Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) nemeth989 válasza aginor (#11946) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ha vége a teszt szeró seassion 0-nak. És bejön a livera a seassion 1.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11952) ughhh


ughhh
senior tag

Thory OFF!

Elég régóta, nyáron eltörött a keze, de már több hónapja, levelekre se reagál...
Ideje új Magyar CM -et választani. Itt dobom fel először a témát, mert itt többen fórumozunk mint a hivatalos oldalon. A lényeg az, hogy véleményem szerint PoczyAW kolléga a leginkább alkalmas a TISZTSÉGRE, ha Ő is elfogadná a feladatot, akkor egy kupac aláírás, e-mail cím stb... jeleznénk a kiadó felé a Magyar játékosok igényét.

(#11953) scyllarus válasza ughhh (#11952) üzenetére


scyllarus
veterán

Maximálisan egyetértek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11954) PoczyAW válasza ughhh (#11952) üzenetére


PoczyAW
tag

Wow, köszönöm igazán megtisztelő, hogy rám gondoltál. Én a magam részéről szívesen csinálnám, mert sokkal több dolgom nem lenne vele mint most, sőt sok esetben ez meg is könnyítené a helyzetem.

VISZONT: ha nem a saját magam kis önző szemszögéből nézem akkor talán nem én vagyok a legmegfelelőbb ember arra, hogy a magyar játékosok érdekeit képviseljem a My.com-nál. Ennek két fő oka van, első, hogy nem mindenki kedvel engem, sőt... Lehet, hogy ezzel egy újabb konfliktus robbanna ki a magyar Communityben (szebb lenne a közösség szó, de az félreérthető, hiszen van ilyen nevű csoportosulásunk), arra pedig végképp nem lenne most szükség.

A második ok, hogy bár németül elég jól kommunikálok mind írásban, mind szóban, az angolom csak egy erős alapfok környékén van (szégyellem is a dolgot, jelenleg próbálok újra intenzívebben foglalkozni vele). Így valamilyen szinten a bonyolultabb dolgokban kötődnénk, nyelvi okok miatt a német közösségi vezetőkhöz. Ez nem biztos, hogy rossz, de mindenképpen szabadabban kezelheti a dolgot egy olyan ember aki perfekt angolból és probléma nélkül tud kommunikálni a My.com-nál bárkivel, bármilyen témában.

Ezt szerintem mindenképpen gondoljátok át alaposan, nem szeretném, ha miattam, az én hiányosságaim miatt szenvedne hátrányt bárki is.

(#11955) nemeth989


nemeth989
senior tag

Na úgy tűnik végül mindenki megkapta a 7-es kínai td-t aki legalább kipróbálta a LoW-ot. Nekem az első héten összegyűjtött 8k-ponton kívül több nem volt, 25-ös szintet se értem el, mégis a garázsban áll a cucc.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11956) scyllarus válasza PoczyAW (#11954) üzenetére


scyllarus
veterán

Olyan ember nincs, akit mindenki kedvel. Sosem fogunk olyat találni, de talán nem is cél.
Egy erős alapfok szerintem elég angolból Én továbbra is rád szavazok.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11957) SpongyaBob válasza nemeth989 (#11955) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Gondolom ez már utólag esélytelen :) Illetve néhány hónap kihagyás után megosztanád mi is az a LoW? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11958) DeadMeat válasza SpongyaBob (#11957) üzenetére


DeadMeat
veterán

Lords of war. "Competitive" jatekmod a teszt szerveren. Kb kalap kaki lett ebben a formájában ahogy van. Egy map egy adott tierrel 2 oran at.. Meh.. 3-4 nap utan meguntam.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11959) Dewri válasza DeadMeat (#11958) üzenetére


Dewri
aktív tag

Pedig úgy várták sokan, mint a Messiást... Na de majd az új hibrid PvP-PvE hátha valóban megváltja a világot... :D

(#11960) scyllarus válasza Dewri (#11959) üzenetére


scyllarus
veterán

A válasz mindenre: 0.17.
Ehhez a verziószámhoz képest nem állunk rosszul szerintem. Mire 1.0 lesz, minden kiforrhatja magát.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11961) SpongyaBob válasza DeadMeat (#11958) üzenetére


SpongyaBob
veterán

oké köszi, este ránézek :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11962) nemeth989 válasza Dewri (#11959) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ez így van, köztük én is, pár napig izgi, utána átmegy dögunalomba, ugyanaz a pálya, tier, elmúlik a motiváció.
Sokkal jobb lenne, ha mondjuk hetente változna a map, vagy a tier, vagy mittudomén. De 1 hónapon keresztül, ne kelljen már mindig ugyanazt tolni, ennél még a pve is változatosabb, ott legalább dobálja a különböző pályákat.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11963) kentwhite válasza nemeth989 (#11962) üzenetére


kentwhite
csendes tag

Elhiszem , hogy "próbálják" a lehető legkevésbé lekoppintani a WoT-ot. :-) De a Stonghold-ot is ellophatnák a WoT-ból nem beszélve a CW-ről. Ergó nem csak hetente változna a map , hanem minden csatában random mappra dobhatna be, azaz agyalni kellene mi a jó tax oda épp :-). Húzzák-nyúzzák, mint a rétest, csitri-csáré faszságokat javitanak ahelyett, hogy a csapatcsatáknak csinálnának jó játékmódot, mert igy a klánoknak nem sok értelme van (csak névleges)....

(#11964) DeadMeat válasza kentwhite (#11963) üzenetére


DeadMeat
veterán

NA mennyéinnen szentszilver....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11965) nemeth989


nemeth989
senior tag

Na, ha jól látom holnaptól elkezdődött az évfordulós event, meg ha jól olvasom public teszt is az új játékmóddal beélesedett.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11966) scyllarus válasza nemeth989 (#11965) üzenetére


scyllarus
veterán

De jó, megkapjuk az IS-7-et. Tetszik nagyon. Ja és szerverenként 100 játékos megkapja a T-64AV Hunter-t is, az gyakorlatilag a játékosok fele ;]
Bár kicsit fura, a T-64 T5-ös, az IS-7 meg T3-as.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11967) kentwhite válasza nemeth989 (#11965) üzenetére


kentwhite
csendes tag

Ejjj Pityu :-) ......"holnaptól elkezdődött"..... :-))))))

(#11968) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Tudnátok segíteni miért nem enged be? (teszt szeró)

Már vagy 2 napja ilyen.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11969) nemeth989 válasza SpongyaBob (#11968) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mert a LoW seassion 0-val kilőtték. Nem megy folyamatosan a teszt szerver.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11970) SpongyaBob válasza nemeth989 (#11969) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Értem köszi, ezt nem tudtam.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11971) aginor válasza nemeth989 (#11965) üzenetére


aginor
addikt

Szerintem nem lett rossz az évfordulós jutipakk. :K

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11972) DeadMeat válasza kentwhite (#11967) üzenetére


DeadMeat
veterán

Epic fail?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11973) nemeth989 válasza DeadMeat (#11972) üzenetére


nemeth989
senior tag

Az nagyon az 😀😀

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11974) kentwhite


kentwhite
csendes tag

Tök jó, hogy jön az évfordulós jutalomhét, csak játszani nem lehet majd esténként az óriási ping és server lagg miatt.....:-)))

Meglephetné szülinapra magát a Mycom meg a többi társa jó pár új szerverrel ....:-)

(#11975) PoczyAW válasza kentwhite (#11974) üzenetére


PoczyAW
tag

Jópár? Szeretnéd, ha fejenként lenne egy szerver? Ha így folytatják ez elérhető lesz elég kis beruházással is :)

(#11976) aginor


aginor
addikt

Jó ez a új patch..
Eddig csak elvétve találkoztam szellem és eltűnő lövegékkel, de most Pve-ben átlagosan minden ötödik lövedékem válik köddé. Grat, good job.. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11977) zozyk válasza kentwhite (#11974) üzenetére


zozyk
addikt

Szia.
Látom te kened-vágod ezt a témát.
Most töltöttem le ezt a játékot,de nem tudom hol lehet gold lőszert venni.
Tudnál segíteni?

Illetve az IS-7 et mikor kapjuk meg? Elég hozzá ma 5 kör vagy minden nap kell?

(#11978) Rellind válasza zozyk (#11977) üzenetére


Rellind
senior tag

Play at least 5 PvP or PvE battles between October 8 and October 15
Legalább 5 csatát kell menni.(pvp vagy pve) A tankot event után adják.

(#11979) gubabela válasza zozyk (#11977) üzenetére


gubabela
senior tag

Itt tudsz arany lőszert venni, és minden nap kell menni 5-kor (hajnali), hogy megkapd az is7-et. :DD

(#11980) kardamon


kardamon
csendes tag

Sziasztok
Valaki megtudná mondani hogy gumikerekes td-nél a hátsókerék kormányzás milyen képzettséggel vagy retrofittel jön elő?Ma csata vége előtt kilőttek és egy asaultert figyeltem hát majdnem egy helyben forgott annyira aláfordult a hátsó kereke.Nekem is vannak tdim de nem mozog a hátsó kerék az asaulteremen sem. Köszi

(#11981) bullseye


bullseye
addikt

Jut eszembe, érdemes lecsapni valamelyik magasabb szintű prémiumra most?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11982) aginor válasza bullseye (#11981) üzenetére


aginor
addikt

Azt neked kell tudni. Én személy szerint az Assaultert nem ajánlom, a 8-as TD viszont nem tűnik rossznak.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11983) nemeth989 válasza bullseye (#11981) üzenetére


nemeth989
senior tag

Assaulter nem rossz amúgy szerintem. Vfm-et vettem, elsőre jónak is tűnik a cucc. A nagyobb tierűek nem tudom, engem egyik se győzött meg annyira. Rcr-t is meg akartam még venni, mert az eventekből felhalmoztam annyi goldot. De végül egyenlőre csak vfm marad.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11984) zsebotto78


zsebotto78
újonc

Sziasztok!Egy kis segítség kellene miért kisebb pvp-ben a fps-em mint pve-ben?

(#11985) gubabela válasza zsebotto78 (#11984) üzenetére


gubabela
senior tag

Valószínűleg azért, mert pvp-ben több mindent kell megjeleníteni mint pve-ben. Gondolj bele, az elején 15 jármű van egy kupacon stb, pve-ben ritkán látni ekkora csoportosulást. (szerintem)

(#11986) Rellind


Rellind
senior tag

Máskor is ilyen sokat kell várni hogy berakjon csatába? Régen nem játszottam,most hétvégén kezdtem újra. :U

(#11987) aginor válasza nemeth989 (#11983) üzenetére


aginor
addikt

Ja tényleg, játszok vele 10 meccset egymás után és elmegy a játéktól a kedvem egy hétre.. :F

Richie146: kár volt, nem lett jobb.

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11988) Rellind válasza aginor (#11987) üzenetére


Rellind
senior tag

Egyenlőre tetszik,T4-T5 ben játszom. Bár a csaták végső kimenetele hasonlít a WOTos hétvégék eredményére ;] Bukta....

(#11989) nemeth989


nemeth989
senior tag

Nem rossz ez az új játékmód teszt szerveren. Érdekes színfolt pontfoglalás. Plusz érdekesség a kiegészítő pontok, drón segítség, rakétás bunkerek, de a legütősbb bombázással vesztett csatát lehet megfordítani. Viszont az kár, hogy hasonlóan a pve csatákhoz secondaryknál itt is tojnak a pont foglalásra, pedig itt mindennél fontosabbak ezek a dologok. Mindenért pontot kapsz.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11990) scyllarus válasza zsebotto78 (#11984) üzenetére


scyllarus
veterán

Általánosságban így szokott lenni. Gondolom azért, mert amíg pve-ben az 5 játékos irányította tankról kell begyűjteni az infót (merre megy, mennyivel, lő, stb.) és ötfelé elküldeni, a botokról meg a szerver küldi, addig a pvp-ben 30 különböző géppel, intenetkapcsolattal rendelkező játékostól kell ugyanezeket az adatokat felkérni, feldolgozni, szétküldeni mindenkinek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11991) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Srácok, az egészen sötét vagyis fekete alap színű álcafestéshez milyen teljesítményt kell elérni? Nekem szürke a legsötétebb, de feketét szeretnék.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11992) zsebotto78 válasza scyllarus (#11990) üzenetére


zsebotto78
újonc

Köszönöm a válaszokat!

(#11993) nemeth989 válasza SpongyaBob (#11991) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nincs fekete, az van amit a festésnél látsz alap színek, ha jól rémlik a Titanium a legsötétebb.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11994) gubabela válasza nemeth989 (#11993) üzenetére


gubabela
senior tag

Lehet merc. tankot látott, azok voltak feketèk.

(#11995) nemeth989 válasza gubabela (#11994) üzenetére


nemeth989
senior tag

Igaz, elvileg tervezik, hogy a boxokból majd egyedi festések esnek, amit csak bobozokkal lehet majd megszerezni. Elképzelhető, hogy akkor lesz majd fekete alapszín is, de ez még nagyon a jövő zenéje.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11996) scyllarus válasza nemeth989 (#11995) üzenetére


scyllarus
veterán

PVE-zni kellene a fekete festés, ha már Black Company :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11997) kentwhite válasza zozyk (#11977) üzenetére


kentwhite
csendes tag

Nem tudok neked segíteni, de ha megnézel 1-2 Hoppka videót biztos felvilágosúlt leszel és te leszel az AW hőse. :)... ( jah ha még nincs akkor szólj neki és csinál ehhez is tuturial videót.. :)

(#11998) aginor válasza Rellind (#11988) üzenetére


aginor
addikt

T7-ig még mindig jó a játék szerintem, T8 és afölött romlik el eléggé, bár most hogy megvan a LeoA7, kipróbálom majd a 10-es szintet is, úgy, hogy nem 8, 9-es tankkal tesz be céltáblának az MM.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11999) nemeth989 válasza aginor (#11998) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ha minden tankot a helyén kezelsz, az adott csatához igazítod a stratégiád, akkor a 2 tieres különbséggel is ellehet lenni. Egyébként a 10-es Leót viszonylag könnyű belőni. Csak szólok annyira ne zúzzál előre vele.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#12000) kentwhite válasza nemeth989 (#11999) üzenetére


kentwhite
csendes tag

Iszom szavaid Mester .....:-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.