Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7452) DLIVEKING999 válasza DLIVEKING999 (#7450) üzenetére


DLIVEKING999
csendes tag

Megoldottam! :D

A gépet pc helyett is használni fogom és amikor elmegyek itthonról akkor viszem magammal.

Jelenleg a pc-m helyett használom ,mert jóval erősebb a noti viszont ,most annyi helyem van,hogy élére állítva tudom használni(ideiglenesen) kikötve egy külső monitorra. (Majd holnap barkácsolok valamilyen állványt)

Teszteltem a gépet még normál pozicióban a Divisionnel Ultra és High beállítások között 50/60 Fps között mozgott a játék. Erre azt mondtam,hogy nagyon pöpec,de a proci 90c fölött is járt ez idő alatt,pedig kb fél órát játszottam vele.

Érdemes 90% lehúzni a teljesítményét,hogy ne melegedjen túl? Mert én nem tartom egészségesnek,hogy 90 fok fölött hajtom.

Kérdezem,hogy mennyire bírja ezt a hőfokott a gép élettartamilag?
Ha élére állítva/félig dőlve használom akkor lesz valamilyen negatív hatása a gépre?
A wifi a 100(10 mb/s letöltés)mb netből kb 1.6m tölt max.
Keresek egy megoldást arra,hogy ha itthon használom akkor a billentyűzeten valamilyen gomb megnyomásával elinduljon a rendszer,hogy ne keljen szétnyitni a gépet,ha csak itthon használom.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5i Pro 2022, I7-12700H, 16 GB DDR5, RTX 3070TI 8GB, 1TB M2:Samsung PM9A1, 2TB WD BLACK SN850.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.