Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) AW Info Port


AW Info Port
csendes tag

Igaz kis késéssel (bár mivel csak általános jellegű, semmilyen határidőt nem tartalmazó cikk, így nem maradtatok le semmiről), de megjelent egy újabb cikkfordítás az oldalon.

Challenger II ATDU

(#10702) R9DEON


R9DEON
senior tag

Hali!
Nálatok sem csatlakozik a szerverre a játék?

(#10703) speedmetal válasza R9DEON (#10702) üzenetére


speedmetal
tag

De!

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#10704) R9DEON válasza speedmetal (#10703) üzenetére


R9DEON
senior tag

Közben rájöttem újra kellett tegyem a My.com szoftvert, köszi.

(#10705) weres78


weres78
senior tag

Hmmm...
Feljöttem játszani. Nyolc meccsen nyolc bukó, ötször iron medál. Aztán a kilencediket most úgy néz ki megnyerjük, na ott nem csináltam semmit.
Egyetlen olyan meccs nem volt ami szoros. Egyetlen meccsen sem voltam top tier. De nincsen képesség alapú MM. Tök random kerülök folyamatosan 0-3 killt elérő csapatba.
Most pár hét szünetet tartok.

Közben a kilencediket tényleg megnyertük. Hátulról vagyok a negyedik.

(#10706) zozyk válasza weres78 (#10705) üzenetére


zozyk
addikt

Az a baj,hogy a Skyrim-ban nincs multi,pedig ott várnálak. :D
Végre működik faszán a Kull mod. :)

(ha találsz valami jó multiplayer-t szólj,most én is parkolópályára tettem az AW-t,várom a 0.16-ot...hátha)

[ Szerkesztve ]

(#10707) nemeth989 válasza zozyk (#10706) üzenetére


nemeth989
senior tag

WarThunder repülős része, még mindig eszméletlenül élvezetes. Hosszabb szünet után megint elővettem, nem nagyon szerettem a repcsis cuccokat, de ez még mindig eszméletlen király. Nekem mondjuk a tankos része is bejön, még mindig eszméletlenül gyönyörű a TigerII H :)

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10708) zozyk válasza nemeth989 (#10707) üzenetére


zozyk
addikt

Én most ezen töröm a fejem...Innen szerváltam 7 napos próbakódot,meglássuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#10709) yodamester10 válasza weres78 (#10705) üzenetére


yodamester10
őstag

Én most úgy nyomom a pvp-t,hogy aki nem ér el sebzést azt reportolom :DD Tudom,hogy semmi értelme na de mégis :DDD

(#10710) scyllarus válasza zozyk (#10706) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott lennék én is állandóan, az tuti.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10711) bullseye válasza zozyk (#10708) üzenetére


bullseye
addikt

Dreadnaught is ígéretes, és néha dobálnak kulcsokat a zárt bétához.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10712) nemeth989 válasza bullseye (#10711) üzenetére


nemeth989
senior tag

Oda szívesen bejutnék én is.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10713) zozyk válasza nemeth989 (#10712) üzenetére


zozyk
addikt

Dobj egy email címet,van 2 invite kódom, kaptam a Hunter pack-hoz. :D

(#10714) PoczyAW


PoczyAW
tag

Rövid összefoglaló a prémiumtankokról, elsősorban a játékkal most ismerkedők számára.

Prémek általában

(#10716) vv5204


vv5204
senior tag

Az egy bug, hogy az Akácián Freja nem csökkenti a töltés időt?

(#10717) weres78 válasza vv5204 (#10716) üzenetére


weres78
senior tag

Nem. Csökkenti, de nem a teljes újratöltés idejét, hanem a két lövedék közötti újratöltést. A teljes újratöltésre semmi nincs hatással, alapon marad.
És igen, ez is el lett b@szva.

(#10718) vv5204 válasza weres78 (#10717) üzenetére


vv5204
senior tag

Értem. Ez csak azért fura, mert régebben amikor meg volt a Paladin azon redukálta Freja és a retrofitek a töltési időt. Ez tényleg el van így kurva.

(#10719) scyllarus válasza #40993792 (#10715) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is. Lehet, hogy a gépem kevés lesz hozzá, de egy próbát megér.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10720) Dewri válasza aginor (#10693) üzenetére


Dewri
aktív tag

Gondolom az árkád (más néven "hülyegyerek"/"húzd rá a keresztet és nyomd meg a gombot"/"wot"...) módról beszélsz, ott divat a tankok forgása, a "súlytalanság", stb, mivel az teljesen másként van belőve, kis színes átütésjelző célkereszttel, nevek kiírásával az ellenfelek feje fölött... Az RB (realistic) és SB (simulator) mód teljesen más világ, szigorúan ott kell játszani! Az árkád mód alapján, ha valaki csak abban megy pár kört, valóban kialakulhat egy olyan véleménye, hogy ez mekkora f*s játék... Pedig nem. Csak az a játékmód f*s...

Egyébként van oldal, ahol elmondják a lényeget magyarul:

[link]

A bázis fejlesztéséről továbbra sincs hír? Már lassan unlimited bázispont van a "számlán", de semmire nem jó...

(#10721) speedmetal válasza vv5204 (#10718) üzenetére


speedmetal
tag

Én most fejlesztem a Paladint és szépen csökken a töltésidő, persze nem tudom meddig. A PzH 2000-nél viszont rosszul esett, hogy a 13 mp körülire levitt töltésidőm felugrott 20 mp-re. Már csak azért is szomorkodom miatta, mert több millió kreditet költöttem el retrofitekre feleslegesen.
Na de majd meglátjuk mit hoz a jövő...

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#10722) weres78 válasza vv5204 (#10718) üzenetére


weres78
senior tag

A táras cuccok újratöltésének idejére nem hat a töltésidő skill/retrofit/ellátmány. Semmi. Jelenleg ha 20 sec az újratöltés annyi is marad.
A fenti cuccok csak a két lövedék betöltése közötti időt csökkentik. Hogy ennek mi értelme? Gyakorlatilag semmi. Hiába tudsz gyorsabban kilőni 3 lövedéket ha nem tudsz beszűkülni, és egyébként alapból is nagyon gyorsan kilövi a tárat az összes táras arty.
A nem tárasakra ugyanúgy hat a töltésidő csökkentése. Csak ugye már a fasorban sincsenek ahhoz képest amilyenek voltak (amikor félprémet csináltam belőlük).
Tárasakat most kimondottan sebzésre érdemes tolni. PZH 300-körül lő jól páncélozott cuccokba telitalálat esetén / lövés. 900-at ha szerencsés vagy ki tudsz tolni egy tárral, cca 6 sec alatt, ami nem rossz. Aztán van 20 sec amíg menekülsz, mert jön ugye 12 sec spot a másik arty számára, hiszen egy helyben lőttél hármat.

(#10723) vv5204


vv5204
senior tag

Én csak pve-ben arty-zok. Tier 4, 6-ban nem könnyű, mert alig van MBT, a lájtok meg úgy rohangálnak, hogy alig lehet eltalálni őket, illetve mielőtt ráfordulnék ki is pukkantak. Tier 8-ban már jobb a helyzet. Kíváncsi vagyok a Pzh-ra, hogy hatékonyabb-e, mint a Paladinnye. Még a rate of fire-es idők előtt a Paladin-t 11 sec alá vittem, most biztos kakibb. Viszont a rekordom vele egyszer -szar csapat miatt- 22 ezer dmg volt Banshee-n. Ahogy most nézem, aki játszik vele 10 ezer fölé nem nagyon megy a csatákban.

(#10724) weres78 válasza vv5204 (#10723) üzenetére


weres78
senior tag

Paladin volt 6 sec környékén is, mondjuk azt tényleg nerfelni kellett.
Most sem rossz annyira a töltése, 11 sec ha jól emlékszem.
PZH PVE-ben simán ellövi az összes lövedékét egy meccsen... 10K + meg kell legyen vele.

(#10725) speedmetal válasza weres78 (#10724) üzenetére


speedmetal
tag

A PzH 2000 majdnem kétszer is ellövi az összes lövedékét, nagyon ritkán fordul elő, hogy nem kell "9"-est nyomnom. Viszont gyorsan szűkül és sebészi pontossággal lehet vele lőni. A Paladin jelenleg 10%-on van és 13,62 a töltési ideje, a sebzése pedig 400 körül van, de néha 700 is előfordul :-)

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#10726) vv5204


vv5204
senior tag

Armatának, XM1A3-nak, Leo 2A7-nek mennyire lehet felhúzni a DPM-jét retrofitekkel, artys kommanderrel?

(#10727) weres78 válasza vv5204 (#10726) üzenetére


weres78
senior tag

Nálam ennyi (nyilván más retrofitekkel más értéket kapsz, de ki tudsz indulni az adatokból):

[ Szerkesztve ]

(#10728) vv5204 válasza weres78 (#10727) üzenetére


vv5204
senior tag

Köszi a képeket! Úgy látom az Armata messze viszi a prímet papíron. Pve-be evvel lehet a legtöbbet össze lőni átlagba?

(#10729) PoczyAW


PoczyAW
tag

A prémium harcjárművek bemutatásában a Type 59 Legend került sorra, ami gyakorlatilag ingyen megszerezhető (ha véletlen még nem lenne meg valakinek), és ahhoz képest abszolút nem rossz.

Type 59 Legend bemutató

(#10731) weres78 válasza vv5204 (#10728) üzenetére


weres78
senior tag

Nem próbáltam, de ha PVE módban mennék minél nagyobb sebzésre, akkor az Abrams lenne, amit választok. Azt eléggé testre lehet szabni retrofitekkel, pontos az ágyú még ha nem is teszel semmit pontosságra. Gyorsan is tölthet, ha arra alakítod, plusz van HEAT ami ezer körül tud sebezni. Ráadásul jól mozog, van látótávolság és páncél, vagyis akár csapat nélkül is van esélyed alakítani vele...

(#10732) PoczyAW


PoczyAW
tag

Infók a Youtube-csatornával és a csatorna jövőjével kapcsolatban.

Info

(#10733) speedmetal


speedmetal
tag

Sziasztok!
Másnak is be van fagyva a kezdő képernyő bónusz gombja? Minden jól működik, megy a játék is, de a nagy sárga gombra nem reagál.

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#10734) speedmetal válasza speedmetal (#10733) üzenetére


speedmetal
tag

Megjavult!

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#10735) Synaptic


Synaptic
senior tag

Telekom ADSL

Itt tanyán csak ez az egy alternatíva van. Eddig 45-50 között volt a pingem a játékban . Pár napja ez felmászott 100-300 közé. Aki hasonló nettel bír annál is jelentkezik a dolog vagy csak egyéni szoc. probléma ? Router ki-be már meg volt. :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#10736) Vitiris válasza Synaptic (#10735) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nézd meg Winmtr progival a 185.30.178.163 ip cimet. Látod majd hol úszik el a ping.
De gyanítom hogy valami kábel gond lesz! vagy hálókártya.

(#10737) Synaptic válasza Vitiris (#10736) üzenetére


Synaptic
senior tag

Ezek szerint valami helybéli telekomos hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#10738) Kean_Sorbo válasza Synaptic (#10735) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem nincs gondom. 45-50 a ping, ahogyan te is írtad.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10739) Synaptic válasza Kean_Sorbo (#10738) üzenetére


Synaptic
senior tag

Amióta rátették a routerekre ezt a szar telekom.fon szolgáltatást azóta csinálja. Igaz korlátoztam a wifi elérést is mac address-re , meg csak 1 percet van bekapcsolva a wifi de azóta játszhatatlan a game

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#10740) Kean_Sorbo válasza Synaptic (#10739) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Passzolok, hogy mi lehet ez. Nekem egy ADSL modem van külön N-es routerrel.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10741) Vitiris válasza Synaptic (#10737) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen! Rögtön a routered után jelentkezik a gond! Ami lehet a router hibája is! Vagy a vezetéké.
Hívd fel az ügyfélszolgálatot. Az hogy volt 1100-s ping (worst)is nagyon durva! Azt ők elvileg kívülről is betudják mérni!

Nekem igy néz ki!

Az első a routerem, második a kábelmodem onnan a t-home-é a dolog, de látszik hogy a legrosszabb(worst) sem megy 100 fölé.

[ Szerkesztve ]

(#10742) zozyk


zozyk
addikt

Ti is kaptatok emailban ajándék kódot az Aw-tól?
500k kredit és 3 nap prém.

[ Szerkesztve ]

(#10743) Vitiris válasza zozyk (#10742) üzenetére


Vitiris
aktív tag

nem :(((

(#10744) zozyk válasza Vitiris (#10743) üzenetére


zozyk
addikt

[ Szerkesztve ]

(#10745) Met válasza zozyk (#10742) üzenetére


Met
nagyúr

Én csak két nap prémet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10746) Bébá


Bébá
tag

Én is kaptam, de aktiváláskor azt írja illegális karaktereket tartalmaz a kód.

(#10747) weres78 válasza Vitiris (#10743) üzenetére


weres78
senior tag

Kaptam. Mostanában keveset játszom, lehet ez az oka?

(#10748) vv5204


vv5204
senior tag

Olvazstátok a 0.16-os módosításokat? Ez most nem csak bug fix lesz, több dolog változik. Például a hangok. Remélem megüti a mostani Wot-os szintet és 30-40 Hertz körüli basszusokat fognak produkálni a lövések, főleg a Wiesel-é! :)

https://aw.my.com/gb/news/general/update-016-preview

Szerk.
Aki tud angolul egy fordítás jól jönne! :K

[ Szerkesztve ]

(#10749) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Azt hiszem a csúcson kell abbahagyni. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10750) weres78 válasza Kean_Sorbo (#10749) üzenetére


weres78
senior tag

Na ezek miatt a dolgok miatt nincs kedvem játszani jelenleg.
Belépek, és kilépek, egyszerűen nincs kedvem maradni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.