Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) gubabela válasza bypoffy (#11699) üzenetére


gubabela
senior tag

Nekem videokártya vagy driver problèmának tűnik, esetleg valami video beállítás. Milyen configon akarod futtatni?

(#11702) bypoffy válasza gubabela (#11701) üzenetére


bypoffy
csendes tag

amd fx 6300
8gb ram
sapphire r7 360 nitro

nem találok olyan beállítást ami segítene rajta

(#11703) belaazallat válasza bypoffy (#11702) üzenetére


belaazallat
addikt

biosba lett állítva valami?

szerk: tuning? Finom hangolás, APM off?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11704) bypoffy válasza belaazallat (#11703) üzenetére


bypoffy
csendes tag

semmi,nem csesztetem a biost mert nem értek hozzá

(#11705) scyllarus válasza bypoffy (#11704) üzenetére


scyllarus
veterán

90%, hogy drivergond.
A játék grafikai beállításai milyenek?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11706) bypoffy válasza scyllarus (#11705) üzenetére


bypoffy
csendes tag

Beállítástol független,1024x768ban minden alacsony beállítással is ezt csinálja.A world of tank 1680x1028-ban max grafikával hibátlanul megy.

(#11707) gubabela válasza bypoffy (#11702) üzenetére


gubabela
senior tag

Ennek elègnek kellene lenni. Letöltèsnèl leszedted a teljes (hd) klienst? Catalyst/crimson mennyire règi?

(#11708) bypoffy válasza gubabela (#11707) üzenetére


bypoffy
csendes tag

igen a teljest szedtem le.A driver a legujabb,crimson 16:9:1

[ Szerkesztve ]

(#11709) scyllarus válasza bypoffy (#11708) üzenetére


scyllarus
veterán

Az új crimsonokra volt panasz. Megpróbálnám régebbivel/az utolsó catalysttal (ha volt hozzá, videokártya fronton nem vagyok naprakész)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11710) gubabela válasza bypoffy (#11708) üzenetére


gubabela
senior tag

Ha jól tudom a 16.9.3 a legújabb (nem biztos, telóról írok), de nálam már az egyel règebbi is hibátlanul ment. Sajnos nincs más ötletem, próbáld ki másik driverrel, driver ès kliens újratelepítèssel, talán segít.

(#11711) bypoffy


bypoffy
csendes tag

Köszönöm a segitségeket !
Probálgatok másik drivert és ujratelepítem,az lehet hogy segít...

(#11712) belaazallat válasza bypoffy (#11704) üzenetére


belaazallat
addikt

Akkor ott lesz a hiba! :) bővebb infó itt az összefoglalóban.

Milyen lapba van a proci?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11713) Dewri válasza aginor (#11700) üzenetére


Dewri
aktív tag

Igen, továbbra is nagyon kevés a játékos. Ilyet, ami a teszten van, nem láttam még sehol: 1-2 játékos van a listán PvP módban egész délután és este! Senki nem nézi meg a tesztszervert?? Wotba be se lehet jutni az első pár napban mikor kinyitják, úgy tele vannak a szerverek, ez meg?? A rendes játékban pedig átlagosan 2 percet kell várni a bejutáshoz most a kis event alatt, aztán tier4-ben akár 9-0 arányú buktákat is lehet menni (top tank afk, saját csapattárs legázol, MBT a vadászoknál is hátrébb kempel...), tök jó szórakozás...

Úgy látom próbálnak újítani valamit, most pl kiírták, hogy kombinálni akarják a PvE-PvP módot ([link]. Elsőre ez úgy tűnik, mintha PvP-re akarnák mindenáron terelni a PvE-ben játszókat. Csak nehogy az legyen ebből, hogy mellé eltörlik a sima PvE-t, mert akkor uninstall lesz a dologból és valószínűleg nem csak nálam...

(#11714) nemeth989 válasza Dewri (#11713) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mindenki LoW-t tol teszt szerveren, meg összességében is hiszen minek is toljon mást, mikor 7-es prem td-t lehet szerezni benne. Meg összességében is, csak előnyökkel jár, minden amit most ott a Session0-ban megszerzel rewardban credit/gold/free xp/egyedi contentek átkerül a rendes szerverre is. Teljesen meglőtték így a délutáni public szervert. Egész nap mentem a publicba 2 suicide t1-et, a kettő 4-est letoltam, de azt is minek. 16.00-tól meg LoW teszt szerveren.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11715) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Az tetszik ebben a játékban, hogy a vesztes csatát is pluszba hozza ki. Jó, hogy még Tier4-5 -ben vagyok, de akkor is. Gyorsabb a fejlődés, csak nem jöttem még rá, hogy mik az OP tankok.

Leopard meg T-72 vonalon mozgolódok. Az egyik nagyokat lő, lassú célzás-lassú töltés és pontatlan sokszor.., a másik valamivel gyorsabb, viszont papír.

(#11716) Tesztó válasza SoulReaver (#11715) üzenetére


Tesztó
csendes tag

Jó kéz alatt mind OP :)

(#11717) SoulReaver válasza Tesztó (#11716) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez hasznos válasz volt, köszönöm :DDD KB. azt is mondhattad volna, hogy minden csúnya lány szép, ha eleget iszol... :D

(#11718) gubabela válasza SoulReaver (#11715) üzenetére


gubabela
senior tag

Kiemelkedően op nincs szerintem , mindnek megvannak az előnyie ès hátrányai. Az már csak rajtad múlik, hogy ki tudod-e használni vagy sem.

(#11719) SoulReaver válasza gubabela (#11718) üzenetére


SoulReaver
veterán

Valahogy ez a plusz egy tier, mindig csak felfele jön ki. Azonos tierben is vannak olyan tankok, amiktől kapok 3-4 lövést, mind1 hol talál el, de az betalál...

Még megszokásból yolóznék, mint wot-ban, de néha nem adja ki. Itt valóban használni kell a tankot, nem csak agyatlan lövölde.

(#11720) gubabela válasza SoulReaver (#11719) üzenetére


gubabela
senior tag

A leo ès a t szèria mondjuk pont nem a jó páncèlvèdettsègükről híres, de alacsonyabb tierben amúgy sem tanácsos a páncèlban bízni. Ráadásul vannak lőszertípusok, amik ha átmennek akkor az igen fájdalmas szokott lenni.(pl a heat, ami ellen mèg nincs vèdelem kissebb tierben) Azèrt lenne jó minèl több osztályt megismerni, (akár pve-ben is, igaz ott a botok nèha èrdekes találatokat visznek be...) mert akkor előbb utóbb kitapasztalod a külömbsègeket ès a magad javára tudod fordítani az előnyöket.

(#11721) Tesztó válasza SoulReaver (#11717) üzenetére


Tesztó
csendes tag

ohh Igazán nincs mit ;)
Amúgy nem elég ha kifejlesztesz minden az adott tankon. Ahhoz hogy igazán ki tudj minden facsarni belőle, kell az 5ös parancsnok 5ös legénység és a 3 as retrofitek. Ebben a játékban minden egyes szint sokat dob rajta.

(#11722) SoulReaver válasza gubabela (#11720) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tegnap szereztem meg a T-72-t, annak már mint ha lenne valami repesz elleni védelme, de a 9 sec töltés idő kicsit lelomboz.

Elég sokan mennek a Lav-300 vagy a prém TD-vel, vagy amx nem tudom pontosan, azok is messziről belőnek..

(#11721) Tesztó

Igen ezt akartam még kérdezni, hogy a retrofit-eket, hogyan fejlesztem magasabbra? Még csak MK1 van mindenből.

[ Szerkesztve ]

(#11723) Tesztó válasza SoulReaver (#11722) üzenetére


Tesztó
csendes tag

Adott tank fejlesztéseknél találod. Ha rámész a kívánt retrora, akkor egy jobb klikkel megmutatja, hogy merre keresd.

(#11724) SoulReaver válasza Tesztó (#11723) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi!

Egyébként innen szoktatok szakaszozni? Vagy mindenki PvE-t nyomja inkább?

(#11725) bullseye válasza SoulReaver (#11724) üzenetére


bullseye
addikt

Én PvE onlyban tolom (na jó, most 1-2 hete más játék onlyban...)
Amúgy arra szerintem a Chally OP (+asszem még mindig könnyebb eljutni oda, mint más T7-ekhez) csak két tűzoltó is kell rá Hardban. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11726) gubabela válasza SoulReaver (#11722) üzenetére


gubabela
senior tag

T72 tornya jó kemèny, viszont a löveg süllyedèse kevès, tornyozni nem tudsz vele. Elèg pontatlan mellè vaksi is. Inkább használd mednek mint mbt-nek. A retrofiteket pve-ben is fel lehet oldani ès ott lehet húzni a tankot is, nem kell hogy szívj a stockkal pvp-ben.

(#11727) Franky74 válasza SoulReaver (#11722) üzenetére


Franky74
tag

Hali!

Magasabb Tier-ben vannak a nagyobb retrofitek.
Igazán "csak" akkor tudod kimaxolni a tankod, ha már Tier9 tankjaid vannak kifejlesztve, és visszafelé felpakolgatod a Tier 3-4-5 tankokra a Mk.3 fejlesztést...

Nekem a Leo ág nem tetszett, pontos ágyú, kevés páncél, nem üt nagyot.
Az orosz ág már jobban tetszett, de ágyú nagyot üt(ponossá tehető), páncél vékony, lassabb tank, igazán kb. a T-80-tól lesz jobb, ott már mozgékonyabb (bár a páncél nem jobb). Itt nekem a T-90, T-90MS tetszik.
Az amcsi ág igazi átlagos, eleinte lassabb gépek, átlagos sebzés, pontossá tehető ágyú, ill. gyorssá tehető újratöltés.

A retrofitek felpakolása nekem úgy ment, h a pontosság, gyors töltés-, célzás vonalon próbáltam fejleszteni. Ill. a gépész, lövegkezelő tulajdonságait terelgettem az adott tank tudásához. Tehát ha lassú, lomha a tank, akkor a vezetőnek a gyorsabb fordulás, és a gyorsítás fejlesztést adtam. A lövész alapból a kiválólövész retrofitet kapta. A többi helyre értelemszerűen rakod a fejlesztést. A technológia helyre megfontolandó a sisak berakása, az az össz. legénység "tudását" fejleszti.

ui.: Általában PvE-t nyomok, az esetek 2/3-ban. Ha akarsz megkereshetsz Franky74 néven vok.

[ Szerkesztve ]

(#11728) Tesztó válasza SoulReaver (#11724) üzenetére


Tesztó
csendes tag

Néhányunkat itt megtalálsz :)
http://www.awmaginfo.eu/

(#11729) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Köszönöm a hasznos tanácsokat! :R

Igyekszem minél hamarabb fentebb lépni, mert engem is a nagy vasak izgatnak :D

T-72 eddig jobban adja, mint az OF-40, bár magasabb tierben gondolom a leopard is keményebb.

Igaziból a T-90 a kedvenc tankom, mert tetszik, de itt a játékban nyilván azokkal tolja az ember, amivel nagyot üt, gyorsan és pontosan, no meg páncélja is van.

Ezeket a crew fejlesztéseket majd át bogarászom, mert nem nagyon nyúltam bele még. Parancsnok az 5. szint, annál nagyobb nem is lesz?

(#11730) gubabela válasza SoulReaver (#11729) üzenetére


gubabela
senior tag

Ha szereted az erős páncèlt, akkor a challenger vonal való neked. (Kb mint a règi wotban a maus) Ha meg már unod a lassú mbt-ket ès kiismered magad a pályákon, akkor irány a wiesel vonal, hatalmas fun (mint règen a t50/2 volt) Parancsnokból az 5-ös a max.

[ Szerkesztve ]

(#11731) _Szasza_ válasza SoulReaver (#11729) üzenetére


_Szasza_
tag

A challanger ágat mindenképp érdemes elindítani, a tankok is jók, illetve aránylag gyorsan (szerintem) fontos retrofitek is feloldhatóak.

Konkrétan a Chall 1 - nél az Intercom system "sapka" Mk3. (mindenre hat), illetve az Arietnél az Augmented Breech Lock Mk3. (pontosság + töltés idő)

Nálam ez a 2 retrofit szinte alap, de az Augmented Breech Lock Mk3. mindenképp.

Mióta megvilágosodtam (ezen a fórumon :) ) és a pontosságra ráfeküdtem az MBT - knél, mintha egy másik játékkal játszanék. Még az MBT-70 - ből is meglepően jó gépet lehet faragni.

(#11732) Met


Met
nagyúr

A salvo töltés csökkentés az mire van hatással a tár töltésre vagy a lövések közti töltésre?
Draco-nál.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11733) DeadMeat válasza Met (#11732) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tarasaknal mindig a szalvo kiuritese gyorsul. Vagyis a lovedekek kozotti idő csökken

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11734) Met válasza DeadMeat (#11733) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11735) SoulReaver válasza _Szasza_ (#11731) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most néztem, hogy a challenger vonalat, már akkor el tudom kezdeni, ha a t-72 ki van fejlesztve?

(#11736) PadaVaJ válasza Met (#11732) üzenetére


PadaVaJ
tag

Gyorsabban tölt!
Magyarul csökken a töltés idő. Fejlesztésre gondolt szerintem. Nem retrofit.
(kipróbálva Draco-nál.)

Igen ha t-64 fullos mehetsz arra.

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#11737) Met válasza PadaVaJ (#11736) üzenetére


Met
nagyúr

Igen, fejlesztés.
Tehát akkor a 14sec csökken.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11738) PadaVaJ válasza Met (#11737) üzenetére


PadaVaJ
tag

14sec 5% 0,7sec 13,3sec röviden.

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#11739) aginor


aginor
addikt

Gratulálok az AW-nek, ezzel a rakéta módosítással jól szét****ák az amúgy sem túl fényes játékot (legalábbis egyelőre úgy tűnik)..

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11740) _Szasza_ válasza aginor (#11739) üzenetére


_Szasza_
tag

Bár én nem voltam a teszt szerveren, de amit a youtube videókon látok róla, az valami rossz vicc... Boldog boldogtalan menetből rommá rakétázza a másikat. A Chall 1 - et szemtől szembe konkrétan pikk pakk le lehet amortizálni.... Szerintem se lett nagyon átgondolva ez a módosítás.

(#11741) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát ez a PvP egy rakás sz...

Meg a FOX is... 1133-at lőtt belém rakétával... 2 lövés volt a T-72-m...

(#11742) Dewri válasza SoulReaver (#11741) üzenetére


Dewri
aktív tag

Vajon miért játszanak egyre kevesebben és miért tolják sokan inkább a PvE-t... Szenvedni ott a wot...

(#11743) DeadMeat válasza Dewri (#11742) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mert nem tudnak "gondolkodó" ellenfél ellen játszani? Nekem nem szenvedés a pvp, szenvedni nem megyek viszont pve-be..

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11744) SoulReaver válasza DeadMeat (#11743) üzenetére


SoulReaver
veterán

Úgy értette, hogy nagyobb százalékban bukta csaták vannak.

(#11745) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a swinger tank, nem is olyan rossz :)

Néha nem értem amúgy, hogy miért megy el a rakéta, pedig rálátok a z ellenségre.

Viszont alig van mit fejleszteni hozzá. a két firepower retrofit meg kb semmit nem ér :(

(#11746) bullseye válasza DeadMeat (#11743) üzenetére


bullseye
addikt

Így van, ostoba vagyok és béna. A cipődet sem köthetném be. Szinte szégyellem, hogy támogattam a játékot, amire nem vagyok méltó.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11747) DeadMeat válasza bullseye (#11746) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez nem az én bajom ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11748) SoulReaver válasza bullseye (#11746) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én biztos, hogy egy fityinget sem fogok ezért fizetni. wot-ra költöttem eleget... ez is csak egy pay to play játék...

(#11749) Franky74


Franky74
tag

Hali!

Társakat keresek a tesztszerveren lord of war-t nyomni!
Nem vok nagy játékos.
Nicknevem a PTS-en: Dexter

Keressetek!

(#11750) bullseye válasza DeadMeat (#11747) üzenetére


bullseye
addikt

Igazából de igen, vagy legalábbis hosszú távon az lehet.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.