Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) aginor válasza nemeth989 (#11650) üzenetére


aginor
addikt

Ált. nem szoktunk egyet érteni, de ez most kivétel, teljesen igazad van szerintem, én is így gondolom. :DDD

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11652) nemeth989 válasza aginor (#11651) üzenetére


nemeth989
senior tag

Az első részben a keresgélés, jobbnál jobb cuccokért. Az még nem volt annyira lebutíva, mint a folytatások. Viszont a 2. rész kezdő képsorai, szerintem az egyik legütősebb intró amit láttam. Ahogy szétlövik a Normandiát, a hideg kiráz tőle a mai napig.

El is kezdem mégegyszer előlről. Az 1. még dvd-n meg is van díszdobozban. Mondjuk azt sajnálom, hogy a digitálisakban nincs magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11653) scyllarus


scyllarus
veterán

Azért az valahol szomorú, hogy egy off téma jobban meglöki a topicot, mint bármilyen hír vagy akció :O

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11654) nemeth989 válasza scyllarus (#11653) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nem történik semmi se jelenleg. Én per pill várom az updatet, de amíg a lords of wart nem rakják rendbe addig úgyse adják ki. Ahogy olvasgatom meg hallom, eléggé bugos még a cucc.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11655) aginor válasza nemeth989 (#11652) üzenetére


aginor
addikt

Az első résszel nagyon betaláltak, a második sem volt még rossz, de a harmadikat már csak a sztori viszi el a vállán (ill. a sorozat), a harcrendszer addigra nagyon buta lett, vagyis inkább az a baj, hogy kevés volt a szerepjáték elem benne, a harcrendszer pedig nem volt számomra elég kifinomult egy vérbeli akciójátékhoz. Az első részben ez még valahogy nem zavart, mert a világ a sztori és a körítés remek volt, és az akció/mászkálás/beszélgetés aránya nagyon jól el volt találva. Ami egyik részben sem sikerült igazán jól szerintem, az a nyersanyaggyűjtés, ebben az első Mékós tekergése volt a legrosszabb, az rendesen frusztrált.

Arról pletykálnak, hogy dolgoznak a remastered kiadásokon, én azt várom az újrakezdéssel, addig meg végigviszem a Bioshock remasteredeket.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11656) zozyk válasza aginor (#11655) üzenetére


zozyk
addikt

És nemsokára itt a Skyrim remaster :C

Még jó,hogy mindenre lehet időt szakítani. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11657) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Most telepítem a játékot. SD kliens után a HD-t utána az SD-t le tudom majd törölni? Nem ajánlotta fel, hogy csak HD-t... :/

(#11658) Franky74 válasza SoulReaver (#11657) üzenetére


Franky74
tag

Hali!

A telepítő file-okat ajánlja fel törlésre...
Indító ablakban, a PLAY melletti nyílra rányomva.

(#11659) SoulReaver válasza Franky74 (#11658) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi szépen!

Egyébként ebben a játékban mindig ilyen kevesen játszanak? Több perc mire berak csatába...

(#11660) _Szasza_ válasza SoulReaver (#11659) üzenetére


_Szasza_
tag

Napközben többnyire igen, pláne magasabb tierben. Este fele már többen vannak.

[ Szerkesztve ]

(#11661) SoulReaver válasza _Szasza_ (#11660) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még csak tier4 ben vagyok. Nagyon nem foglalkoztam a játékkal, mert volt anno 1-2 grafikai anomália. Mondjuk most sem teljesen jó, de már jobb.

Spot rendszert nem nagyon értem... :)

(#11662) Dewri válasza scyllarus (#11648) üzenetére


Dewri
aktív tag

Most mentem egy PvP kört tier8 Arietével, gondoltam kezdem az akciót. Nyertünk, második sebző voltam a csapatban!! El is mentettem a screenshotot, mert SOHA nem nyertem még normális PvP csatát, tehát ez ünnepnap... Van értelme a sok PvE játéknak, mert az ottani Scorpio pályát kaptuk, felismertem, tudtam használni, pedig PvP-ben nem voltam még rajta... :)

Mindenesetre az új event ami a profil oldalon van nyilvántartva, ahogy korábban is volt, nálam nem működik!! Pedig mentem egy tier1 kört is. Vagy megint majd több órával később történik valami? Több mint 2 percet kellett várni a besorsolásra, az ingame chat-ben valaki egyből beírta, hogy ő több mint 10 PERCET várt, mire elindulhatott. Szóval a játékosok számára fogni a bénázást a jutalmak nyilvántartásával kicsit hülyén veszi ki magát... :((( :(( :F

(#11663) scyllarus válasza Dewri (#11662) üzenetére


scyllarus
veterán

Mehettél volna PVE-ben is, a legmagasabb tier regisztrálásakor nem kell PVP-ben menni.
Nem is írják sehol, hogy a játékosszám miatt van.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11664) Franky74 válasza Dewri (#11662) üzenetére


Franky74
tag

Nállam sem "aktiválodott", még de. megcsináltam, és a profil oldalon nem írt ki semmit...

Az előző LONG RUN event nyereményét mikor fizetik ki? Várom a kreditet...

(#11665) PoczyAW válasza SoulReaver (#11661) üzenetére


PoczyAW
tag

A spotrendszerhez lehet segít valamennyit (a hang még elé gyenge ezen a videón):

A felderítési és álcarendszer alapjai

Egyébként sokan írják még a különböző külföldi fórumokon is, hogy az utolsó heti jutalmat nem kapta meg, de a valóságban igen, csak az utolsó héten már a múltkor is instant, a csata után jött, de ezt csak fórumokon jelentették be, így sokan egyben várták kint addig.

(#11666) Dewri


Dewri
aktív tag

Most meg kinyitották a tesztszervert az új Lords of War rendszerrel. Egyszerre az eventtel. Nyilván mindenki a tier1-tier4-et fogja csapatni, nem a tesztet... És csodálkoznak, hogy kevés a játékos...

(#11667) DeadMeat válasza Dewri (#11666) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nagyon sokan erre várták már nagyon rég óta, többek között én is, a tier 1-4 event meg hidegen hagy. Es hidd el, sokan mások is igy vannak ezzel..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11668) nemeth989 válasza DeadMeat (#11667) üzenetére


nemeth989
senior tag

Te is lassan segberughatnád az internet szolgáltatód. Mert nem tudom kinek újságolni, hogy nem kaptam platina ládát :D

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11669) DeadMeat válasza nemeth989 (#11668) üzenetére


DeadMeat
veterán

Holnap jön a csavó, egyedül leszek, nem lesz ki nyugtatgasson.. Szerinted el fog menni amíg nem csorognak a bitek? A kutya sem kap mar egy hete enni, a macska sem..szerinted?? :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11670) SoulReaver válasza PoczyAW (#11665) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem még nagyon átláthatatlan a menü, meg úgy az gész. Itt is van sok tomato, meg bug, ennyit leszürtem:)

(#11671) Dewri válasza DeadMeat (#11667) üzenetére


Dewri
aktív tag

Benéztem a tesztre. Nincs PvE, szóval nemigen fogom tolni... Viszont az összes járművet instant a garázsba adják, igaz, hogy stock állapotban és 1-es parancsnokkal/legénységgel... Próbáltam menni valamit, de így este 10 órakor 2, azaz kettő darab ember várt a besorsolásra... A Lords of War szintén nem indult, pedig 17 embert jelzett, egyelőre tier6 géppel lehetne menni szólóban, Pipelines pályán.

Majd holnap délután hátha több esély lesz játszani.

(#11672) ughhh válasza zozyk (#11649) üzenetére


ughhh
senior tag

Ott mi a vitamin, titán hegyű lándzsát lehet fejleszteni?

(#11673) ughhh


ughhh
senior tag

Küldetés tesztelve!

T1-ekkel etetik a T3 új játékosokat, hogy be tudjanak lépni és legyen sikerélményük,szopóág.
T4 az nagyjából jó leosztás.

Sikerült 4 csatát zsinórban bukni, ilyen eddig csak a wot-ban fordult elő, bár ott 10X szorzóval :D

Nálam valahogy elmúlt ez a tankos láz, jöhetne valami új játék ami szórakoztat.

(#11674) zozyk válasza ughhh (#11672) üzenetére


zozyk
addikt

Küldtem Pü-t.

Mindenkit várok EU/Koroshimo szerveren a HusosPalacsinta klánba. :D

(#11675) nemeth989 válasza ughhh (#11673) üzenetére


nemeth989
senior tag

Sajnálatos. Nekem 3 sima win, 1 bukó, de azt elbasztam, túlzottan rusholtam T64-el :D

Ott a Mass Effect :K

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11676) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ha eladok egy tankot, mert pl következő tierbe akarok venni egy másikat, akkor a legénységgel mi lesz? Tudom tovább vinni?

[ Szerkesztve ]

(#11677) aginor válasza SoulReaver (#11676) üzenetére


aginor
addikt

Minden tanknak saját legénysége van, csak a parancsnokok vihetőek tovább. Ugyanakkor mivel végtelen garázshely van, így felesleges tankot eladni, max. ha kell a lé.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11678) scyllarus válasza SoulReaver (#11676) üzenetére


scyllarus
veterán

Ahogy előttem is írták, nem kell eladni semmit, elfér. Eladáskor a legénység "elveszik" de mégsem: nem tudod továbbvinni, de ha újra megveszed a tankot, visszakapod a képzett legénységet hozzá. Ami tök jó dolog szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11679) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Köszönöm a válaszokat!

(#11680) Franky74 válasza zozyk (#11674) üzenetére


Franky74
tag

Klánra hogyan tudok keresni?

(#11681) aginor


aginor
addikt

Lord of warba van valakinek kedve játszani?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11682) Dewri


Dewri
aktív tag

Hihetetlen, miért nem gondolkodnak a fejlesztők... :(((

Wot tesztszerver: minden gyökér a brutális sebzésű tier10 állatokkal megy, aranylőszerrel megtömve, így tier9-től lefelé nem lehet megnézni semmit, mert ott nincs annyi ember, hogy betöltsön. Tier9-10-ben meg nem lehet tesztelni, mert az említett aranylövő nagy állatok ellen semmiről nem lehet valós képet kapni... Alap, hogy a tesztszerveren ki kéne venni az aranylőszert, illetve nem ártana botok elleni módot berakni, hogy tényleg lehessen tesztelni valamit kisebb tierekben is... Nem is értem miről kapnak így képet a tesztszerverről, mert semmi infó nem születik pl egy tier6 újdonság viselkedéséről... :(

AW tesztszerver: telerakják a garázst az ÖSSZES járművel (ez jó ötlet, nem kell tökölni a kifejlesztéssel, egyből lehetne próbálni), de SENKI nem játszik valamiért, este hatkor is csak 1-2 ember áll a sorban... Ez nem feltétlenül a játék hibája. De hogy PvE nincs (lehet hogy ezért nincs játékos sem...)!!!??? Pont ide kellene a PvE, mert meg lehetne nézegetni működés közben az egyes járműveket, sebzést, átütést, mozgást. Persze ez nem adna PvP szintű eredményt, de legalább könnyed, stresszmentes játék lenne és pörögne a szerver.

Tehát van egy csomó stock jármű, amit lehet nézegetni a garázsban és ennyi, ez ám a teszt. Mondjuk ez megmagyarázza a sok fps-dropos helyszínt, hiszen a tesztszerver alapján nincs előzetes információjuk semmiről, viszont a garázsnézet tökéletesen működik, mert az jól tesztelhető... :C

(#11683) Franky74 válasza aginor (#11681) üzenetére


Franky74
tag

Hali!

Volna, de tök üres a szeró...

(#11684) Dewri válasza Franky74 (#11683) üzenetére


Dewri
aktív tag

Na ja. A mostani event meg továbbra sem jelenik meg a profiloldalon. A hivatalos fórumon is sokan jelezték ezt különösebb eredmény nélkül... Szóval se tesztszerver, se event, értenek a motiváláshoz...

(#11685) SoulReaver


SoulReaver
veterán

PvP be ugyan az a helyzet, mint wot ban... Szánalmas a sok kemper, meg agyatlan... Még nem volt egy nyertes csatám, mióta újra elővettem..

PvE meg már uncsi. Ugyan az a 3-4 map. T5 tankom meg még nincs, hogy legalább hardon is tudjam tolni.

(#11686) Dewri válasza SoulReaver (#11685) üzenetére


Dewri
aktív tag

A pályagenerátor ott sem lesz jobb. Segíthet, ha kilépsz, aztán pár perc után vissza, ilyenkor van rá esély, hogy másik 3-4 mapot váltogat, mint korábban...

Egyébként szerintem ha egyedül játszik az ember, akkor PvE-ben leginkább csak kemény MBT-vel érdemes tolni, mert a géppuskás-td vonal magas szinten elég esélytelen: mikor szembejön egy Challenger2-PL01-T14 Armata-M8 és odaver 600-800 sebzést egy lövésből a nulla páncélra, vagy éppen nyüzsögnek a Terminatorok és 3 irányból sorozzák a nulla páncélt, miközben folyamatosan spotolnak...

Emellett itt végre rendesen lehet használni egy nehéztankot, nem kell egy szikla mögött kuporogva tili-tolizni (igaz, hogy sokan ezt még nem ismerték fel...), hanem lehet menni és osztani az ellent. Nagyságrendekkel nagyobb élmény így játszani egy TANKKAL, mint laposkúszásban/egy helyben rettegni 15 percig... És persze sokkal többször lehet nyerni, mint PvP-ben (de erre már nyilván rájöttél...), én speciel nem azért játszok, hogy vért izzadva 10x egymás után rommá verjenek, sokkal jobban tetszik, ha 10x egymás után nyerek... :D

Azokat meg továbbra is instant ki kéne tiltani, akik mediumra bemennek tier7 Challenger1-el...

(#11687) speedmetal


speedmetal
tag

Megjelent a profil oldalon a kihívás és rögtön megindult a kredit és hírnév eső: 8-szor kaptam meg fél órán belül, a mai és a tegnapi 4 alkalomért is.

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#11688) SoulReaver válasza Dewri (#11686) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem ez az egész játék olyan fura még.. :) lehet azért, mert jobb a grafikája, vagy mert nem tudom még a tankok gyenge pontjait. Sok féle lőszer van, meg a fejlesztéseket sem tudom sokszor hova tenni. Töltés idők is változnak csata közben is.

Szóval még fura..

(#11689) speedmetal válasza SoulReaver (#11688) üzenetére


speedmetal
tag

Jómagam is így voltam az elején, mert mindenre magamnak kellett rájönnöm. Majd idővel belejössz és nem lesz gond. Iratkozz fel Poczy Youtube csatornájára és nézd szorgalmasan. A többi majd jön magától. Addig meg jó gyilkolászást! ;-)

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#11692) wall2


wall2
tag

Ismét egy IQ event cool. :D úgy látszik nem tanultak az előző event hibáiból. Az észt ennél a cégnél sem a gólya hozta. :DDD :DDD Kíváncsi leszek mit hoznak ki a teszt szever statisztikából.Most egy időre hanyagoljuk a játékot. :K

(#11693) nemeth989 válasza wall2 (#11692) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mi volt a gond az előző evventel, mi a probléma ezzel? Az a gond, hogy megerőltetés nélkül osztogatják a prem tankokat?
Tegnap este viszonylag sokáig mentünk LoW-ban, elég sokan tolják, nem sok várakozási idő volt 2 csata között.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11694) octopus666 válasza nemeth989 (#11693) üzenetére


octopus666
tag

Nekem az első eventel csak annyi volt a bajom, hogy nekem megvolt az Mk6 és a mai napig nem kaptam meg érte az aranyat és az kreditemet sem számolták el. Azért ezt pofátlanságnak tartom a részükről és nem csak én vagyok ezzel egyedül így.

(#11695) nemeth989 válasza octopus666 (#11694) üzenetére


nemeth989
senior tag

Érdekes, nekem is megvolt és én megkaptam a goldot és kreitet is.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11696) mikron válasza nemeth989 (#11693) üzenetére


mikron
tag

Szerintem ezzel az a baj, hogy baromi unalmas tier1 tier 4 élvezzenek nagyobbat, következő meg legyen tier 2 tier 5 ja és legalább olyan prémium tankokat tegyenek be ami nincs meg az emberek zömének.

(#11697) hunAtankom válasza mikron (#11696) üzenetére


hunAtankom
csendes tag

:DDD :DDD Ne a következő legyen inkább 1000 csata tier 1 ben PVP ben :C

(#11698) newplayerAW


newplayerAW
újonc

Én kb 3 hete játszok a játékkal de elég furcsának tartom, hogy ez a mostani küldetés is alacsony tierben zajlik ugyanúgy mint az előző. Kezdőknek ok, de aki már régóta játszik annak a könyökén jöhet ki az egész.

(#11699) bypoffy


bypoffy
csendes tag

Sziasztok!
HELP !!!
Most probáltam ki elösször ezt a játékot.A problémám az hogy akármilyen felbontásra teszem a játékot,mikor elindul a csata és mozgok a tankal,akkor remeg,villog,és rángatózik (nem is tudom hogyan irjam le) mint atom,játszhatatlanul.A háttér nem akad,ha állok egy helyben és nézelődök akkor nincs gond,de az összes benne lévő tank ugrál.
Mi lehet a baj?

(#11700) aginor válasza mikron (#11696) üzenetére


aginor
addikt

A T1-el egyet értek, azt nagyon utálom, nem is teszem magam oda a csatákban, bár ki sem lépek.
A T4 viszont szerintem az egyik legélvezetesebb szint, tele jobbnál jobb szekerekkel, ott tegnap nekem az volt a bajom, hogy 2-3perc alatt alig tudott csatát összerakni az MM.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.