Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Zol77 válasza Darth_Revan (#8139) üzenetére


Zol77
aktív tag

Ezt honnan tudom beszerezni?
Playen nem látom. Lehet mert nem kompatibilis?
S3, TabletZ se találta meg, pedig jól néz ki,megvenném én is a többi részét is.

(#8152) Darth_Revan válasza Zol77 (#8151) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Amazon boltjában van fent és papírforma szerint csak Amazon Kindle HDX táblagépre. Este írok egy leírást, hogy hogyan lehet egy pici trükkel (anélkül, hogy telefonba bele kelljen piszkálni) megvenni úgy, hogy teljesen legális legyen.

(#8153) Zol77 válasza Darth_Revan (#8152) üzenetére


Zol77
aktív tag

Köszi!

Az amazon nem gond, az is jó nekem, onnan is vettem már appot, a telefon piszkálás mellőzése is jól hangzik,
mert mind a két eszközöm gyári állapotú,még root sincs rajtuk.

(#8154) dejvid8


dejvid8
őstag

Én is játszom az Injustice-val, nagyon tetszik, csak az a gond hogy elég nehéz fejleszteni a karaktereket stb...
Már 3x kezdtem újra, mert egyszerűen ha elmegyek egy bizonyos szintig, nem tudom már legyőzni az ellenségeket,és már pénzem sincs.
Milyen tippeket ajánlotok? Mely szereplőkkel érdemes kezdeni? Tudom,random választ karaktereket, de ha kitörlöm a data-t és ujra elindítom, mindig másokat dob be.
Én pl Harley Quinn-t és Nightwing-et utálom... :U
Melyik karakter(ek) a legjobbak kezdésnek, és melyikeket érdemes fejleszteni?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#8155) plejik válasza Zol77 (#8153) üzenetére


plejik
addikt

Valóban jónak tűnik. :)
Remélem elérhető lesz más készülékre is.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8156) Chance válasza dejvid8 (#8154) üzenetére


Chance
tag

A bronz karakterekre nem érdemes túl sokat költeni, gyűjtsd a pénzt ezüstre inkább. Hogy melyik karakterek az erősebbek, azt nem igazán tudom bronzon, de az életerejük/sebzésük kiindulásnak jó lehet. Én pl Green Arrowt meg Deathstroke-ot húztam egy ideig, de közel sem biztos, hogy ez a jó taktika. Ha bemégy a shop/characters menübe, ott meg tudod nézni, kik vannak, és mennyiért.

https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

(#8157) 5381 válasza dejvid8 (#8154) üzenetére


5381
aktív tag

Minden karakternek megvan az előnye. Például Nightwing fele sebzést kap, mint a többiek és el tudja venni az ellenfél energiáját is. Valamint elég gyors is. Harley Quinn is jó karakter, ha kellően felerősödött, az 1. power attack, ha jól emlékszem két részletben történik, akár két karaktert is tud sebezni, ha az elsőt kiüti vele.
Egyébként a lejátszott meccsek újrajátszhatóak, amiért megint kapsz pénzt és XP-t a fejlődéshez.
Szerintem amelyik szimpatikus, azt fejleszd. Nálam bronznál Flash, Harley Quinn, Deathstroke, Solomon Grundy vannak magasabb szinten, ezekkel messzire el lehet jutni.
Tudsz fejleszteni egyébként support kártyákkal és úgy is, hogy egy karakterből többet veszel.

(#8158) dejvid8


dejvid8
őstag

Most az ezüst karaktereknél van Harley Quinn 50%-os edménnyel, 18,500 arany.
A többi ezüst karakter 40k körül van...
Nemtudom érdemes e megvenni Harley Quinn-t,nem sok jót mondanak róla...
Egyébként ezek a booster pack-ok milyenek? Azokkal is kapok valami karaktert?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#8159) 5381 válasza dejvid8 (#8158) üzenetére


5381
aktív tag

Szerintem vétek kihagyni az 50%-os kedvezményt, de csak, ha tudsz belőle többet is venni. Akkor Elite rangot kap a karakter, sokkal erősebb lesz. Harley Quinn 2-es power attack-ját szerintem felesleges fejleszteni, az sorsolós támadás, az első és a 3. az jó, abba megéri befektetni.
A booster pakkok is véletlenszerű karaktert adnak azt hiszem + talán egy support kártyát.

(#8160) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Valakinek sikerült leszednie a Shattered planet (RPG)-t? Érdekelne, hogyan.

(#8161) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Igazán jó stratégiai játék (pl olyan mint pc a panzer general) létezik androidra?
Én még nem találtam... A great little general vagy mi a címe egy darabig lekötött, de az se az igazi.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8162) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Vki tolja ezzel?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8163) xenom0rph válasza Ereshkigal (#8160) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én is arra hajtok ,de sehol nincs fent...

halahala

(#8164) dejvid8 válasza 5381 (#8159) üzenetére


dejvid8
őstag

Itt van egy kép, hogy melyik karakterekkel vagyok:

Melyik karaktert érdemes fejleszteni? Még egyiknek sem vettem meg a 2. power attackját,
mivel gyűjteni szeretném a pénzt. 50k-t akarok összegyűjteni,és azon megvenni a Starter Pack-ot (úgy láttam a Youtube-on, hogy 3 ezüst szintű karaktert kapok, ezek közül az egyik biztos Harley Quinn,a másik kettőt random adja). Szerintem egész jó kis pakk 50 ezerért.

Mit gondosz?

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#8165) assemble válasza dejvid8 (#8164) üzenetére


assemble
addikt

Hosszutavon szerintem kb csak az arany kartyak ernek barmit is...

[ Szerkesztve ]

(#8166) Chance válasza assemble (#8165) üzenetére


Chance
tag

Ellenben 6 db nagyjából 6os karakterrel nehéz lesz akár 75ezret összeszednie egy random arany kártyára...

https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

(#8167) Jumbozorz válasza Chance (#8166) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Ez a játék megy net nélkül is?

Köszi előre is,

(#8168) dejvid8 válasza Chance (#8166) üzenetére


dejvid8
őstag

Hát ezaz,én is attól tartok hogy az 50 ezret is alig birom majd összekaparni, nemhogy 75 ezret. :(
Bár remélem sikerülni fog 50 ezret összeszedni. ( Ha nem akkor esetleg 35-ért megveszem a silver pack-ot)

Jumbozorz Igen megy internet nélkül, lényegében ez offline játék. :K

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#8169) Chance válasza Jumbozorz (#8167) üzenetére


Chance
tag

Ahogy írták, megy, kivéve a challenge módot, ahol egy előre meghatározott karakterért kell teljesítened 5x10-12 meccset. Azt a módot eleve csak akkor látod, ha van net kapcsolat, és kb 3 hetente indul új challenge.

https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

(#8170) ollie válasza petymeg (#8161) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó TBS-ek:

Strategy & Tactics sorozat (WW II, USSR vs USA, Medieval Wars)
Uniwar
Total War Battles: Shogun
Great Little/Big Wargame
Templar Assault
Slay
Greed Corp

***

(#8171) predator00


predator00
tag

Tudnátok ehhez hasonló játékokat mondani nekem? Eddig tartózkodtam az ilyen kártyás játékoktól de erre tegnap óta nagyon ráfüggtem :DDD csak van bent pár dolog ami nem tetszik

(#8172) ollie válasza predator00 (#8171) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magic 2014
Order & Chaos Duels
Shadow Era

***

(#8173) S e t h válasza raziel01 (#8140) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem egy alkalmazást úgy vásároltam később hogy előtte megtetszett miután az appoftheday jelezte, szóval van értelme. Konkrétan így tudsz teljes alkalmazást kipróbálni legálisan anélkül hogy megvennéd.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8174) saphancs


saphancs
aktív tag

Játszik valaki haydayel? Megjelenő a szomszéd ház vagy mi, ennek mi a haszna? Nem egészen értem, hogy mit kell vele kezdeni.. Help me pls

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#8175) pocokxx válasza saphancs (#8174) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Elvileg csak valamiféle "chatszoba" lenne, ha kell valakinek valami. Létre lehet hozni szűkebb csoportokat és kölcsönösen lehet segíteni egymást. Legalább is én így értelmezem...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#8176) aizen92 válasza pocokxx (#8175) üzenetére


aizen92
addikt

Pontosan. egy kis chatszoba. Párom azt mondja így sokkal könnyebb kereskedni/cuccot keresni. Ő egy magyar "csoportban" van benne, és mondta, hogy amit néha 1-2 hétig vadászott így 1 nap alatt meg van, mert nem rakják ki hirdetésbe a terméket, hanem simán kirakják hirdetés nélkül, majd ha ez meg van szól chaten, hogy az adott termék kint van, rámész a farmjára és meg is tudod venni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8177) saphancs válasza pocokxx (#8175) üzenetére


saphancs
aktív tag

Vagy úgy... Na akkor még próbálkozok bele. Köszi!!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#8178) 5381 válasza dejvid8 (#8164) üzenetére


5381
aktív tag

Szerintem ezek jó karakterek, ezekből én macskanőt nem fejleszteném. A 3 felső nekem is a szimpatikusabbak közé tartozott, őket sokáig húztam. A lila plusz jeleket nyugodtan rányomhatod a karakterekre, azok ingyenes fejlesztések, ilyeneket szokott dobni néha a játék. Ha haladni akarsz, akkor a gyengébb karakterekkel is nyomjad a kezdő pályákat újra, az erősebbekkel a nehezebbeket. Emiatt, ha elérhető a 2-es vagy a 3-as szintű power attack egy karakternél, akkor érdemes legalább egyet venni belőle, hagy töltődjön az is. Ha másért nem, akkor 2 egyes szintű támadásra is el lehet sütni
Amiért érdemes lehet a net, az a WBLogin
Itt 10 naponta kapsz egy új karaktert és 18E pénz, meg energiákat is.

[ Szerkesztve ]

(#8179) Zol77 válasza Darth_Revan (#8152) üzenetére


Zol77
aktív tag

Na,közben megoldottam,kipróbáltam az ingyenes verziót,ez nem az én játékom :)
Megyek vissza Resident Evil 3-al játszani epsxe emulátoron keresztül ,
nekem a régi zombik az igazi zombik :)

(#8180) raziel01 válasza Darth_Revan (#8139) üzenetére


raziel01
veterán

1 dolláros humble bundle-ben is volt PC-re. Szerintem pofátlan lehúzás részenként 1-2 dollárnál többet kérni érte Androidra.

(#8181) oleeg


oleeg
tag

Sziasztok!

Tud valaki Warcraft(1,2) vagy Ages of Empire jellegű játékot ajánlani?

Köszönöm.

(#8182) dejvid8 válasza 5381 (#8178) üzenetére


dejvid8
őstag

Igen, a WBLogin tényleg jó cucc, azzal kaptam meg Green Lantern-t szerencsére. (nagyon megkedveltem a zöld lámpást :D )
Ma játszottam egy "picit", szerintem elég jól haladok. Így néz most ki a helyzet:

Ahogy látható, lassan 35 ezrem van. Szerintem hamarosan sikerül elérni az 50 ezret is.
Csak azt nemtudom még hogy milyen pack-ot vegyek.
Egyik lehetőség, hogy 50k-ért megveszem a Starter Pack-ot, amiben ugye 3 ezüst szintű karaktert kapok.
A másik hogy 35-ért megveszem a Silver Pack-ot, és a maradék 15 ezren fejlesztem azt az egy karaktert,amit kapok.
75 ezret ezekkel a bronz karakterekkel szerintem már nehezen tudnék összegyűjteni,szóval az szerintem (egyelőre) ki van lőve hogy gold pack-ot vegyek.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#8183) #53667584 válasza raziel01 (#8130) üzenetére


#53667584
törölt tag

:) Bocs, több hónapja akart lenni. Pl. az edge ex van meg appgratisból, és ugyanúgy fullt tudok letölteni most is.

(#8184) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Mikor lesz már rendes Heroes of Might & Magic port droidra? :((

(#8185) G.Peter válasza Fitzgerald (#8184) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Pont erre gondoltam pár napja, hogy kéne egy Heroes 3 :D

(#8186) Logeeen


Logeeen
senior tag

Le tudná írni valaki, hogy mi is ez a játék amiről beszéltek?
MI a cél benne? Miről szól? Mit kell csinálni?

Annyit beszéltek róla, hogy elkezdett nagyon érdekelni..!
Castle Clash mellé kéne valami, amivel le tudom kötni magam a munkahelyen... :DDD

#Xiaomi 13T#

(#8187) predator00 válasza G.Peter (#8185) üzenetére


predator00
tag

le se tenném :DDD

(#8188) adammkaa


adammkaa
senior tag

Clash of clans hez keresek valamit ami unlimited goldot es gem et ad. Remelem valaki tud segiteni. Privatba is johet.

Nexus 5 Black

(#8189) Cseri0058 válasza FZsolt15 (#8121) üzenetére


Cseri0058
őstag

Valaki megvette? Milyen?

(#8190) petymeg válasza Fitzgerald (#8184) üzenetére


petymeg
addikt

Ez jó kérdés. Én pl a Heroes 3-at szívesen újrajátszanám tableten. Van valami mókolt megoldás, de az még nem az igazi.
Vagy pl. a Panzer General 2-t is, de folytathatnám a sort.
Autóversenyzős, akció, repcsiszimulátor játékok elég jók vannak már droidra, de stratégiai játékokat vmiért hanyagolják... Lehet, mert nem annyira populáris műfaj.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8191) VD válasza petymeg (#8190) üzenetére


VD
őstag

Pedig milyen jó is lenne egy Panzer General IAP-val! A következő kör 15 perc múlva lehetséges! Vagy vegyél nettó 500Ft-ért 3 fogaskereket amivel azonnal is léphetsz!

(#8192) aizen92 válasza VD (#8191) üzenetére


aizen92
addikt

:DDD neeee. Ezen most felröhögtem. Amúgy szomorú, mert tuti ez lenne.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8193) MurdR válasza petymeg (#8190) üzenetére


MurdR
veterán

Mert az nem "menő". Abban nincs kis takonyállatka amit simogatni kell meg etetni meg ruháztatni mint ezekben a pou minőségű szennyekben :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#8194) tomee007007 válasza petymeg (#8190) üzenetére


tomee007007
őstag

A H3-al csupán annyi a baj, hogy nem ment:)
De a Heroes 2 nagyon jól, az kiforrott, tudom ajánlani! [link]

(#8195) Jumbozorz válasza dejvid8 (#8168) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Dejvid8: Köszönöm a választ:)

Chance: Neked is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8196) james001


james001
veterán

[link]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8197) jonnyjoker01 válasza james001 (#8196) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:DDD

Üdv. Johnny

(#8198) Sirpi válasza Jumbozorz (#6574) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én is megvettem a Rayman Fiesta Runt a múlt keddi leárazásnál, és 1 hét alatt sikerült végigtolnom (összes pálya koronásra + a 4 race, összes acsi). Ugyanúgy lekötött, mint az első rész. Talán 2 pálya volt, ahol hosszabban elakadtam: az egyik a 21 invaded, ahol fel-le lebegnek a lumok, ezt vagy 10x csináltam meg kilencven-x-esre, mire mind összejött, a másik meg a 38. pálya (a 2. race, Leap of Faith), itt konkrétan az első ugrást nem bírtam megcsinálni sokáig, mindig lelassult rayman, és a tűz utolérte, de végül ez is meglett. Kár, hogy az összes megszerezhető lum kevés ahhoz, hogy minden szereplőt és artwork-öt feloldjak, kb. 8000-et kellene még farmolnom, hogy minden meglegyen, de ezt asszem már kihagyom :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#8199) Jumbozorz válasza Sirpi (#8198) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Örülök, hogy tetszett. Én már nem emlékszem a pályákra, de én is kimaxoltam. Engem annyir anem érdekeltek az artworkok meg a karakterek. a Jó öreg Raymannel végig toltem. Én a 2-vel kezdtem és az első rész már nem tetszett a második után. Várom a harmadikat:)
Szép napot!

(#8200) Fitzgerald válasza petymeg (#8190) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sokan örülnénk a Heroes 3-nak.
Androidon a stratégia a tower defense/offense játékokban merül ki.
Ha már itt tartunk, a repülőszimulátor pl. kétlem hogy népszerűbb műfaj lenne a körökre osztott stratégiánál, szóval szerintem valami más okból nem készülnek ilyen játékok Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.