Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) scyllarus


scyllarus
veterán

FÚG ismertető :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11602) Synaptic


Synaptic
senior tag

Csak nálam néz ki így a játék ?

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#11603) speedmetal válasza Synaptic (#11602) üzenetére


speedmetal
tag

Igen, mert nálam például minden rendben.

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#11604) R9DEON válasza Synaptic (#11602) üzenetére


R9DEON
senior tag

Úgy néz ki, felraktál valami módot?

[ Szerkesztve ]

(#11605) octopus666


octopus666
tag

WTF mi van már megint ??????????? :(((

(#11606) Met válasza octopus666 (#11605) üzenetére


Met
nagyúr

Lecsapott a BANHAMMER ;]

:DDD Biztos megint valami összefosta magát...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11607) Synaptic válasza R9DEON (#11604) üzenetére


Synaptic
senior tag

Újraindítás után megjavult :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#11608) Dewri válasza Vitiris (#11599) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hát úgy néz ki nekem nem fog megjönni, már eltelt 3 nap...

(#11609) PoczyAW


PoczyAW
tag

A nemrég lezajlott Tier 1-es event és annak reakciója kapcsán készítettem egy PT-76-os videót:

PT-76-al Tier 3-ban

(#11610) newplayerAW


newplayerAW
újonc

Pár hete kezdtem el a játékot, eddig nagyon tetszik. :K Az arty-k nagyon bosszantóak tudnak lenni és halál pontosan lőnek. :K nem úgy mint a másik játéknál. A grafika nagyon jó minden téren és a játékélmény fenumenális.

(#11611) wwenigma válasza newplayerAW (#11610) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

***csak itt latod ha tüzel rád szoval icipici odafigyelessel nem kap el. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11612) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Terminátor 2-re milyen "retofiteke" javasoltok? Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11613) weres78 válasza belaazallat (#11612) üzenetére


weres78
senior tag

Mire szeretnéd elsősorban használni?

Poczy, gyere jáccani! :D

(#11614) belaazallat válasza weres78 (#11613) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezt hogy érted? Mármint hogy PVE/PVP? P-re.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11615) weres78 válasza belaazallat (#11614) üzenetére


weres78
senior tag

Az is, meg hogy felderíteni, sebzésre mész elsősorban, ilyesmi.
Én sebezni megyek vele (mondjuk inkább a T6 Terminatorral), de valójában ugyamnazt kell velük csinálni az én olvasatomban. Puhákat kiherélni, ha kemény van azt meg spoton tartani. Természetesen miután nincs aki spotoljon, mert amíg van addig rakétával bontani.
Nálam így van egyébként:
Optika, internal hull, augmentedh breech lock, sapka.
Látótáv jól jön, mer az mindig jól jön és kész :D . HP is kell, meg van egy slot amibe tenni kell valamit. Potosság jól jön ha messzebről géppuskázol, illetve a gyorsabb töltés életet menthet. Sapka meg kell, hogy pontosabb, gyorsabb legyen, stb.

Namost ugye legjobb ez a jármű ha valaki seggébe tudsz kerülni. Ha abszolút erre mész akkor távcső helyett érdemes mondjuk mozgás közbeni pontosság+töltésidő csökkentés retrofitet tenni (Enhanced Shell Materials). Meg ugye az sem mindegy mid van kifejlesztve...

A hatos terminátor egyébként ful full sebzésre van kihegyezve, és nagyon bejön úg. Hozzáteszem gyűlöltem amígy egyszer át nem retroftieztem látótávra, úgy toltam vele vagy 150 csatát, majd amikor ráéreztem ment a full bontó retrofit. Előtte volt vele a vin vagy 45%, most 60+.

[ Szerkesztve ]

(#11616) belaazallat válasza weres78 (#11615) üzenetére


belaazallat
addikt

9-es terminátorról lenne szó. Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11617) weres78 válasza belaazallat (#11616) üzenetére


weres78
senior tag

És ahogy írtam is: nagyjából ugyanaz a kettő, csak a 6ossal többet megyek. A retrofiteket is a 9esre írtam. Nincs mit.

(#11618) nemeth989


nemeth989
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek mennyire növeli majd a hatékonyságát az új patch a terminátorhoz hasonló vasaknak. Mert ez, hogy ki kell tenned magad az ellenfél tüzének, miközben rakétázni próbálsz és boldog boldogtalan tudja lőni a felépítményt az totálisan gáz. Ez hogy végre mozgás közben is tudsz rakétázni óriási megváltás lesz nekik.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11619) weres78 válasza nemeth989 (#11618) üzenetére


weres78
senior tag

Igen, és az a HP amijük van, szintén nagyon kevés... Mondjuk ez a menet közbeni rakétázás meg már kicsit a lónak a másik oldala lesz szerintem.

(#11620) R9DEON


R9DEON
senior tag

Emberek mi a heti küldetés?

(#11621) nemeth989 válasza R9DEON (#11620) üzenetére


nemeth989
senior tag

A profilod írja.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11622) aginor


aginor
addikt

Ez a video tökéletesen demonstrálja a magas színtű játékmenetet.. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11623) nemeth989 válasza aginor (#11622) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mit is demonstrál, ami kisebb szinten sincs jelen?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11624) _Szasza_


_Szasza_
tag

Hamarosan érkeznek a shark edition járművek. A stingray 2 - ről és a T-80 - ról mi a véleményetek?

(#11625) nemeth989 válasza _Szasza_ (#11624) üzenetére


nemeth989
senior tag

T-80 saját tierjében még úgy ahogy elmegy, magasabb szinten keresztül kasul lövik. Ágyúja nagyot üt, szűkülése gyenge, jó retrofitek nélkül pontatlan. Mozgékonységa átlagos, ha van/volt T szériád meglepetés nem fog érni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11626) _Szasza_ válasza nemeth989 (#11625) üzenetére


_Szasza_
tag

Köszi!

A T szériát a T-64 nél abbahagytam :)

Az igazat megvallva a stingray 2 megvan nekem is, kicsit lomhának tűnik light létére. A stingray 1 - el és a VFM 5 - el kicsit élvezetesebb a játék.

Még rágódom rajtuk, melyiket érheti meg.

Lehet egy ERC-90 F4 - el jobban járnék. Még olcsóbb is lesz :)

(#11627) nemeth989 válasza _Szasza_ (#11626) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ha megvan a Stingray, akkor ugyanazt kapod majd, semmi különbség nem lesz. Csak más festés. F4 megérheti, ha nem jön be a többi, majd lesz még más tank packban, meg ha jól rémlik nemsokára a játék évfordulója is lesz, mikor átlépett openbe. Szerintem akkorra is készülnek valami meglepetéssel.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11628) _Szasza_ válasza nemeth989 (#11627) üzenetére


_Szasza_
tag

Köszi, akkor az is előfordul, hogy várok inkább.

(#11629) aginor válasza nemeth989 (#11623) üzenetére


aginor
addikt

Alacsonyabb szinten (T6 és alatta) azért nem jellemző, hogy a magasabb szintű MBT-k ilyen mészárlásokat rendezzenek. Ez tipikusan a magas szintű játékmenet sajátja szerintem (különösen igaz T10 csupa 9-es, 8-as meccsben).
Ok, hogy a gyerek sem volt pancser, de olyan sok ügyesség sem kellett a T90-ek kilyuggatásához azért.. 10-es szinten az ilyennek rutinból kell mennie már.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11630) nemeth989 válasza aginor (#11629) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ugyanúgy találkoztam már mészárlással t6-ban és alatta is. Nem tier függő a mészárlás. Ha az ellenfél csapata béna bárkivel megeshet 1-2 durva kör, ha ő a top tier. Én is lőttem már nem egy 7-8K sebzést T6ban például Leo2Av-val és annak csak 400körüli sebzése van. Csak azért nincsenek 10K sebzések, mert nincs annyi hp, ezekben a tierekben. Szerintem alacsonyabb szinteken is van akkora különbség, ha top tiernek rak be max 1-2 hasonló szintű tankkal, a többi alacsonyabb, esetek nagy részében mészárlás van, ha az embernek van egy kis gógyija. Ezt tapasztaltam, ha top tiernek rakott be, engem vagy egy értelmesebb embert.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11631) aginor válasza nemeth989 (#11630) üzenetére


aginor
addikt

Rendben, akkor tévedtem.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11632) DeadMeat válasza aginor (#11622) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ennek nem sok köze van a tierhez.. Born egy nagyon jó játékos de ő sem lő 18k-t csak ha az enemy hagyja neki.. Itt konkrétan hagyta. 1 tank elől menekül 4 az elején, aztán meg ra mennek egyesével sorban.. 4 vs 1.. Egy lövéses tank ellen.. Ez inkább a játékosok minőségét reprezentálja.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11633) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Na ilyet sem láttam még! :)

[ Szerkesztve ]

(#11634) Franky74


Franky74
tag

Sziasztok!

Magasabb tierben(6<) ha retrofitot cserélek nem adja vissza a fele kreditet. Kisebb tierben viszont igen.
Ez vmi újjítás?? (Már észrevettem 1 ideje)

(#11635) PoczyAW válasza Franky74 (#11634) üzenetére


PoczyAW
tag

Most már raktárba kerül és akármikor ingyen visszateheted, de csak arra az adott járműre. Így pl. tudsz külön setupot használni PvE-re és PvP-re.

(#11636) R9DEON válasza PoczyAW (#11635) üzenetére


R9DEON
senior tag

Azt a raktárat hol lehet megnyitni?

(#11637) nemeth989 válasza R9DEON (#11636) üzenetére


nemeth989
senior tag

Visszarakja a retrofitek közé, ugyanott van, mint ahonnan megvetted/felraktad.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11638) ughhh


ughhh
senior tag

CSIKI-CSUKI :D

Sajnos az AW is pénzből él és mint a WG elkezdett fa..szopó MM-et beveztni :(
Minden este jól szórakozom, mert az első előre eldöntött csata után átváltok a másik játékra, az körülbelül a 3. csata után van. Ezzel kb megvan az 1 óra játékidő ami belefér.

Jó tanács, egy fillért se költs olyan játékra ami ingyenesen is játszható!

ui: aw kb még 10 hónap prém és utálnak, az oldschool wotra már 1 éve semmit sem költöttem és szeretnek :)
Mikor rendszeresen fizettem nekik direkt szopóágra tettek.

Érdekesek ezek a pay to win játékok, hát akkor haljanak éhen a részemről :))

[ Szerkesztve ]

(#11639) Dewri válasza ughhh (#11638) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ez nem "pay to win". Csak úgy érzed... :DD

Most láttam, hogy megszüntették a jó kis facebook/böngésző alatt futó Ground War: Tanks nevű játékot. Wot klón volt, arty nélkül, jó köröket lehetett menni néhanapján. Aki azt is tömte pénzzel, biztos anyázott egy sort, mikor vége lett...

Mondjuk azt hiszem valami ilyen van is ezeknek az online cuccoknak a soha senki által el nem olvasott licensz-szerződésében, hogy akármikor megszüntethetik a fiókot indoklás nélkül is... Legalábbis úgy rémlik olvastam erről cikket valamikor. A lényeg, hogy fizetés mindig csak saját felelősségre...

Én speciel nem fizetnék soha egy olyan játékért, ahol akár 10x simán lehet vesztes kört menni egymás után, illetve a rendesen megcélzott ellenfelet álló tankból 200 méterről egész egyszerűen látványosan ívben elkerüli a lövésem, ésatöbbi. NEKEM ez egy forintot nem ér meg, de szemmel láthatóan elég sokan ezt szeretik világszerte, azért áll remekül anyagilag pl a WG. Egy tökéletes világban már régesrég becsődölt volna...

(#11640) scyllarus válasza Dewri (#11639) üzenetére


scyllarus
veterán

Vége lett? Én is játszogattam vele régebben, az annyira klón volt, csodálkoztam is, hogy nem perelik :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11641) Dewri válasza scyllarus (#11640) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ja, május 17-el bezárták a szervert. De ezt csak a facebookon írták ki, a honlapjukon simán engedi a letöltést, meg a facén is az indítást, csak semmi nem történik... Amatőrök...

(#11642) Dewri


Dewri
aktív tag

Megint van valami PvP event kiírva, ezúttal napi 2 db csata kell tier1 géppel és napi 2 db csata kell tier4 géppel, ezért jár a jutalom. Ugyanúgy menni kell legelőször egy kört a legnagyobb tierű tankkal, ami van a garázsban, hogy a játék ahhoz számolja a jutalmazást. De mivel a legutóbbinál sem kaptam meg az utolsó hétre járó jutalmat, nem biztos, hogy nekiállok ezzel szórakozni. Bár ezúttal azt írják, hogy instant a jutalom, tehát nem hetente adják, így hátha jobban alakul...

Egyébként most egy BWP-1M Puma a jutalom jármű (tier4 nulla páncélos "vas": [link], ha az event ideje alatt összejön 60 PvP csata, ez a napi 4 körrel számolva 15 nap alatt megvan, az event pedig szeptember 6 és 27 között tart, tehát bőven belefér...

Maga az event, akit érdekel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11643) _Szasza_


_Szasza_
tag

Üdv.

Leopard 2 - ről valakinek valami vélemény? Kezdem azt érezni, hogy az egyik leggyengébb T7 MBT ami eddig a kezeim között volt... Bárki bárhonnan szitává lövi...

(#11644) gubabela válasza _Szasza_ (#11643) üzenetére


gubabela
senior tag

Eleinte èn is azt hittem, de fullosan nem rossz. A tornya elèg kemèny, jó a mozgèkonysága ès pontos a lövege. Egyèbkènt az összes t7 mbt-t könnyü belőni, kivève a chalit, de azt meg felgyújtani volt egyszerű szemből. (most nem tudom milyen, règen mentem chal1. el)

(#11645) Dewri válasza gubabela (#11644) üzenetére


Dewri
aktív tag

Sokszor gyújtanak fel vele sima géppuskások PvE-ben... Tegnap meg szintén PvE-ben legalább 3x robbantottam Challengert lőszerrekesszel, 1x egy Challenger 2-t is... Más tankokkal nem nagyon szokott ez összejönni.

(#11646) nemeth989 válasza Dewri (#11645) üzenetére


nemeth989
senior tag

Egy időre elvileg a köv. updatetól kiveszik az ammo racket pvp-ben, olvastam fórumon. Az egész MBT rész balanszon fog átesni, nagyobb gyenge pontok, kicsit nerfelt pontosság. Géppuskásoktól is elveszik a bazi nagy tárakat, warriorhoz fognak hasonlítani. Kisebb lesz az átütésük. Viszont ugye a rakétával sokkal hatékonyabbak lesznek, így már lesz értelme is a rakétás vbl-nek, wieselnek stb. Meg az egész játék dinamika módosításokon fog átesni, hallottak alapján nagyot fog szólni, csak aki tud róla nem mondhat semmit.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11647) Tesztó válasza _Szasza_ (#11643) üzenetére


Tesztó
csendes tag

Az Ábrahám gyengébb :kicsi átütés és sebzés, lassú de legalább papír... Ráadásul minden találat amit benyel, jó eséllyel bereccsinti a tornyát. A leo álom ehhez képest.

(#11648) scyllarus válasza Dewri (#11642) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor itt az alkalom, hogy újra aktív legyek. Nem is azért, mert megéri a Puma, de elfér a garázsban, és legalább lesz célom.
Az utóbbi időben súlyos Mass Effect fertőzést kaptam, és bár egyáltalán nem gyógyultam ki belőle, azért már mással is kellene játszani néha :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11649) zozyk válasza scyllarus (#11648) üzenetére


zozyk
addikt

Mass Effect

Én a Riders Of Icarus-t tolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#11650) nemeth989 válasza scyllarus (#11648) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nálam az első az még mindig az űber felülmúlhatatlan. Rengetegszer végig toltam már. 2. nem rossz, 3. a leggyengébb szerintem.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.