Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) scyllarus válasza Dewri (#11900) üzenetére


scyllarus
veterán

Ráadásul holnap patchnap. Akkor lehet, hogy reggel felkelek, hajnali 5-kor még van esélyem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11902) Dewri válasza scyllarus (#11901) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ezzel az a baj, hogy az adott napi akció reggel 9 és másnap reggel 9 között van. Az AW oldalán a profilnál ahol lent a csatákat mutatja, megy egy számláló, ami szerint "ennyi órád van megszerezni a mai jutalmat". Az órát nézve is holnap reggel 9 jön ki. Tehát hiába tolod majd hajnali 5kor, az még a mai eventbe számolódik...

Az event eredeti kiírásában is ez van írva: The event ends on September 27 at 0:01 AM PDT (9:00 CEST).

Inkább aludj reggel...

[ Szerkesztve ]

(#11903) scyllarus válasza Dewri (#11902) üzenetére


scyllarus
veterán

Jaja, igazad van :R
Azt a számlálót ma nem is néztem. És emlékeim szerint eddig azt írta ott, hogy mennyit kell várni a következő napi jutalom megszerzéséhez. Azt is írja, 6-27-ig, és mára azt, hogy 21. nap, így pont kijön, minden összevág, ma van az utolsó nap.
Hát, akkor így jártam, egy nappal később kezdtem el. Nem akartam vele foglalkozni, csak közben jött meg a kedvem. Majd legközelebb hamarabb ébredek. :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11904) nemeth989


nemeth989
senior tag

Megvettem a Warriort. Érdekes egy tank, van egy érzésem a szélsőségek tankja. Pálya ismeret és egy bizonyos szintű tapasztalat is kell hozzá. Meg a csillagok állása és akkor eszméletlen sebzéseket lehet vele kiosztani se perc alatt. Nem az a megyek előre és jólvan tank, akkor hamar elhullsz, ha ezt követed. Ha arra törekedsz, hogy másik tank mögé kerülj akkor a 2 pillanat alatti 1000sebzés földhöz vág. Az biztos a td-k óriási réme. Ha meg nem figyelsz szétkapnak annak rendje és módja szerint.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11905) DeadMeat válasza nemeth989 (#11904) üzenetére


DeadMeat
veterán

Iszom a szavavaidat mester :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11906) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Valaki megkapta már az eventes jutalmat? (Puma) vagy gold. Vagy lehet valahol választani?

(#11907) scyllarus válasza Vitiris (#11906) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs választásod. Ha nincs Pumád a garázsban, akkor azt kapod, ha van, akkor a goldot.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11908) Vitiris válasza scyllarus (#11907) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Köszi! De igy sem kaptam meg. Lehet még dolgoznak rajta!

(#11909) scyllarus válasza Vitiris (#11908) üzenetére


scyllarus
veterán

Ma elvileg patchnap van, ha jól rémlik. Gondolom, emiatt biztosan csúszik a jutalmak kiutalása is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11910) PoczyAW válasza scyllarus (#11909) üzenetére


PoczyAW
tag

Jött már itt valaha időben? Egy példát mondjatok, bármit :)

Kérdés ezzel kapcsolatban (hátha mégis jön valami időben): aki nálam részt vett az eventen, megkapta már a boostot?

(#11911) Simi37


Simi37
őstag

Nos a látvány a minimumhoz képest nagyon szép :D (meg amúgy is) De rendesen van erőforrás igénye...esős pályán megeszi a 480at

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#11912) scyllarus válasza PoczyAW (#11910) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap néztem, akkor még nem jött meg. Nem foglalkoztam vele, ezen az eventen nem a nyereményért vettem részt :) Tényleg, mennyi lett a végső szám?
Viszont nekem nem jön a hotfix sem, a launcherben play gombom van, nincs download, a verziószám sem ugrott .2-re.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11913) nemeth989 válasza scyllarus (#11912) üzenetére


nemeth989
senior tag

Szerver oldali volt csak az update :)

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11914) scyllarus válasza nemeth989 (#11913) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi :R
Most láttam csak a kép alatti eldugott sort.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11915) Franky74 válasza PoczyAW (#11910) üzenetére


Franky74
tag

Helló!

Még nem tünt fel, h kaptam volna vmit!
Gondolom a képernyő jobb sarki felkiáltójelnél, csak jelezne...

(#11916) PoczyAW válasza Franky74 (#11915) üzenetére


PoczyAW
tag

Nem biztos, hogy ad jelentést, csak akkor szokott ha épp online vagy. Mindenestre rákérdeztem a My.com-nál, mi újság a nyereményekkel, még válaszra várok.

(#11917) Vitiris válasza PoczyAW (#11916) üzenetére


Vitiris
aktív tag

We are in the middle of awarding Boot Camp prizes.
Ezt írták! Tehát kb a felénél járnak!

(#11918) PoczyAW válasza Vitiris (#11917) üzenetére


PoczyAW
tag

Én a saját eventre gondoltam, ahol Boostokat lehetett nyerni. Az külön futott a Boot Camp-tól.

(#11919) Franky74


Franky74
tag

Hali!

Megjött a Puma!! Ma 21.47-kor... :))

(#11920) PoczyAW


PoczyAW
tag

Ma irt a My.com, hogy a boostokat jovairtak! Le tudna valaki ellenorizni?

(#11921) scyllarus válasza PoczyAW (#11920) üzenetére


scyllarus
veterán

Én csak olyan 5 körül érek haza, de akkor ránézek.
Mennyien lettünk végül? Csak kíváncsi vagyok.

Szomorú... Abban bíztam, azért 100-200 ember minimum lesz. Ennyire nem játszik vele senki itthon?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11922) PoczyAW válasza scyllarus (#11921) üzenetére


PoczyAW
tag

26-27 korul. Pontosan most nem tudnam megmondani.

(#11923) belaazallat válasza PoczyAW (#11920) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem a puma csak most jött meg.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11924) scyllarus válasza PoczyAW (#11920) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem megjöttek :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11925) PoczyAW válasza scyllarus (#11924) üzenetére


PoczyAW
tag

Ennek örülök, ezek szerint mégis előfordul néha, hogy működik valami.

(#11926) bullseye válasza PoczyAW (#11922) üzenetére


bullseye
addikt

Ez rohadt gáz. És ebből én szinte csak ezért mentem fel 2 hét kihagyás után/előtt. Ezek után sok esélye van, hogy magyar tank, meg október 23 ünnepe, meg hasonlók.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11927) PoczyAW válasza bullseye (#11926) üzenetére


PoczyAW
tag

Ezt én is így látom, de mit csináljak máshogy? Ha van valakinek építő jellegű ötlete, kritikája azt szívesen venném, mert én is úgy gondoltam, hogy sokkal többen leszünk. A My.com támogatást elintéztem, reklámoztam (csak az én Facebook bejegyzéseimet látta átlagosan 150 és 250 közötti ember, plusz a My.com Facebookja, plusz a fórumok, plusz a Youtube), a követelmények gyakorlatilag csak fél-egy óra szabadidőt követeltek, semmi egyebet. Ha nem érdekli az embereket, akkor sajnos ez van :(b

(#11928) bullseye válasza PoczyAW (#11927) üzenetére


bullseye
addikt

No offense, de nem hiszem, hogy ez rajtad múlt, vagy múlna a jövőben. Egyszerűen több munka lett volna vele, mint egy kis fórumos nyafi, így sokaknak nem érte meg. Vagy tényleg ilyen rohadt kevés magyar játszik, vagy ők nem olvasnak semmit (gondolom az indító appban nem volt kiírva).

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11929) aginor válasza PoczyAW (#11927) üzenetére


aginor
addikt

Nem Veled van a baj. Ez olyan tipikus emberi dolog, amíg panaszkodni kell, addig nagy a létszám, de ma már csak egy fűszálat is keresztbe kell tenni, akkor valahogy hirtelen senki sem ér rá.. :F
Egy tanulság van, nem kell a magyar közösséget promotálni a my.com-nál, mert csak beégetnek. :C

Amúgy szerintem nekem is megjött a móka, bár üzenetet nem kaptam róla, de pár motyóból meglepően sok van a raktárban. Ugyanakkor annyira nem fontos, nem a jutalomért mentem fel mindkét nap..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11930) scyllarus válasza aginor (#11929) üzenetére


scyllarus
veterán

Minden szavaddal egyetértek, az elsőtől az utolsóig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11931) irhejja válasza PoczyAW (#11920) üzenetére


irhejja
tag

Nekem megérkeztek, reggel már használtam is őket :D Ezúttal is köszönöm az event-et! :R

Ami nagyon elszomorít, hogy ilyen kevesen voltunk. Sőt, mondhatni alig voltunk... ez gáz. De egyáltalán nem rajtad múlt!

Viszont ezek után egy jó ideig ne várjon senki Magyar vonatkozású dolgokat a játékban, legyen az event vagy tank vagy akármi... örüljünk, hogy kaptunk zászlót :W

(#11932) Franky74 válasza PoczyAW (#11927) üzenetére


Franky74
tag

Poczy NEM Te vagy a hibás. Azok akik ilyen-olyan okokra hivatkozva nem foglalkoztak vele. Csak sajnos ezzel a tettükkel, Téged is és magukat is leminősítették...

Én mindenesetre KÖSZÖNÖM az eddigi-, és a többi munkád(id), h saját szabadidődből áldozol ránk!!
:R

[ Szerkesztve ]

(#11933) bullseye


bullseye
addikt

Ja, az nálam is kimaradt, hogy KÖSZI Poczy!!! :)

Viszont, azt olvastam, hogy a Kentaúr 120 T9 lesz a 0.19-ben, szóval lehet, hogy érdemes beszerezni addig, hátha lehet majd spórolni vele pár milliót. Meg esetleg amúgy is, mert PvE-ben már teljesen frissen is elég jó móka.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11934) speedmetal válasza PoczyAW (#11927) üzenetére


speedmetal
tag

Szia Poczy!
Ha kb. 250-500 ember láthatta a felhívást és ebből 25-30 játékos küldte be a képeket, akkor az szerintem nem rossz arány. Ne feledd, hogy ez volt az első alkalom és azért nem egy "küldd el sms-ben ezt a szöveget" nehézségű volt a feladat. Jómagam is természetesnek vettem, hogy megcsinálom mindkét napon, s végül szombaton, a megadott időintervallumban pont nem értem rá, viszont előtte és utána igen. Azért a vasárnapot már megoldottam. Szóval lehet, hogy az akarat meg volt, csak a lehetőség nem. A következő alkalommal többen lesznek, utána még többen...
Különben is, mit csinálsz ha bemész csatába és elkenik a szád szélét? Feladod? Nem! Bemész újra és újra :)
Én várom a következő lehetőséget, s remélem, hogy akkor már teljes jelenlétemmel meg tudlak tisztelni a fáradozásaidért, amit ezúton is köszönök!

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#11935) PoczyAW


PoczyAW
tag

Nincs ezen mit köszönni uraim, megpróbáltuk :)

Speedmetal: csak az én FB bejegyzéseim látták ennyien, plusz a fórumok amikre írtam, plusz a Youtube. De az AW hivatalosFB-oldalán megjelent kétszer, magyarul, azt szerintem sokkal többen látták, plusz ugye sokan beszélnek azért még más játékosokkal. De hátha legközelebb jobban sikerül :)

Mindenesetre akik itt voltak azoknak akik itt voltak nagyon köszönöm a részvételt!

(#11936) PoczyAW


PoczyAW
tag

Először is bocs a dupláért, de ha azóta nem írt senki nincs mit tenni (el is telt egy kis idő a két hsz között):

Egy nyereményjáték, ezúttal a sokszor kissé mostohán kezelt PVE-játékosoknak:

PVE-nyereményjáték Chieftain

(#11937) _Szasza_


_Szasza_
tag

Üdv!

Tudni valamit a shark edition járművekről? A youtube tele van a videóikkal. Vagy ezek csak az orosz szerveren lesznek elérhetők?

(#11938) PoczyAW válasza _Szasza_ (#11937) üzenetére


PoczyAW
tag

Elméletileg majd jönnek ide is, de az orosz szerver mindig kb. 2 héttel előrébb jár.

Más: rövid Lets Play az Objekt 155-el:

Lets Play Object 155

(#11939) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

Rég jártam itt :)

Most újra elővettem a játékot és azóta olvastam, hogy létezik hozzá magyarítás, viszont azok elég régi patch-ekhez készültek. Fel merjem ezeket rakni vagy inkább ne?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11940) scyllarus válasza SpongyaBob (#11939) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem fent van, most készülök leszedni. Hibát egyébként nem okoz, működik így is, csak a szememet zavarja :) Az új pályák neve, néhány retrofit, tipp ami rosszul jelenik meg, meg vannak félrefordítások, amik miatt visszarakom alapra.
(Az ellenséges legénységi tag kilövésekor feltűnő Widowmaker acsi mint Ablakjelölő a mai napig röhögésre késztet, bár csak félig a fordító hibája, korábbi patchben állítólag angolul is Widowmarker volt, mindenesetre az Özvegycsinálótól messze áll egy kicsit :D )

Szerk.:Amekkora tömeg megmozdult a magyar event kapcsán, szerintem nem várható sajnos.
És ez első kézből származó info volt a my.com-nak, szóval innentől irkálhatunk fórumokra, hogy hű, mennyien játszunk Magyarországon, 30 ember kedvéért nem fognak implementálni még egy kész, beküldött fordítást sem, nemhogy ők nekiállnának. Ezért (is) sajnálatos, hogy Poczy minden igyekezete ellenére ennyien nem foglalkoztak a dologgal... Elástuk magunkat egy időre.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11941) SpongyaBob válasza scyllarus (#11940) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, akkor lehet meggondolom :) Egyébként hivatalosan várható, hogy megjelenik valamikor a játék magyarul?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11942) ughhh


ughhh
senior tag

Ma bónusz nap van, jó kis sörös matricákat lehet nyerni, +100% repu :)

https://aw.my.com/gb/news/general/celebrating-day-german-unity

[ Szerkesztve ]

(#11943) PoczyAW válasza ughhh (#11942) üzenetére


PoczyAW
tag

A jó kis sörös matricák miatt forrong a német fórum :) Ma a német egység napját ünneplik, erre a My.ocm bebaszta nekik az Oktoberfest-es matricákat (mellesleg szarul, mert az Oktoberfesten nem esznek ilyen kolbászt mint a matricán van).

(#11944) bullseye válasza PoczyAW (#11943) üzenetére


bullseye
addikt

Lesz itt még karácsonyra keresztre feszített Mikulás. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11945) PoczyAW válasza bullseye (#11944) üzenetére


PoczyAW
tag

Lehet :) A németek most rendkívül "örülnek", hogy beskatulyázták őket, mint akik csak káposzta-kolbász zabálással és sörvedeléssel foglalkoznak. Főleg, hogy az amcsi, francia és lengyel nemzeti ünnepre is volt extra tank, itt meg semmi :)

(#11946) aginor


aginor
addikt

Az Assaulter juti tankot mikor fogják szállítani a garázsba? :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11947) ughhh válasza PoczyAW (#11943) üzenetére


ughhh
senior tag

Kíváncsi leszek foglalkoznak -e az 1956-os event kívánsággal...

(#11948) PoczyAW válasza ughhh (#11947) üzenetére


PoczyAW
tag

Nem tudni semmit. Reklamoztam egyebkent a topicot, elmeletileg nehanyan irtak is emiatt.

(#11949) ughhh válasza PoczyAW (#11948) üzenetére


ughhh
senior tag

:R

(#11950) PoczyAW válasza ughhh (#11949) üzenetére


PoczyAW
tag

Mindenki erdeke :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.