Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) fery02 válasza Daemos (#9426) üzenetére


fery02
addikt

Sajnos nem túlzottan dúskálunk ilyesmi játékokban valóban, pedig nekem is gyengéim lennének az AR játékok.
Nem terület foglalgatós ugyan, de hasonló, valóságban mászkálós lehet videó alapján ez a pokémonos valami, (gondolom hasonlóan minőségi lehet, mint az Ingress, elvégre google keze ebben is benne van).

Kicsit még messzebbi kategória, de hasonló lehet még ez a Szellemírtós játék is, képekből ítélve kamerát használva kell érvényesülnünk.

Legutolsó sorban pedig egy full offline, már nem igazán támogatott játék, amivel annak idején nagyon sokat játszottam.
Spectrek (van belőle ingyenes verzió is).
Lényege, hogy GPS-t, Google térképet és a kamerát használva kell a városodban szellemeket elkapdosni.

james001:
A Max Payne engem is nagyon érdekelne. Nem hiszem, hogy mobilon használható, mikor PC-n is precíz irányításra meg célzásra van szükség, ráadásul a játék is nehéz (legalábbis PC-n).
Ha meg automata célzásos, úgy eleve ki is esik nálam.

[ Szerkesztve ]

(#9452) v_angelus


v_angelus
tag

Az én top 10-em, a sorrend az aktuális hangulatomtól függ:
1. Mini Motor Racing
2. Table Top Racing
3. Kingdom Rush, Frontiers
4. Plants vs. Zombies
5. Cut the Rope sorozat
6. Where's My Water?, Where's My Water? 2
7. Rayman Fiesta Run, Rayman Jungle Run
8. World of Goo
9. Flow Free: Bridges
10. Quell sorozat

ui.: ha valaki szomszédot keres a Family Guy-ban, akkor engem felvehet, facebook: Angelus Griffin

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#9453) Balathruin válasza james001 (#9450) üzenetére


Balathruin
veterán

Én végigvittem a mobilos Max Payne-t, nem volt gond az irányítással. S Advancen vittem ki.

(#9454) erzol válasza james001 (#9450) üzenetére


erzol
őstag

Itt egy teszt Max Payne -re, igaz ez almás, de szvsz az irányítás hasonló lehet.

(#9455) james001


james001
veterán

Kösz nektek majd lehet akkor teszek vele egy próbát.
A másik kérdésre közben megtaláltam a választ,lementi a képet a telóra a "Pictures/Real Racing 3" mappába.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#9456) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Bluestacks android lejátszón (PC) hogyan kell first person shooter játékok irányítását billentyűzetre kiosztani? Aurorával próbáltam, de azzal eléggé kezdetleges...

Üdv. Johnny

(#9457) assemble válasza james001 (#9450) üzenetére


assemble
addikt

Max Payne-t vegigvittem, az egyik legjobban megcsinalt, legjobban optimalizalt desktop jatek mobilra/tabletre szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9458) tankraid


tankraid
aktív tag

Valaki tud olyan játékot mint PC-n a Heroes of Might & Magic volt?

Válaszokat köszönöm!

(#9459) Dzsokszer válasza Maxtreme (#9439) üzenetére


Dzsokszer
csendes tag

Köszönöm a top10- es listát. Nagyját már ismertem, de a Mayhem- et még nem. Ma kipróbáltam és játszottam is vele pár órát, nagyon tetszik. Irányítása egyszerű, mint egy faék. Grafika igazodik a játék komolyságához :] IAP mentesen minden elérhető. Ajánlásod köszönöm!

(#9460) Fitzgerald válasza tankraid (#9458) üzenetére


Fitzgerald
veterán

King's Bounty: Legions
Ugyanaz a csapat fejlesztette, akik a Heroes V-öt anno.
Mondjuk a management rész az szinte teljes egészében hiányzik, mivel ez a játék inkább a harcra, a 3D-s ütközetekre lett kihegyezve. Telefonokat annyira nem szereti, tableten nem volt vele gondom.
Official Heroes III port meg sokunk álma. Majd egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#9461) AeSDé Team válasza jonnyjoker01 (#9456) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Ez engem is nagyon érdekelne, már rengeteg órát öltem (feleslegesen) keresgélésbe amikor a Dead trigger 2-t próbáltam gamepadhez és egér+bill-hez is beállítani. Egyik sem jött össze.
Azóta kijött PC-re, szóval már nem annyira érdekel, de azért még kíváncsi vagyok hátha egyszer mást is szívesen játszanék gépen :)

(#9462) tankraid válasza Fitzgerald (#9460) üzenetére


tankraid
aktív tag

Nagy Thx! Esetleg még egy shadowrun szerűséget tudsz ajánlani?

(#9463) saelin válasza tankraid (#9462) üzenetére


saelin
veterán

[link] :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9464) counterbill válasza saelin (#9463) üzenetére


counterbill
senior tag

Sziasztok!

Van egy nagyon jó kis emulátor frontend androidra végre.
Itt a link hátha kell valakinek. Gamesome

Váltottam pár emailt a programozóval és egy nap alatt jött a frissítés és jó is lett a tabletemen.:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9465) tankraid válasza saelin (#9463) üzenetére


tankraid
aktív tag

Ezt nem is gondoltam volna thx! De h 2200....!? :Y

(#9466) Bozek válasza counterbill (#9464) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ennek úgy konkrétan mi értelme van? Még egy alkalmazás, ami a tárhelyet eszi? Mert másra nem igazán tűnik használhatónak.

(#9467) counterbill válasza Bozek (#9466) üzenetére


counterbill
senior tag

Keress rá neten ,hogy mire jó egy emulátor frontend mert ezek szerint nem hallottál még róla. Én pc-n is használok. (Konzol emunak van kialakítva egy régi pc)
Egyébként nem csak a helyet eszi. Szépen beállítod és egy appal elérsz szépen minden játékot/emulátort. Nem kell külön indítgatni. Ott van minden konzol, minden játékkal, borítóképpel együtt és egy kattintásra indul.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9468) Bozek válasza counterbill (#9467) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak a helyet eszi és lustáknak való. :)
Amúgy a kompatibilis emulátorok közül egyedül a PPSSPP van fenn, szóval sok hasznát amúgy se venném. Ezen kívül még Dosbox-ot használok, ahhoz is van frontend, csak épp hasznosabb ennél, mert ott mindent külön-külön be tudsz állítani játékonként.

(#9469) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok van itt olyan (eretnek :DDD ) aki rendelkezik iphone-al vagy ipad-el?
Elvileg ez már megjelent ios platforma, kíváncsi volnék 1-2 véleményre hogy milyen lett.
Remélem minél hamarabb jön androidra is. :)

(#9470) counterbill válasza Bozek (#9468) üzenetére


counterbill
senior tag

Hát ez jó nagy hülyeség amit írtál. Lustáknak való? Azért mert szépen össze van szedve borítókkal a dolog és egy appal meg van oldva? Érdekes felfogás.
Attól még ,hogy neked nem tetszik és feleslegesnek tartod nem kell szidni h szar stb. Használj dosboxot stb nyugodtan de nekem ez nagyon jól jött mellé mert mint említettem van egy külön kis pc-m is frontendel felszerelve. Tabletet meg a telefont meg kitudom kötni ugyan úgy bárhol tvre és mehet is a játék haverokkal. Lévén ,hogy itt nintendo /sega és társaikról van szó nem kell külön játékonként beállítgatni mindent mert nem is lehet meg nem is lenne értelme.
Nekem hasznos nagyon. Biztos van más is akinek az. Nem neked címeztem külön.
Nem tetszik? Hülyeségnek tartod? Ugord át a hszt. és kész de ne írj már hülyeségeket ,hogy felesleges helyet foglalja lustáknak való stb.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9471) Bozek válasza counterbill (#9470) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sehol nem írtam, hogy szar, csak azt, hogy a Dosbox frontend hasznosabb. A PPSSPP esetében meg mondjuk lehet állítani a dolgokat, szóval nem csak a Nintendo/Sega cuccokról van szó.

(#9472) Fitzgerald válasza Maxtreme (#9469) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ahogy látom elég hülye az AI. Techdemónak néz ki inkább. Crytek-el az a baj, hogy a játékfejleszés nem a legnagyobb erősségük. Mindig lerakják a leg-leg grafikus motort az asztalra, aztán készítenek egy közepes játékot.
Talán a Crysis 2 volt eddig a legjobb produkciójuk, bár az AI sajnos ott sem remekelt.

(#9473) Fitzgerald válasza tankraid (#9462) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, én azt hittem már megvan az SR, és ahhoz hasonló játékot keresel.
Nem lett egyébként rossz játék, de azért lehetett volna jobb is. Én 20 éve kezdtem a papír/kocka alapú Shadowrunnal játszani.
Akciósan 4-6 dollárt azért megér szerintem.
Nemsokára jön amúgy a Shadowrun: Dragonfall, ami igazából kiegészítőnek indult, de annál jóval több lett belőle. Reméljük ebben a játékban már nem lesznek meg az SR hiányosságai.

[ Szerkesztve ]

(#9474) Maxtreme válasza Fitzgerald (#9472) üzenetére


Maxtreme
addikt

igen, sajna én is épp ettől félek, mármint a techdemo dologtól.
Meg amire még kíváncsi leszek hogy az aktuális csúcs hw-n el fogja e érni a 15fps sebességet... :DDD

(#9475) tomee007007 válasza tankraid (#9458) üzenetére


tomee007007
őstag

Play-en van két nagyon jó Heroes 2 és 3 port, az hasonlít legjobban a Heroes-hoz:D

(#9476) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok, ez nagyon OFF, de talán itt valakinek van ilyenje. Egy ismerősöm vett egy DPS Titan 7 tabletet, és hiába keresek rá rootot, mintha nem is létezne a tablet, a specifikáiókon kívül egy fórumot sem találtam ami foglalkozna vele. XDA-n sehol sem említik.
A root arra kéne hogy a belső tárhelyet, melyen 500MB(!!!) szabad hely van, megcserélhessem a külső SD-vel. Ilyen formában használhatatlan az eszköz, egy normális játékot sem lehet rá telepíteni.
Azért írtam ezt ide mert itt sok a gamer, és talán valaki már belefutott ebbe a problémába.

[ Szerkesztve ]

(#9477) darvinya válasza AeSDé Team (#9476) üzenetére


darvinya
titán

Keres inkább specifikációja alapján.

Anno egyik munkatársam Toshiba izéje félbarkácsolt 2.1/2.2 fw volt rajta amire nem volt semmi megoldás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9478) AeSDé Team válasza darvinya (#9477) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Szóval lehet hogy azonos Soc-ú és kijelző felbontású tabok romjaival kompatibilis? Ha az enyém lenne biztosan eljátszanék vele, de sajnos (vagy épp szerencsére) nem az. Majd utána nézek így is.

[ Szerkesztve ]

(#9479) Fitzgerald válasza AeSDé Team (#9478) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem a romokkal kompatibilis, hanem elképzelhető hogy lehet ugyanúgy rootolni, mint azokat. Nálam pl. megfordult már 1-2 Rockchip SoC-el szerelt tablet, és az azonos SoC-el szerelt modelleket általában lehetett rootolni ugyanazzal a módszerrel. Persze ez nem garantálja, hogy ez mindig, minden esetben így van.
Más gyártó romját nehogy ráflasheld a tabletre, még akkor sem, ha hardveresen tényleg mindenben tök ugyanolyan a két cucc. Ilyet csak akkor, ha a developer ezt külön megemlíti valamilyen formában.

[ Szerkesztve ]

(#9480) Bozek válasza AeSDé Team (#9476) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát ez tényleg nem ide való... Nem is értem, hogy miért nem az Androidos tablet topic-ban kérdezted. Vagy esetleg a DPS Dream 7 topic-ban, hátha nem sok különbség van a két eszköz root-olása között.

(#9481) AeSDé Team válasza Fitzgerald (#9479) üzenetére


AeSDé Team
őstag

A baj az hogy nincsen developer sehol, senki sem fejleszt rá. Majd leszedem a Dream 7 rootját és megpróbálom, köszi a segítséget.

Bozek: Rendben, abbahagyom az offot, bocsánat. Egyébként már kérdeztem ott is.

(#9482) dejvid8 válasza 5381 (#9425) üzenetére


dejvid8
őstag

Igen, általában offline szoktam játszani. Csak naponta bejelentkezek a WBID-be , hogy megkapjam a napi jutalmat.
Egyébként ha Elite V-ös karaktereket akarok elérni, akkor ugyanilyen karaktereket kell vegyek, és upgradelni őket?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9483) saelin válasza counterbill (#9464) üzenetére


saelin
veterán

Jó kis cucc, remélem nem fog ráunni a fejlesztő.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9484) 5381 válasza dejvid8 (#9482) üzenetére


5381
aktív tag

Igen, ugyan azokat a karaktereket kell megvenni, még 5X. Érdemes a challenge-eket is játszani, olyan karaktereket lehet nyerni, akiket meg sem vásárolhatsz. Ráadásul most olyat adott, aki 30%-ot húz a női karakterek életén és támadásán. előtte olyat, aki megháromszorozza a bronz karakterek életét és támadását. Szóval megéri. Én jelenleg az utolsó előtti pályánál tartok, itt egy piros karakter az ellenfél, 100E feletti élettel :D

(#9485) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Petting Zoo ingyenes ma Amazonon, és természetesen 2 napja vettem meg playen. Amúgy nagyon ajánlom kisgyerekes szülőknek, az 5 éves lányom nagyon szereti (igen, gyerekeknek való).

***

(#9486) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egy csomó Ubisoft és Disney játék le van árazva a play-en. Valami nyári sale-re hivatkozva.

***

(#9487) Silent77 válasza ollie (#9486) üzenetére


Silent77
veterán

Meg is vettem, a sprinkle islandot, és a raymant. :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9488) xenom0rph válasza ollie (#9485) üzenetére


xenom0rph
őstag

Petting ;]

halahala

(#9489) ollie


ollie
MODERÁTOR

Catapult King

Próbáljátok ki! :)

***

(#9490) Silent77 válasza ollie (#9489) üzenetére


Silent77
veterán

Régen szerettem, csak a nevét felejtettem el. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9491) Bozek válasza ollie (#9486) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elgondolkoztam az AC:Pirates megvásárlásán. Már régebben is nézegettem, csak akkor drágának találtam. Valaki kipróbálta már amúgy?

(#9492) aizen92 válasza xenom0rph (#9488) üzenetére


aizen92
addikt

neeee :D sííírok! :DDD :C

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9493) ollie válasza xenom0rph (#9488) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg kell tanulni angolul, és mindjárt nem vicces. :U

***

(#9494) raziel01 válasza ollie (#9493) üzenetére


raziel01
veterán

A petting angol szó jelentése szeretgetés, becézgetés, simogatás.

(#9495) ollie válasza raziel01 (#9494) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van.

***

(#9496) Balathruin válasza Bozek (#9491) üzenetére


Balathruin
veterán

Én próbáltam megjelenés után pár nappal, de eléggé unalmas... Ugyan az megy egész végig. Csata, csata, csata...

(#9497) ollie


ollie
MODERÁTOR

Közben jönnek az újabb leárazások, figyeljétek az appsalest.

***

(#9498) xenom0rph válasza ollie (#9493) üzenetére


xenom0rph
őstag

Angolból lett átvéve a "petting" kifejezés, szóval kétértelmű erősen. Csak egy kis gyerekes poén volt, első olvasásra erre asszociáltam, semmi több.

halahala

(#9499) aizen92 válasza xenom0rph (#9498) üzenetére


aizen92
addikt

kicsit komolyabbak az Urak. Nem vevők az alantas humorra, ezt is tudjuk :) :B

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9500) AeSDé Team válasza xenom0rph (#9498) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Nekem egy darabig le sem esett, nagyon piszkos lehet a fantáziád ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.