Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) speedmetal válasza ollie (#11100) üzenetére


speedmetal
tag

Parancsolj!

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#11102) ollie válasza speedmetal (#11101) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, de ez is le van tiltva. :DDD

Na majd megnézem a mobilon. :)

***

(#11103) scyllarus válasza ollie (#11102) üzenetére


scyllarus
veterán

Iszonyat hosszú, nem fér ide.
Egyébként már tölthető, 1.87 GB.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11104) bullseye


bullseye
addikt

A legfontosabb, új T7 prémium :)

UI kissé átalakult, szerintem előnyére, lettek ládák (cred, boost, repu, insignia - tankra tehető boost), lettek globális és premium boostok (12 órás mind, a globális ingyenes, a prémium 15 arany, de így lehet kettő egyszerre).
És a challenge rendszer sokat javult, kill/assist van, 150k első teljesítésre, ládák másodikra és harmadikra. PvP/PvE is külön 3-3, Ez jó asszem.

3 új PvE map

sok javítás

de ez a boost boostja boosttal nekem mindig gyanús...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11105) Vitiris


Vitiris
aktív tag

A Commendtaion system nem működik. Nem mutatja csata közben a jelvényeket.!

Itt van egyébként a teljes update lista!

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?79445-Introducing-Update-0-16

(#11106) bullseye válasza Vitiris (#11105) üzenetére


bullseye
addikt

Pedig milyen jó is lenne, ha állandóan felugrálna valami, hogy "Jó fiú, eltaláltál valakit", "Nahát, megláttál egy tankot", meg ilyesmik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11107) scyllarus válasza bullseye (#11106) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez a jó a wotban, ott ezeket csak csat a után kapod meg.
Ja nem, van közben is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11108) yodamester10 válasza scyllarus (#11103) üzenetére


yodamester10
őstag

Nálam 2,6 giga és egész jól feldobták most a játékot.

bullseyeFeldobálja,nálam megy és egész jó az új pálya pve -ben.Most vettem meg a T15 "armatát"

[ Szerkesztve ]

(#11109) bullseye válasza yodamester10 (#11108) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, legutóbbi körben már nekem is volt. Nagy élmény! :))

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11110) Vitiris válasza bullseye (#11109) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ja elkezdet működni! :D Lehet változtatni a gameplay menűben a sebzés animációt, isteniek lettek a hangok, a turbinás motoroknál, de többinél is, hallani hogy motorfékkel lassítasz, vagy épp emelkedőn küszködsz. Az ágyú hangok meggyőzőek. Szerintetek milyen lehet az új kinai prémium td, a paraméterek alapján?

(#11111) scyllarus


scyllarus
veterán

A hangok szerintem is qrva jók lettek, az izéket feldobálja, túl lehet élni. Érdekes, hogy a magyarításban jó a jelvények szövege, pedig ezek még sehol sem voltak, amikor a magyarítás készült.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11112) octopus666


octopus666
tag

Alig várom , hogy meglegyen a T-15 :C :C

(#11113) weres78


weres78
senior tag

Hmmm... Úgy látom érdemes lehet visszatérni! :)

(#11114) Franky74


Franky74
tag

Hali!!

A hangok tényleg durvábbak lettek! Mire jó a TECH AUTOLOADER fejlesztés?? Megvettem és nem vettem észre semmi javulást!

(#11115) robogo81 válasza scyllarus (#11111) üzenetére


robogo81
aktív tag

A magyarításra adnál linket , légyszí ?
Az aw szövetség fórumán elakadtam. :B

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#11116) yodamester10 válasza octopus666 (#11112) üzenetére


yodamester10
őstag

Nekem már meg van :P

(#11117) wall2


wall2
tag

Mi a fene van :(( kifagy a játék :((( nem hiszem el, eddigi legjobb körömet mentem volna és game over. :W :W

(#11118) keneseig


keneseig
tag

Nálam be is halt a gém belépésnél authenticating gonddal.Biztos hirtelen milliós lett a játékostábor.Itt volt kis esélyük h mutassanak vmi jót erre ez várja megint a visszatérőket...

[ Szerkesztve ]

(#11119) scyllarus válasza robogo81 (#11115) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sem tudom, honnan szedtem le :(
9 mega, hogy tudom elküldeni?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11120) _Szasza_


_Szasza_
tag

A hangok tényleg nagyon jók lettek. Nem gondoltam, hogy ekkorát tud dobni a játékélményre.

A jelvény rendszer kicsit túlzás, minden sz@rra dob valamit, kicsit sok szerintem :)

A boost rendszert, meg át se látom még hirtelen. Eddig tök szépen átlátható volt, most szerintem kicsit elbonyolították. Mindegy, majd megszokjuk.

Összességében jobbnak tűnik, bár 1x kivágott a meccs közepén, ilyet még sose csinált.

(#11121) BXC0re


BXC0re
csendes tag

Hááát, ez a 0.16 brutál módon bugos....

(#11122) scyllarus


scyllarus
veterán

Én nem futottam bele semmilyen problémába eddig. Viszont abbahagyhatom a wot hangok irigylését :)
Majd kipróbálom hangfalon is, de a gagyi fejhallgatón keresztül is állat jók lettek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11123) ughhh válasza BXC0re (#11121) üzenetére


ughhh
senior tag

Mi bugzik?
Nálam tökéletesen megy minden, a kiadás óta (2015.tavasz) a legjobb állapotban van a game.

[ Szerkesztve ]

(#11124) _Szasza_


_Szasza_
tag

Bug nekem sincs eddig, sőt végre kijavították a PVE - ben a beragadó hangot, meg a botok más irányba néző tornyának telibeverő hülyeségét.

Viszont egy kérdést fel is teszek a boost rendszerrel. Az Insignias-nál lévő mini boostok tiszták, hogy 1 meccs erejéig aktiválódnak. viszont a sima boostnál az mi, hogy tudom ingyen aktiválni a globalba, vagy aranyért a prémiumba? Mi a különbség?

Egyébként ezek a boostok ilyen szinten fognak majd potyogni?

(#11125) bullseye válasza _Szasza_ (#11124) üzenetére


bullseye
addikt

Ha jól értem minden boost 12 órán át él, és ingyen berakható globálba. Ha szeretnéd, hogy egyszerre kettő legyen aktív, akkor kell egy másik, meg 15 arany.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11126) BXC0re válasza ughhh (#11123) üzenetére


BXC0re
csendes tag

No, akkor ezek szerint az én kliensemmel van csak baj !

(#11127) _Szasza_ válasza bullseye (#11125) üzenetére


_Szasza_
tag

Köszi! Ez baromi jó.

Ez picit talán segít azon, hogy folyamatosan kredithiányban szenvedek :)

(#11128) bitovi válasza scyllarus (#11119) üzenetére


bitovi
tag

Engem is érdekelne és az, hogyan tudod magyarítani?!

(#11129) scyllarus válasza bitovi (#11128) üzenetére


scyllarus
veterán

Sima exe fájl, telepíti magát.
Megtaláltam a magyarítás linkjét végre:
Innen tölthető.

Ez kisebb, mint amit küldtem az előbb robogónak, de nekem valamiért nem működik.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11130) nemeth989


nemeth989
senior tag

Na végre kiesett az első platina box. Elég jó kis bónuszokat dobott 2 db 12 órásat. Arra viszont kíváncsi lennék mik a feltételei, hogy ilyen dobozokat kapj.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11131) Angel1981 válasza nemeth989 (#11130) üzenetére


Angel1981
veterán

A játék minden csatában értékeli a teljesítményedet (akár PvP, akár PvE), és az alapján dönti el, hogy semmit / vas / bronz / ezüst / arany / platina dobozt kapsz - mindig az adott tankkal történő játékosátlaghoz viszonyít.
Kicsit hasonló, mint a WoT-ban a class osztályzás, csak itt jutalom is jár mellé. :)
Szintén jár még doboz a daily challengek teljesítéséért.

#11125 bullseye: a bronz boost aktiválása 15 arany, az aranyé 50, a platináé 100 - ezüsttel még nem találkoztam.

BTW. Megint van valami event, látszik a boost fülön, +100% XP.

[ Szerkesztve ]

(#11132) Simi37 válasza Angel1981 (#11131) üzenetére


Simi37
őstag

Kíváncsi vagyok h a LAV vonalon mit ad majd... átlagban a 2xet sebzem a 2. legjobbnak :D Vagy ha nem akkor a spot 4k+

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#11133) nemeth989 válasza Angel1981 (#11131) üzenetére


nemeth989
senior tag

Sejtettem, hogy valami hasonló lehet, megint kaptam vagy 2-3 platinát és kimagaslóan első voltam.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11134) robogo81 válasza scyllarus (#11129) üzenetére


robogo81
aktív tag

Megkaptam amit küldtél,de telepítéskor kiírja hogy csak az akkori verzióval megy,eltérővel nem ajánlott,a mostanira nem merem felrakni,lehet ezért törölték a mediafire-ről.

szerk.: nem törölték,csak gondolkozik előtte pár másodpercet.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#11135) scyllarus válasza robogo81 (#11134) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, mindig gondolkodik előtte.
Nem tudom, a szövetség honlapjáról kisebb csomag tölthető le, az abszolút nem települ nekem.
Mivel párszor nekifutottam, és mindig hibás lett, ezért újra ráindítottam azt, amit neked is küldtem, gond nélkül felment.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11136) robogo81 válasza scyllarus (#11135) üzenetére


robogo81
aktív tag

Amit küldtél az a 1.1 verzió(ami a 0.15xxx való),a médiás az a 1.0 verzió,lehet azért nem megy nálad.
Biztosan lesz a mostanihoz is hamar.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#11137) scyllarus válasza robogo81 (#11136) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, néztem a verziószámokat. Csak nem értem, miért az 1.0-ás az elérhető a szövetségnél, amikor régóta van frissebb? (És főleg, honnan van meg nekem? )

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11138) Franky74


Franky74
tag

Jók a hangok! DE azért 1 kicsit unalmas, h az össz. Tier5 fölötti MBT sugárhajtóművel van hajtva...
Szó se róla elég hangulatos, amikor meccs elején indítod, felpörgeted a motort! DE kérdem én WZ-1224 is??

(#11139) bullseye


bullseye
addikt

Mármint, hogy most megy. Még épp időben szóltak.

French Hours – on the 14th of July from 18:30 to 23:00 CEST for the EU server (4:30 PM to 9:00 PM PDT for the NA server), all players will receive a 100% bonus (x2) to Credit income and 400% bonus (x5) to Reputation income

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11140) scyllarus válasza bullseye (#11139) üzenetére


scyllarus
veterán

Qrva jó, hogy szóltak időben. Komolyan mondom, ezek leigazolták a wg európai teamet? :W

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11141) bitovi válasza scyllarus (#11135) üzenetére


bitovi
tag

Elküldenéd nekem is?

(#11142) BXC0re válasza scyllarus (#11140) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Ja, kár, hogy nem előtte 1 órával.... erről most lemaradtam :(

(#11143) nemeth989 válasza scyllarus (#11140) üzenetére


nemeth989
senior tag

Szerintem ezek ilyen hírtelen ötlettől vezérelt eventek. Délben kirakták, aki észre veszi az észre veszi, aki nem az nem. Nem igazán van benne logika vagy én nem látok. Olyan mintha ránéznének a naptárra és ma 14.-e van, történt ma valami a történelemben, délre találnak valamit a Wikipédián, ha meg semmit, akkor meg kitalálnak valamit, de nem kell agódni szerintem lesz még ilyen event bőven.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11144) irhejja


irhejja
tag

Nem értem ezt az állandó panaszkodást... hol jelentik be napokkal/hetekkel előre az ilyen eseményeket? Sehol.

Felnéz az ember minden délután 1 percre a weboldalukra és látja, hogy van-e valami, vagy sem. Kemény 1 perc kell ahhoz, hogy ne maradjon le semmiről.

Egyébként meg nyilván nem is céljuk, hogy abszolút mindenki ilyenkor játsszon, mert +100% kredit és +400% xp. bónuszok mellett senki sem költene pénzt premium időre, premium tankokra, stb..

[ Szerkesztve ]

(#11145) BXC0re válasza irhejja (#11144) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Na, akkor, hogy értsd :)

A korábbi eventek nem 6 órával előtte voltak bejeltve, hanem jóval előbb, már ha jól emlékszem. Az én logikám szerint (aztán lehet, hogy hibás) ezeknek az lenne a célja (adott esetben a gesztus mellett) hogy minnél több embert trombitáljon össze játszani. Mellesleg én is szívesebben játszom olyankor amikor event van, és bizony az összes real money költésemet is eventek generálták.

[ Szerkesztve ]

(#11146) Angel1981 válasza nemeth989 (#11143) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem a csapatot akarom védeni (most amúgy is kicsit bepöccentem, mert zárt béta óta SOHA nem fagyott ki a game csata közben nálam, most a 0.16-ban meg 25 esetből 3x), de tekintettel arra, hogy Kanada függetlenségi napján (júl.1.) volt ilyen event, az USA függetlenségi napján (júl. 4.) szintén, sejteni lehetett, hogy a franciák napján (júl. 14.) szintén lesz, én pl. készültem rá látatlanban is.

Egyébként tényleg napokkal előre illene az ilyet konkrétan bejelenteni, és nem is lenne szabad 3-4 órába sűríteni, inkább tartson 12-24 órán át, de ne legyen ilyen intenzív.

BTW.
Más hogy áll a csata közbeni kifagyásokkal?
Szeretem a játékot, és magas a tűrésküszöböm, de ez most kicsit kedvemet szegte - a gépen a világon semmi nem változott, így csak a játékra gyanakodhatok.

[ Szerkesztve ]

(#11147) irhejja válasza BXC0re (#11145) üzenetére


irhejja
tag

Én nem emlékszem olyanra, hogy napokkal előre jelentették volna be. Mindig dél körül jöttek az infók az adott napra, hacsak nem egész hónapos eseményről beszélünk.

Egyébként nem azt mondom, hogy ez így a jó, de itt nem arról van szó, hogy esemény előtt 10 perccel szóltak... van weboldal, van Facebook, van Twitter, stb. aki szán rá naponta 1 percet, tudni fogja, hogy mikor futnak az események. Aztán, hogy az időpont jó-e vagy sem, az már egyéni probléma.

@(#11146) Angel1981

Nekem előtte is fordult már elő kifagyás, de nagyon ritkán. Egyébként 0.16-os patch óta egyelőre nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#11148) scyllarus válasza irhejja (#11144) üzenetére


scyllarus
veterán

Dehogynem, a sokat szidott wotban pl. havi event naptár van + a játékban is látod..
Itt meg későn rakják fel, ráadásul tökre elásva. Én mindig felnézek, de pont délelőtt.

Más: Mivel többen kérték, felraktam az 1.1-es magyarítás exéjét a datára. Link az offtopicban.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11149) bullseye


bullseye
addikt

1, márpedig az ilyen eseményeket fél héttel-héttel előre kellene bejelenteni, hogy a játékosok akár rátervezhessék hetüket
2, ezt speciel lehetett előre tudni, hogy a két új prém az USA/Fr államalapaítás vagy mittomén napon jön, és akkor esélyesen ugyanolyan turbózó akció lesz (csak én 8x helyett 4x-re számítottam, de kellemesen csalódtam)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11150) Met


Met
nagyúr

A 7-es Challenger után az Ariete milyen? A Chief-el elvoltam de utána a Challenger csalódás volt sebzés és átütés terén.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.