Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) emmm válasza DeFranco (#10049) üzenetére


emmm
senior tag

Nálunk ez a bölcsi és az otthon alapján különül el. :) Persze a babysittert sem látjuk, mit csinál pontosan ugye, de jól elvannak, annyi szent.

(#10052) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ha már bölcsi is szóba került, szerintetek mennyi idő után érdemes beíratni, van aki 1 év után már vitte ahol neten olvasom, van aki meg nem is járatta mert megtudta oldani (én se jártam amúgy). Mi 1 éves korától tervezzük.

(#10053) mirci18 válasza emmm (#10045) üzenetére


mirci18
addikt

Van benne igazság.
A nagyszülőkkel általában nehéz dűlőre jutni.
Meglepődésemre ma a gyerkőc nyugodt jó gyerek volt.
Bár lehet befolyásolja az időjárás frontok vagy más mert egész nap fel volt s nem aludt pár óránként egy fél órát hanem egyszerre aludt majdnem 3 órát.
Majd a következő napok eldöntik mi lesz a hisztivel.
Remélem holnap is ilyen nyugodt lesz.
Ha meg nem kivisszük levegőzni a babakocsiban és kész.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#10054) Real_Necro válasza B-L-A-C-K (#10052) üzenetére


Real_Necro
veterán

En 8 honaposan kerultem bolcsibe (anyamnak vissza kellett menni dolgozni), ha jol tudom mostansag a 1,5 ev a trendi.
Davidunkat tavasztol jaratnank maganba, bolcsibe valoszinuleg nem ferne be.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10055) föccer válasza B-L-A-C-K (#10052) üzenetére


föccer
nagyúr

Ahogy érzitek, ahogy adja magát, ahogy engedi. Azt érdemes megvárni, hogy megtanuljon járni, meg ilyesmi. Az én lányom bő 1 évesen ment, nem volt vele baj.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10056) tildy válasza B-L-A-C-K (#10052) üzenetére


tildy
nagyúr

10 hos koratol az enyem ugye bebiszitterrel van. Nagyon szuperul fejlodik, okosodik. Illetve sok errefele a csana szeru childminder is, azokat is szoktak ajanlani.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10057) tildy válasza B-L-A-C-K (#10025) üzenetére


tildy
nagyúr

Eloszor is nagyon gratulalok, nekem ilyen volt, sajnos semmit nem ert (nekem). :( Ha tudtok en inkabb azt ajanlom, probaljatok korhazit kolcsonozni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10058) B-L-A-C-K válasza tildy (#10057) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi, már megvettem, és használja is, teljesen jól működik nekünk.

(#10059) tildy válasza B-L-A-C-K (#10058) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor jo, nekem szinte semmit nem sikerult fejni vele ( 5-10 ml volt max, aztan annyi se)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10060) B-L-A-C-K válasza tildy (#10059) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom kinek hogy senki se egyforma, de mi már 80ml lefagyasztottunk ez kicsivel több mint fèl nap alatt jött össze, ma is van már vagy 50ml.

[ Szerkesztve ]

(#10061) emmm válasza B-L-A-C-K (#10052) üzenetére


emmm
senior tag

Nálunk másfél évesen ment. Szerintem ez már egy elég jó kor hozzá, de a lényeg, hogy járni már tudjon. Akár 1 éves kortól is mehet szvsz. És jobban is szocializálódnak, mintha csak 3 évesen kerülne először egy ilyen közegbe...az első 2-3 hónap még problémás, de mostanra kifejezetten beért a lányomnál a bölcsi :) Már szituációkra reagálva fejti ki a véleményét, beszélve - januártól kezdett el több szót is összekapcsolni. Mintha ráléptek volna a gázpedálra, annyira beindult a fejlődése! És végre, Karácsony óta, átalussza az éjszakákat - hihetetlen számomra, hogy reggel nekünk kell külön kelteni! :C Szóval akinél rossz alvó a gyerek, biztatnám - egyszer véget ér az is :))

(#10062) B-L-A-C-K válasza emmm (#10061) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen én is így gondolom kb. Járni remélem hamar fog, most 1 hetes, és már a fejét tolja ki, meg oldalról hasra/hátra tud fordulni, azt mondták ezt 1-2 hónapos kortól kezdik el.

(#10063) föccer válasza B-L-A-C-K (#10062) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem biztos hogy jo ha nagyon hamar kezd el jarni mert a csintozata meg nem eleg eross hozza. Ha hamar talpra all akkor lehet o vagy x laba illetve a bokabak es a csiponek sem tesz jot.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10064) tildy válasza föccer (#10063) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez igy van, Kevin is 11 hosan indult el, van egy kis O a lababan. Mondjuk kinovik. ( Esmein 10 hosan indult el, neki nagyon o laba volt picikent, ma mar nyoma sincs)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10065) Real_Necro válasza föccer (#10063) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugyanakkor ha a kúszás és mászás kimarad és hamar talpra áll, problémák adódhatnak a beszédkészségben, szavak megértésében, összekapcsolásában, mondatalkotásban, stb... egyik kollégám nagyobbik gyermeke is sajnos így járt, de már szépen hozza be a lemaradást, csak sokat viszik trenírozni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10066) Balinov válasza Real_Necro (#10065) üzenetére


Balinov
félisten

nem vagyok gyerekorvos, neurologus, de hogy fugg ossze a hamraabb talpraallas a beszeddel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10067) rgeorge válasza Balinov (#10066) üzenetére


rgeorge
addikt

Egy cikk.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#10068) Balinov válasza rgeorge (#10067) üzenetére


Balinov
félisten

jo cikk, koszi. :R ezek megvannak, azt hittem valami szofisztikaltabb magyarazat van, amirol nem olvastam meg.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10069) tildy válasza Real_Necro (#10065) üzenetére


tildy
nagyúr

Nalunk a kuszas maradt ki. Most 1.5 eves, kb 50 szot ismer es mond.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10070) Real_Necro válasza tildy (#10069) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk holnap lesz 16 hónapos, de babanyelven dumál, szótagokat mondogat, szavakat utánoz. Szavakat nem mond, de gyanítom jóval több mindent megért, mint amennyit sejtünk. Nagyon kis értelmesek ezek a lurkók már ilyen korban is. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10071) tildy válasza Real_Necro (#10070) üzenetére


tildy
nagyúr

Gondolhatod, hogy lesokkolodtam, mikor az elso ertelmes kimondott szava az auto volt. Az anya, Apa csak utana jott.
Ugye en probalom valamennyire gendermentesen nevelni, de azert azzal jatszik, amivel szeretne, van baba is, ezert lepett meg.
A masik, hogy nagyon gyorsan tanulnak, meglatod majd:)
Babanyelv az itt is megy:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10072) tildy


tildy
nagyúr

Nekunk is van Sophie a zsiraf, es en nem aztattam be csak attoroltem, de ez eleg gaz ha igaz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10073) Balinov válasza tildy (#10072) üzenetére


Balinov
félisten

hmm..Patrik sokszor hasznalta, foleg ugy 9 honapostol 1.5eves koraig. most is megvan, benn a jatekoskincseslaban. Megszagoltam, nulla penesszag vagy barmilyen gyanus jel. Mondjuk Aventes sterilizalot megjarta joparszor a Zsófi:)

Sztem kicsit tul van reagalva, mint a tommeetippee-s itatos..nehezen tudom elkepzelni,hogy barmelyik cuccban kialakuljon egy atlagos, tisztantartott otthonban barmilyen penesz. A kerdeses tipusbol Patrik kb az 5-iket fogyasztja (elragja a csorenel), kb a 2iknal, 3iknal jarhattunk, mikor a feher pockos verziorol kikerult a hir, az akkorit,meg azota barmelyiket, amelyik megerett a kidobasra, ketteszedtem, 0 nyoma barmilyen szennyezodesnek.

. Azt meg csak degecz-i szarmazasukent tennem hozza,hogy az nem rocket science,hogy ha egy gyerekjatekba/itatoba folyadek kerul, az bizony igenlyi a rendszeres tisztitast. (aki majmot vesz, vegyen neki banant is kb). Egy fogasztol meg meginkabb elvarna, szajhigenia rulz...nem biztos,hogy szivesen lennenk a paciensei.

Ez az en szubjektiv velemenyem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10074) tildy válasza Balinov (#10073) üzenetére


tildy
nagyúr

Haat, pedig nalunk kialakult ( 1-2 cumisuvegnel) . Eleg csak annyi, hogy ne torold szarazra azonnal elmosas utan.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10075) Balinov válasza tildy (#10074) üzenetére


Balinov
félisten

hmm.pedig el nem tudnam rolad kepzelni,hogy hanyagul tisztitaniad, erdekes.

lehet, nalunk azert sem fordult elo meg, mert Patrik is, mint Vera OCD-s. enyhe fajta persze, de a kompulziv diszorder az a takaritas, tisztasagban azert kitornyosul.:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10076) tildy válasza Balinov (#10075) üzenetére


tildy
nagyúr

OCD nalunk is megvan, csak inkabb munka teruleten. Amugy addig nem volt ilyesmi amig sterilizaltunk, utana lett, de megoldottuk,, megy be a cumisuveg a mosogatogepbe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10077) Real_Necro válasza Balinov (#10073) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk vízi játékokból van egy sereg béka, teknős, bálna, stb... mindegyik felszívja a vizet és spriccel. Tapasztaltuk, hogy frankón bealgásodik időnként a belseje, így olykor kap egy jó kis flóraszeptes áztatást, aztán alapos öblítés után lehet megint játszani vele...

Aventes meg Mam-os cuccaink viszont még soha nem voltak ilyenek.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10078) Melack


Melack
veterán

Ma megy a lány oviba :) El sem hiszem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10079) AMD Power


AMD Power
titán

Jó reggelt!

Szeretnék tőletek tanácsot kérni lázmérő ügyben. Kéne valami jó lézeres vagy infrás lázmérő. Mondjuk 10.000Ft-ig. Mit javasoltok?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10080) Real_Necro válasza AMD Power (#10079) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyet használunk sok éve. Nagyon megbízható, és eddig a gyerek sem tudta tönkretenni. ;) Igaz akkor még ~20k-ba került.

Ha van EP kártyád, arra is meg lehet a linkelt címen vásárolni.

Szerk.:

Egyébként olykor még ezzel is nehézkesebb, ha ébren van. Alvásnál persze egyszerű. Mérésnél erős kék fényt ad ki magából, majd a kijelzőn mutatja az értéket. Az elem sokáig bírja benne. Oltások után éjszaka mi ezzel mértük gyerkőc testhőjét, ő meg aludhatott zavartalanul.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10081) AMD Power válasza Real_Necro (#10080) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi a tippet.

Ő róla valami vélemény?

VIVAMAX Érintés nélküli lázmérő

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10082) Real_Necro válasza AMD Power (#10081) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én csak a Microlife cuccokat ismerem, az svájci, megbízható, sok év garival. Nálunk a vérnyomásmérők is azok. Lenyomja az Omront.

Itt találtam olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10083) DeFranco válasza Real_Necro (#10080) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ellenmértetek valamivel, hogy biztosak legyetek a pontosságában? én nem sok jót olvastam a fül- és homloklázmérőkről, jellemzően azt írták, hogy pontatlanok.

ettől lehet jó, láttam már kórházban is homloklázmérőt használni, de kíváncsi lennék mennyire pontos.

mi sima dm-es hagyományos-digitális lázmérőt használunk, az teljesen jó. én mérés-freak vagyok, de így sem mérjük ötpercenként a lázát Elnök úrnak, jellemzően ha valamiért fontos (oltás-betegség) akkor pelenkázások alkalmával rámérünk, egyébként meg simán a tapintás általi érzékelés csodájával diagnosztizálunk (nem meleg-meleg-nagyon meleg) plusz-minus fél fokos szórással így is eltaláljuk, az meg elég a normál-hőemelkedett-magas láz belövéséhez.

(#10084) Real_Necro válasza DeFranco (#10083) üzenetére


Real_Necro
veterán

Többször szoktunk ezzel is mérni, nyilván több minden bezavarhat mint egy flexibilis fenékbedugósnál. Egyébként közel azonosat mér, szóval elég pontos. Volt nekünk is noname gyártmány, az megbízhatatlan volt. Igazából ezért is merem bátran ajánlani.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10085) twine válasza DeFranco (#10083) üzenetére


twine
addikt

még mielőtt szétszedtek, ledaráltok, elégettek.....:
"viccnek" dobnám be a dolgot....

valamikor 100éve rendeltem egy ilyen "lézeres" hőmérőt! Nem volt célja, relatív olcsó volt, mikor megvettem, körbepittyegtettem vele a földszinti járófelületet, a kandallót, a kutyaház belső fekvő felületét stb...."kb." pontosnak tűnt, nem is érdekelt mennyire, mert mint írtam, semmilyen fontos/pontos infót, nem vártam tőle...
Múlt héten cudar beteg lett a gyerek, tkm. tudja milyen digitális lázmérőnk van otthon,(gyógyszertárban vettem, az biztos) 39 környékén volt a láz, nehezen tudtuk leszorítani, utáltuk az érzést, mert ilyen láznál már mindene fáj szegény prücsöknek...
Gondoltam egy merészet, és mikor sikerült lejjebb szorítani a lázat, jobban volt a gyerek, elkezdtem tesztelni ezt a hőmérő pisztolyt, lázmérés közben/után és meglepően pontosnak bizonyult homlokon, hónaljban...

Mivel 38,5 környékén mi már elég sűrű intervallumokban mértük a lázat, hogy feljebb, vagy lejjebb mozdul, ez alvás közben nehézkes volt....miután kitapasztaltam, hol és mennyire volt pontos ez a kínai "vacak", alvás közben simán használtam.....(kézrátét mellet)

Nem, NEM elsődleges mérési eszközként, és nem NEM is azért írtam, mert bárkinek is ajánlom lázmérésre!
Inkább csak azért tartottam érdekesnek bedobni a sztorit, mert mégis egy tech fórum, attól függetlenül, hogy apukás-anyukás!

[ Szerkesztve ]

(#10086) AMD Power válasza Real_Necro (#10082) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi a tippet. Feleségemnek megmutatom. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10087) DeFranco válasza twine (#10085) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:D ezt én is néztem már, egyszer bedobják akcióba, rendelek is egyet

egyszer kaptam kölcsön egy milliós FLIR-t azzal én is körbemértem mindent a házban, azóta tetszenek. el tudom hinni hogy pontos, szemre-érzésre 3 tized tűrés lehet benne az elég jó még lázmérésre is, persze tudni kell, hogy hol méred.

de ha gondolod fel is háborodhatok, hogy lízerezed a gyereket :DDD jó hogy ki nem teszed a kemtrél alá :D

(#10088) AMD Power válasza Real_Necro (#10082) üzenetére


AMD Power
titán

Megrendeltem , köszönöm a tippet!!! :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10089) Goose-T válasza DeFranco (#10087) üzenetére


Goose-T
veterán

Biztos az oltásokat is beadatja szegény párának, milyen apa az ilyen? ;]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#10090) twine válasza Goose-T (#10089) üzenetére


twine
addikt

:DDD :DDD

Ne elmentek ti...... :D

DeFranco (#10087):
Ajjjajjj..nagy a baj....én hülye,a "lézerezésre" nem is gondoltam...lehet, hogy lázmérés óta akkor ezért nem beszél a gyerek? :DDD :DDD

(#10091) #76385920


#76385920
törölt tag

Omron Digit lázmérőt használunk. Próbáltunk többet is, de eddig ez tűnik a legpontosabbnak.

(#10092) emmm válasza twine (#10085) üzenetére


emmm
senior tag

Én viszont ajánlom lázmérésre. Még december/november környéként vettem, mert az otthoni 3 lázmérő 3 félét mutatott; és a szokásos ajak-a-gyerek-homlomára eset bizony lázat jelzett erősen. Így aztán elmentem és vettem egyet a patikában. Ha jól emlékszem, Omron márka, és kb. 14-15 ezerbe került. Vörösen mutatja a kijelző, ha lázat érez, de mindig ellenőriztem saját magammal, nekem sosincs lázam. :)
Sokkan jobb, mint a régi bedugós hőmérő, és a gyerek sem hülyül meg tőle. Pár nap láz után (Három napos láza volt akkor, ez az orvosi neve :) ), már csak mondanom kellett, hogy mérje meg a lázát, és már szaladt is a kis távirányítós cuccal. :DDD

Szerk: előtte amivel problémánk volt, az a tipikus olcsón, drogériában kapható digitális lázmérő volt; nem ritkán akár 34 fokot is mutatott a gyereknek (aztán nálam is), mikor épp totál lázas volt. Kukában végezte.

[ Szerkesztve ]

(#10093) ZiD


ZiD
tag

Srácok, tudja valaki, hogy Dobogókőn pontosan hol van a szánkópálya? Szombaton kimennénk :)

(#10094) tildy


tildy
nagyúr

Ugy nez ki jon a teso, tegnap volt 7 hetes ultrahang, lattuk, hallottuk dobogni a szivet:)
Remelem minden rendben megy, sajnos oktoberben elvesztettunk egy babat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10095) Balinov válasza tildy (#10094) üzenetére


Balinov
félisten

Drukkolunk es egy nagy kalappal!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10096) mirci18 válasza tildy (#10094) üzenetére


mirci18
addikt

Sok sikert és jó egészséget nektek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#10097) emmm válasza tildy (#10094) üzenetére


emmm
senior tag

Tényleg sok sikert most már, szurkolunk :)

(#10098) AMD Power


AMD Power
titán

A gyerek nálunk teljesen bele van bolondulva a liftekbe. Nálunk a házba 3 is van. Nem tudunk kiszállni belőle. A gyerek tombol , őrjöng!! A lakásba beviszed , és tombol. Ketten kell lefogni. Veri a víz ki akart rohanni vissza a lifthez. Kell vagy 5-10 perc mire megnyugszik. Borzaszó. Ezt minden délután eljátsszuk. A feleségem majdnem minden délután elbőgi magát az idegességtől minden ilyen balhé után. Már mindent megpróbáltunk. :W :W :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10099) Balinov válasza AMD Power (#10098) üzenetére


Balinov
félisten

Szegeny! At tudom erezni, mi a lepcsovel vagyunk igy, azzal sem annyiszor. 2emelet, mi a masodikon, lift, sokszor, kulonosen mikor pakkokkal a bevasarlasbol szambazunk fel, fixa ideaja, hogy o lepcsozni akar.

Okosat nem tudok ajanlani, de azt nem probaltatok,hogy folyamatosan lifteztetni? tobb, mint 10percig, akar 30-60ig is, ha kell, addig mig meg nem unja? :F csak 1 tipp..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10100) AMD Power válasza Balinov (#10099) üzenetére


AMD Power
titán

Azt még nem. :(

De se szépen, se hangosan, semmilyen hangnemmel nem jutunk semmire. Annyira türelmesen álltunk hozzá eddig de már elszakadt néha a cérna. Úgy viselkedik olyankor mint aki idegbeteg. Néha már attól félek ,hogy rosszul lesz az idegtől. :(((

És nálatok ha felértek a lépcsőn akkor az "elég"? Vagy ha nem mentek le akkor balhézik? Nálunk a fő mánia ,hogy ki-be csapkodja a lift ajtót.... sokszor itthon is szórakozik ezzel.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.