Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) scyllarus válasza KaLeun (#11050) üzenetére


scyllarus
veterán

8 körül mentem egy kört, de kidobott csata közben, pedig nekem soha nem volt ilyen gondom a legproblémásabb patchek idején sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11052) Kean_Sorbo válasza scyllarus (#11051) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igazad volt. Versenyen a bojlipancerek voltak a nyerők.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11053) scyllarus válasza Kean_Sorbo (#11052) üzenetére


scyllarus
veterán

Én béna vagyok, de még én is szeretek vele játszani. Profi kezében durván teljesíthetnek.
A wotban is vitték az AMX-eket, ami kb. ugyanez.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11054) Kean_Sorbo válasza scyllarus (#11053) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hát igen, tegnap csak Pipeline volt. Oda kiváló tank.
Ma viszont Lost Island lesz. Arra a zegzugos szarra bevinni, egyenlő a halállal.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11055) KaLeun válasza scyllarus (#11051) üzenetére


KaLeun
senior tag

Most már van elég ember, de így összességében 3 olyan csata elég is volt ahol 2-3 perc alatt lemostak a pályáról. Ez nem szórakozás, csak méreg.

Cila

(#11056) scyllarus válasza KaLeun (#11055) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont mint a wot :) Csak itt minden lövésed oda megy, ahová célzol.
De egyébként tényleg sok az ilyen meccs, nagyon kevés a játékos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11057) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Lehet festeni a tankokat. :DDD Megvan a négy hétvégés buli.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11058) KaLeun válasza scyllarus (#11056) üzenetére


KaLeun
senior tag

Messze itt lehet a leggyorsabban és a legszarabb módon kikapni, az összes wg és wt játékot beleértve. Hiába van egy szuper skilles és retrofitezett tankom amivel egy csavar fején lévő O betű közepébe tudok lőni amikor egy azonos szintű prémiumot nem tudok szemből sebezni, kivéve az 1 pixeles kupolát ami 150 sebzést ad. És ez volt nagyjából az első ígéret, hogy nem lesznek ilyen prémiumok.

Cila

(#11059) DeadMeat válasza KaLeun (#11058) üzenetére


DeadMeat
veterán

Egy OP prémium tank sincs... Sőt a pénz és az xp hozamon kívül semmivel nem jobbak mint az azonos tier járművei... Az hogy te nem tudod hol kell belőni szemből, az miért is a játék hibája?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11060) yodamester10


yodamester10
őstag

100 százalékos xp van még 1 nap 12 óra ha valakit érdekel.

(#11061) zozyk


zozyk
addikt

Alig játszik valaki,de a trollok még itt vannak... :D :D

(#11062) scyllarus válasza KaLeun (#11058) üzenetére


scyllarus
veterán

Melyik prémet nem lehet, csak a kupolán meglőni?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11063) Kean_Sorbo válasza scyllarus (#11062) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csak olyan van, amit nem lehet kupolán lőni. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11064) keneseig


keneseig
tag

A t10-es heavy-k átütik a t8-asok frontját alul?Konkrétan egy Armata lőtt szét miközben az Arietém vezetőnyílását nem láthatta egy épülettől,és csak a másik oldalt látta mikor tolattam előle.

(#11065) Kean_Sorbo válasza keneseig (#11064) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11066) bullseye válasza keneseig (#11064) üzenetére


bullseye
addikt

PvE-ben simán, a lightok is. Pl-01 különösen.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11067) Vitiris válasza scyllarus (#11051) üzenetére


Vitiris
aktív tag

8-9 körül mindig ezt csinálja!!! Legalább is két napja! A kliens szerint is a szerver offline lesz! Lehet minket csak magyarokat érint.

[ Szerkesztve ]

(#11068) Vitiris válasza Vitiris (#11067) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Jelzem nem csak magyarokat érinti. Játékban sokan jelezték! 9 óra után mindenhol ok!
Gondolom hogy van valami limit hogy havonta hány játékost kell elveszteni. Ez a marketing!
Eddig csak a support hiányával, és a fejlesztés bénaságaival sikerült. Gondolták hogy most már fizikailag is tesznek valamit hogy az emberek máshova pártoljanak! Szerintem teljesen jó úton haladnak. :(((

(#11069) myckey válasza Kean_Sorbo (#11063) üzenetére


myckey
veterán

(#11061) zozyk
Ez változatlan. Voltak, vannak és lesznek :))

Sorbo

Várom továbbra is a változatosságot, játékmódokat, ami össze hozza a bandát, hogy legyen értelme újra tankozni.
Mer ez a random puffogás, ez agyhalál.Nekem.

(#11058) KaLeun

User error.

Wot topicot te is látogattad szorgosan.
Na ott ez volt az ilyen esetekre a bevett duma.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11070) scyllarus válasza Vitiris (#11067) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi! A jövő héten szabin leszek, de akkor majd figyelek erre. :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11071) KaLeun válasza DeadMeat (#11059) üzenetére


KaLeun
senior tag

Kösz, Emese.

Cila

(#11072) yodamester10


yodamester10
őstag

Nem semmi,hogy vasárnap délelőtt 10-kor 9 perc várakozás után se lehet tier 10-es pvp-t tolni.55 játékos van összesen.

(#11073) bullseye válasza KaLeun (#11071) üzenetére


bullseye
addikt

Elfelejtetted megnevezni a szuper, legyőzhetetlen tankot, amit mind megvennénk trollkodni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11074) scyllarus válasza yodamester10 (#11072) üzenetére


scyllarus
veterán

A múltkor vasárnap délután, országos zuhogó esőben, amikor biztos nem strandol/túrázik/grillpartyzik senki, 25 játékos volt összesen pvp-ben, 27 pve-ben...
Amíg nem lesz játékos, addig szenvedős ez a játék. Amíg szenvedős a játék, addig nem lesz játékos. A kör bezárult.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11075) DeadMeat válasza bullseye (#11073) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha 2-3 perc alatt kilöveti magát, akkor melyik nem az neki? ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11076) zozyk válasza DeadMeat (#11075) üzenetére


zozyk
addikt

Ha úgy játszana,ahogy trollkodik,nem lenne baja... :)

(#11077) BXC0re válasza scyllarus (#11074) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Ez azért egy picit csalóka. Bár az látszik, hogy 25 ember vár PVP-re de lehet, hogy mellette 3 - 4 30-as csapat már épp játszik egy egy instace-ban, és ki tudja mennyien 5 fős PVE instákban.
A szerveren játszók összlétszámát nem lehet a sorban várakozók számából megitélni. Max utalhat rá :)

(#11078) bullseye


bullseye
addikt

Na most engem ma Challyben belőtt egy Warrior közvetlen közelről, fronton, előbb 900+ majd 600- sebzésre. Szóval vannak OP tankok, még ha PvE-ben is. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11079) scyllarus válasza BXC0re (#11077) üzenetére


scyllarus
veterán

Ebben igazad van. De amikor 2 perc múlva még mindig várakozik az ember, akkor gyanús, hogy nem 500+ csata megy éppen. Sajnos alig pár száz ember lehet egyszerre a szerveren, ami elég nagy kontraszt a wot 80-120.000-es létszámához képest.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11080) BXC0re válasza scyllarus (#11079) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Gondolom az az account-ok száma WOT esetében, nem az egyszerre szerveren lévő játékosok száma. :)

(#11081) KaLeun válasza zozyk (#11076) üzenetére


KaLeun
senior tag

Végig top sebző voltam ma is, és egyébként sem anyáztam itt senkit sem.

Cila

(#11082) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Sokszor az is probléma, hogy a kezdőknek nincs sikerélménye. A kevés játékos miatt, a rutinosabb régebbi játékosok, teljesen kiképzett legénységgel és felretrofitezett tankokkal kénytelenek 3-5-ös szinten játszani. Teljesen megértem azokat, akik összetalálkoznak egy olyan AMX-el ami 3.9 másodpercenként lebont róluk 400HP-t, hogy csalódottak. Egyszerűen el sem hiszik, hogy ez velük történik meg. Sokszor tapasztalom, hogy a harmadik lövés után jut el a tudatukig, hogy meg kellene mozdulni.
Ugye aki a WoT-ból szabadul át, annak ez igen furcsa. Alsó tierben ilyen kaliberű tankok kihívás elé tesznek bárkit kezdőként. Hiába bizonygatják nekem, hogy a WoT-ban is elszáll a HP-d pillanatok alatt, na ez nem olyan. Ha van három zsaló, az olyan fókuszt ver beléd full HP-n, hogy meg sem látod a spot jelzést, már meghaltál.
Valahogyan ezt kommunikálni kellene az újak felé, ami tudjuk értelmetlen.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11083) octopus666


octopus666
tag

Imádom a Paladint szó szerint, főleg mikor - 1000 HP levehetünk az ellenségről. :D :D

(#11084) scyllarus válasza BXC0re (#11080) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, ez az egyszerre fent lévők száma. Az accountok száma 10 milliós nagyságrend.
Szerk.: frissen felnéztem: EU1: 54.0000, EU2: 35.000 online játékos.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11085) BXC0re válasza scyllarus (#11084) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Én nem játszom WOT-al, soha nem is játszottam, így nagyon hasonlítgatni nem tudom a két játékot. Az mindenesetre biztos, hogy a jelenlegi tartalom, létszám, és játékmechanika mellett sokáig nem fogom nyúzni én sem. Ráadásul mostanában random kidobál mérkőzések alatt, ami a legbosszantóbb az összes hülyesége közül.

(#11086) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nem értem, hogy egy tankos játéktól mit vártok? Belépsz csatába, és lövöldözöl.
Persze itt többről van szó, de a lényeg ez. Jönnek a századcsaták, kláncsaták, de mit kellene beletenni? Kincskeresést a Lost Island-on?

A balfasz CS-GO-val, ami egy rakat fos, azzal persze nincs gond. Gagyi grafikával szaladgál az ember, akkora pályán mint egy zsebkendő, és minden 15. másodpercben megdöglik. A Battlefield ugyan ez, a COD szintúgy.
A LoL meg, hát na. Egy rakat lila pirickával kell szaladgálni, kattintgatni jobbra-balra. Egy buzizsúr ehhez képest, a szürke ötven árnyalata. A fájkrák négyben, meg nyilacskával kell lövöldözni sakálokat meg varnyúkat. Ezek jobbak? A WoT meg majd eldönti, hogy 8 másodperces célzás után, eltalálod-e az ellenfeled 100 méterről. A Cleverland által dicsőített snipperes játékban, meg 1 órán át csak keresed az ellenfelet, hogy aztán lőhess egyet, vagy egy zombit verhetsz agyon fél óránként baltával. Izgalmas.

Nem kell sírni, menni kell pirickákat irányítani. Ott legalább nem kell foglalkozni a dőlésszöggel és csőlehajlással, csak a csillámpónikkal.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11087) speedmetal válasza Kean_Sorbo (#11086) üzenetére


speedmetal
tag

Köszönöm, hogy feldobtad a délutánom! ;-)
Egyébként messzemenőkig egyet értek!

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#11088) BXC0re válasza Kean_Sorbo (#11086) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Amennyiben ez nem IS szólt, reagálnék.
Elöljáróban annyit, nem vagyok nagy játékos, 2006 óta egyetlen játékkal játszom (WOW) semmi mással, de tényleg, semmi mással. Na jó, mobilon mással is, de ez nem lényeg. Januárban letettem a lantot a következő kiegészítő érkezéséig, és gondoltam keresek valamit. Az AW hirdetése Facebookon jött szembe, kipróbáltam, azóta játszogatok vele. Amit személy szerint nehezményezek benne:

1. tartalom: szerintem kevés pálya van, nem választhatóak (nyilván okkal), a PVE nem a teljes pályákból dob randomot, hanem kevesebből, a PVP pályák szerintem nem elég nagyok.
2. létszám: ezt gondolom nem kell kifejteni, mindenki előtt világos
3. játékmechanika: van egy jól kommunikált elképzelés a fejlesztők részéről, arról, hogyan működik a játék, aztán mégsem úgy működik. Szerintem.

Hogy mitől lehetne több ez a játék? Nehéz erre válaszolni, (nem is tudok) hisz jelenlegi formájában is jóval több mint a WOT (ahogy írjátok többen is) mégis töredéke a játékosállomány.
Én január óta minden nap játszom vele néha többet, néha kevesebbet, de egyre inkább nem kívánom. Meguntam volna? Nem. Nem vagyok az a megunós fajta ;)

(#11089) Drenadar


Drenadar
veterán

Oka van annak hogy fogy a játékos állomány...

(#11090) Kean_Sorbo válasza Drenadar (#11089) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Egy oka van, mégpedig a PvE. Sokan félnek kockára tenni a virtuális tankjukat PvP-ben. Annyira félnek, hogy egy lövést nem mernek bevállalni. Balfaszoskodnak PvE-ben, lebutulnak a bot-ok szintjére, aztán elkenik a szájukat a PvP-ben edződtek, ha véletlenül a rossz gombot nyomják meg. Egy kicsi kihívást sem keresnek az emberek, de ez az életben is így van.
A PvE egy idő után teljesen lapos, monoton játékmenetet nyújt, és itt a vég.
Az a maradék 10%, aki játszana PvP-t meg nem tud, és egy idő után feladja.

Ez a játék úgy működik, ahogyan kell. Te irányítod a sorsod, ha lehet így fogalmazni. Jó a grafikája, fejlődik, de ennek a projectnek a végét maguk a játékosok fogják kreálni. Mi még versenyszellemben nőttünk fel (foci, pingpong, atlétika, stb.), a mostani generációk (tisztelet a kivételnek) meg elpuhulva picsognak, ha meglövi őket valami számítógép irányította tank. Úgy fosnak, mintha a mátrixba lépnének be, aztán ha valaki picsán lövi őket, akkor kitágul a kulalyukuk. Vicc.

És ezen nem segít semmilyen tartalom, csak ha irányítod az embereket mint a birkákat. Menjél be PvP-be, oszt bégess ott. Kb. ez lett volna a legjobb, de a fejlesztők nagyon bíztak az emberekben. Hiba volt.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11091) Vitiris válasza Kean_Sorbo (#11086) üzenetére


Vitiris
aktív tag

:D :DD :)) :C

(#11092) scyllarus


scyllarus
veterán

Mikor kapjuk meg a goldot és a kreditet a hétvégi akcióért?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11093) speedmetal válasza Kean_Sorbo (#11090) üzenetére


speedmetal
tag

Sokan pedig félnek kockára tenni az ép idegeiket amiatt, ami PvP-ben történik. Annyira félnek, hogy inkább nem mennek PvP-be és PvE-ben vannak el, mint az iszap, mert nem akarnak sem idegeskedni a sok bal..sz miatt, sem elrontani a kedvüket. Ezért inkább bevállalják, hogy lebutulnak a bot-ok szintjére és nem mennek PvP-be, hogy az ott edződtek elkenjék a szájukat, inkább hagyják, hogy idegeskedjenek ők és sírjanak a fórumban, hogy nincs kinek elkenni a száját. A kihívást pedig a normális emberek az életben keresik, nem egy ilyen játékban, ami arra van, hogy ha unatkoznék, akkor ne tegyem.
Túl komolyan veszed.
Én irányítom a sorsom? Ebben a játékban? Maximum egy jó csapattal, egyedül semmiképpen.
Megyek is PvP-be bégetni egy kicsit, de csak addig, amíg kisimultak maradnak az idegeim...

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#11094) vv5204 válasza Kean_Sorbo (#11090) üzenetére


vv5204
senior tag

Ne haragudj, de kissé el vagy szállva a saját véleményedtől. Ha valaki másképp látja, mint te ezt az egész számítógépes játék mizériát, netán mer Farcry-ozni, csak PVE-zik, akkor az egy idióta? Én nem érzem magam annak, pedig nem csak AW-val játszom és nem PVP-zek egyáltalán, mert nagyon utálom. Szerintem ne akard másokra erőltetni amit gondolsz, tartsd tiszteleltbe a másik véleményét... és ugyanezt ajánlom a többi gyakran kritizáló fórum tagnak is!

[ Szerkesztve ]

(#11095) bullseye


bullseye
addikt

Nemtom hány aktív WoT-os van itt, de ha esetleg nem nézitek a fő topikot róla, QB streamjén ma lesz valami hatalmas kódosztás, ami küldetéseknél ad valami extra XP-t, vagy mittomén. Azt hiszem a YouTube-on is beszélt róla.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11096) Franky74 válasza scyllarus (#11092) üzenetére


Franky74
tag

Hali!

Megérkezett a gold és a zsé!! Érdekes, h a lóvét 500.000 "címletekben" kaptam...
Biztos így jön össze a napi nyeremények utáni kredit.

(#11097) scyllarus válasza Franky74 (#11096) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi!
De nagy a csend itt. Patch van, jön a 0.16 és senki sem írja?
Nagyon leesett a játékkedv, úgy látom...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11098) ollie válasza scyllarus (#11097) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ma jön?

***

(#11099) scyllarus válasza ollie (#11098) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen
Még nem él a szerver, szóval szokás szerint csúsznak.
Különben meg lóf.sz a s.ggükbe, megint 0 a kommunikáció, a változások listáját is a fórumról kell előtúrni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11100) ollie válasza scyllarus (#11099) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bemásolnád a listát? Melóhelyen le van tiltva az oldaluk.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.