Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) saelin válasza tomee007007 (#9750) üzenetére


saelin
veterán

A játék egy sci-fi világban játszódó fantasy klasszikus fajokkal. Vannak kasztok amik előre választhatóak vagy csinálhatsz sajátot, de mindkettőnél igaz, hogy bármilyen irányba fejleszthetőek. A játék harcrendszere körökre osztott és úgy ahogy van jó, taktika és viszonylag jó mesterséges intelligencia (lehetne jobb, mert csinálj hülyeségeket) jellemzi. Én hosszúnak mondnám a 12+ órás játékidő miatt.

Ami fontos, hogy tabletnél kisebb eszközön nem érdemes próbálkozni vele, mert 10"-os ipadre lett tervezve, az én kis 7"-omon még pont élvezetes. Még kiemelném a jó optimalizációt is: 3+ órát bír a tabom akkuja a játékkal, ritka az ilyen.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9752) Fitzgerald válasza tomee007007 (#9750) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ennyiért bőven megéri. 11 dollárról indult szeptember végén.
Maga a harcrendszer nagyon hasonló az ArmA Tactics-hez, és az XCOM-hoz.

(#9753) tomee007007 válasza Fitzgerald (#9752) üzenetére


tomee007007
őstag

Neked és saelin-nek is köszönöm a válaszokat, meggyőztetek, azt hiszem beruházok rá:)

(#9754) ollie


ollie
MODERÁTOR

A mai ingyenes amazon játék a Wonderlines, egy jónak kinéző 3 match játék.

***

(#9755) Jumbozorz válasza ollie (#9754) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Imádom ezeket.

Köszi: )

(#9756) citkar válasza ollie (#9754) üzenetére


citkar
addikt

Érdekes, nekem egy Convertor Pro nevű alkalmazás ingyenes.

(#9757) ollie válasza citkar (#9756) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Régiónként eltérhet az ingyenes app. A Converter a co.uk oldalon ingyenes, a .com-on van a játék.

[ Szerkesztve ]

***

(#9758) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, kipróbáltam a Shadowrun Returns-t Nexus 4-en. 4.7 colos kijelző, 1280x768 felbontás. Teljesen jól játszható, minden elolvasható, bár eléggé aprók a betűk. Ha kisebb lenne a felbontás tuti, hogy nem lehetne elolvasni a szövegeket ezen a kijelző méreten. Mindenesetre én is inkább tableten ajánlom. Ki fogom otthon próbálni a Galaxy Tab 2-n is. Az 7 col, bár kisebb felbontás (1024x600). Már most látom, hogy megérte az árát.

***

(#9759) citkar válasza ollie (#9757) üzenetére


citkar
addikt

Ezt sose figyeltem, köszi.
Telefonon valóban az általad ajánlott szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#9760) antal750


antal750
aktív tag

Srácok Létezik-e valami progi arra hogy híváskor ha a vibra motor nem indul el az mégis kényszerítse a remegésre??Küzdök egy lg optimus f6 telóval ,nem mindíg remeg híváskor :W

(#9761) raziel01 válasza antal750 (#9760) üzenetére


raziel01
veterán

Arra nem gondoltál, hogy hibás? Nem véletlen nem rezeg néha.

(#9762) dzsidzsas válasza antal750 (#9760) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Kikapcsolni (nem teljesen), kameragombbal bekapcsolni, ha remeg oké, valahol elállítottad, progi elállította, ha nem akkor temetés van. Nem tudom van-e rajta kameragomb, de ha nincs akkor tudomásom szerint van egy gomb amire bármit lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9763) Silent77 válasza antal750 (#9760) üzenetére


Silent77
veterán

Saját topikjában kérdezd meg, lehet hibás.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9764) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Aki játszott a Shadowrun Returns-al,az megtudná mondani,hogy van-e benne manuális mentés?

(Mert úgytudom,hogy PC-s verzióban nincs)

(#9765) AeSDé Team válasza ollie (#9758) üzenetére


AeSDé Team
őstag

A kisebb felbontás, vagyis kisebb DPI ugyan azon a kijelző méreten általában nagyobb betűket eredményez. Ezt gyakorlatban is tapasztaltam amikor 480*800-ról váltottam HD kijelzőre, néhány játéknál nagyon összementek a betűk és a kezelő szervek (gombok) is.

(#9766) Ereshkigal válasza Heavyrain (#9764) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Jól tudod.
Ebben a verzióban sem volt, de már betették:
"***New in Update 1.2.6: SAVE YOUR GAME ANYWHERE, plus a host of other fixes & improvements.***"

[ Szerkesztve ]

(#9767) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Erről volt már szó? Mines of mars
Olyasmi mint PC-n a Steam Dig illetve a Super motherload. (bányászni kell, és eladni a nyersanyagot, fejleszteni a gépünket, és egyre lejjebb jutni stb.)
Szvsz marha jó.

[ Szerkesztve ]

(#9768) tomee007007


tomee007007
őstag

Mai Amazon ingyenes játék

(#9769) ollie válasza Maxtreme (#9767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Huhh, elég borsos ára van.

***

(#9770) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Ki ismer jó MATCH 3 játékokat Nálam a Montezuma 3 volt az ETALON esetleg valami más?

Köszönöm előre is,

Ádám

(#9771) ollie válasza Jumbozorz (#9770) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a legjobb, igen. Én még nem találkoztam hasonlóan jóval.

***

(#9772) nextman válasza Jumbozorz (#9770) üzenetére


nextman
aktív tag

Candycrushsaga

Jewels Saga

Ezeket probald meg szerintem.

(#9773) Fitzgerald válasza ollie (#9758) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Volt 2 ugyanilyen felbontású 7 inches tabletem is, mindkettőn teljesen fasza volt.
Illetve egy szintén 7 inches, 1280x800-as kijelzővel szerelt cuccon is gond nélkül játszottam vele.
Telefonon tényleg nem az igazi.
Az utolsó patch nálam csak a menüben változtatta meg a betűméretet, a játékban nem.
Aztán lehet hogy csak nem veszem észre a különbséget a korábbi verziókhoz képest, mivel 1 hónapja új telefonom van. Azelőtt 4,5 inches cuccom volt.
Ez 5 inches, HD felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#9774) Jumbozorz válasza nextman (#9772) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Candy Crush lehetséges, hogy nem kompatibilis az S2-el?Mármint elég nép telefon és a játék is elég népszerű..nehezemre esik elhinni.

(#9775) nextman válasza Jumbozorz (#9774) üzenetére


nextman
aktív tag

Hat ezt nem tudom. Toltsd le esetleg mas eszkozre , szerezd meg az apk-t valahogy, es akkor kiprobalhatod.

(#9776) Sirpi válasza Jumbozorz (#9774) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem engedi telepíteni, úgy érted, vagy nem megy a telón?
Mert én megnéztem, nekem kompatibilisnek jelöli, de ha nem baj, nem raknám fel, vannak elveim :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9777) Jumbozorz válasza Sirpi (#9776) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nekem PC-n kompatibilisnek jelöli, de a telefonra nem telepíti, majd ha a telefonon nézem a store-ba ott már nem kompatibilis.

Ízlések és...

(#9778) Sirpi válasza Jumbozorz (#9777) üzenetére


Sirpi
senior tag

Kíváncsiságból feltettem (S2, gyári Jelly Bean 4.1.2), és gond nélkül települ és indul is. Nem tudom, Nálad mi lehet a gond.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9779) xenom0rph válasza Sirpi (#9778) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem a custom rom

halahala

(#9780) Jumbozorz válasza xenom0rph (#9779) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Lehetséges. Megoldottam. Elindult. Nem tetszik. Töröltem. :U

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#9781) #53932800


#53932800
törölt tag

Final Fantasy 4 le van akciózva 8 dollàrra.

(#9782) rtcwfan


rtcwfan
tag

Sziasztok!Lehet nem kerestem eléggé, de nem találtam erre normális topikot.Van egy Samsung GT-S6310N telefonom. Ugye a fájlkezelőben van egy sdcard0 mappa, ez a belső memória, az extsdcard vagy valami ilyesmi a neve, az a külső sd. Na most, a teló mindent oda telepít, például fel akartam rakni a nfs mw-t (jólvan na ), fel is rakta, a gond ott volt hogy le akarja tölteni a fájlokat. Ezzel nem is lenne probléma, csak ez 2 gigát akar letölteni az 1gb-os belső tárhelyre. A kérdésem az, hogy hogyan lehetne alapértelmezettnek beállítani a külső sd-t, hogy arra rakjon mindent? Bocs ha esetleg zavaros volt.

I'll make him an offer he can't refuse.//C3 Audi 100 2.3E Avant Automatic 1990// Return To Castle Wolfenstein *BEST*///

(#9783) Viktor77 válasza rtcwfan (#9782) üzenetére


Viktor77
titán

Ha a telefonod nem tudja alapból, akkor rootolnod kell.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9784) rtcwfan válasza Viktor77 (#9783) üzenetére


rtcwfan
tag

Mit nem tud? Rootolva van.

I'll make him an offer he can't refuse.//C3 Audi 100 2.3E Avant Automatic 1990// Return To Castle Wolfenstein *BEST*///

(#9785) Viktor77 válasza Viktor77 (#9783) üzenetére


Viktor77
titán

Alapból SD-re telepíteni (az enyém tudja, beállítások-tárhely-alapértelmezett tárolási hely).
Ha rootolva van, akkor a Link2SD kell neked.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9786) dokee78


dokee78
félisten

Child of Light szerű ingyenes játék van Droidra?

(#9787) rtcwfan válasza Viktor77 (#9785) üzenetére


rtcwfan
tag

A Link2SD-hez kell recovery, ott kell beállítani a partíciókat, ezt már próbáltam is, viszont utána nem bootol hanem belép a recovery-be! :(

I'll make him an offer he can't refuse.//C3 Audi 100 2.3E Avant Automatic 1990// Return To Castle Wolfenstein *BEST*///

(#9788) Viktor77 válasza rtcwfan (#9787) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt a részét nem vágom, kérdezd inkább a hozzáértőbbeket az Android alkalmazások topicban (ahogy látom, a telefonodnak nem igazán van topicja).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9789) rtcwfan válasza Viktor77 (#9788) üzenetére


rtcwfan
tag

Köszi! :R :)

I'll make him an offer he can't refuse.//C3 Audi 100 2.3E Avant Automatic 1990// Return To Castle Wolfenstein *BEST*///

(#9790) air válasza rtcwfan (#9787) üzenetére


air
nagyúr

Ennek sem az eleje, sem a vége nem igaz, és nincs ok-okozati kapcsolat a kettő közt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9791) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! Mi annak a játéknak a nevem ami olyan mint a Temple Run, de egy halacskával kell úszni?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#9792) #13110016 válasza atila4 (#9791) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na, az engem is érdekelne.

(#9793) v_angelus válasza atila4 (#9791) üzenetére


v_angelus
tag

Erre gondolsz?

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#9794) Fred23


Fred23
nagyúr

Deus Ex: The Fall futna egy Huawei Y300-on? Dual 1GHz Cortex-A5 MSM8225 Snapdragon, 512MB RAM, Adreno 203.

(#9795) Fred23 válasza Fred23 (#9794) üzenetére


Fred23
nagyúr

E szerint futna, bár GPU-t nem is ír. Azért jó lenne valami tapasztalat is arról, hogy hogyan fut.

(#9796) tomee007007 válasza Fred23 (#9794) üzenetére


tomee007007
őstag

Szerintem határeset, főleg a ram miatt:(
Vedd meg, próbáld ki, maximum kérsz egy visszatérítést, de mindenképpen megvárnám az akciózását:)

(#9797) Fred23 válasza tomee007007 (#9796) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, ezt Y300-al csakis akcióban éri meg kipróbálni. Azért ha valaki hasonló hardverrel próbálta már, írjon, pls!

(#9798) Silent77 válasza Fred23 (#9797) üzenetére


Silent77
veterán

Nem rég volt akciózva, azt hittem megvettem...mégsem. :(
Kitudtam volna neked próbálni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9799) atila4 válasza v_angelus (#9793) üzenetére


atila4
senior tag

Igen, Köszi!

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.