Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) tankraid válasza Fitzgerald (#9473) üzenetére


tankraid
aktív tag

Hát reméljük azert egy save lehetőséget elvártam volna..... Az már cink h nem tudok menteni bárhol?

(#9502) Ereshkigal válasza tankraid (#9501) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ha jól rémlik, ezt a PC verzióba se tették be. :(

(#9503) saelin válasza ollie (#9497) üzenetére


saelin
veterán

Ezek közül a God of Light-ot kiemelten ajánlom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9504) Sirpi válasza saelin (#9503) üzenetére


Sirpi
senior tag

Be is húztam :R tényleg jónak ígérkezik, és grafikailag is eléggé ott van.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9505) Slier válasza Sirpi (#9504) üzenetére


Slier
tag

Na ez tuti játék lesz :C

[link]

Life is a game, go 4 it.

(#9506) saelin válasza Slier (#9505) üzenetére


saelin
veterán

Kell! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9507) Silent77 válasza Slier (#9505) üzenetére


Silent77
veterán

Hirtelen megnézve...mondom milyen grafika ez 2014-ben, aztán rájöttem, hogy android nem pc. :DDD
Város!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9508) xenom0rph válasza Slier (#9505) üzenetére


xenom0rph
őstag

never be on android :D

halahala

(#9509) Silent77 válasza xenom0rph (#9508) üzenetére


Silent77
veterán

:C

Nem város, várós. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9510) Ereshkigal válasza Slier (#9505) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi, hogy felhívtad a figyelmet rá. :R

(#9511) aizen92 válasza Slier (#9505) üzenetére


aizen92
addikt

Nagyon baba! kell. most! :C

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9512) Slier válasza xenom0rph (#9508) üzenetére


Slier
tag

Most nézem én is, hogy nem is lesz Androidra csak iOS-re :F :(((
Én azt hittem Androidra később fogják kidobni.... bocsesz. :(

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#9513) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Valaki találkozott már ilyennel?
Letöltöttem a kontroller eladó honlapjáról az APK-t. Ez után frankon mentek a játékok. Kellett csinálnom egy factory resetet a tabletemen, mert már régen esedékes volt. Nem az APK kevert be. Utána visszatettem az Alien vs Predatort, nem volt szinkronizálás valamint google+-ba belépés, és a játék egy telefon felbontásával megy, sokkal rosszabb grafikával, pedig Tegra 3 proci van benne. És a beállításokban megjelenik a kontroller beállítás, ami alapból nem volt a játékhoz. Mikor törlöm, azt írja a törlő program, hogy ....(itt kínai betűk) alkalmazás maradványok maradtak. De semmilyen clearner program nem találja. Mi ez?? Hogy lehet ezt száműzni? Mert így irtó ronda lett a játék.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9514) Fitzgerald válasza Slier (#9512) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tekintve hogy az iOS-nek 22%-os részesedése van a piacon, az Androidnak pedig 65%-a, nem igazán értem, miért az iOS a number 1 platform még mindig. Nem fordítva kéne lennie a dolognak?
Vicc...

(#9515) F-ECT$ válasza Fitzgerald (#9514) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert kisebb a fizetési hajlandóság, és mert nagyobb a töredezettség, így többe kerül a fejlesztés meg a support.

Dive ever, work never.

(#9516) ollie válasza F-ECT$ (#9515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Plusz még állítólag több/stabilabb is a bevétel iOS-on.

***

(#9517) Fitzgerald válasza ollie (#9516) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ebben mondjuk nyilván az is benne van, hogy iOS-en nincsen 15 perces refund.
Ha refundot akarsz, alaposan meg kell indokolnod hogy miért, és készülj fel egy jó hosszú tortúrára.
Persze hogy több/stabilabb a bevétel :)

# F-ECT$

A fizetési hajlandóságra is ezt tudom bedobni elsődleges indokként. Ha iOS-en is lenne lehetőség kipróbálni az alkalmazást, és refundot kérni ha nem jön be, biztosan nem fizetnének ennyien. Warezolni pedig ugyanúgy lehet/szokás iOS-en is, mint droidon.
Töredezettséggel végülis egyetértek. Millió féle hardver, kijelző felbontás, OS verzió, stb.

[ Szerkesztve ]

(#9518) raziel01


raziel01
veterán

Jack lumber mekkora szar. Azt hittem milyen jó lesz, mert jó dicseretet kapott. Hat kb 5 percig erdekes.

(#9519) F-ECT$ válasza assemble (#9357) üzenetére


F-ECT$
titán

Megcsináltam az első 3 chaptert "maxosra". A további 3 chaptert csak pénzért lehet beszerezni?

Dive ever, work never.

(#9520) Tidzsimon válasza dzsidzsas (#9513) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Clear data wipe dalvic cache. Ha van lehetőség húzd újra a rendszert, minden adat törlésével, ha nincs akkor recovery modeban, a factory resetnél a clear data az alap, tán a dalvic cache ürítése is kell.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#9521) jonnyjoker01 válasza Fitzgerald (#9517) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem az is lehet az oka, hogy iOS tulajok nagy része gazdagabb ( ;] ), meg persze hát az epöl fizet ha platform exkluzív az appod...

Üdv. Johnny

(#9522) Sirpi


Sirpi
senior tag

Na, a Tiny Thief után egy héttel a Wisp is freemium lett. Nem örülök a tendenciának, mert megveszek appokat, és a pénz zsebrevágása után a kiadó megfeledkezik erről a tényről, és ugyanazt a reklámos vackot kapom, mint aki nem fizetett érte. Konkrétan frissítés és indítás után 2 másodperccel már nézhettem a gyönyörű Clash of Clans ajánlást... Most refundoljam ezt is? Mert amúgy hangulatos és egyedi játék, végig is játszottam, most hogy ingyenes, ajánlom is mindenkinek kipróbálásra (bár elég rövid, összesen 30 pálya).

Csak miért nem lehetett az ingyenes appot külön feltenni?! (Költői kérdés volt, tudom, egyszerűbb egy appot menedzselni stb.)

Szerk.:
rányomtam, csak hogy érezzék a törődést. 1 másodperc múlva jött mail:

Üdvözöljük!

Megkaptuk a Google Playen mostanában megvásárolt Android-alkalmazás visszatérítésére vonatkozó kérését. A vásárlással kapcsolatos enyhítő körülmények miatt örömmel értesítjük, hogy most az egyszer kivételt teszünk a visszatérítési irányelvek alól, és 8,75 kr összegű visszatérítést adunk Önnek.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9523) Ereshkigal válasza Sirpi (#9522) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A Tiny Thiefre én is nyomtam ma egy refundot, viszont semmi levél/reakció egyelőre.

(#9524) dzsidzsas válasza Tidzsimon (#9520) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Köszi ez volt a megoldás.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9525) Bozek


Bozek
nagyúr

Várós: Monument Valley. :)

(#9526) Slier válasza Bozek (#9525) üzenetére


Slier
tag

Nem rossz csak hát fizetős...

Life is a game, go 4 it.

(#9527) ollie válasza Slier (#9526) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még szerencse. Még csak az kéne, hogy free 2 play legyen tele reklámokkal, és a végén még többe kerüljön, ha végig akarod vinni.

***

(#9528) saelin válasza ollie (#9527) üzenetére


saelin
veterán

+1 Ezért van kevés ingyenes játékom androidra, mert megőrjít a vegyél gyémántot és erősítő csomagot hülyeség. Vannak olyan iap-ok, hogy többe kerül az, mintha teljes áron kellene megvenned. Az ilyet kikerülöm kilométerekre. (Egyébként playen vannak akciók és érdemes is őket nézni, egy 50 vagy 90 százalékos leárazás nem kis spórolás.)

Amazonon a mai ingyenes játék a Numolition, ismét ajánlom a figyelmetekbe.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9529) Narxis


Narxis
nagyúr

Grandpa and the Zombies

Thanos was right.

(#9530) Bozek válasza saelin (#9528) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért néha tudnak még értelmes IAP-ot is csinálni. Engem nem zavart, hogy az amúgy ingyenes Galaxy On Fire 2-ben a Valkyrie és a Supernova cuccot meg kellett vennem. Csomagban olcsóbb volt amúgy is, meg épp kifogtam egy akciót.

(#9531) saelin válasza Bozek (#9530) üzenetére


saelin
veterán

Ha nem hátráltat egy játék végigvitelében, akkor még oké. A bajok ott kezdődnek, ha az iap csúfos előnyt ad (vagyis elveszi a játékból a kihívást), esetleg új kontentért így kell fizetned. Az már hab a tortán, amikor egy iap nem kerül mentésre a google accountban, vagy a játék nem menti távoli szerverre. De hagyjuk az offot, napestig lehetne az iap-ot vesézgetni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9532) maroskah


maroskah
aktív tag

Hamarosan jön a Pro Evolution Soccer Manager a Konami jóvoltából. Bár egy normális foci játéknak jobban örülnék..:)

(#9533) Bozek válasza maroskah (#9532) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt meglessük. Reméljük, hogy értelmes lesz, bár a Football Manager Handheld-et szerintem úgyse tudja felülmúlni semmi.

(#9534) maroskah válasza Bozek (#9533) üzenetére


maroskah
aktív tag

Itt a hivatalos oldala, bár sok mindent nem lehet belőle megtudni.:DDD

(#9535) Bozek válasza maroskah (#9534) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, szép nagy IAP-os cucc lesz már, ahogy látom. Fejleszd a játékosaid jó pénzért. A Top Eleven-t is abbahagytam hasonló okokból.
Maradok az FMH-nál, bár ott nincs 3D-s meccsnézet, viszont legalább nem attól lesznek jobbak a játékosok, hogy fizetek érte. :)

(#9536) Maxtreme


Maxtreme
addikt

The Amazing Spiderman 2

Become the Amazing Spider-Man in this open-world 3D adventure full of crime-fighting and non-stop action as you face the web-slinger’s greatest challenge yet!
New York is under threat from a city-wide crime spree and only our hero Spider-Man can stop it! Standing in his way are Venom, the Green Goblin, Electro and other nefarious villains. Can Spider-Man restore order and safety to Manhattan?!
THE OFFICIAL GAME OF THE AMAZING SPIDER-MAN 2 MOVIE
• Web-sling, wall-climb and web-shoot as the fast and quick-witted Spider-Man!
• An original story expands on the highly anticipated Marvel film!
• Go beyond the Sony movie and into the comics with new characters such as Black Cat and Screwball.
• Unlock Spider-Man suits such as Symbiote Spider-Man, Iron Spider and Ultimate Comics Spider-Man!
• Face off against famous villains such as Venom, the Green Goblin, Electro, and Kraven the Hunter!
• High-quality voice acting and 3D cinematic action cutscenes bring the movie experience to life!
CUTTING-EDGE GAME EXPERIENCE
• Intense combo-focused crime fighting! Defeat Spider-Man’s greatest enemies – from street thugs to super villains such as Electro and Venom – with crazy acrobatic fighting styles!
• Marvel at the amazing high-quality, fluid animations as you swing freely through the open-world city like never before!
• Take the fight to the sky with action-packed aerial combat!
• Unleash devastating combos through enhanced icon controls for an intense action game experience!
MASSIVE ENHANCEMENTS TO THE ULTIMATE PLAYGROUND
• Adventure in a larger 3D open-world Manhattan with 6 detailed districts to explore, from the bustling Times Square to picturesque Central Park!
• Console-like 3D graphics offer a bigger, better, and more beautiful experience.
• Be the hero in a deep story that takes you on an exciting adventure, showcasing 6 legendary villains and a super set of side missions!
• Amazing heroic social events, including battling waves of bosses and opponents in Mysterio’s Arena!

play

(#9537) fery02


fery02
addikt

Temple Run 2-nek végül sikerült megkapnia a megérdemelt felhő mentését.
Nagy kár, hogy csak mostanra. Pedig milyen jó lett volna ez nekem decemberben. Egyik legtöbbet játszott telós játékom volt. :(

(#9538) james001


james001
veterán

TWD-ben most hogy is van,letölti az összes epizódot vagy azokat külön kell?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#9539) AeSDé Team válasza james001 (#9538) üzenetére


AeSDé Team
őstag

A letöltött játékban minden benne van, utána meg kell venni őket egyesével IAP-ban.

(#9540) Darth_Revan válasza james001 (#9538) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ingyen csak az epizód 1-et tudod letölteni, ha szeretnéd a többit is (episode 2-5+DLC), akkor vagy megveszed egyenként vagy megveszed a Season pass-t (az utóbbi javasolt, mivel akkor jelentősen olcsóbban kijössz). Ha megvetted a Season pass-t akkor letölthetővé válik a többi epizód is. Ha minden epizódot+DLC-t letöltesz, akkor az kb megduplázza az alapjáték méretét.

+ extra tipp: Nem tudom, hogy milyen telefonon akarod futtatni, de ha LG G2-n, akkor javasolom, hogy a gyári Jelly Bean-t frissítsd Kit Kat-re, mert a játék érezhetően magasabb FPS-el fut+kihasználja a KK újdonságát, így teljes képernyőn tudod játszani.

[ Szerkesztve ]

(#9541) james001 válasza Darth_Revan (#9540) üzenetére


james001
veterán

Szóval akkor itt is úgy van mint más gépen is volt :D Asszem egyébként 3 giga körül volt a többi platformon teljesen,azért itt remélem nem lesz annyi :Y
Galaxy Note II-m van. Ugye nem Tegrás amúgy a játék?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#9542) Darth_Revan válasza james001 (#9541) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Minden chipset támogatott. Tegra 4 alatt nem tudom, hogy van-e extra effekt, de az adat mérete kb 50 mb-al nagyobb csak Adreno 330-as adatához képest. Adreno adatfájlok összesen (minden epizód+DLC) 2.24 Gb-ot foglal el.

(#9543) james001 válasza Darth_Revan (#9542) üzenetére


james001
veterán

Köszi,hát akkor törölnöm kell néhány dolgot a telóról.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#9544) F-ECT$ válasza Darth_Revan (#9540) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, a KK jót tett pl RR3-mal is.

Dive ever, work never.

(#9545) Usstom


Usstom
csendes tag

Sziasztok, készítettem egy quiz játékot, szeretném ha kipróbálnátok, életem első android játéka, szóval kezdő vagyok még de minden ötletet kritikát szívesen fogadok.
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.usstom.uniquiz

(#9546) razorka777 válasza Usstom (#9545) üzenetére


razorka777
veterán

Egész jó. :R

Még nem sikerült 100%-ra, de rajta vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#9547) pocokxx válasza Usstom (#9545) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem is tetszett. Kicsit kevés a kérdés, ami forog, de el lehet vele lenni. (kb. félóra volt a 100%)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9548) pocokxx válasza pocokxx (#9547) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg egy restart gomb jó lenne... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9549) Silent77 válasza Usstom (#9545) üzenetére


Silent77
veterán

Tetszik, csak így tovább! :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9550) Usstom


Usstom
csendes tag

Köszönöm, hogy kipróbáltátok és a pozitív visszajelzéseket! Kérdésekből valóban még kevés van (100db), rajta leszek a dolgon, hogy legyen egy 300 legalább. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.