Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) keneseig válasza weres78 (#11349) üzenetére


keneseig
tag

Már nem aktuális,teszteltük.Csak aszfalton megy gyorsabban.

(#11352) weres78 válasza keneseig (#11351) üzenetére


weres78
senior tag

Lehetséges, hogy helyesen működik. A talajellenállás miatt nem érik el a járművek ugye a max sebességet ha nem aszfalton közlekednek, max lejtmenetben.
Azt próbáljátok, hogy ugyanazt a járművet gyakorlóban ugyanolyan mellett retrofit nélkül ugyanazon talajon. Meglátod a retrofites kicsit gyorsabb lesz. Fontos persze, hogy azonos legyen a legénység szintje és a fogyóeszköz is.

(#11353) keneseig válasza weres78 (#11352) üzenetére


keneseig
tag

Teszteltük ugyan azzal.Rajta nem volt retrofit.Ghost fields repülőtéren aszfalton mentem 80al ő 73-al,majd ugyan ott a füves részen mind2en csak 70-71-et értünk el.

(#11354) Motyi válasza Angel1981 (#11346) üzenetére


Motyi
senior tag

Lehet én látom rosszul de a fullos csomag is már csak 67.49 Eur. Mintha ez idåig 89 Eur lett volna nem?

(#11355) zozyk


zozyk
addikt

Régi UPh-sok,valaki játszik ezzel? Riders of icarus

(#11356) scyllarus válasza zozyk (#11355) üzenetére


scyllarus
veterán

Gondolkodtam rajta, kaptam meghívást a CB-ra, de nem vágtam bele. Jó egyébként?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11357) csaabz válasza keneseig (#11348) üzenetére


csaabz
őstag

Miért tennél arra olyan retrofitet, ami a végsebességet növeli? Sztem annak nem sok értelme van. Annyira úgysem fogsz száguldozni vele, mert annak hamar halál a vége.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11358) weres78 válasza csaabz (#11357) üzenetére


weres78
senior tag

Lehet abból van neki MK3, és mivel van ugye egy mobilitást növelő retrofit hely, így nem feltétlen rossz választás. Személy szerint egy gyorsulást és toronyforgást vagy csak gyorsulást növelő retrofitet választanék rá, de ez játékstílus függő is.
Ha gyorsan el akar foglalni fontos pozíciókat a csata elején, illetve gyorsan el akar jutni egyik oldalról a másikra, esetleg visszaérni a bázisra, akkor teljesen jó az amit feltett.
Egyébként ez a retrofit is olyan, hogy amikor felteszed észre sem veszed a hatását. Aztán használod pár napig, és amikor leveszed, na akkor észre fogod venni, elhiheted! :K

(#11359) Angel1981 válasza bullseye (#11347) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó, hát ennyibe kerülnek a dolgok a játékban, most mit csináljunk? :U

A T8-as tank 9000 arany, a T7-es 5500, 3 hónap prém kb. 6500 - az 21.000 arany, cirka 21 ropi (én a legnagyobb aranycsomagot vettem, azt is leárazva, vagyis cirka 1 arany 1 Ft), marad 3000 "Ft" a 15 millió kreditre, az igen is nem sok, ha azt vesszük, hogy mennyi idő összegrindelni - még T8-as prémtankkal is.

Igen, 15.000 Ft-ot (illetve összességében 24.000, ha kitartunk a 15%-os leárazás mellett) kiadni két virtuális tankért valahol nagy hülyeség, de azért játszunk a játékkal, mert szeretjük, mert szórakoztat, és azon belül ennek ennyi a költsége.
Igen, ennyi pénzből kempingezhetünk a hétvégén, vagy elmehetünk 3x moziba a párunkkal, de semmi értelme erről vitázni, itt most a játékon belül kell nézni a dolgokat / költségeket.

(Én ennek a tripláját fizettem ki úgy 10 évvel ezelőtt(!) egy jobb prostinak, és egy 3 órás "élményért" igazából az is nagy hülyeség volt, ha azt nézem, hogy mennyi másra el lehet költeni. :D :B ).

[ Szerkesztve ]

(#11360) keneseig válasza weres78 (#11358) üzenetére


keneseig
tag

És pont emiatt mivel csak aszfalton gyorsabb le is vettem,és a gyorsulás+toronyforgás ment helyette. :)

(#11361) bullseye válasza Angel1981 (#11359) üzenetére


bullseye
addikt

Az lehet, de nem hiszem hogy ez a két tank annyival jobb, mint sima prémium T7, meg T8 amikor majd lesz. + ha visszanézed a régi CE-k mennyivel jobb ajánlatok voltak (és alapból megfizethetőbbek) + akkor még valahogy jobban bíztam a cégben/játékban.

60k 3 órára mondjuk még ma is durva szerintem, ha nem ad valami egészen extrát – ami ráadásul kitart 3 órán át... ;]

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11362) nemeth989 válasza DeadMeat (#11341) üzenetére


nemeth989
senior tag

Megvan a Platina, kicsit nagyobb tier, de megvan !!! :DDD

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11363) Met válasza nemeth989 (#11362) üzenetére


Met
nagyúr

Én tegnap a Starship-el kaptam, 2-es szintű PVE csata, Meltdown mapon.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11364) DeadMeat válasza nemeth989 (#11362) üzenetére


DeadMeat
veterán

Gratulálok Pityu :D Az elsőre mindíg emlékezni fogsz míg élsz. Nem vagy már platinadoboz szűz :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11365) nemeth989


nemeth989
senior tag

Nem tudom, hogy van-e itt olyan emberke, aki leo2AV-val játszik/farmol. De ha lőne egy Platinumot ossza már meg velem, milyen teljesítmény kell hozzá :D. Kiborít ez a cucc :D.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11366) DeadMeat válasza nemeth989 (#11365) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pont most kaptam vele 7600 dmg kellett hozzá.

;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11367) scyllarus válasza DeadMeat (#11366) üzenetére


scyllarus
veterán

Miért nem 7501-et írtál neki? ;]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11368) PoczyAW


PoczyAW
tag

Készítettem egy elsősorban kezdő játékosoknak szánt videót, hogy én mit fejlesztenék ha most kezdeném a játékot (érkezett hozzám ilyen kérdés és úgy gondoltam emailben leírni hosszú lenne). Ha meg már videó, csaptam hozzá egy nyereményjátékot is, ahol 3 napos prémiumkódokat valamint Obj. 430 + 7nap prémium kombót lehet nyerni.

Mit fejlesszek? + Nyereményjáték

(#11369) aginor


aginor
addikt

Ma újra meggyöződtem róla, hogy a játék magas tier-ben egy ratyi, szerintem többet már nem is próbálkozok itt.. :C
Egyszerűen nem hiszem el, hogy a készítők szerint ez így normális.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11370) Simi37 válasza nemeth989 (#11365) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem pveben m109 5osben 3500dmgre adott platinat.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#11371) nemeth989 válasza aginor (#11369) üzenetére


nemeth989
senior tag

Jelenleg az MS-t és a LeoA7-et is tolom, szakaszban és egyedül is, én élvezem a magas tierben lévő játékot. Nem nagyon találtam benne kivetnivalót, ha a tankodnak megfelelő taktikát használod eredményes csatákat tudsz futni. Leoval szerintem simán lehet zúzni előre, az MS meg egy lassú light kategóriát képvisel.

Simi37 Eddig csak leo2 Av-val nem tudtam platinát szerezni, a többi tankkal már nem egyet szereztem amivel játszom is. Csak ez a cucc a mumusom...

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11372) aginor válasza nemeth989 (#11371) üzenetére


aginor
addikt

Jó neked.. Gartulálok a teljesítményedhez (azt komolyan mondom, nem kötekedni akarok), sajnos nem mindenki kivételes játékos, nem lenne rossz, ha az átlag ember is élvezhetné.. :U
Nem hiszem, hogy csak velem van a baj, Chall 2 ~1400 sebzéssel ezüst doboz..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11373) Simi37 válasza nemeth989 (#11371) üzenetére


Simi37
őstag

Kicsit benéztem :D Telóról voltam és átfutottam az 1. mondaton.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#11374) _Szasza_


_Szasza_
tag

Üdv!

Kérnék egy kis segítséget, véleményt.

Két prém tank "cseszi" a fantáziámat, nagyon dilemmázok, hogy egy leárazáskor melyikre lenne érdemes beruházni. Konkrétan a WZ 1224 - ről és a Merkaváról lenne szó. Mindkettő tetszik, de mindkettőnél vannak elrettentő paraméterek, amik kicsit elriasztanak.

A WZ - nél egyértelműen a 3 fokos ágyú süllyedés... Mennyire használható dimbes dombos pályákon? El lehet vele boldogulni, vagy kavicsra pontosan be kell nyalni a pályákat hozzá? A 3 univerzális retrofit eléggé csábítóvá teszi, ránézésre jó tankot lehet belőle faragni. Hull down ban is jónak tűnik, de az a 3 fok?!?!?!?!

A Merkavánál meg kicsit karcsúnak tűnik a sebzése + az oldala félelmetesen papír. Ráadadásul videókon úgy verik be a hasát, hogy nézni rossz. De azt is jól össze lehet rakni retrofitekkel.

Teljes árat nem adnék értük, de leárazáskor lehet megpróbálnám valamelyiket.

(#11375) aginor válasza _Szasza_ (#11374) üzenetére


aginor
addikt

1224-em van. Nagyon örülök neki, hogy anno megvettem. Nagyon szeretem, igazi MBT életérzés vele menni: elég kemény ha ügyes vagy, és az ágyúsüllyedés engen nem nagyon zavar nála. Nem azt mondom, hogy nem kellemetlen néha, vagy hogy nem örülnék mondjuk -10°-nak, de szerintem teljesen redben van, mert a frontpáncél ad mozgásteret, hogy kikompanzálja. Kellően gyos és mozgékony is, ugyanakkor az ágyú megint csak rendben van.
Ha engem kérdezel, akkor adok neki egy különösen ajánlott plecsnit, szerintem nem fogsz rosszul járni vele. Ugyanakkor játszani ezzel is tudni kell. Ezt azért mondom el, mert 10 tulajból 8 tök ügyetlen vele és nem használja ki a benne rejlő potenciált, vagy egyenesen bénák.

Merkavám nincs, de szemből elég keménynek tűnik, nem könnyű átlőni. Olyan izraeli Challenger benyomás..

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11376) bullseye válasza _Szasza_ (#11374) üzenetére


bullseye
addikt

Merkavát PvP-re nem használtam, de mindenkitől azt hallottam, hogy öngyilkosság. Szemből ott a hasa, minden más irányból meg gépágyúval is szétkapható.

PvE-re nagyon eseti. Lineáris pályán elég jó, ha mindig 100%-ban szembefordulsz az ellenfelekkel, elég gyorsan forog hozzá. Ahol több irányból jönnek a támadók, ott vége. Ágyúja elég pontos, emlékeim szerint, de minden másban legfeljebb közepes.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11377) _Szasza_


_Szasza_
tag

Köszi a válaszokat.

Szerintem a Merkavát kihagyom (hiába tetszik nagyon :) )

A WZ - t meg valószínű bevállalom majd. Már csak egy leárazás kell :)

(#11378) scyllarus válasza _Szasza_ (#11377) üzenetére


scyllarus
veterán

A WZ-t tuti nem fogod megbánni, ha megszokod, nagyon jó tank.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11379) Drenadar


Drenadar
veterán

Viszont az új collectoroknak mi értelmük? Se a tankok nem vonzanak se amit még adnak mellé...

(#11380) Franky74 válasza Drenadar (#11379) üzenetére


Franky74
tag

Az áruk is elég húzós...

(#11381) PoczyAW válasza Drenadar (#11379) üzenetére


PoczyAW
tag

Valahol ki kell próbálniuk, hol a fájdalomküszöb, mekkora az a lehúzás amit a Community még megenged.... Sima üzletpolitika, ha nem mennek majd dobnak a credit helyére aranyat, meg úgyis jön majd 30%-os leárazásban, esetleg ősszel az 1 éves OB alkalmából még nagyobbal és akkor veszi a nép. Aki meg most megvette mert KELL, de RÖGTÖN az veri magát ha mások akcióban veszik, de a következő alkalommal ugyanúgy vásárol a megjelenés pillanatában,

(#11382) PoczyAW


PoczyAW
tag

Bocsi a dupláért, de olyan estém van, ezt nem lehet nem leírni... Először is ebben a játékban csak 10% az RNG. Még szerencse, mert ezzel a 10%-kal is összejött, hogy 7 lövésből zsinórban 7 talált, csak egy se sebzett:) Mindet B1 centauroval lőttem, egy meccsen, zsinórban. Először középen szaladgált suicide-scout üzemmódban egy VBL, sárga kerék, sárga kerék, sárga ágyú, piros kerék. Aztán a elszaladtam az artyért, mert az ellenfél lemmingezett és nyitva volt az oldal, erre a Palmaria artyn Heattel, no pen, no pen, piros lövegzár, de sebzés nélkül. Ez alatt a kis mutatvány alatt a Palmaria a 3 lövésből egyszer csak eltalált, adott átütő kritikus 670-et, meg szolid 7 modult....

Következő meccsen meg simán meglátszott mennyien játszanak főidőben este 7-kor:

11 db 8-as, 3 db 7-es, meg én egyedül 6-os a Centauro-val, mindezt a csodálatos Lost Islanden :)

És amit a csapat kihozott belőle:

Egyre inkább azt gondolom, mégse kellett volna ugatni TS-en a német Community Managernek a múltkori kibeszélőshows nyílt estén :)

(#11383) _Szasza_


_Szasza_
tag

Ejha, egész jó event jön :)

Akinek nincs még Mk.6 Chieftain, az most nevetségesen könnyen megszerezheti (legalább 1 db Tier 7 - nek a garázsban kell lennie + 42 csata ha jól értem)

Plusz napi 1 kemény meccsért egy Tier 1 - el potya lóvé + XP.

A kérdésem csak az, hogy akinek megvan már az Mk.6 Chieftain, az kreditet vagy aranyat kap érte?

https://aw.my.com/gb/news/general/introducing-boot-camp

[ Szerkesztve ]

(#11384) weres78 válasza _Szasza_ (#11383) üzenetére


weres78
senior tag

Kreditet adtak korábban hasonló alkalmakkor, gondolom most is így lesz.

(#11385) scyllarus válasza _Szasza_ (#11383) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont nem fogom tudni megcsinálni, 15-én elutazom :(
Lehet rá esély, hogy i3-4030U-s laptopon elinduljon? 5 fps elég, csak részt kell vennem a csatában, nem kell nyerni vagy ilyesmi ;]
Utálom az ilyet, kib*szok a csapattal, de csak 22-én jövök vissza, ha jól számolom 1 nap hiányozna.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11386) csaabz válasza _Szasza_ (#11383) üzenetére


csaabz
őstag

Kicsit bonyolult lett a szabályzat, de amúgy örülök a lehetőségnek.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11387) _Szasza_ válasza weres78 (#11384) üzenetére


_Szasza_
tag

Köszi!

(#11385) scyllarus

Ha jól értem, akkor röhögve meg lehet csinálni, ugyanis:

Nekem a hivatalos oldalon a profilom alatt azt írja, hogy 42 PVP csata kell a Chiftein + 7 nap boosthoz. Nem tudom, hogy ez a 42 csata hogy jött ki, lehet függ a csaták száma a garázsodban álló legmagasabb tierű tankoktól. (Nekem T8 a max)

Az event nem írja, hogy győzni is kell, csak hogy "play a battle".

Most ehhez bemész egy csatába (tiertől függetlenül) és berohansz középre meghalni... Így elég hamar összejön a 42 csata. Félek is kicsit, hogy augusztus 23 - is nem lesz normális PVP meccs. Mint anno a Leo2av ice PVE meccsei. A napi kredit+XP - hez viszont előírja a T1 - et.

De előfordul, hogy valamit csúnyán félre értettem :)

(#11388) scyllarus válasza _Szasza_ (#11387) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem. 30 csata kell, naponta max 2 számít. Írja is, hogy 15 nap a legrövidebb idő, ami alatt meglehet.
Ha nem lenne a napi 2-es limit., 3 nap alatt megcsinálnám. Direkt húzzák el, különben 1 nap alatt lenyomható lenne mondjuk hétvégén.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11389) _Szasza_ válasza scyllarus (#11388) üzenetére


_Szasza_
tag

Ahamm. Akkor ok :) Köszi a pontosítást.

(#11390) csaabz


csaabz
őstag

Nekem tier 9 a max a garázsomban.
Tehát, ha játszok napi 2 PVP csatát tier 1-ben, akkor kapok összesen napi 450.000 creditet és 12500 free xp-t?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11391) scyllarus válasza _Szasza_ (#11383) üzenetére


scyllarus
veterán

500 goldot kapsz akkor.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11392) bullseye


bullseye
addikt

A T9-cel is PvP-re kell menni szerintetek, vagy elég a PvE. Ezen a szinten azért csak nem szivatnék senkit.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11393) weres78 válasza bullseye (#11392) üzenetére


weres78
senior tag

Hidd el, játszanak Nálad sokkal gyengébbek is nagy tierben, és még csak nem is tudják mennyire..... rok.

(#11394) PoczyAW válasza weres78 (#11393) üzenetére


PoczyAW
tag

Sokszor hirdetik is ezt a forumon. ... :))

(#11395) scyllarus válasza bullseye (#11392) üzenetére


scyllarus
veterán

Egyetlen csatát kell menned a legnagyobb tierű tankoddal PVP-ben.
Utána is PVP-zned kell, de bármilyen tierben megteheted.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11396) bullseye válasza scyllarus (#11395) üzenetére


bullseye
addikt

Úgy tűnik jó a PvE is (vagy csak simán jól tudta a rendszer alapból), legalábbis a profilomban jelezte a T9-t.
Utána meg a 2 meccset T1-ben kell letolni (NA szerveren T3)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11397) scyllarus válasza bullseye (#11396) üzenetére


scyllarus
veterán

Jaja, T1-ben kell menni. Nekem jelezte a T8-at, de a csatámat nem számolta utána :F

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11398) keneseig


keneseig
tag

A 2x tier 1 utáni bónusz pénzt+ a szabad tp-t csak event végén kapjuk meg egyben?

(#11399) csaabz válasza keneseig (#11398) üzenetére


csaabz
őstag

Elméletileg igen.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11400) keneseig


keneseig
tag

Vagy egyáltalán 2x megkapom tier 1 után?Mert a profilnál is beállt 1/2-re miközben mentem már 3x t1-et...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.