliPapi válasza Hyena (#260) üzenetére


LaliPapi
tag

Szuper, ezt is lementem.

Csak menteném.
Azt írja írjam be a visszafejtési kulcsot. :-)

[ Szerkesztve ]

(#262) Hyena válasza LaliPapi (#261) üzenetére


Hyena
senior tag

https://mega.nz/#!vw52gY5b!a3TTJkj4AvqzGtiERonSs7Nr7JsF117yU0ABCl254_4

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#263) LaliPapi válasza Hyena (#262) üzenetére


LaliPapi
tag

Most jó, köszönöm.

(#264) oleandro


oleandro
tag

Sziasztok,
nem biztos, hogy ide való de hátha.

A kérdésem az lenne, hogy van arra lehetőség, hogy egy viszonylag új samsung tv meg tudja nyitni, a távolban lévő asustor nasomon lévő filmeket? Plex nem játszik, sajnos sok anyag nem megy rajta megfelelően. Pl olyan dlna ami neten keresztül is képes a megosztásra?

(#265) Gawamatsu válasza oleandro (#264) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

NFS/Network opció ha van a TV-n akkor jó.
DLNA-hoz kell valami szoftver a kiszolgálón, de mintha lenne olyan app a NAS-hoz.

(#266) oleandro válasza Gawamatsu (#265) üzenetére


oleandro
tag

Nem igazán értem ezt a VPN dolgot.
A nason kell futtatnom egy vpn szervert és a távoli TV-t arra kell csatlakoztassam?
Vagy a nas-t és a tv-t is egy vpn hálózatra kell tennem egy külső szolgáltató segítségével?

(#267) Gawamatsu válasza oleandro (#266) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Milyen VPN, hol, mi?

DLNA volt írva az nem vpn, hanem hálózati médiaátvitel szabvány.


Az app centralban ezek a dlna progik, választasz egy neked megfelelőt, beállítod mi legyen lejátszható vele és
és a TV dlna-jával megkeresed a dlna forrást.

nincs semmi vőn itt, nem is tudom mire gondoltál.

(#268) Misi_D válasza LaliPapi (#259) üzenetére


Misi_D
tag

Hello,

Azt lehet tudni, h mely az utolsó "használható" x.org verzió?

Köszi!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#269) Ber31inger válasza Gawamatsu (#253) üzenetére


Ber31inger
újonc

Szia,

napok ota torteno kutatasra adtak meg a valaszt :-)
nem tudom miota kerestem a Kodit :-(

Van esetleg mas modszer arra, hogy filmeket jatszak le a TV-n HDMI porton keresztul?
Elsosorban a 4K filmek erdekelnek.

Asustor AS6302-t van, amid HMDI 2.0 kabellel kapcsoltam ossze egy Denon HDMI 2.0 4K-s erositovel amibol HDMI out-on kersztul van kapcsolva a TV.
A gondom az, hogy akar Kodit hasznalok, akar Plexet, a 4K-s filmek brutalisan szaggatnak, egyszeruen nezhetetlen, pedig minden HDMI 2.0-val van csatlakoztatva es megis szaggat mint az eszeveszett. Arrol nem is beszelve, hogy hang sem volt (most mar vilagos, hogy miert, azt megoldom a regebbi verzioju ffmpeg es x-org appal de a film akkoris szaggat....tudtok erre valami megoldast legyszi? Mar teljesen tanacstalan vagyok :-(
Koszonom :W :W :W

(#270) Hyena válasza Ber31inger (#269) üzenetére


Hyena
senior tag

A kodinak egyeltalan nem kellene szaggatni, javaslom uninstallalj minden hozza kapcsolodo appot az alabbiak szerint.
Regebben nekem is volt ilyen problemam de a supporttol kapott tanacs szerint ez megoldodott.

"KODI will depends on these app "xorg", "remote-center", "asustor portal" , please uninstall these 3 apps altogether ,
and then install asustor portal from ADM\App Central \Beta Apps first, and then xorg, and remote-center. try again."

Termesztesen minden appnak a regi meg kompatibilis valtozatat kell hasznalni.

A Kodi helyett jelenleg egyedul az OpenPHT app az ami hasznalhato video lejatszasra HDMI kimenettel asustor lejatszon ami tulajdonkeppen egy Plex kliens , de sajnos nemigazan fejlesztik mar. (egy probat meger, de ne legyenenk hiu abrandjaid)

A magam reszerol ugy gondolom ennyi volt az asustoros videolejatszasnak azt javaslom vegyel egy asztali mediaplayert!
En mar toroltem is a kodit a nasrol ha a kesobbiekben lesz valami mas megoldas talan kiprobalom...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#271) Gawamatsu válasza Hyena (#270) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

+1.

Nem tudom milyen erős lejátszásra a AS6204T (enyém) és a 6302, de ne maz a fő csapásirány neki.
Mint tároló teljesen jó, megy több irányba egyszerre a lejátszás hiba és szaggatás nélkül.
Nálam van egy med600 (LAN, Wifi az eldugott helyen levőség miatt 1080p-ben nem elég)) és egy Amazon Fire Stick (WiFi) és nicns gond párhuzamos lejátszásnál sem.
Transzkódolás off, Plex szerver van a Nas-on.

A med nem plex kompatibilis, az a media share-t éri el és onnan játszik le.

(#272) Ber31inger válasza Gawamatsu (#271) üzenetére


Ber31inger
újonc

Koszonom szepen, mindenkeppen megprobalom...milyen asztali media playert tudnal ajanlani?
Koszonom szepen

(#273) Hyena válasza Ber31inger (#272) üzenetére


Hyena
senior tag

Az a rakoltheto osszegtol fugg.
A legjobb ar/teljesitmenyt egy amlogic s905x alapu cuccal ered el libreelecet telepitve ra.
pl egy ilyennel:
https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-Youtube-Netflix-4K-Streaming-TV-Box-386510.html
Eleg jol el vagyok latva mediaplayerrel van osszehasonlitasi alapom :) .

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#274) Ber31inger válasza Hyena (#273) üzenetére


Ber31inger
újonc

Koszi szepen

a rakoltheto osszeg megnott mivel az Asustoromat sehogy sem tudom munkara birni, ugyhogy visszakuldom es marad a regi NAS-om ami egy Zyxel de mivel viszont csak film tarolasra lesz hasznalva ezert azt gondolom, hogy arra eleg, mivel a "munka" nagy reszet a media player fogja csinalni.
az NVIDIA SHIELD TV 2017-et neztem ki magamnak, elvileg az mindent tud...ismered esetleg?

(#275) Hyena válasza Ber31inger (#274) üzenetére


Hyena
senior tag

Igen ismerem nem rossz keszulek, attol fugg mire akarod hasznalni...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#276) Ber31inger válasza Hyena (#275) üzenetére


Ber31inger
újonc

egyetlen egy celom van csupan....4K-s filmeket Dolby True-HD es Dolby Atmos 7.1 Audio formatummal nezni/hallgatni
Ennyi :-)

(#277) LaliPapi válasza Misi_D (#268) üzenetére


LaliPapi
tag

Fórumtárs angol bejegyzésébe a témában.

Re: App Central ends support for KODI (what we can do)

Postby Hyena » Sun Apr 01, 2018 1:53 am
You can find my solution this below if you wants to get back our belowed Kodi to your asustor nas if you updated your app, or uninstalled kodi....
First of all you must uninstall the following apps from that:
x.org (if you uninstall this it will also remove almost everything necessary)
ffmpeg
asustor portal
remote center
web browser

After this you should download the following apps from the asustors website. ( http://appdownload.asustor.com/ )

0010_999_1504679933_ffmpeg_3.3.2.r11_x86-64.apk
0010_999_1507799424_web-browser_1.0.0.R4_x86-64.apk
0010_999_1508989612_remote-center_1.0.0.r157_x86-64.apk
0010_999_1512560310_kodi_17.6.0.R1_x86-64.apk
0010_999_1512708048_xorg_10.14.7.R33_x86-64.apk
0010_999_1513305050_asportal_2.2.4.r1213_x86-64.apk

0010_999_1518494437_soundsgood_2.1.0.r830_x86-64.apk (its opcional but if you wants to use the soundsgood you must download this one also)

If you have everything, you must install them manually one by one , its important to manually install because if you try to install them from the app central it will update the x.org to the latest which will have no sound on the KODI.

Here are the install sequence:

ffmpeg
x.org
web browser
remote center
as portal
kodi

and soundgood if you want it.

If you done everything well you can see 3 available updates in the app central (x.org, ffmpeg, soundsgood) BUT DON'T UPDATE THEM because if you do it you'll have no sound on your ac3/dts movies!

This solution works well for me, but as i can see don't have so many time since maybe a future update will cause more complications...

[ Szerkesztve ]

(#278) Hyena válasza LaliPapi (#277) üzenetére


Hyena
senior tag

Well well well, jo sok "huba" van benne de mentségemre szóljon, hogy elegge frusztrált voltam már mire sikerült mindent hekyrehozni 😂

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#279) sirály69 válasza Ber31inger (#276) üzenetére


sirály69
őstag

Szerintem ez nem lesz olcsó...
Itt kérdezz rá....

Szerver Hosting Debrecenben

(#280) Hyena válasza Ber31inger (#276) üzenetére


Hyena
senior tag

Nemnagyon ajanlott androidon filmet nezni mivel vannak bizonyos foleg hangot erinto lejatszasi problemai. (kadencia helyesseg, hangtovabbitas...)
Amugy a shield egy eleg jo box de inkabb egy ilyen asztali mindenesnek felel meg semmit egy dedikalt medialejatszonak. (pl ha jatszani is akarsz rajta)
Mediaplayernek inkabb ajanlottak az amlogic s905x boxok libreelecel. (a dobozbol kiveve androiddal nem tul jok)
Vagy esetleg zidoo x9s, himedia q10 pro (ha mindenkepp android kell)
Esetleg valami Dune tipusu keszulek...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#281) sirály69 válasza Hyena (#280) üzenetére


sirály69
őstag

Ezek közül melyik tudja a Dolby Atmos 7.1 Audio - t?

Szerver Hosting Debrecenben

(#282) Hyena válasza sirály69 (#281) üzenetére


Hyena
senior tag

En ugy gondolom kerdes az , hogy az erosito tudja e, jobb ha a mediaplayerek nem dekodolnak csak siman atengedik a jelet az erositonek...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#283) Ber31inger válasza Hyena (#282) üzenetére


Ber31inger
újonc

Koszonom szepen a valaszt....igen, nalam a media playernek nem kell vinnie az Atmost, arra ott van a Denon erosito :-)
Csak arra van szuksegem, hogy a Media Player megtalalja a NAS-t a halozaton es ne legyen problema akar egy 50GB-os 4K filmet Dolby Atmos audioval tovabbitania HDMI-n keresztul az erositobe. Egyszeruen kikeszulok amikor egy film akadozni kezd.

Meg egy kerdes uraim, illetve ketto...a HDD-m a NAS-ban egy WD RED, 64MB cache, 5400 rpm-el - viszont lattam, hogy egy WD RED Pro-t is amiben 256MB a cache es 7200-as rpm-el....szerintetek siman fogja tudni kuldeni a "lasabb"-ik HDD az 50 gigas filmeket, vagy azokra mar inkabb kell az erosebbik? Nem akarom, hogy ha mar meglesz a Media Player akkor a HDD miatt akadozzon a film...vagy nincs jelentosege?

Masik kerdesem a NAS-al kapcsolatos...mivel lesz egy kulon media lejatszom, ezert nem kell csilli villi dekodolasra kepes NAS, csak tarolasra fogom hasznalni semmi masra, eleg arra egy mezei Zyxel NAS326-as? Csak az lesz a dolga, hogy a filmeket tovabbitsa halozaton keresztul a media playerbe.

Elore is koszonom szepen a valaszt.

(#284) Hyena válasza Ber31inger (#283) üzenetére


Hyena
senior tag

Siman tudni fogja a wd red mivel ,hogy 1 extrem peldat mondjak meg az amugy 288 gigas BD50 iron fistnek is "csak" 56,9 Mb/s ami 57 Mbps = 7.125 MB/s a teljes adatsebessege mikozben egy wd red adatatviteli kepessege 147 MB/s ami tobb mint amit a gigabites kapcsolat lehetove tesz 1 kabelen.
A zyxel nasokat nemnagyon ismerem lehet, hogy jok, de akkor mar inkabb xpenology es hp proliant gen 8.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#285) Gawamatsu válasza Hyena (#284) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Az a baj, hogy NAS-on belül csak kb 80-100Mb/s-cel másol, feljebb nem megy.
De ezt tudja gigabiten is PC-ről NAS-ra.

(#286) Hyena válasza Gawamatsu (#285) üzenetére


Hyena
senior tag

Nálam úgy 120ig elmegy. De ez persze sok tényezőtől függ...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#287) Gawamatsu válasza Gawamatsu (#285) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

A raid tömbön belöl 120-180Mb/s

(#288) oleandro


oleandro
tag

Sziasztok,
hogyan tudom beállítani azt, hogy a laptopomról távolról is elérjem a nast? Akár mint a windosban csatolt meghajtóként, vagy pedig a nas menüjét.

Próbáltam a nas menüjét távolról elérni, ehhez beállítottam a myasustor.com-ot, de mindig azt írja, hogy nem elérhető.

(#289) Gawamatsu válasza oleandro (#288) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

Settings, EZ-Connect.

Vagy Asustor EZ Connect.

(#290) Misi_D válasza LaliPapi (#277) üzenetére


Misi_D
tag

Nagyon köszönöm, kipróbálom!
A Kodi apk-t már beszereztem. :)

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#291) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Sziasztok!

4 lemezes NAS-t szeretnék, és az utánaolvasások alapján eléggé bejön az Asustor.
Ellenben a sima NAS fórumban arra utaltak, hogy a felhasználóknak vannak problémáik a márkával. Instabilitás volt az egyetlen amit ki tudtam venni a ködös fogalmazásból.

Nekem adattárolásra kell elsődlegesen, nem szeretnék torrentezni vele.
Ami fontos, hogy gyors legyen, de nem kell a top legdrágább azért.

(#292) Gawamatsu válasza gekkoXT (#291) üzenetére


Gawamatsu
Topikgazda

A gyorsaság milyen jellegű legyen?
Befolyásolja a lemezek sebessége vagy jelen esetemben a hálózat ami gigabites ugyan, de 113-120Mb/s-nél nagyobb sebességre az se képes.

Transzkódolásra ezek tök alkalmatlanok, mert gyenge a proci rá (2/4 magos atom) i5 alatt meg se próbáld, az meg extrém drága.

A lemezek sebességével nem tudsz mit kezdeni, kb 150Mb/s a vége. Lemezek közti másolást meg a belső felépítés és busz sebesség limitálja, amit előre nem lehet tudni mi van benne.
Raid tömbön belüli áthelyezé, másolás gyors, lemezek közt annyira meg már nem.

Instabilitást én nem tapasztaltam.
Kb akkor van újraindítva, mikor OS frissítés megy rá. Ez kb 2-3 havonként jön.

(#293) sirály69 válasza gekkoXT (#291) üzenetére


sirály69
őstag

Hol olvastál instabilitásról? 1 nas az irodában 3 éve itthon 1 éve megy gond nélkül!
1 problémám volt , hogy szoftverből nem lehetett leállítani, de ezt megoldották....
Jó gépek ezek.... :K

Szerver Hosting Debrecenben

(#294) gekkoXT válasza Gawamatsu (#292) üzenetére


gekkoXT
senior tag

A célom, hogy a munka gépemről gyorsan tudjak archiválni rá.
A tervem az, hogy a gépemben lévő 2 nagyobb hdd párjai a NAS-ban lennének. Igaz, nem raid, meg hasonlók, de a plusz egy másolat is már biztonságosabb megoldás lenne. Plusz 2 hdd a nas-ban pedig sima egyszerű átmeneti tárolós hdd-k, alkalmankén hotswap cserélve.

Így átgondolva alapvetően jó az említett sebesség is ami eleve adott gépen belül is most. kb.

Semmi transzkódolás vagy más cél nincs.
Max fájl megosztás (munka) interneten keresztül. 1-1 letöltésnyire.

(#295) gekkoXT válasza sirály69 (#293) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Milyen NAS-t vegyek csoportban utaltak erre, bár lehet csak egy ember volt és többször említette, hogy a környezetében volt panasz.

(#296) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A lényeg, videó és fotó anyagok biztonsági másolatai lennének a nas--on(1-1 hdd) plusz 1-1 régebbi projektek amik már annyira nem fontosak.
Ha erre elég az említett 140 körüli sebesség akkor jó a középkategória is ezek szerint.

Ezzel nem is voltam tisztában, hogy gigabittes hálózaton mi az elérhető írási olvasási sebesség ha adott 7200rpm-es hddk vanak, plusz ssd mint rendszer.

Látszik, hogy a tudásszerzés elején járok :R

[ Szerkesztve ]

(#297) Gawamatsu


Gawamatsu
Topikgazda

Tegnap előtt rendeltem 2 FosCam C1-et, ami tegnap meg is jött.
Szépen felment a WiFi-re első alkalommal és a NAS (SC) is végre látta a kamerát.
A Surveillance Center is megtalálta és szépen beállítódott.
Mozgásérzékelése jólmüxik,esemény előtti x és mozgás megszűnés utáni y időt is rögzíti, igény szerint.

Csak ajánlani tudom, így 1 napos tapasztalattal.
UPC hálózata sem zavarta meg, nem kellett bűvészkedni NAT-tal, bármit is csinál az.
Simán megy mobilról a ránézés mind az AiSecure, mind a FosCam app-pal.

A terület kimaszkolás rész ami a Surveillanc Centerben nincs meg, de az úgysem érdekes még.

Fél nap alatt a két kamera ~10Gb-ot mentett (2TB-s WD Purple-ra), de ez ugye a mozgások függvényében változik (H.264, 720p, 23fps. WiFi)).

Szerencsére a Foscam kamerákon standard microUSB tápellátás van, így egy sime mobilbank akkuval "UPS"-essé lehet tenni. A NASamúgy is UPS-en ül, ha elmegy az áram, vagy betörőbácsi lenyomja a biztosítékot, akkor is rajtakapódik :)

(#298) VodaDroid


VodaDroid
csendes tag

Hello Frissült a Transmission a nason(6202T) és elvesztette az összes seedelt torrentet.
Vissza lehet állítani valahogy?Köszi!

VodaDroid

(#299) Tojci25 válasza VodaDroid (#298) üzenetére


Tojci25
csendes tag

Sziasztok!
Hol érem el a transmission settings.json filet asustoron?
Köszi

(#300) fpeti83


fpeti83
újonc

Sziasztok!

Tanácsot, illetve segítséget szeretnék kérni, hátha van más aki hasonló problémába ütközött.

Adott egy UPC FiberPower 500 internet otthon a hozzá adott UPCs Connext box-al, illetve egy Asustor AS3202T. EZ Connect segítségével elérem a NAS-t távolról (notebook - csatolt meghajtó / telefon dedikált applikáció), viszont Cloud IDn keresztül a My Asustor Cloud Connect-en nem találom, és ugyancsak nem tudja elérni senki a publikus megosztott mappákat. Másnál is van/volt ilyen probléma?

Köszönöm előre is!

üdv,
P.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.