Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30551) Orionhilles válasza Totheground (#30543) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Igen, de köszi azért! :R

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#30552) Orionhilles válasza Mister_X (#30550) üzenetére


Orionhilles
senior tag

A VN tartalmazza azt ami igazából érdekelt belőle, köszi szépen!
Ha valakinek szintén kellene:“ – Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – ”

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#30553) unclefucka válasza Synthwave (#30546) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi, majd színesítem az anime ismereteimet ezzel is. :R

A szarvas dezintegrációjára vannak esetleg tippek?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#30554) alevan


alevan
őstag

Yuri Kuma Arashi - Nem tudom, hogy mit láttam, de tetszik :C

Kantai Collection: KanColle - Bevallom, régebben próbáltam a fanartok miatt utánnaolvasni a játéknak, de nem nagyon fogtam fel eme hadihajó lányok koncepciót.

Az anime első része után rájöttem, hogy nem is fogom felfogni. Ezt úgy kell élvezni, ahogy van. Agy kikapcs és néz.

Absolute Duo - MEGVILÁGOSODTAM!

Soha nem értettem, a fórum lakói mit szeretnek az ecchi animékban (a slice of life-nál dettó nem értem, de mindenki más). És most rájöttem: mert a kib..tt főszereplővel NEM tudok azonosúlni. Soha nem azt teszik, mint amit én tennék (kivétel pl. a Trinity Seven, de ott sok minden mást bas..ak el). Az arcuk már egy tekintettől vérvörös. Nem képesek megfogni egy lány kezét. Egy kis dekoltázstól már elájulnak.

Tudom, az japánok introvertáltak, maguknak valóak, főleg az otaku réteg. De pont emiatt veszt el a legtöbb ilyen alapokra épülő anime. Pl. ha meglátom a harem tag-et egy anime-nél, annak nagyon jónak, sőt, kiemelkedőnek kell lennie, hogy megnézzem.

Visszatérve az animéhoz: a főszereplővel nem tudok azonosulni. Pont amiatt, hogy voltam hasonló helyzetben (gimi és egyetem között egy ifjúsági tábor (és nem, nem lett hentai belőle)). És egyáltalán nem így visekledtem. Viszont adok egy esélyt, mert szerintem szép. Szépek a karakterek, a rajzolás, és eddig eléggé lightos a fanservice, szóval Ganbatte!

(#30553) unclefucka Nincs, de már engem is érdekel. Meg akarom tudni, ki ölte meg az a cuki kis szarvasokcsát :O

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30555) oriic válasza unclefucka (#30553) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elővettem legnagyobb google fuuu-mat, de nem sikerült rájönnöm. Elsőre azt hittem hogy a hirosimai bombás anime videóból van, de végignéztem, és nem. :(

Live-Die-Respawn

(#30556) Synthwave válasza unclefucka (#30553) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mihamarabb.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30557) Synthwave válasza alevan (#30554) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szomorúan közlöm, hogy nem világosodtál meg.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30558) messi6502 válasza Synthwave (#30520) üzenetére


messi6502
tag

Köszi szépen! :R
Anime és Japán ismeretekkel kapcsolatban van valami konkrét, vagy pedig általánosságban gondoltad?
Anime ismeretem szépen gyarapszik napról napra, a Japán ismeretem pedig az animékből fakad, illetve amit mások véleménye alapján olvasok. Sajnos saját tapasztalatom nincsen. :O

(#30559) alevan válasza Synthwave (#30557) üzenetére


alevan
őstag

:O

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30560) Synthwave válasza messi6502 (#30558) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mennyit láttál eddig?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30561) messi6502 válasza Synthwave (#30560) üzenetére


messi6502
tag

Gyors ránézve a mappámra, 461GB és 79 mappa, illetve amik nincsenek meg, mert régebben láttam, és azóta elvesztek, olyan 100 körülire saccolom. (+ folytatások, mozik stb)

[ Szerkesztve ]

(#30562) Synthwave válasza messi6502 (#30561) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az még nagyon karcsú. Szerintem várjon az a Lucky Star.

Meg anime-planet.com. Legegyszerűbb módja a nyilvántartásnak. Sajna hentai nincs az adatbázisban, de ez van. Nem is vagy még elúszva, hogy túl sokat kelljen jelölni, értékelni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30563) unclefucka válasza oriic (#30555) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ezen már én is túl vagyok, végig néztem -újra- a Hadashi no Gen-t, hátha, de nem. Maga az anime kőkemény amúgy.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#30564) #57770240


#57770240
törölt tag

Tokyo Ghoul Root A (aka season 2) első rész: ÉS IGEN! Ez megadja a hangulatot az egész évadhoz, annyi biztos... Köszönöm Ishida bácsi hogy külön sztorit csinálsz ide, legalább érdekes lesz még úgy is hogy olvastam a mangát!

(#30565) saelin válasza #57770240 (#30564) üzenetére


saelin
veterán

Akkor megnyugodhatunk, mert jó lesz még így is? Yay!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30566) messi6502 válasza Synthwave (#30562) üzenetére


messi6502
tag

Megpróbálom elhúzni, de nem ígérek semmit :))
Köszi a linket, majd ha kicsit több időm lesz, elszöszölgetek vele. :R

(#30567) #57770240 válasza saelin (#30565) üzenetére


#57770240
törölt tag

Azért bevallom, hogy a felénél járt az anime mikor végigolvastam a mangát és még így is csak annyit tudok mondani hogy csak a 13 rész miatt lehet lehúzni az egészet, mint adaptációt...

(#30568) Synthwave válasza messi6502 (#30566) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha nem vársz vele, akkor a felét nem fogod érteni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30569) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Miaszösz, hogy az animék fele csak két hétig szünetelt egyet? :F Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Shirobako, Shigatsu wa Kimi no Uso, mind folytatódik, meg a Log Horizon 2 is (még jó hogy). A Kiseijuunek kifejezetten örülök, mert megtehették volna ugyan azt, mint a UBW-vel, hogy áprilisra tolják - és azért hiányozna, mert fenomenális. Az aktuális felhozatalból egyelőre csak a Tokyo Ghoul √A (hát... már most látszik, hogy durvára megmásítják a mangát) és a Durarara!!x2 Shou érdekel - a többiből talán csemegézek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30570) Máté94 válasza Mister_X (#30569) üzenetére


Máté94
addikt

Ez most vagy, mintha évek óta nem így lett volna és, csak most tűnt fel? :DDD

(#30571) Mister_X válasza Máté94 (#30570) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Do you sprechen magyarzky rendes? Vagy csak a helyesírás nem megy már? ;]

Nézzük csak. Lement télen a szokásos 12-13 epizód az animéknél, 10 animéből hat eddig tartott, a maradék négyből kettő pedig egy szezonnal később adja le a "második évadot". Hmm. Ha ez volt a normális (sőt, ennek kellene legyen), hogy egyből adják a következő tizenakárhány epizódot, akkor nem szóltam. Itt most csúnyán nézek a Fate/Stay Night felé.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30572) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Serdülőkorom egyik kedvenc anime girl-je, akivel az ominózus Animania magazin egyik hasábján találkoztam.

El is kezdtem nézni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30573) Máté94 válasza Mister_X (#30571) üzenetére


Máté94
addikt

Értsd így: "Ez most (vagy, mintha évek óta nem így lett volna és,) csak most tűnt fel?"

Igen, teljesen normális. Pontosan így adták le anno a Kakumeiki Valvrave-et és most a Hitsugi no Chaika-t is. De Aldnoah.Zero is pont ugyan ez. Hamatora is ilyen volt, etc...

Shirobako S01E13:

[SPOILER]
Sokat nőtt ezalatt az egy rész alatt a szememben a sorozat. Talán azért is, mert most olyan animén dolgoznak, ami a valóságban is érdekelne a "Hogyan, miképp...?"-je. Mint a "Nem igazán vesszük figyelembe a manga karakterdizájnját" vagy mint, hogy "Az eredeti szerző kb. leszarja, hogy az anime milyen és hogyan lesz, mert nem ér rá..."

Szegény Miyamori-t jól leterhelték ezzel! :O :(((
[/SPOILER]

(#30574) Mister_X válasza Máté94 (#30573) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akarod mondani Myamorin ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30575) Máté94 válasza Máté94 (#30573) üzenetére


Máté94
addikt

Saenai Heroine no Sodatekata S01E00:

[SPOILER]
Matsuoka Yoshitsugu... már megint Kirito-kun és ln+1 rózsaszínfelhős háreme... Vagy nem. :)

Nevettem! Nevettem... egy háremen! :DDD Mert ez nagyon el van találva. Mármint én is akarok egy ilyet. Djönyörű lánykák beszélgetnek animékről, miközben PC-s játékot csinálunk és jól elvagyunk. Katou karaktere nagyon megnyerő, ő egy igazi ritkaság és nem érzem üresnek a karakterét. Eriri vs. Utaha (Utahó ;] ) remek rivális: két gy*k*r, ahol az emeli fel az egyiket a másiktól, hogy míg Utaha képes visszavágni, addig Eriri nem. :C
Michiru mondjuk csakis az incest kedvéért van, Tomoya pedig, annak ellenére hogy szerencsétlen, egyáltalán nem idegesítő, sőt, tud a lányokhoz idomulni és nem pirulni fél percenként.

Egyébként elég fanservice-es volt így a prológus, de annyira nem volt zavaró. :> :))
[/SPOILER]

(#30576) Archanon


Archanon
őstag

Ao no Exorcist: Komolyan nem értem, miért szinte csak a shounen fightokban van valamire való, legalább egy kicsit tökösebb jellemű male protagonist. Mindenesetre itt bejött ez, tetszett a sorozat, etette magát. Folytatást ugyan még el bírnék viselni, remélem egyszer lesz az is. Megnéztem továbbá az Ura-Ex specialokat is, ez 10×1 percnyi ökörség, de megértek ennyi időt. :)) Még megnézem majd a filmet, meg van még talán 1-2 speckó. A sorozat bejött. Na. [7/10]

Fate/stay night: Unlimited Blade Works 1st season: Efgihekjeqifugewzvfezui bfweluhfruiehb4e. Már megint. Kellett nekem elővenni, amíg nem zárták le a második évaddal. :((( Mindenesetre örülök, hogy csavartak a storyn a 2006-os verzióhoz képest, baromira kíváncsi vagyok mi lesz a végkifejlet így. Shirou viszont ugyanolyan kretén, mint mindig. Kiritsugu karaktere sokkal erősebb volt a Zero-ban. Egy halovány [9/10], de mivel még nincs befejezve, ez nem "jogerős" részemről.

Hiyokoi: Hát ez baromi aranyos kis egy részes valami volt. :DDD Azért megérte megnézni. [6/10]

Code Geass: Hangyaku no Lelouch: Erről egyszer írtam, hogy fogok idelökni valami beszámolót... nem fogok. De attól még [10/10], aludtam rá pár hónapot.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#30577) Ijk válasza Archanon (#30576) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem ég és föld a különbség Shirou karakterében a régihez képest. Nyilván nem lett a kedvenc férfi karakterem, de már nem vágja agyon a szériát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30578) Archanon válasza Ijk (#30577) üzenetére


Archanon
őstag

Ég és föld, valamint látok benne némi fejlődést, jogos. Na de még mindig szerencsétlenkedik néha, remélem töktotál el fog ez tűnni, és lesz belőle valami badass karakter a végére. De azt majd még meglátjuk. És mielőtt még jönnek a spoileres kommentek, hogy a VN-ben ez és ez volt... nem vagyok rájuk kíváncsi. :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#30579) Ijk válasza Archanon (#30578) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én amúgy Archer-en lepődtem meg legjobban, na belőle aztán igazi badasst faragtak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30580) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha már Fate. Több helyen olvastam hogy nagy spoiler lenne Archer valódi személyiségét elárulni. :D Valaki lőjje már le nekem a poént, hogy kis volt ő korábban. (most lusta vagyok magam utánajárni :DDD ) :R Köszi.

Live-Die-Respawn

(#30581) Archanon válasza Ijk (#30579) üzenetére


Archanon
őstag

Gondolom nem véletlenül Unlimited Blade Works a sorozat címe, készült anno egy movie is ilyen címmel, ami szintén egy alternatív route-ot dolgozott föl. Azt vettem észre, hogy nagyon sokban hasonlít a film és az új sorozat, talán ez annak a kibővített változata. Tök ugyanezek történtek benne, csak itt jobban meg van magyarázva, nem annyira ömlesztett. Ha valóban így van, én már előre félek Illyasviel miatt, meg a kérdéstől, hogy "kicsoda is Archer". (Én azt hiszem tudom...) :U

#orichalcos: Meg fogod tudni, áprilistól számított 3-4. hónap végén. :D Vagy nézd meg a filmet, alig két óra.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#30582) Pttypang válasza oriic (#30580) üzenetére


Pttypang
veterán

spoiler

Az eletkeptelen srac.

(#30583) Archanon
Engem eddig se erdekelt a spoileres szenvedes. :U
Egeszen onnantol, hogy a legalapabb, elso ket percben kiderulo informaciokat se lehetett leirni a kotelezo siras nelkul, egyszeruen meguntam. :(((

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#30583) Archanon válasza Pttypang (#30582) üzenetére


Archanon
őstag

Spoiler alert?

(Banyek, ez megy, mióta nem vagyok itt? :DDD )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#30584) Archanon válasza Pttypang (#30582) üzenetére


Archanon
őstag

Oké, de ez pl. hol derül ki az első két percben?

Megy a sírás, és ha bármiért is megy a sírás, létezik tolerancia.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#30585) Pttypang válasza Archanon (#30584) üzenetére


Pttypang
veterán

Ja, ha lattad a mozit, akkor mar az elso ket percben tudod.
Nem erre celoztam, hanem az eddig tapasztalt altalanos sirasra, barmilyen informacioval szemben.
Tolerancia van, igen, latod, kitettem a spoiler jelolest.

Everybody lies.

(#30586) Totheground


Totheground
addikt

Saekano

I'm gonna enjoy the shit out of this.
Jó dumák és helyzetek és kellemes service.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#30587) Archanon válasza Pttypang (#30585) üzenetére


Archanon
őstag

Utólag... :U
Mindegy is. Már így is elfajult pár éve ez a totyik.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#30588) saelin válasza Archanon (#30587) üzenetére


saelin
veterán

Új vagyok itt, úgyhogy nem értem mire gondolsz.

Viszont kicsit vicces a hozzászólásod az előtted linkelt kép után... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30589) Archanon válasza saelin (#30588) üzenetére


Archanon
őstag

Mondom, hogy elfajult. :U Régen még "prohardverhez hű" volt. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#30590) Pttypang válasza Archanon (#30587) üzenetére


Pttypang
veterán

Elfajult :DDD
Vicces emberke vagy.
Ja, ha nem sir erte senki, akkor nem teszem ki, felesleges. :U

(#30589) Archanon
Definiald, szerinted mit takar a "prohardverhez hű" topik :F

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#30591) oriic válasza Pttypang (#30590) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pl: Nem volt szétoffolva? :DDD

Na elkezdtem közben Psycho Passt. Nem is rossz ez a sorozat. :) Bár csak egy Win-es tableten nézem, de pont lemegy egy rész melóba menet, meg egy amikor jövök haza. :DDD

Live-Die-Respawn

(#30592) Synthwave válasza oriic (#30591) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

OFF KELL.

M'kay?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30593) Mister_X válasza oriic (#30580) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De bakker, te mindennél lelöveted a poént, mert te nem akarsz utánajárni magad :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30594) -=RelakS=- válasza Synthwave (#30592) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Parancsolsz?

(Rondey McKay)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#30595) Hintalow válasza Synthwave (#30572) üzenetére


Hintalow
senior tag

Tippre esetleg Dirty Pair?

megnéztem, az hát :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#30596) Pttypang válasza Mister_X (#30593) üzenetére


Pttypang
veterán

Meg ezutan is ugyanugy megnezheti :K

Everybody lies.

(#30597) Máté94 válasza Pttypang (#30582) üzenetére


Máté94
addikt

Melyik? :DDD

Inkább ne, majd meglepődöm. :>

(#30598) oriic válasza -=RelakS=- (#30594) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább Rodney. :DDD

Mister_X: :P

Live-Die-Respawn

(#30599) Synthwave válasza Hintalow (#30595) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az.

Kis kedvcsináló;

Dirty Pair

Dirty Pair FLASH

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30600) Archanon válasza Pttypang (#30590) üzenetére


Archanon
őstag

Elfajult: Amikor én megérkeztem ide, nem volt minden második poszt tele félpucér 10 éves kislányokkal (ez még hagyján), meg dagadó keblekkel teli képekkel, nem esett szó az anime műfaj xxx változatáról, nem tárgyalták meg az emberek egyszerre háromszáz különböző éppen futó sorozatnak minden egyes epizódját, hanem érdemben kommunikáltak egymással. Ja és nem voltunk ötvenen, hogy a napi 200 hozzászólás miatt áttekinthetetlen legyen a fórum. Hiányolom a régi időket, elég régóta...

Prohardverhez hű? Egyértelműen a szexuális tartalmú képek teljes mellőzése. Vagy nyissatok ennek külön topikot, de nem győzöm ismételni: a filmtopic sincsen tele félmeztelen nőkkel, bár az is áttekinthetetlen sok éve.

Off az kell, volt is, lesz is mindig. De annak is megvolt a témája.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.