Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9434) Altair21


Altair21
csendes tag

Sziasztok!

2016. novemberében vettem egy Asus RoG GL752VW laptopot.
I7-6700HQ
GTX960M 4 GB
256 SSD
1 Terra HDD
16 GB DDR4 2133MHZ

Kérdésem a következő lenne akinek ugyan ilyen típus van ezzel a felszereltséggel (vga-ra procira és ramra gondolok értelemszerűen) annak milyen beállításokon futnak a mai AAA játékok ? Pl Ghost Recon Wildlands ME Andromeda és társaik. De ami még fontosabb, hogy milyen hőmérsékleten dolgozik ilyenkor a gép ? Csak, mert szerintem nem normális még laptoptól sem, hogy max 50% os processzor kihasználtság mellett 80-90 fok között legyen a proci. Neten amennyire utána tudtam nézni leszűrtem, hogy ennek az I7-nek 100 C a maximum hőmérséklete meg anno facen is írta srác, hogy 3 napig folyamatosan bitcoint farmolt 90+ fokos procival és nem volt baja a gépnek. De azért én kicsit aggódok. Asus ügyfél szolgálattól sem lettem okosabb, de remélem itt vannak olyan kedves emberek akik ugyan ezt a típust nyúzzák és tudnak nekem korrekt választ adni (legalábbis remélem). Amennyiben szerintetek se normális és arra tippelnek sokan amire ismerős is, hogy előfordulhat a szerelési hiba akkor hétfőn vagy legkésőbb kedden viszem el az asus ügyfélszolgálat által javasolt szervízbe és nézetem meg a gépet.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdvözlettel: Altair

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.