Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) PoczyAW válasza scyllarus (#10299) üzenetére


PoczyAW
tag

Szerintem az én megközelítésem egyszerű: semmi baj azzal, ha nem beszél angolul (persze saját érdekében nem árt, de nem létszükség), viszont ha már önjelölten magyar úgymond "közösségi főszereplő" szeretne lenni, akkor azért magyarul beszéljen. Mert azért ha nem is beszélek angolul és google fordítóval lefordíttatom, akkor utána elolvasom. Innentől meg két eset lehetséges:

1. fasza, posztolom

2. (náluk ez van) b@ssz@ meg, ebben egy értelmes mondat nincs, hagyjuk.

Mondjuk Fekete Pákó is "celeb" és ő is hasonló szinten beszél magyarul. De ha valakinek ez a célja, akkor meg ne sírjon ha kiröhögik.

(#10302) ollie válasza csaabz (#10277) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A ROF növelése mindig nagyobb DPS-t jelent a Damage növeléshez képest, feltéve, hogy ugyanolyan arányról beszélünk. Vagyis 5% ROF több, mint 5%-kal növeli a DPS-t, 5% damage növekedés meg ugye pont 5%-kkal. Vagyis még így is jobban megéri a ROF-ra gyúrni, legalábbis PVP-ben. PVE-ben viszont jobb a damage növelése, mert ott ugye hajlamos kifogyni a lőszer.

***

(#10303) scyllarus válasza yodamester10 (#10300) üzenetére


scyllarus
veterán

A hivatalos AW magyar fórumon történt Ott megtalálsz mindent.

PoczyAW: Pont így gondolom én is. Én se fordítgatom az orosz szerver híreit, mert szégyen, de 8 év orosz tanulás után csak a hetes jelentésére emlékszem :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10305) vv5204 válasza scyllarus (#10303) üzenetére


vv5204
senior tag

Azaz! Nekem is ennyi maradt meg. Nyikto nye szusztvújet. :D

(#10306) yodamester10 válasza scyllarus (#10303) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem fészbukozok ezért kértem linket ;)

(#10307) zozyk válasza yodamester10 (#10306) üzenetére


zozyk
addikt

(#10309) yodamester10


yodamester10
őstag

Srácok hogy kell képet küldeni a my.com -nak ha kilőtt a láma csapattársam?

Megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#10310) Viper26


Viper26
nagyúr

Még mindig tart ez az akció, hogy esténként több a bevétel?
Amcsi tankoknál merre érdemes menni?
Leopard 1 megvan.

iPhone 14 | FR955

(#10312) weres78 válasza ertewrtewrtw (#10308) üzenetére


weres78
senior tag

Azt is írta a kolléga, hogy ha húsz percet várt sem kapott csatát. Azért ez már csak jelent valamit...
T4-ben kapsz a legkönnyebben csatát, mert sokan szeretnek ott játszani, aztán jön a T6, T7, T10. De nem délelőtt, amikor Kean is írta a hozzászólását. Akkor nagyon kevés a játékos sajnos. Persze van hogy kapsz csatát szinte azonnal, viszont van hogy T4 tankkal T6 csatában találod magad. De még szarabb a helyzet amikor T7 tankkal kell T9-ben alkotni. Mondjuk ma is volt, hogy sikerült... :K

(#10313) Franky74


Franky74
tag

Hali!

Észrevettétek, h a frissítés óta -nincs jobb szó rá- köcsögebbek az artyk?? Kijelölés nélkül rádlő, pontosan talál, gyakran töltés- és célzási idő minimális mellett? Vkit kipécéznek, csak azt lövik? Ki**szottul feltudnak húzni....

[ Szerkesztve ]

(#10314) #20655360 válasza Franky74 (#10313) üzenetére


#20655360
törölt tag

Prémium tankok közül melyik éri meg jobban szerintetek? Merkava vagy VFM5?

szerk: véletlen idézést nyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#10316) Kean_Sorbo válasza #20655360 (#10314) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mindkettő tank jó. Igaz nem játszottam a Merkava-val, de egyet biztosan állíthatok. Mégpedig azt, hogy a VFM játékélményben sokkal többet ad, és többféle feladatra is használható. Ráadásul a Tier limit is mellette szól.
Ez csak az én véleményem, és csak arra az esetre szól, ha az egyiket akarod megvenni. (Egyébként a mostani állás szerint, szerintem az összes tank közül a VFM a legjobb vétel.)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10317) Lacsu válasza #40993792 (#10311) üzenetére


Lacsu
csendes tag

Ne higgy nekik! Az igaz, hogy nem specializált, mint az MS vagy a Challi, hanem mindenben átlagos, de azt stabilan tudja. Igazi jó "szerszám". Mondom ezt úgy, hogy minden kilences MBT-m megvan.

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#10318) BXC0re


BXC0re
csendes tag

Aki lemaradt a múltkor, vagy nem tudott róla, annak hasznos: újból van starter pack kulcs az Alienwarearena-n.

(#10319) Viper26 válasza BXC0re (#10318) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, kaptam kódot, be is váltottam, de a 7 plusz nap nem adódott hozzá a jelenlegi 6 napomhoz. :F

iPhone 14 | FR955

(#10321) BXC0re válasza Viper26 (#10319) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Elvileg az inventory-ban kell landoljon!

(#10322) #20655360 válasza Kean_Sorbo (#10316) üzenetére


#20655360
törölt tag

Köszi! Lepasszolom az infót. Nem nekem kell am.

Én agyf*szt kapok ettől a játéktól. Nagyok a pályák, fedezék sehol, camo 0. (a susnyásban campelő td-met a pálya másik végéből spotolják, mi a fasz?) ááá Incoming, INCOMING! állandóan. Most is feldobta a vérnyomásom keményen. Én többet nem lépek be. :) Nem sok meccset nyomtam le (mivel csúcsidőben is vagy 2 perc mire betesz, vicc. éjszaka meg totál esélytelen), de nem is érdekel.
A wotot komoly szinten toltam, de ezzel a játékkal nem tok mit kezdeni. Kicsit másképp működnek itt a dolgok.

(#10323) weres78 válasza Viper26 (#10319) üzenetére


weres78
senior tag

1.

2.

3.

(#10324) nemeth989 válasza #20655360 (#10322) üzenetére


nemeth989
senior tag

Köszönjük az infót Emese, viszont nem látásra, ami nem megy nem kell erőltetni :C

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10325) vv5204


vv5204
senior tag

Nem tudjátok lesz az AW-ba ágyú, egyéb hangoknak a változtatása valamikor a közel jövőben? Vagy egy éve, hogy abba hagytam a WoT-ot, most kíváncsiságból youtube-on megnéztem egy-két csatát és szerintem pöpecre megcsinálták! AW ágyúknak is valami hasonlóan kellene szólniuk, mert a mostani elég béna. :K

(#10326) nemeth989 válasza vv5204 (#10325) üzenetére


nemeth989
senior tag

A gépágyúkat most változtatták, szerintem majd idővel napirenden lesz az is, de nem elsődleges most a játékban. Jó ideig ne várj ilyen változtatást szerintem.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10327) #20655360 válasza nemeth989 (#10324) üzenetére


#20655360
törölt tag

Na jól van, de ha már ekkora arcpirító koppincs, azt hittem a camo rendszer is hasonló. Nos, marhára nem. :)

(#10328) nemeth989 válasza #20655360 (#10327) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mi az arcpirító koppincs?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10329) bullseye válasza nemeth989 (#10328) üzenetére


bullseye
addikt

QB éppen most mutatta az új WoT patch próbaváltozatát. Egész érdekes lett az új tankstatisztika rész. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10331) #20655360 válasza #40993792 (#10330) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ez nem szurkálódás. Csak leírtam a véleményemet, néhány lejátszott pvp meccsre alapozva. Meglepett hogy a játékmechanika mennyire más és ennyi.
Próbálkozok majd még vele és meglátjuk. :)
Kinézetre/kezelőfelületre viszont akkor is egy ordas nagy koppincs. Képesek voltak még a wot-os, jimbo féle célkereszt modot is lekoppintani a korai verzióban. lol Már cserélték. +Még az xvm-ből is emeltek át elemeket. Persze h azt várná az ember h a "belső" is hasonló.

(#10334) yodamester10 válasza ertewrtewrtw (#10333) üzenetére


yodamester10
őstag

Pedig a Gyro stab csökkenti a töltés időt, most vittem le az Armatán 6,7-re a töltés időt vele,igaz 8,5 misibe fájt.

(#10336) nemeth989 válasza #20655360 (#10331) üzenetére


nemeth989
senior tag

Szerintem konkrétan az összes Mmo/rpg cucc hasonlóan néz ki. Az összes hasonló játéktechnikai elemre épül. Varázslós, tankos anyámkínja. Techtree/dealer más jatékokbanban képesség fa, egyre jobb képességekkel, itt tankokkal. Retrofit/felszerelés megszámlálhatatlan játékban lehet rúnákkal erősíteni. Skillek ugyanúgy kioszthatók, hp rendszer, garázs/karakter listák. Wot is meg ez is Mmo/rpg elemeket használ, adott stílushoz igazítva a kinézetét, alapvetően tökugyanúgy néznek ki menüben az összes mmo. Két hasonló stílusú játék között akkor jön elő a különbség, mikor belépsz a játéktérre, dinamika, harc rendszer azért ebben már nem igazán lehet hasonlóságot levonni. Az meg hogy milyen módokat használtak fel inspirációnak szerintem azzal semmi gond. Eleve módok amikkel azt érjük el, hogy az user számára felhasználóbarátabbá alakítsa a játékot. Kérdem én, ha rengetegen használják ezeket a módokat, akkor a wg miért nem implementálja a játékba? Ha ők nem teszik akkor majd más játék fogja, nem kell félteni a wgt se, biztosak lehetünk benne, hogy mindenki figyeli a másikat, ott is lesznek majd olyan változtatások, amikhez az inspirációt majd innen nyerik, fordítva is.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10337) scyllarus válasza #20655360 (#10331) üzenetére


scyllarus
veterán

"néhány lejátszott pvp meccsre alapozva" ez kicsit kevés a megalapozott véleményhez :)
"azt várná az ember h a "belső" is hasonló." -annak mi értelme lenne? Akkor csak egy skin lenne a wothoz, modern tankokkal.
Pont ez a lényeg, ezért hagytuk ott sokan azt, és játszunk inkább ezzel: mert más, szerintünk jobb.
A kezelőfelület hasonlóságának több oka lehet: egyrészt az már elég letisztult, több éven át reszelgetett UI a wotban, nehéz lenne jobbat csinálni. Másrészt, a wot versenytárs nélkül jelent meg a piacon, ennek viszont bevallottan "onnan" kellene átcsábítani a játékosokat. Ezt megkönnyíti a megszokott kezelőfelület, nem kell teljesen újat megtanulni, megszokni. Lopás? Lehet annak nevezni, de ezen az alapon az összes FPS játék a Wolfenstein 3D-től lopta a HUD-ot :)
Nem hibátlan ez a játék, messze nem. Van amiben jobb (még?) a wot (a hangok például szerintem is jobbak, tegnapelőtt játszottam kicsit ott, nekem jobban tetszettek ott a hangok, a 15-ös tesztszerón meg pláne jobbak lesznek).
Szerintem próbáld ki kicsit többet, mielőtt véleményt alkotsz, más, ez biztos, ez jelenthet jobbat és rosszabbat is. A camo rendszer mondjuk pont sokkal egyértelműbb és jobb, mint amott, itt nem tűnik el a feléd tartó hegymagas T-29 a mező közepén, mert volt előtte egy fűszál...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10338) Viper26 válasza weres78 (#10323) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi mindenkinek, meglett...ráadásul kettő 7 napos volt. :)

iPhone 14 | FR955

(#10339) vv5204


vv5204
senior tag

A nagy összehasonlítgatás közepette simán kihagytátok a Warthunder-t, pedig ők is a tankos játékokból hasítanak ki egy szeletet. Kíváncsi lennék pontos adatokra, melyikkel mennyien játékolnak.

(#10340) TESCO-Zsömle válasza ertewrtewrtw (#10333) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Centauro 155.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10341) scyllarus válasza vv5204 (#10339) üzenetére


scyllarus
veterán

Én direkt hagytam ki. Egyrészt szerintem kicsi a szeletük, másrészt itt koppintásról van szó, és ők másféle utat követnek mind UI-ben, mind játékmechanikában, ők nem merülhet fel másolás gyanúja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10342) R9DEON válasza TESCO-Zsömle (#10340) üzenetére


R9DEON
senior tag

Ezt akkor csak megvásárolni lehet?

(#10344) TESCO-Zsömle válasza R9DEON (#10342) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, ezt akkor kivették a játékból újraegyensúlyozási célból. A szóban forgó retrofit az első jele, hogy talán vissza is rakják.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10345) Vitiris válasza #20655360 (#10327) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A te egyszerű, faék logikádat követve a WOT is egy koppincs!
A fejlődési fát, fejleszthető kiegészítőket nem ők találták ki, ezernyi játék pld versenyautós, robotharcos játékok. Minimap damage panel stb már mind megvoltak. Panzer elit és társaiban 15 - 20 éve.
Hogy miben újított? Abban hogy 2016-ban egy csak 1 magot használ, a playerek 90% cheat-tel rohangál. A fizika nevetséges. Erre persze lehetnének büszkék is de minek? Ja és 4-5 éve képtelen a BETA állapotból kilépni. Örülök hogy ezeket az utóbbiakat az AW nem "koppintotta". És hogy én miért nem megyek át a WOT fórumba ezt előadni? Mert nem vagyok troll.
Simán írhattad volna hogy neked az tetszik és visszamész. De ezeket a koppincs stb, beszólásokat minek? Ez hogy neked ez a játék meghaladja a képességeid másokat még vígan szórakoztattat.

(#10346) myckey válasza #20655360 (#10327) üzenetére


myckey
veterán

köszönjük a felettébb értelmes megnyilvánulásodat :R

minden jót a nem -koppincs- játékban :K húzogasd ott, ne itt ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10347) KaLeun válasza Vitiris (#10345) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ha ezt a logikát követjük akkor nem hiszem, hogy sok újat kitaláltak volna azóta, hogy lemásztunk a fáról. Viszont nagyon jól megragadták a megfelelő elegyet és sikerült olyan szinten egyszerűvé és könnyen játszhatóvá tenni a játékot, hogy mégis összetett (tehát a a hétvégi vérpistike és egy szuper unicum is megtalálja benne a szórakozást). Egy dologgal nem számoltak, hogy mindig azok a leghangosabbak akik nem magukban hanem másban ill. a játékban keresik a hibát.

Itt az EA és a zárt béta alatt egész jól alakultak a dolgok. Elindultak egy jó úton, ismerték a WoT összes gondját/baját/hibáját, ill. a WT-ből is levonhatták a következtetések és gyakorlatilag átvették egy az egyben a legjobb WoT-os modokat. Ezután folyamatos olyan szarvashibákat vétettek ami az SS (SilentStalker) által kifigurázott WG EU irodának is becsületére vált volna, és aztán össze-vissza módosítgattak mindent, és a nagy ígéretekből nem lett semmi, mert még a WoT-nál is jobban elcseszték. Ott egy ideje már elég jó irányba tartanak, amit jelenleg az AW-ről nem mondanék el, itt egyszerűen fejetlenség van. Azt nem nevezném hallgatnak a játékosokra dolognak, hogy betolnak n+1 prémium tankot, és a már többször elfuserált boostokat és bónuszokat, nagy nehezen gatyába rázzák. Amikor egy egyszerű, téves páncélvastagság kijelzést vagy egy évig javítgatnak alá wotos veníccdán, aztán amikor végre kiizzadják a javítást, a következőben megint goto 0. Ha ennyit töketlenkednek még a WoT 2.0 is be fog előzni.

Általad felsoroltakra, itt is lehetne listát írni: CE motor ellenére optimalizálatlan, gyenge grafika, a spot hack nagyobb előny egy autoaimnél és a többi. Olvasom még a wotos fórumokat is, és sehol nem fikáznak más játékot, mint itt a wotot és pont ez a fórum az ahol, minden értelmes kritikát pont azzal hárítanak el, hogy "EZ MÉG BÉTA". Az egyszeri kommentelőknek meg egyből leharapjátok a fejét..

[személyeskedő rész töröltem]

[ Módosította: ollie ]

Cila

(#10348) myckey válasza KaLeun (#10347) üzenetére


myckey
veterán

ismételten egy személyeskedő hsz. ami egyénre van kihegyezve, meg jó kis feszkó gerjesztő, nem mellékesen :K

át kéne már járni wot topicba, ott is hadd mókázzanak az emberek, ne csak itt :)) :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10349) R9DEON válasza myckey (#10348) üzenetére


R9DEON
senior tag

de a legtöbb elvakult fan pont itt van.

Ameddig nem sértegetek másokat bármekkora elvakult fan lehetek a saját problémám, és azt sem tilthatja meg senki hogy megbeszéljük a WOT gyengeségeit ameddig kulturáltan megy a vita.

(#10350) myckey válasza R9DEON (#10349) üzenetére


myckey
veterán

asszem ez nem nekem akart jönni :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.