Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9571) manoka válasza #89432064 (#9570) üzenetére


manoka
csendes tag

Egy eleg regi jatekkal jatszom. Aminek egy olcsobb es "butabb" gep is eleg lenne. Olvasgattam mik a legjobbak es legujabb videokartya, stb osszeallitasok. Igy valasztottam, hogy nem nvidia m-es hanem akkor mar a 10es szeriabol. I7bol nem engedtem mert i5 keves volt az elozo gepnel. Bar az csak egy lenovo. Osszesegeben csak probaltam egy eros gepet talalni, amivel barmit jatszhatok magas grafikaval. Fps lag nelkul. Tudom most jon, hogy pc-bol olcsobban es jobbat is rakathattam volna ossze, de miota jatszok kb 6eve, egy asus volt az almom. Most pedig szinte talcan loktek nekem ezt. Nem sokat vacilaltam. Igazandibol egy pc-hez is hulye lennek, mert engem csak az erdekel, hogy jatszani tudjak, de ez a gep valami csodalatos, es nem akarom, hogy barmilyen hulyesegem miatt baja legyen... Nyugi van csaladom oket jobban szeretem, de a gep a szabadidomet es a szabadnapomat teszi meg pihentetobbe. Altalaban a csalad tobbi resze dolgozik a szabadnapjaimon. Nem akarom elrontani ezert kerdezoskodok. De ha ez titeket zavar nem sertodom meg, csak keresgelek infot mashol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.