Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8754) darkmore


darkmore
tag

Tiny Thief
(van Rovio Angry Birds nélkül is!)

Nagyon régóta Rovio fan vagyok, a Grim Oak sorozatuk az egyik kedvenc mobiljátékom. Kicsit meglepődtem a komoly és brutális hangvételű játékok után átszereltek erre a kis cuki designra, de gondoltam, ha Rovio, akkor megér egy próbát.
Szokásos "háromcsillagos" puzzle-t kapunk, ahol egy tolvajjal kell sunnyogni és meghatározott tárgyakat ellopni, anélkül, hogy észrevennének. Ebben segítségünkre lesz a még cukibb kis mókusunk is. A pályán nagyon sok interakció van, sokszor a leglehetetlenebb dolgokat kell használni, hogy pl.: eltereljük egy őr figyelmét. Érdemes mindent végigmatatni, mert a bónusztárgyak jól el vannak dugva és csak akkor kapunk három csillagot, ha mindent megtalálunk. Pályák előtt egy animált átvezető tesz némi körítést a játékhoz, nagyon jól eltalált, vicces képsorok. A játékban sok humoros elem van, de látszik, hogy ezt nem akarták elvinni egy határon túlra, így végig megmarad az érzés: "Jajj, csak észre ne vegyenek!". Kellő mennyiségű kihívást kapunk, nekem még nem sikerült a végére érni, mondjuk nem kötelező minden pályán összeszedni mindent :)

Remélem a Rovio a jövőben is fog még kiadni hasonlóan jó minőségű játékokat, a nem angry fanoknak is.

Onda v701: 7" 800 x 480, CPU Cortex A9 Dual Core 1.5GHz, GPU Dual Core Mali 400, 1Gb RAM, simán megy.
Sony Xperia SP: 4,6" 720 x 1280, CPU Dual-core 1.7 GHz Krait, GPU Adreno 320, 1Gb RAM, simán megy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.